Świadectwa o łaskach za wstawiennictwem św. Judy

Istnieje piękny obyczaj szerzenia czