Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.


Modlitwa do św. Judy Tadeusza

Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.


Modlitwa dziękczynna do św. Judy Tadeusza

Najsłodszy Panie Jezu Chryste, w zjednoczeniu z niepojętą niebiańską chwałą, która z Trójcy Przenajświętszej spływa na ludzkość całą, na Pannę Najświętszą, na wszystkich aniołów i świętych, sławię, uwielbiam i składam Ci dzięki za łaski i dary, którymi obdarzyłeś Twego wybranego Apostoła, co miał szczęście do Twojej rodziny się zaliczać. Błagam Cię, racz mi udzielić Twej łaski dla jego zasług i wspieraj mnie za jego przyczyną we wszelkich potrzebach. Amen.

Modlitwa o błogosławieństwo dla ojczyzny

Św. Judo Tadeuszu, potężny Orędowniku, wyjednaj u Boga błogosławieństwo dla odrodzonej Ojczyzny naszej. Wejrzyj na cierpienia niewinnych, na łzy rodziców, którym w czasie wojny wydarto dzieci i na sieroty daremnie szukające matek.
Weź pod możną opiekę rozdarte rodziny, zapędzone w miejsca wygnania, bądź sprawcą ich szczęśliwego powrotu do ognisk rodzinnych.
Usuń piętrzące się wokół trudności, usuń szatańskie zapory zagradzające drogi do pokoju, ładu, sprawiedliwości i dobrobytu. Nie dopuść, aby zły duch pychy i niezgody spowodował nowy rozlew krwi i walk bratobójczych.
Przez swe zasługi wyjednaj nam u Boga łaskę długotrwałego pokoju, dobrobyt i rozwój kultury ducha.
Spraw, aby przeżyte cierpienia wojenne, zbliżały nas do Boga, niech się w nich odrodzą polskie dusze, niech się ożywią serca szczerą ofiarną miłością Ojczyzny i bliźnich, a wola polskiego ludu niech umocni swe niezłomne postanowienie wiernego trwania przy Bogu.
W odrodzonej Polsce z popielisk i mogił, rumowisk i krwi, niech wzrośnie nowe życie, zakwitnie pokój, zgoda i miłość. Praca wspólna i modlitwa niech budują gmach nowej Ojczyzny. Amen.

2 717 komentarzy:

 1. Anonimowy21.5.11

  Św. Judo Tadeuszu, uproś mi u Boga łaskę mężnego trwania przy Chrystusie, wytrwanie w dobrych postanowieniach i opiekę dla mojej Rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13.7.11

  Św Judo Tadeuszu,proszę uproś u Boga łaskę dla mojego małżeństwa i rodziny,łaskę powrotu,pojednania,zrozumienia i miłości.Dla Boga nie ma beznadziei. Proszę Cię o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16.12.11

  Św.Judo Tadeuszu,proszę uproś mi u Boga łaskę dla mojego małżeństwa i rodziny,łaskę powrotu, pojednania,zrozumienia i miłości.Proszę Cię o pomoc,proszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16.12.11

  Św.Judo Tadeuszu,proszę uproś u Boga łaskę dla mojego małżeństwa i rodziny,łaskę powrotu,pojednania,zrozumienia i miłości.Proszę Cię o pomoc,bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy28.1.12

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię, uproś u Jezusa łaskę znalezienia pracy dla Mateusza, nawrócenie i życie w trzeźwości dla Łukasza i jego brata Mateusza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy29.2.12

  Św. Judo Tadeuszu - proszę Cię o pomoc. Jestem w beznadziejnej sytuacji. Bez Twojej pomocy nie dam rady. Miałem egzamin pisemny który napisałem bardzo źle - jest niemożliwym abym go zdał bez Boskiego cudu. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga naszego w mojej sprawie - abym zdał. To ostatni egzamin w tej sesji. Bez Twojej ingerencji nie dam rady. To jest niemożliwe żebym bez Twojej pomocy i Twojego wstawiennictwa zdał ten egzamin. Napisałem go beznadziejnie. Same błędne odpowiedzi. Proszę Błagam pomóż mi... Ostatnio wyciągnąłeś mnie z tak beznadziejnej sytuacji. Zdałem tak trudny egzamin. Proszę pomóż mi i tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy23.4.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię pomóż mojej rodzinie wyjść z długów, uproś u Boga łaskę dla naszej rodziny aby długi nie niszczyły rodziny Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy8.5.12

  Św. Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo przed Bogiem, aby w mojej rodzinie skonczyl sie problem alkoholizmu i już na zawsze zagościła trzeźwość, miłość i radość życia

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy15.5.12

  Błagam Cię, żeby on wrócił...

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy4.6.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę wstaw się przed Panem Bogiem w sprawie mojego taty, który jest alkoholikiem. Prosze Cię o pomoc dla mojej mamy i siłę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy4.6.12

  Swięty Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrego, kochanego męża, abym i ja zaznała miłości i daru macierzyństwa, nie jestem już młoda, pomóż mi, Anna.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy10.6.12

  święty judo tadeuszu proszę cię o pomoc o znalezienie pracy dla mojego syna ,a dla drugiego syna o rozum i dobrą żonę,dla córki izięcia o zgodę zrozumienie i miłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13.5.13

   Kochany
   Ulubiony
   Troskliwy
   Aposoł
   Swiety JUDA

   Usuń
  2. Anonimowy26.6.13

   Święty Judo Tadeuszu uproś u Pana Boga i Matki Przenajświętszej łaskę miłości, małżeństwa i macierzyństwa. Daj nadzieję w życiu codziennym i siłę w wytrwaniu w dobrych postanowieniach. Bożena

   Usuń
 13. Anonimowy12.6.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w utrzymaniu mojej ciąży. Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana, abym i ja za 9 miesięcy doznała daru macierzyństwa i urodziła zdrowe dziecko na pożytek Bogu i ludziom.

  J.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy16.6.12

  Św. Judo proszę wysłuchaj mojej modlitwy. Wyproś mojej rodzinie zdrowie i bezpieczeństwo, moim siostrom łaski, o które proszę a mi powrót chłopaka, miłość i pokój. D.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy21.6.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę o przedłużenie mojemu Narzeczonego obecnej pracy, chociaż jest to sprawa beznadziejna, a jeśli Pan Bóg ma inny plan, to proszę o dobrą pracę dla Niego i dla mnie.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy24.6.12

  Św.Judo Tadeuszu błagam wstaw się przed Panem Bogiem uproś łaskę miłości. Chciała bym spotkać dobrego człowieka z którym mogła bym się cieszyć życiem i dzielić troski.Samotność jest smutna.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy27.6.12

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię otwórz oczy mojemu tacie aby ujrzał swoją rodzinę żonę córki i wnuczkę którzy go kochają i żeby kobieta z ktorą jest nie mydliła mu oczu

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy8.7.12

  Sw Judo Tadeuszu Prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Boga. Abym wyszla z klopotow nie krzywdzac moich bliskich, aby inni nie krzywdzili mnie.Chce sie znow dzielic radoscia z innymi.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy20.7.12

  Swiety Judo Tadeuszu, pomoz mi prosze wydobyc sie z choroby, z samotnosci, pomoz uzdrowic relacje z ludzmi, odpedz mysli samobojcze, zwracam sie do Ciebie w tej beznadziejnej sytuacji. Prosze wstaw sie za mna. Blagam.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy9.8.12

  Św. Judo Tadeuszu, błagam Ciebie o miłość i szczęście u boku mojego ukochanego, by wszystko się między nami dobrze ułożyło. Proszę pomóż mi w tym moim strapieniu, wstaw się za mną u Jezusa Chrystusa. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy11.8.12

  Sw Judo Tadeuzu pomoz mi wyjsc z moich klopotow ktore utrudniaja zycie zebym miala dobre kontakty z dziecmi moja sytuacja jet trudna blagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy19.8.12

  Sw Judo Tadeuszu prosze pomoz mi by w rodzinie zapanowala zgoda pomoz mi w moich klopotach ktore nie daja zyc wstaw sie za mna do naszego Ojca w niebie

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy19.8.12

  Św. Judo proszę wysłuchaj moich błagań i spraw żeby mój mąż powrócił do domu do mnie i do naszej córki ,by wszystko się między nami ułożyło i zapanowała zgoda i pojednanie pomóż uzdrowić stosunki między ludzkie proszę żeby córka znalazła dobrego męża który będzie ją kochał i z ktorym będą mogli mieć dzieci

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy22.8.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę o pomoc w zdaniu mojemu synowi poprawki i o pomoc w wyjściu z długów i żeby długi nie niszczyły rodziny. proszę również o pomoc w znalezieniu wlasnego mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy22.8.12

  spraw ,żeby mnie pokochał...

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy22.8.12

  św Judo spraw,żeby mnie pokochał ...

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy25.8.12

  Świety Judo Tadeuszu, błagam, wstaw się za mną i pomóż w wydobyciu sie z choroby i mojej ciężkiej sytuacji, tak abym mógł normalnie życ. Tomek

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy25.8.12

  Ratuj mojego męża od egzekucji komorniczych i utraty domu, Błagam Cię Świety Judo Tadeuszu.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy27.8.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o uleczenie mnie i mojego męża z chorób które nawiedzają nasze psychiki. Obmyj nas ze złych myśli. Błagamy o dar rodzicielstwa gdyż jesteśmy bezpłodnym małżeństwem. Miej nas w opiece. Amen. A.W.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy30.8.12

  Św Judo Tadeusz błagam wstaw się za mną u Pana Boga żeby mój mąż odszedł od swojej kochanki i wrócił do mnie i do naszej córki proszę żeby sie opamiętał i przejrzał na oczy

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy30.8.12

  http://www.cyrylimetody.marianie.pl/akatystbr.htm
  śpiewany akatyst ku czci Bogurodzicy: http://www.youtube.com/watch?v=TXMnmoMHu0I&feature=related i analogicznie są jeszcze dwie części do śpiewania. Można podzielić na trzy części i śpiewać w częściach.

  OdpowiedzUsuń
 32. Św. Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo i pomoc w uzdrowieniu duchowym i fizycznym Roberta. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy3.9.12

  św Judo Tadeuszu błagam O ocalenie mojego małżeństwa, oddal od mojego męża kochankę Pozwól mu wrócić do mnie i naszej córki. Wlej w jego serce ponownie miłość do mnie, i wybaczenie dla mnie spraw by nasza rodzina była ponownie rodziną. Czekamy na niego, kochamy go bardzo. Daj mi siłę, i nadzieję. Boże pomóż mi, abym odzyskała osobę którą kocham nad życie

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy5.9.12

  Niby chodzę, niby żyję ,a nie umiem z siebie nic wykszesać.Jutro to najważniejszy dzień, a ja nie umiem walczyć. To nie jest walka o dom. To całe nasze życie, miejsce pracy i cały świat dla mojego synka. Pomóż mi Święty Judo Tadeuszu. Co dla mnie jest końcem świata dla Ciebie ledwie gestem dłoni. Zrób go proszę i wstaw się za mną.Boże pomóż nam .Proszę o pracę i możliwość utrzymania domu i rodziny to bardzo dużo ale wybacz mi moją namolność i determinację w błaganiu . Na razie nic inne tylko to robię z wiarą i ufnością

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy14.9.12

  Święty Judo Tadeuszu Błagam o ocalenie małżeństwa mojej córki Anety Aby jej mąż okazał jej ponownie miłość Aby ja zrozumiał .A ją ocal od zmartwienia i rozpaczy Błaga Matka BÓG ZAPŁAĆ

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy14.9.12

  Święty Judo Tadeuszu błagam aby rodzina śp mojego męża zmieniła stosunek do mnie i dzieci
  Aby nas nie dręczyła I aby przemyślała naszą prośbę o drogę dojazdową do naszego domu Aby zapanowała miłość Błaga wdowa Bóg Zapłać

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy14.9.12

  Św. Judo Tadeuszu - proszę Cię o pomoc. Mój syn jest w beznadziejnej sytuacji. Bez Twojej pomocy nie da rady.Opiekuj się nim aby wszystkie jego sprawy zakończyły się dla niego korzystnie.Ratuj Go,opiekuj się nim i Jego dziećmi.Św Judo Tadeusz błagam wstaw się za Nim do Pana Boga.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy14.9.12

  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc, opiekę, wsparcie, zdrowie pomóż nam, przyjdź nam z pomocą w tak ciężkich dla nas i syna sprawach rodzinnych i strapieniu.
  Proszę Cię wyproś u Miłosiernego Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej łaski o którą błagamy, pokierujcie naszymi i syna sprawami tak, aby wszystko się dobrze ułożyło i korzystnie zakończyło.
  Opiekuj się nami i przyjdź nam z pomocą w naszym ciężkim strapieniu. Odsuń od nas wrogów którym z całego serca przebaczamy.
  Ufamy Tobie św. Tadeuszu, że nas nie opuścisz.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy2.10.12

  SW Tadeuszu wez moje problemy w swoje rece Jacek

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy4.10.12

  Św Tadeuszu Prosze Cie z calego serca uproś mi u Pana Boga łaske aby nasze drogi z Diana na nowo sie połaczyły i aby wrociła do mnie.Ufam Tobie i Panu Bogu!!

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy5.10.12

  Sw. Tadeuszu prosze cie z calego serca upros mi u Pana Boga laske uzdrowienia meza z alkoholizmu, i aby moje dzieci nawrocily sie do Boga Prosi Zosia.

  OdpowiedzUsuń
 42. Św. Judo Tadeuszu,proszę Cię pomoc dla mojego brata Piotra, żeby sprawy sądowe ułożyły się dla niego korzystnie i by w końcu jego cierpienie się skończyło. By wrócił szybko do swoich ukochanych dzieci.Proszę by się nie załamał i wierzył,że wszystko się uda.
  W Tobie cała moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy16.10.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę cię o pomoc w mojej trudnej sprawie z którą sam sobie nie poradzę

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy18.10.12

  Sw.Judo Tadeuszu proszę z całego serca,uproś mi u Pana Boga aby mój syn wyzdrowiał i wyszedł ze szpitala do zony i maleńkiej córeczki,na którą czekał wiele lat.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy24.10.12

  Sw.Judo Tadeuszu, prosze pomoz w sprawach beznadziejnych bliskiej mi osobie, wypros u Pana Potrzebne i upragnione laski.Amen

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy25.10.12

  Św.Judo Tadeuszu,proszę uproś mi u Boga łaskę dla mojego małżeństwa i rodziny,łaskę przebaczenia, pojednania,zrozumienia i miłości.Proszę Cię o pomoc,proszę, abym jak najszybciej wrócił do żony i dzieci i abyśmy znowu byli rodziną .

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy25.10.12

  Św. Judo Tadeuszu, tak bardzo Cie proszę o siły dla mnie i dla moich bliskich. Jestem u skaju wytrzymałosci, chciałabym aby wszystkie moje sprawy ułożyly sie pozytywnie i abym ja i moje dziecko mogły życ w spokoju. Pomogłeś mi tak wiele razy, wiec proszę i tym razem o wstawiennictwo Twoje u Najwyzszego Pana Naszego.

  OdpowiedzUsuń
 48. Swiety Tadeuszu Judo , prosze Cie wstaw sie za mna do Boga Ojca o łaske znalezienia pracy dla mojego męza , o łaske wiary dla moich dzieci , łaske miłosci w mojej rodzinie . Swiety Tadeuszu Judo , prosze cie o łaske znalezienia dla mojej corki męza który bedzie dla niej dobry i wierzacy oraz dobrym ojcem .Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy28.10.12

  Swiety Judo Tadeuszu prosze o wstawiennictwo 29.10 za mna.abym zdala egzamin praktyczny na prawo jazdy.Podchodze 3-raz,a nie jestem juz mloda,ale jest to konieczne abym mogla pomagac swojemu choremu mezowi.Wstawiles sie juz skutecznie przedluzajac zycie mojego meza,dlatego osmielam sie prosic CIE ponownie abys wyprosil u BOGA za posrednictwem MARYJI dla mnie te LASKE jesli jest to WOLA BOZA!!!

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy11.11.12

  Dziekuję Ci Świety Tadeuszu Judo z całego serca,że wyprosiłes mi łaske powrotu mojego syna ze szpitala,o która tak bardzo prosiłam.Proszę Cię gorąco nadal, wstaw sie do Matki Przenajświetszej,Pana Jezusa i Pana Boga o całkowite wyleczenie mojego synunia.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy11.11.12

  Sw.Judo Tadeuszu, blagam wypros dla mnie potrzebne laski.Blagam o cud, bo rozwiazanie po ludzku jest niemozliwe.Pan Bog niczego Tobie nie odmowi, blagam wiec o cud za Twoja przyczyna. Amen

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy11.12.12

  św Judo Tadeuszu jesteś patronem mojego syna, który ma przed sobą poważny egzamin wyproś potrzebne dla niego
  łaski a mnie jako matce zostało czekać na cud

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy13.12.12

  Błagamy Cię św. Judo Tadeuszu o zdrowie dla chorego Krzysztofa. Spraw aby wreszcie przeprowadzono ten trudny zabieg. Daj tacie siłę i wiarę do walki z chorobą. Otocz go swoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy17.12.12

  Błagam Cię św. Judo Tadeuszu o łaski potrzebne mojemu bratu, błagam o cud, by jego los i życie poszło w dobrym kierunku, by był codziennie przy swoich dzieciach, znalazł pracę i żył normalnie w trzeźwości i z miłością jaką ma do dzieci.Błagam daj mu szansę na poprawę i drugie nowe życie w rodzinie i prawie.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy18.12.12

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wstawiennictwo ,wysłuchane prośby.Oddaję Ci w opiekę córeczkę Zuzię prosząc o zdrowie dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy19.12.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cie wyproś mi u Pana Boga żebyśmy wyszli z kłopotów finansowych żeby te nasze dlugi nie niszczyły naszej rodziny i żebym nie musiała iść na operację.Błagam w Tobie cała moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy22.12.12

  Drogi Swiety Judo Tadeuszu prosze blagam o cud uzdrowienia mojej chorej mamy. Dziekuje za to ze jestes wierze i ufam w Twoje wstawiennictwo

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy25.12.12

  Świety Judo Tadeuszu prosze o to aby wkońcu meżczyzna którego kocham, i na którym tak bardzo mi zalezy docenił to i też mnie pokochał

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy27.12.12

  Święty Judo Tadeuszu,błagam wyjednaj łaskę nawrócenia i przemiany życia dla mojego syna Marcina. Proszę o uwolnienie go od lęków i nałogów.
  Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy30.12.12

  Sw Judo Tadeuszu tak bardzo proszę o uzdrowienie.Moja choroba (niezdiagnozowana) jest strasznym ciężarem z którym nie moge sobie poradzić.Mam 48 lat i chciałabym coś w życiu zrobić a jestem uwięziona w domu.Tak bardzo chcę być zdrowa i samodzielna.Błagam o pomoc.Wierzę,że nie zostawisz mnie św Judo bez pomocy .Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy31.12.12

  Święty Judo Tadeuszu uproś Boga i pozwól mi się uwolnić z tych moich problemów materialnych, pomóż mi wyjść z tych kłopotów, które mi spędzają sen z oczu, błagam Cię uproś Boga i wstaw się za mną do Niego, ja sama sobie nie poradzę nie wiem co mam robić.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy1.1.13

  Św. Judo Tadeuszu wdzięczna jestem Ci za łaski jakie uprosiłeś u Pana Naszego dla mnie i całej mojej rodziny. Miej nas w opiece.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 64. Edyta i Julia3.1.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię wstaw się modlitwą u Boga i uproś mi łaskę powrotu Grzegorza do mnie i do córki Juleńki. Bardzo Go potrzebujemy...
  Poproś Boga o siłę, cierpliwość, bym mogła poradzić sobie z tym Krzyżem...Najwyższy Ci nie odmówi...
  Dziękuję...

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy6.1.13

  ŚW.JUDO TADEUSZU PROSZĘ WSTAW SIĘ ZA MOJĄ RODZINĄ U BOGA,WYPROŚ ŁASKI ZDROWIA,UFNOŚCI NADZIEI,SIŁY,POCZUIA SPEŁNIENIA,ABY POSKLEJAŁO SIĘ TO CO W STRZĘPACH,ABYŚMY Z GODNOŚCIĄ I UFNOŚCIĄ PODĄŻALI NASZĄ DROGĄ A ZDARZENIA POTRAFILI POJĄĆ ZE SPOJRZENIA BOSKIEGO,GDYŻ LUDZKI ODBIÓR ZDARZŃ BUDZI W NAS SPRZECZNE UCZUCIA,WIELBIMY CIEBIE,JESTEŚ WIELKI,CZUJEMY TWĄ SIŁĘ,WIELBIMY CIEBIE,WIERZĘ,ŻE POMAGAŁEŚ MI JUŻ...KOCHAM,PRZEPRASZAM,DZIĘKUJĘ KAROLINA Z RODZINĄ

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy8.1.13

  Wiara w Boga ,ufność i modlitwy codzienne do Świętego Judy Tadeusza są skuteczne dlatego należy mieć wiarę w spełnieniu próśb

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy8.1.13

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Ciebie o Twoje cudowne wstawiennictwo w sprawie powrotu do pracy...

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy9.1.13

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Ciebie o pomoc w mojej sprawie. Proszę o powrót, zrozumienie, mądrość w podejmowaniu każdej decyzji a także miłość i wierność...

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy13.1.13

  ASnonimowy 01.13.13Sw.Judo Tadeuszu,prosze Cie z calego serca o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojego meza,aby mogl zwalczyc te ciezka chorobe aby mogl powrocic do zdrowia. Bardzo go kocham to wspanialy maz i ojciec.Jeszcze raz bardzo Cie prosze.Wybacz mi panie za cale zlo ktore uczynilam nawet nie swiadomie. Przepraszam,Zaluje,Kocham.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy15.1.13

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Ciebie o zdrowie dla Dagmary i jej szczęśliwą operację.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy18.1.13

  Święty Judo Tadeuszu, już nieraz wybawiałeś mnie z trudnych położeń, ufam, że i teraz nie odwrócisz się ode mnie i pomożesz mi znaleźć pracę, wyjednasz łaski potrzebne mojemu małżeństwu,dasz zdrowie całej mojej rodzinie. Ufam w Twoją moc...

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy25.1.13

  Św. Tadeuszu ocal moją rodzinę, wyproś powrót mojego męża i wesprzyj mnie w moim cierpieniu. Pomogłeś mi już wiele razy za co jestem wdzięczna. Pomóż i teraz.
  D.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy28.1.13

  Św Judo Tadeuszu, Patronie spraw trudnych i beznadziejnych, doskonale wiem, że pan Bóg nigdy 'nie powiesiłby" na mnie czegoś z czym bym sobie nie poradziła. Wiem, że czasem nas sprawdza, a nowe wyzwania, tylko nas umacniają. Wiem, że gdy zamyka drzwi to otwiera okno. Św Judo Tadeuszu pomóż mi znaleźć to okno...
  Boję się, ale mocno wierzę, że z Twoją pomocą wyjdę z tego jeszcze silniejsza.

  Marta

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy29.1.13

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o modlitwę wstawienniczą do Wszechmocnego Ojca Niebieskiego za nadzieję w sercu moim, za wypędzenie palącej nienawiści do ludzi, za ufność w złej chwili, za pracę i mądrość, której mi brakuje; proszę, wynagrodź moim bliskim - żonie Sylvii i synowi Oliwierkowi - za ich dobroć, zrozumienie i miłość bezinteresowność. Proszę udziel łask i błogosławieństwa moim rodzicom - Danusi, Ewie i Stasiowi, a także proszę o wsparcie życiowe memu braku Tomkowi, który mnie nie kocha.

  29.1.13

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy29.1.13

  Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o laski w moim strapienu ,pomoz mi w mojej niedoli ,oraz o sprawiedliwosc ,jest to sytuacja dla mnie beznadziejna ,i pomoz mi w znalezieniu pracy ,blagam Cie takze o zdrowie i blogoslawienstwo dla mojej rodziny ,M

  OdpowiedzUsuń
 76. Św.Judo Tadeuszu pomógłeś mi już dwa razy...dzięki Tobie nasz Karolek żyje i jest dziś z nami...pomóż mi jeszcze ten jeden raz ....Stroskana i wierząca Ania...

  OdpowiedzUsuń
 77. Św.Judo Tadeuszu pomógłeś mi już dwa razy...dzięki Tobie nasz Karolek żyje i jest dziś z nami...pomóż mi jeszcze ten jeden raz ....Stroskana i wierząca Ania...

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy7.2.13

  św Judo Tadeuszu każdy zwraca się do Ciebie z wieloma naprawdę trudnymi sprawami. Ja dziękuję za to, że nad moim dotychczasowym życiem czuwa nadprzyrodzona opatrzność i wiem, że pochodzi ona od samego Boga. Proszę Cię, abym jutro szczęśliwie zaliczyła ostatni egzamin i mogła wrócić do domu, cieszyć się wraz z rodziną i nabrać sił przed następnym semestrem. Dziękuję za opatrzność!

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy10.2.13

  Św. Judo Tadeuszu, błagam Cie, uproś mi u Boga naszego Jedynego tę łaskę, której tak bardzo pragnę dla mojej rodziny. Proszę, pomóż, byśmy mogli rozwiązać swoje kłopoty, aby mój mąż znowu stał się pogodnym człowiekiem, byśmy wyszli z długów i abym się nie bała każdego nadchodzącego dnia. Pomóż nam, tak jak pomogłeś już tylu innym ludziom. Nigdy Cię nie prosiłam o pomoc, lecz teraz wiem, że tylko Ty możesz wyjednać tę łaskę. Wierzę w to z całej duszy i z głębi serca.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy12.2.13

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię pomoc dla mojego syna Błażeja. Uproś u Najwyższego Boga żeby w końcu dostał pracę i odnalazł swoją drogę życiową.

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy13.2.13

  Proszę z całego serca spraw św.Judo Tadeuszu , aby moja córka otrzymała po długich staraniach pracę,aby była zdrowa ,spokojna i ułożyła szczęśliwie swoje życie osobiste

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy13.2.13

  Sw.Judo błagam Cię o pomoc w pozytywnym rozwiązaniu spraw mieszkaniowych.Proszę o wyjście z nałogu mojego męża.Proszę i błagam o pomoc,o łaskę i o opiekę dla mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy13.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie pomöz mi rozwiazac moja ciezka sytuacje mieszkaniowa. Blagam o wyzdrowie dla mnie i o pomoc finansowa.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy13.2.13

  Św.Judo Tadeuszu- proszę abyś wstawił się w mojej sprawie ,bardzo proszę o zdrowie dla mojego chorego taty,proszę aby wrócił ze szpitala zdrowy do domu ,proszę również o zdrowie dla mojej mamy aby jej obolałe nogi przestały boleć, proszę również o wstawiennictwo u Pana dla mojego syna-i jego dziewczyny oraz dla dzieciątka które ma się narodzić-aby byli zdrowi i kochali się oraz żeby wzięli ślub i stworzyli prawdziwą katolicka rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy16.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu wypros mi laske u Boga i spraw aby moi synowie Pawel i Damian zdali egzaminy pozutywnie Spraw rowniez aby sad w Gliwicach przyznal mi emeryture

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy17.2.13

  Święty Judo Tadeuszu pomóż mojemu ukochanemu wyjść z długów i uwierzyć w siebie. Jest tak zagubiony i bezbronny, spraw aby stał się mocnym człowiekiem i zerwał z nałogiem. Nie pozwól mu stoczyć się, daj mu wiarę i spraw, aby wyszedł na prostą. Fiona

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy18.2.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w trudach jakie napotkałam. Obdarz mnie proszę łaską cierpliwości i wytrwałości. Spraw bym znowu była szczęśliwa i potrafiła dokonywać właściwych wyborów. Pomóż mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze i daj siłę, by zakończyć sprawy, które czynią mnie nieszczęśliwą. Wierna.

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy18.2.13

  Święty Judo Tadeuszu spraw, by mój ukochany przestał bawić się innymi ludźmi i drwić z uczuć. Niech zacznie dostrzegać wartości, które są w życiu ważne i szanować tych, którzy go kochają. Pomóż mu, bo chyba się w tym wszystkim pogubił..

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy20.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu błagam Cie upros U Boga łaski dla mojej rodziny.Abyśmy poradzili sobie z naszymi problemami i znow zaczeli normalnie zyc.Dopomoz w naszych cierpieniach.Bog Zapłac

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy22.2.13

  Św. Judo Tadeuszu wiem że moje problemy są niczym w porównaniu do problemów innych. Jestem zdrowa, mam pracę, wychowuję zdrowe i piękne dziecko ale od lat jestem samotna, wpadam z jednego chorego związku w drugi i tak pragnę poznać kogoś pożądnego, kto zaakceptje mnie taką jaka jestem i pokocha mnie i moją córkę pełnią miłości i ja go pokocham i w końcu osiągnę spokój w życiu, bo moja dusza umiera. Dziękuję Ci jeśli jeszcze raz spojrzysz na mnie łaskawiej.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy24.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu prosze Ciebie pomöz nam - Ty jestes naszym Ratunkiem. Kochamy Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy26.2.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w mojej trudnej sytuacji w związku.Dopomóż aby mój związek z mężczyzną,którego kocham umocnił się,był pełen miłości, szczerości i zaufania.Aby mój mężczyzna przestał zadawać mi cierpienie kłamstwami i przestał zdradzać.Aby znów pokochał mnie jak dawniej. Otwórz jego oczy i serce na mnie,aby odwzajemnił moją miłość i bezgraniczne oddanie. O to proszę Cię Święty Tadeuszu Judo.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy26.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu Wspanialy Cudotwörco prosze Ciebe z calego serca mego z wszystkich sil moich bädz jutro przy moim Synie ktöry pisze bardzo wazny Egzamin. Ty wiesz jaka jest Sytuacja - dlatego blagam Cie pomöz mu i kieruj jego myslami i czynami. Daj mu potrzebne Natchnienie i Odwage wszysko prawidlowo robic. Jego niepokoj i niepewnosc czesto sprawiaja mu Problemy. Ty Nasz Posredniku nie opuscisz nas tego jestem pewna wypros mu potrzebne Laski u Jezusa Chrystusa. Powierzam Ci moje Dziecko - prowadz go to wszystko bedzie dobrze. Ja man spokojne Serce wiedzac, ze jest pod Twoja Wszechmocna Obrona.
  Ja Cie Kocham bezgranicznie.
  Matka

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy28.2.13


  Sw.Judo Tadeuszu wypros u Pana Jezusa łaske uzdrowienia dla mojej corki Agusi z dolegliwosci pecherza i jej wspanialy rozwoj fizyczny a takze łaske wiary w sama siebie i swoje mozliwosci. oby znow zaczela chodzic do kosciola.
  sw.Judo Tadeuszu modl sie za nami
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy3.3.13

  Swiety Judo Tadeuszu, z mojej winy, mylnych i nieprzemyslanych decyzji moja rodzina znalazla sie w dlugach, Tadeuszu blagam umocnij moje zdrowe myslnie, umocnij mnie w pokorze, abym mogla wròcic do dawnych dròg mojego zycia, z ktòrych pycha mnie wyprowadzila na zawsze. Pokieruj sprawa domu do sprzedania, abysmy nie ztracili wszystgiego i zbankrutowali doszczetnie . Wierze w Ciecie.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy4.3.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię wyproś łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Ani odratowanej z próby samobójczej. Aby wrociła do Chrystusa i znalazła w nim sens życia.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy6.3.13

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi obdarowałeś mnie i moją rodzinę, dziękuję za wszystkie spełnione sprawy o jakie się do ciebie zwracałam. Proszę ciebie nie opuszczaj mnie i mojej rodziny, wymódl łaskę u Boga, żeby mąż wyszedł z wszystkich chorób, żeby przestał tak chudnąć, żeby stanął psychicznie na nogach. Proszę cię, żebyśmy cieszyli się wszyscy razem jeszcze długie lata w zdrowiu i w szczęściu. Mniej moją całą rodzinkę w swojej opiece. Zawsze jesteś w moim sercu, mimo, że jak odchodzą troski to i człowiek zapomina o modlitwie do ciebie, wybacz mi to i mimo tego nie opuszczaj mnie i mojej rodziny do końca naszych dni.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy17.3.13

  Proszę Cię św.Tadeuszu o wiele łaski dla mojej babci w dniu 83 jej urodzin.Babcia Bardzo tego potrzebuje ,uproś jej u Boga żeby godnie dożyła swojej starości,żeby nigdy nie schodził z jej twarzy uśmiech który daję mi siłe walki,żebym się nie poddawała.Proszę Cię również o to żeby części rodziny dostąpiła jasności umysłu i żeby wrócili na dobrą drogę życia.Módl się za całą moją rodzinę ,żeby wszystko było dobrze,Amen.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy17.3.13

  Tak,błądzę w moim życiu,nie wiem co tak naprawdę nadaje jemu sens,stąd też proszę Cię św.Tadeuszu o pomoc,naprowadz mnie na właściwą drogę ,bo jak na razie cierpię ,nie chcę obarczać nikogo moimi problemami,stąd też tylko wam Tobie św,Tadeuszu i Boże mogę pwiedzieć o wszystkim.Może potrzebna mi jest bratnia dusza.Dotąd bałam się miłości ,teraz chciałabym zaryzykować,ale czuję że wszystko zepsułam jak zawsze,proszę o łaskę żebym się nie poddawała zbyt szybko ,żebym zaczęła walczyć o swoje szczęscie.

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy18.3.13

  Św. Judo Tadeuszu, błagam Cie, uproś mi u Boga naszego Jedynego tę łaskę, której tak bardzo pragnę dla mojej córki Emilii . Wyjednaj dla Niej dobrą drogę i siłę, zdrowie i moc, energię i błogosławieństwo.
  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię, uproś u Jezusa łaskę znalezienia pracy dl mojej córki Emilii.
  Pomóż Jej w znalezieniu pracy ,błagam Cie także o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny.
  Proszę, pomóż, byśmy mogli rozwiązać swoje kłopoty, aby mój mąż znowu stał się pogodnym człowiekiem, Pomóż nam, tak jak pomogłeś już tylu innym ludziom. Nigdy Cię nie prosiłam o pomoc, lecz teraz wiem, że tylko Ty możesz wyjednać tę łaskę. Wierzę w to z całej duszy i z głębi serca.

  Lusia

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy18.3.13

  Swiety Judo , modle sie do Ciebie ponad 26 lat.... zawsze byles ze mna i zawsze mi pomagales, Moj Swiety Oredowniku. Dziekuje Ci za to. Codziennie myslami jestem z Toba i tak bardzo wierze, ze nam pomagasz. Prosze Cie Moj Oredowniku pomoz naszym dzieciom znalezc prace tak aby sie mogly usamodzielnic. Pomoz nam wyjsc z dlugow, prosze. Pomoz i mnie jeszcze raz prosze w mojej pracy , abysmy mogli zaplacic nasze rachunki. Ufam Tobie. Wszystkim mowie zeby sie modlili do Ciebie bo robisz cuda.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy24.3.13

  Św. Judo
  Przychodzę do Ciebie od tak dawna i wciąż proszę opiekuj się mną w każdej chili mojego życia. Uproś mi u Boga łaskę małżeństwa i macierzyństwa a także zdrowia, dobrej pracy i spokojnego serca.
  Bądź ze mną zawsze

  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy28.3.13

  Św Judo,

  Błagam uproś mi u Boga zdrowie dla mojego brata. Błagam, błagam, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy29.3.13

  Święty Tadeuszu Judo. Przede wszystkim chcę podziękować za opiekę jaką obdarzyłeś mnie w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Sytuacja była naprawdę trudna, a mimo tego, dzięki modlitwie do Ciebie przeszłam przez nią w zasadzie bez uszczerbku. Dziękuję Ci za to z całego serca. Lecz dziękuję również za cud poznania osoby, której losy życiowe tak bardzo przypominają moje. Modle się do ciebie nieustannie o to aby moje życie zaczęło przypominać normalność i o to bym mogła ze spokojem spojrzeć w przyszłość, nie drżąc o każdą godzinę i w każdy dzień zaprzątając sobie głowę oczekiwaniem na kolejny cios. Wiem, że jest to absurdalne, jednak strach jakiego doznaję, jest naprawdę nieznośny i chciałabym zwyczajnie od niego odpocząć. Pomóż mi uwierzyć, że będzie dobrze, że wszystko się ułoży i nie skończy w ciągu kilku chwil. Tym bardziej, że już teraz jest wspaniale. Jeszcze raz dziękuję Ci za to.

  K

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy1.4.13

  Święty Tadeuszu Judo!
  Błagam pomóż mojej rodzinie znowu się zjednoczyć, otocz opieką mojego syna żeby wytrwał w swoich dobrych postanowieniach, daj mi wiarę, że miłośc istnieje w naszym życiu, aby mogła ją tylko dostrzec, spraw aby skonczyly się problrmy mojej rodziny te emocjonalne i finansowe, aby wszyscy znowu się w niej kochali i szanowali, wskaż mi jasną ścieżkę zycia abym umiała wyjść z Bożą i Twoja pomoca z tej trudnej dla mnie sytuacji Dziękuje ci za to

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy4.4.13

  Świety Judo Tadeszu proszę Cie o Miłośc Mariusza

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy4.4.13

  Św.Judo Tadeuszu błagam wstaw się przed Panem Bogiem uproś łaskę miłości mężczyzny i daru macierzyństwa, nie jestem już młoda, pomóż mi proszę. Chciała bym spotkać dobrego człowieka z którym mogłabym się cieszyć życiem i dzielić troski.Samotność jest smutna. Ty widzisz więcej, jeśli MF był szczery wobec mnie, przyczyń się abyśmy się na nowo zeszli i daj siłę do wspólnego życia. Otwórz mu oczy, serce na mnie,na moje słowa, niech minie upór w którym trwa. Proszę Cię pozwól mi stworzyć własną, kochającą się rodzinę. Pomóż złagodzić spory w moim domu. Proszę wysłuchaj mnie... MS

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy9.4.13

  Trudne jest zycie matki trojki malutkich dzieci,trudniejsze,kiedy maz odsunal sie od Boga,siega po alkochol,odzuca kazda mozliwosc pracy,trudniejsze,kiedy zamiast zainteresowania zyciem codziennym,dziecmi,rodzina zamienia na sen,alkochol,internet,trudniejsze,kiedy gubi sie nic porozumienia i brakuje juz slow i sil do wspolnych rozmow,trudniejsze,kiedy zadluzenia sa juz prawie nie mozliwe do uregulowania,a kazda mozliwosc uzyskania jakichkolwiek srodkow,jest odraczana do czasu,az przemija...Boze ,miales mnie tak blisko,wrocilam,jestem...pozwol mi przetrwac te trudne chwile by cieszyc sie tym co mi dales,abym wytrwala w ufnosci Tobie i nie dala sie zlamac mimo przeciwnosciom losu.Swiety Judo Tadeuszu,wiesz jak bardzo beznadziejna jest moja sytuacja,blagam,pomoz.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy10.4.13

  Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię najlitościwiej o ratunek dla naszego małżeństwa. Spraw cudownie proszę aby mojemu mężowi skruszało serce, by umiał pojednać si e ze mną i wspólnie godnie, pobożnie żyć, by dać przykład naszemu synkowi. Twoja oddana wierna.

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy10.4.13

  Sw Judo Tadeuszu blagam wstaw sie u Pana boga i spraw aby moje corki szczesliwie wyjechaly do pacy do Niemiec aby nikt ich tam nie skrzywdzil

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy13.4.13

  Św Judo Tadeuszu wstaw się u Pana o rozwiązanie mojej sytuacji, o dokonanie właściwego wyboru, który rozstrzygnie moje życie.

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy13.4.13

  Poblogoslaw Boze mojemu synowi Wojtkowi .Swiety Judo Tadeuszu przeprowadz go bezpiecznie du domu.Blogoslaw w pracy , nauce i milosci.

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy14.4.13

  Swiety Judo Tadeuszu, czytam prosby innych ludzi do ciebie i zaczynam rozumiec ze nie moze moj problem jest zbyt blahy zebym smiala 'zawracac ci glowe'...Ludzie modla sie o wyjscie z alkoholizmu, uleczenie dzieci z ciezkich chorob,znlalezienie pracy, a ja? Ja prosze o odwage i otwarte serce, ktore odwazyloby sie zaryzykowac i otworzyc sie z ufnoscia na drugiego czlowieka. Cale zycie jestem sama, rozumiem ze dzieje sie tak dlatego ze nie umialam i nie umoec zaakceptowac kogos innego,poprostu kogos ppkochac, zawsze szukam wad,niedociagniec,nie pozwalam innym zblizyc sie do mnie. Dlatego tez sw Judo Tadeuszu modle sie i prosze o dar otwarcia sie na milosc i zebym umiala ja dostrzec, niech moje serce pozwoli sobie na nia i dopusci do mnie drugiego czlowieka. Nie chce czuc sie jakbym zamiast serca miala kamien, chce i w koncu rozumiem na czym polega posiadanie rodziny i dzielenia sie z nia swoim zyciem. Jestes sw Judo patronem spraw beznadziejnych a moje dotychczasowe zycie to w rozumieniu ludzkim bezsesowna wegetacja i beznadziejne dni. Wiem ze moge duzo ofiarowac drugiej osobie ale potrzebne mi Twoje wstawiennictwo o odwage i kogos kto stanie na mojej drodze pokazac mi czym jest zycie razem.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy15.4.13

  Święty Judo Tadeuszu
  Pomóż nam w w tych bardzo trudnych chwilach dla naszej rodziny.
  Uchroń nas przed bezrobociem, utratą domu.
  Daj nam pracę abyśmy mogli wyjść z tej beznadziejnej sytuacji.
  Daj nam pracę abyśmy mogli godnie żyć i takie życie zapewnić naszemu dziecku.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy16.4.13

  Swiety Judo Tadeuszu prosze wypros mi u Boga łaske aby Łukasz do mnie wrócil,zrozumiał swoje błedy i aby zechcial zyc naprawde poboznie.Im dłuzej go nie ma przy mnie tym bardziej rozumiem jak bardzo go kocham i jak mi go brakuje.Błagam wysłuchaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy19.4.13

  Święty Tadeuszu Judo proszę pomóż wrócić mojemu bratu na dobrą drogę, pomóż mu wyjść z alkoholizmu, pomóż mu ułożyć sobie godne życie. Proszę dla mojego drugiego brata aby odzyskał dom. Święty Tadeuszu wyproś u Pana Boga zdrowie dla mojego męża. To taki dobry człowiek a tyle złego go spotyka.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy19.4.13

  Swiety Judo tak długo szukam pracy, wstaw się za mną tam gdzie zaniosłam tak wiele podań. Bardzo serdecznie Cie proszę.

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy20.4.13

  Święty Judo Tadeuszu! błagam Cię wstaw się przed Panem Bogiem za moimi synami Łukaszem i Rafałem, którzy znajdują się w beznadziejnej sytuacji. Przystąpili do bardzo trudnego końcowego egzaminu zawodowego, który nie poszedł im najlepiej, pomimo tego że przygotowywali się do niego przez 4 miesiące /codziennie/. Bez Twojej pomocy Święty Judo Tadeuszu i Boskiego Cudu nie zdadzą tego egzaminu. Święty Judo Tadeuszu już wiele razy nam pomagałeś. Proszę pomóż moim synom i tym razem. Od tego egzaminu zależy ich dalsza przyszłość. Pokornie prosi cała rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy22.4.13

  Swiety Tadeuszu Judo wstaw sie u Boga za moja Mama upros laske uzdrowienia dla niej.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy23.4.13

  Święty Tadeuszu Judo błagam Cię o wstawiennictwo za moją rodziną , aby mój mąż wyszedł z nałogu alkoholizmu, o zgodę, wyrozumiałość, cierpliwość i miłość. Pokornie Cię błagam!.

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy25.4.13

  Moje blaganie moze wydac sie blahe, a Ty Sw. Judo Tadeuszu powinienes wstawiac sie do Pana w sprawach na prawde waznych i krytycznych. Do takich i ja zaliczam zycie, zdrowie i milosc. Ja jednak modle sie do Ciebie od dluzszego czasu i powierzam Ci moje obecne utrapienie i sprawe dla mnie niezwykle wazna.. Jutro wyniki egzaminu radcowskiego. Juz nic zrobic nie moge, nic dopisac, nic zmienic. Sw. Judo, blagam, wymodl dla mnie laske pozytywnego wyniku, ktory psychicznie mnie podniesie, pomoze mi w pracy i zyciu osobistym. Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy26.4.13

  Czy można Boga prosić o błahe sprawy? Czy nie jest to nadużywanie dobroci Pana, którego winno prosić się o życie, zdrowie, wyprostowanie "zakrętów" życiowych? Dla mnie jednak moja sprawa jest w tym momencie najistotniejsza.. Dziś wyniki egzaminu radcowskiego. Św. Judo Tadeuszu.. pomóż..

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy26.4.13

  Teraz wiem, że wiara i modlitwa mogą zdziałać cuda.. Jestem najszczęśliwsza na świecie!

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy27.4.13

  Św Tadeuszu blagam pomóż juz nie mam siły pomóż mi znaleźć prace która umożliwi utrzymanie mnie i mojego dziecka, spraw żebym zmadrzala jeśli jest to w ogóle możliwe, pomóż mi uregulować sprawy finansowe i spraw żeby moje serce było szczęśliwe. Blagam Cie o pomoc bo juz nie mam siły podobno Bóg zsyla na nas tyle i ile jesteśmy wstanie udźwignąć ja juz więcej nie dam rady. Spraw żebym przestała się mylić w swojej obecnej pracy. Proszę Cie o zdrowie dla mojej siostry i brata oraz dla mamy. Blagam uratuj mnie
  S.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy27.4.13

  Blagam Cie pomóż Św Tadeuszu bo jeśli nie Ty to juz nikt i nic mi nie pomoże brak mi siły i wiary w nadzieję ze będzie dobrze, pomóż rozwiązać moje problemy pomóż mi znaleźć nowa lepsza prace która pozwoli utrzymać mi syna, strzeż mnie przez pomylkami w mojej starej pracy i przed ludźmi którzy źle mi życzą.
  Pomóż mi zmadrzec, rozwiązać kłopoty finansowe i znaleźć człowieka który pokocha mnie i mojego syna będzie dla mnie oparciem Ty zresztą wiesz jaki on powinni en być. Proszę Cie również o łaskę zdrowia i szczęścia dla mojej siostry, brata i mamy. Blagam pomóż i nie zostawiając w potrzebie bo dalej nie dam juz rady

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy29.4.13

  Swiety Judo Tadeuszu blagam cie o zdrowie dla mojej corki Magdy, aby nie bolaly ja oczy aby mogla studiowac i pracowac a takze o to aby spotkala w swoim zyciu dobrego, madrego i kochajacego czlowieka i stworzyla z nim dobra i szczesliwa rodzine. O zdrowie dla mnie aby wszystkie moje objawy okazaly sie niegrozne. O zdrowie dla mojego meza i wnuka oraz pomyslnosc dla mojej calej rodziny. Miej nas w opiece i upraszaj laski u Boga. BH

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy30.4.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę o pomoc w beznadziejnej mojej pozycji wpracy. Proszę o wyrozumiałość zwierzchników, a nade wszystko sprawiedliwośc. Dopomóz mi bym mogła uwolnić się od nałogów. Proszę bardzo o spokój, radość, zdrowie dla syna i męża oraz całej rodziny. / IBC

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy2.5.13

  Święty Judo Tadeuszu,zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą.Proszę spraw abym została matką a mąż mój ojcem,zdrowego,ślicznego dziecka którego tak bardzo nam brakuje.Spraw także żebym czuła się dobrze,nie chorowała a operacja biodra powiodła się.Spraw także aby nasza sytuacja finansowa się poprawiła i żeby mama miała ladne oczy.Bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy6.5.13

  Święty Judo Tadeuszu, bardzo Cię proszę o wsparcie dla mojego męża, którego tak kocham. Pomóż mu przezwyciężyć trudności, które go spotykają, niech uwierzy w siebie.

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy7.5.13

  Swiety Judo Tadeuszu. Prosze o zdrowie dla mojego Syna. Prosze aby ludzie zdrowi nierozumiejacy Jego problemu zdrowotnego nie byli wobec Niego nienawistni i msciwi. Sw, Judo Tadeuszu dla Niego praca. ktora do niedawna wykonywal, a od ktorej Go odsunieto to Jego sens zycia. Prosze. zechciej sprawic zeby mogl do niej wrocic. Zeby osoba, ktora ma na to wplyw - nie zemscila sie na Nim.

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy7.5.13

  Święty Judo Tadeuszu, Błagam...wstaw się do Pana Najwyższego o zdrowie dla naszego jeszcze nienarodzonego dzieciątka ! Z całego serca i duszy Cię o to BŁAGAM
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy9.5.13

  Sw. Judo Tadeuszu prosze o pomoc w splacie dlugow, wstaw sis za MNA u Patna gym mogla splacic sowje dlugi I utrzymac rodzine

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy11.5.13

  Święty Judo Tadeuszu, raz mi juz pomogłeś, jestem Ci bardzo wdzięczny, lecz bardzo proszę teraz o Twoje wstawiennictwo u Boga Najwyższego, Maryji, Jezusa Chrystusa o pomyślne rozwiązanie problemu w naszym związku, abyśmy znów mogli iść przez życie razem.
  Proszę Cię aby w naszym związku zawsze było dużo miłości, i aby to uczucie, które jest między nami nigdy nie wygasło.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy12.5.13

  Święty Judo Tadeuszu, proszę o pomoc w mojej trudnej sytuacji finansowej. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana o pomyślne rozwiązanie problemów, o łaskę wiary i dar miłości i zdrowia. Miej nas w opiece i upraszaj łaski u Boga. Amen

  OdpowiedzUsuń
 135. Św. Judo Tadeuszu, błagam Cię o pomoc w tych trudnych dla mnie chwilach, gdy grozi mi wydalenie z uczelni. Dzięki tej sytuacji nabrałem pokory w życiu, zbliżyłem się z rodzicami ale proszę nie odbieraj mi tego na co tak ciężko pracowałem. Błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego, Jego Syna Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny. Błagam Cię aby ten problem rozwiązał się jak najszybciej gdyż tracę zdrowie psychiczne.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy15.5.13

  Św Judo Tadeuszu proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie uzdrowienie moich myśli błagam Cie pomóż tak mi ciężko

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy16.5.13

  Święty Judo Tadeuszu, wyproś u Pana Boga Wszechmogącego łaskę, aby mój ukochany do mnie wrócił, żebyśmy byli szczęśliwi i darzyli się wzajemną miłością, szacunkiem, szczerością i zaufaniem aż po kres naszego życia. Błagam z pokorą-pomóż proszę.
  Edyta

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy16.5.13

  Św. Judo Tadeuszu dopomóż na ścieżkach życia mojemu synowi. Wyrwij moje dziecko z matni jaka go otacza, dodaj mu odwagi i wytrwałości. Wstaw się za nim u Boga, Jego Syna i Ducha Świętego oraz Najświetszej Maryji Panny. Gorąco prosi matka

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy17.5.13

  Sw.Judo Tadeuschu prosze o szczesliwy wyjazd i powrot do domu.Duzo Lask Bozych dla naszej rodziny,szczegulnie dla jednej z moich corek (ktora Tobie dzis polecam).Blogoslawienstwa Bozego w pokonywaniu naszych trudnosci,ja modlitwo bede wspierac moje prosby.

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy17.5.13

  Sw.Judo Tadeuszu pomoz wyprostowac moja droge ,ja modlitwa bede wspierac moje prosby.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy22.5.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę o łaskę dla mojego małżeństwa i pojednanie dla mojej rodziny. Pomóż mi proszę usunąć wszystkie ciernie z drogi po której idę.Prośby moje będę modlitwą wspierać. W Tobie cała nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy22.5.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię pomóż mojej rodzinie wyjść z długów, uproś u Boga łaskę dla naszej rodziny aby długi nie niszczyły rodziny Proszę. Błagam z pokorą - pomóż proszę .

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy23.5.13

  Święty Judo, proszę Cię wyjednaj mi tą łaskę, bym nie cierpiał z powodu C. Wysłuchaj mnie proszę!

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy23.5.13

  Swiety Judo Tadeuszu,proszę wstaw się za moją bratową Krystynę do Boga uproś łaskę uzdrowienia dla niej

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy25.5.13

  Sw. Judo Tadeuszu, proszę Cię abyś wyprosił łaskę uzdrowienia z tak ciężkiej choroby nowotworowej. Proszę ,pomóż. !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy26.5.13

   Bede sie za Ciebie codziennie modlila
   biore ten obowiazek na siebie i wstawie
   ZYCZE WYZDROWIENIA:

   Usuń
 146. Anonimowy30.5.13

  Proszę o upragnioną pracę. Abym przeszła pozytywnie wszystkie oceny i porownania i abym mogla sie naprawdę wykazac oraz wykorzstac moja wiedze i doswiadczenie.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy5.6.13

  Święty Judo Tadeuszu - wybaw mnie z mojej beznadziei, wstaw się za mną u mojego Pana Jedynego, proszę o ratunek o wybawienie. Nie ma dla mnie chwili spokojnej, poranku, wieczora i snów. Wszystko tak się komplikuje.....
  Błagam Ciebie mój Orędowniku....... ratuj mnie i rodzinę moją

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy5.6.13

  ŚW. JUDO. POMÓZ NAM W STRASZNYCH PROBLEMACH FINANSOWYCJ. WSTAW SIE U PANA NASZEGO ZA NAS. GROZI NAM UTRATA DOMU I MAJĄTKU. SPRAW BY BYŁA DLA NAS SZANSA. BŁAGAM.

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy5.6.13

  Święty Judo!
  Dziękuję za łaski, którymi mnie obdarzyłeś.Jednocześnie proszę pomóż mi w rozwiązaniu mojego problemu zdrowotnego. Pomóż mi proszę, bym potrafiła zobaczyć, któremu z dwóch lekarzy mogę zaufać. Błagam, bo sama nie dam sobie z tym rady. Wierzę głęboko,że mi pomożesz.
  Proszę również o to, by mojemu synowi nauka przychodziła z łatwością. Bardzo proszę o to, by dobrze napisał ważne klasówki.
  Miej w opiece św. Judo całą naszą rodzinę, wyjednaj nam potrzebne łaski.
  Wyjednaj proszę łaskę jak najdłuższego życia w zdrowiu dla moich kochanych rodziców.
  Bóg zapłac!

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy6.6.13


  św. Tadeuszu Judo proszę pomóz mi wyjść z nałogu, odstawić leki i wrócić do świata żywych ze światłym umysłem, by rodzina , która tak kocham nie musiała martwić się o mnie, że przedawkuję...proszę o pomoc i łaskę Twoją...

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy6.6.13


  Prosze o pomoc i łaskę , prosze bo sama sobie nie radze , jestem uzależniona od leków.....nie chce zyc tak dłużej, chce być wolna od nałogu, prosze o pomoc..

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy7.6.13

  Aneta
  Proszę św. JUDO TADEUSZU aby promotor odpisał i zaakceptował moją pracę mgr. abym jeszcze w lipcu mogła się obronić a od września zająć się synem . Błagam wstaw się za mną i spraw aby moja praca się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy8.6.13

  sw Judo Tadeuszu blagam o pomoc i ratunek niech syn znajdzie prace i mi pomoze a moja corka niech zrozumie ze nie moze miec wszystkiego i niech nie bedzie tak okrutna pomoz mi w klopotach finansowych ktore nie pozwalaja zyc w spokoju blagam z calej duszy o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy12.6.13

  Św. Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo u Boga w mojej beznadziejnej sprawie. Jestem zagrożona z matematyki, piszę trudny sprawdzian i bez Twojej pomocy nie dam rady. Błagam o cud. Muszę zdać do następnej klasy. Po napisaniu matury pragnę udać się na wymarzone studia. Potrzebuję Twojej łaski. Z całego serca proszę o pomoc dla mnie i dla wszystkich tych, którzy przychodzą do Ciebie z prośbami.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy13.6.13

  Święty Judo, patronie spraw trudnych i niemożliwych, proszę Ciebie o wstawiennictwo u Boga - abym uwierzyła w siebie, była silna i mądra, abym wkrótce została żoną i matką, żeby serce tym razem się nie myliło. Proszę o łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy13.6.13

  Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię, pomóż mi w zaliczeniu ostatniego i mającego ogromny wpływ na moją przyszłość egzaminu. Jego zaliczenie pozwoli mi obronić pracę magisterską w czerwcu. W przeciwnym razie, wszystkie moje plany zostaną zaprzepaszczone. Z całego serca wznosz do Ciebie swoje prośby, błagam wysłuchaj ich.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy14.6.13

  Św. Judo Tadeuszu uproś łaskę uzdrowienia dla mojej ukochanej Mamusi.

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy15.6.13

  Święty Judo Tadeuszu patronie spraw trudnych i beznadziejnych, błagam Cię uproś mi u Pana Boga łaskę i pomóż mi proszę odzyskać serce ukochanej Kobiety. Spraw proszę aby zechciała dać mi tylko tę jedną szansę, abym mógl zasłużyć sobie na jej miłość. Ty wiesz przez co przeszedłem i wiesz że nigdy nie chciałem sprawić jej przykrości. Wiesz też ile szczęścia i miłoś jestem w stanie jej dać. Pogubiłem się w życiu i może nie jestem godzien Twej łaski, ale kiedyś doświadczyłem już Twojej pomocy więc proszę Cię jeszcze ten jeden raz. Pomóż mi proszę bo bez Twojej pomocy nie dam sobie rady. Odwdzięczę Ci się za wszystko najlepiej jak będę potrafił. Przede wszystkim dla Ciebie i dla niej pragnę z dnia na dzień być coraz lepszym człowiekiem. Dobrym życiem miłością i życzliwością odwdzięczyć się za wszelkie łaski i sławić wszędzie Twoje imię.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy16.6.13

  O Święty Judo Tadeuszu bardzo proszę o pomoc i wstawiennicto Twoje u Boga Ojca bym zdała do najstępnej klasy , by wszystko było dobrze w szkole i miała szczęśliwe wakacje. Bardzo o to proszę gdyż sie bardzo boję a jestem w złej sytuacji. Proszę właśnie Ciebie o pomoc w mojej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy17.6.13

  Święty Judo Tadeuszu patronie spraw trudnych i baznadziejnych,pomóż mi w chorobie ulżyj moim cierpieniom,usuń proszę wszystkie ciernie z drogi po której idę .Pomóż mi proszę odzyskać miłość mojego życia tak bardzo go kocham i tak bardzo tęsknie. Dopomóż mu w trudnej sytuacji finansowej w firmie.W Tobie cała nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy17.6.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę pomóż mi w chorobie usuń wszystkie ciernie z drogi po której idę. Pomóż mi odzyskać miłość mojego życia abyśmy darzyli się wzajemna miłością,szacunkiem,szczeroscią i zaufaniem.Dopomóż mu w trudnej sytuacji finansowej w firmie.W Tobie cała nadzieja.Proszę o łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy17.6.13

  Święty Judo Tadeuszu błagam pomóż mi, abym dobrze napisała egzamin zawodowy i zdała go. W zeszłym roku niestety nie udało mi się. Z całego serca Cię proszę błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy19.6.13

  Swety JUDO TADEUSZU blagam pomoz mi abym wyzdrowil z choroby nowotworowej

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy19.6.13

  Swiety Judo Tadeuszu...blagam Cie o milosc,zebym spotkala mezczyzne,z ktorym bede szczesliwa,ktory bedzie mogl zastapic mojej corence ojca,ktorego tak bardzo jej brakuje.blagam o zdrowie dla mojej rodziny i sile,wytrwalosc dla kochanego brata Czarka,zeby sie nie poddawal...Blagam Cie.

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy20.6.13

  Święty Judo Tadeuszu, wstaw się u Naszego Pana, aby Katarzyna znalazła dobrą pracę. Zwracam się do Ciebie z błaganiem.

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy22.6.13

  Święty Judo Tadeuszu wstaw się u naszego Pana o zdrowie dla mojego męża Teodora. Spraw aby został wybudzony i zdołał sam oddychać. Pomóż w ciężkiej chorobie, przywróć zdrowie aby mógł cieszyć się życiem i rodziną. Proszę Cię w tak trudnej sprawie,

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy23.6.13

  Święty Tadeuszu Judo wspomóż mnie w moim utrapeniu RK ;( Bardzo Prosze

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy24.6.13

  Dziękuję z całego serca, prosiłam i zostałam wysłuchana, stał się prawdziwy CUD, dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy24.6.13

  Święty Judo Tadeuszu wspomóż mnie w mojej pracy, abym potrafiła rozwiązać problemy, jestem w bardzo trudnej sytuacji. Myślę aby zakończyć to doczesne życie.Dzisiaj nie widzę rozwiązania. Błagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy25.6.13

  Święty Judo jestem w beznadziejnej sytuacji bez twojej pomocy nie poradzę sobie proszę uproś Boga o łaskę dla mnie proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy25.6.13

  Proszę o pomoc święty Judo bez twojej pomocy nie poradę sobie

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy25.6.13

  O święty Judo Tadeuszu, błagam Cię o łaskę dla mnie i mojej rodziny, o wstawiennictwo za nas do Pana Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa. Pomóż znaleźć nam rozwiązanie w poważnych kłopotach finansowych, pomóż wyciągnąć nam wnioski z zaistniałej sytuacji i daj moc i siłę odnowienia naszego sposobu myślenia. Proszę o oczyszczenie dusz naszych i naszych umysłów i pokierowanie nas w dobrym kierunku. Bez Waszej pomocy nie damy rady. Wierzę w Twoją moc. Otwieram moje serce na wiarę.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy25.6.13

  Święty Chwalebny Apostole Judo Tadeuszu, błagam o wstawiennictwo u Pana Boga. Uproś, proszę, u Najwyższego zdrowie dla mojej Mamusi. Proszę, aby lekarze właściwie zdiagnozowali chorobę mojej Mamusi i podawali właściwe leki. Błagam, pomóż uleczyć chorą zastawkę, proszę uzdrów jej serce, błagam usuń wodę z organizmu. Tak długo to już trwa, że brakuje nam sił i cierpliwości. Naucz nas i ją znosić w pokorze to cierpienie. Oszczędzaj moją Mamusię, ile możesz w jej chorobie. Błagam, pomóż nam i Mamusi przetrwać ten trudny czas. Bardzo proszę wysłuchaj moje błaganie.

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy25.6.13

  św.Judo Tadeuszu BŁAGAM po raz kolejny pomóż mi wyjść z tej beznadziejnej sytuacji życiowej,pokonać problemy finansowe wstaw się za mną i moim synkiem.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy26.6.13

  Święty Judo, proszę, wybłagaj u Pana Boga łaskę o którą proszę - o pozytywne załatwienie bardzo trudnej sprawy urzędowej.

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy26.6.13

  Swięty Judo Tadeuszu, błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej..... PROSZĘ !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy27.6.13

  Święty Judo, tak mi wstyd, że nie znałam Ciebie wcześniej. Teraz jestem tak załamana, że nie mam sił i nadziei. Proszę pomóż mojej Mamusi, by wyzdrowiała, bo nie chce zostać sierotą. Proszę pomóż mojej rodzinie. Ty wiesz, jakie mam problemy, które mnie przytłaczają.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy27.6.13

  Swięty Judo Tadeuszu .wstaw sie za nami u Boga.W Leszka chorobie rakowej brzucha i po udarze Urszuli .Prosimy o modlitwe o wyproszenia dla nas zdrowia .

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy27.6.13

  UMILOWANY MOJ PATRONIE SW TADEUDZU judo::CALYM SERCEM BLAFAM CIEBIE O WSTAWIENNICTWO DO PANA JEZUSA ABM WZDROWIALA A PRZEDE WSZYSTKIM ABYM ZACZELA LEPIEJ WIDZIEC GDYZ MOJE OCZY SA WRAZLIWE I BARDZO CZESTO WIDZE KONICZNE SWIATLA KTORA PSUJ mniw wzrok,
  prosze cie dla najmlodszego syna o laske powrotu do KOSCIOLA SW:

  B ADZ UWIELBIONY SW tADEUSZU judo przez wszystkie narody swiATA:

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy27.6.13

  Swiety Judo. prosze wyblagaj u Jezusa laske o ktora prosze- znalezienie kontrahentow i pracy zeby posplacac dlugi.

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy28.6.13

  Święty Judo, daj mi cieszyć się ta radością o której najbardziej pragnę w dniu dzisieszym, zdany egzamin, bardzo proszę a ułatwi mi to moje dalsze życie. Proszę wysłuchaj moje błaganie...

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy28.6.13

  Swięty Judo, wysłuchaj mojego błagania w rozpaczy i daj mi możliwośc szczęscia, zarówno w narzeczeństwie jak i w pozytywnych sprawach dotyczących mojego życia. Ty Jedyny jesteś patronem spraw beznadziejnych i taką jest i moja. Wysłuchaj mojej modlitwy.

  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy28.6.13

  Święty Tomaszu Judo, proszę pomóż mojej Mamusi, aby wyzdrowiała, mniej w opiece moje dzieci, pomóż w pracy i zyciu codziennym.
  Błagam, wysłuchaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy1.7.13

  BLAGAM O SW.JUDO TADEUSZU O WYSLUCHANIE MOJEGO WOLANIA DO MILOSIERDZIA BOZEGO ZA TWOIM POSREDNICTWEM I PROSZE CIE O MODLITWE W MOICH INTENCJACH MODL SIE ZA NAMI.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy1.7.13

  Święty Judo proszę Cię żebym była w końcu szczęśliwa.proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie,żeby nigdy nie brakowało nam na chleb i o zdrowie psychiczne mojego taty oraz mniej w opiece moją całą rodzinę i bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy3.7.13

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w wiadomej sprawie, łaskę zachowania pracy dla mnie i moich znajomych.

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy3.7.13

  Święty Judo modlę się o rozwiązanie sprawy dotyczącej Andrzeja!

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy3.7.13

  Proszę o pomoc w mojej długotrwającej wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej,o zakończenie wszystkich spraw komorniczych,o szczęście moich córek,o zdrowie dla całej rodzinki oraz pozytywne zakończenie studiów a przede wszystkim o poprawę finansową.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy3.7.13

  Święty Judo Tadeuszu pragnę podziękować za łaski okazane ale i prosić o pomoc w zakończeniu tej natrudniejszej sprawy. Pomóż, aby łaska Pana Jezusa nie opuszczała mnie w tej beznadziejnej sprawie.
  Proszę również o opiekę nad naszą rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 190. Anonimowy5.7.13

  Sw Judo Tadeuszu pomóż mi,uproś Boga by Bóg połączył moja rodzine,by Zbyszek wrócił do nas....bysmy byli znowu rodziną....Proszę nie zastawiaj mnie bez pomocy sw Judo Tadeuszu....

  OdpowiedzUsuń
 191. Anonimowy6.7.13

  Dziś dowiedziałam się o Tobie Świety Judo Tadeuszu.Proszę o wstawienictwo do Jezusa Chrystusa o uwolnienie mojej córki Emili od złych mocy.Proszę i błagam o uwolnienie jej od choroby psychicznej. Każdy mój i jej dzień to prawdziwe psychiczne piekło.Nie chcę jej oddawać do domu opieki ....moje serce pęknie z bólu..
  Kocham ją i nie nawidzę zarazem..Broszę o łaskę dla nas.
  Mama Emilki.

  OdpowiedzUsuń
 192. Anonimowy7.7.13

  Sw.Judo Tadeuszu proszę o pomoc mojej Córki Ewelinki ,o szczesliwą operację,pozytywny wynik badań i żadnych skutków ubocznych po usunięciu guza mózgu.Wstaw się do Jezusa Chrystusa o uzdrowienie i niech Jezus jej nie opuszcza w dniu zabiegu.błagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 193. Anonimowy7.7.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę cie o pomoc w zdaniu prawa jazdy. Proszę o łaskę

  OdpowiedzUsuń
 194. Anonimowy7.7.13

  Św.Judo Tadeuszu błagam z całych sił i z całego serca o miłość i powrót mojego męża do mnie i do naszych dzieci,,,

  OdpowiedzUsuń
 195. Anonimowy7.7.13

  Św. Judo Tadeuszu błagam pomóż mi zdać najważniejszy dla mnie egzamin do wymarzonej szkoły. Amen

  OdpowiedzUsuń
 196. Anonimowy8.7.13

  Św. Judo Tadeuszu, błagam Cię o pomoc.

  OdpowiedzUsuń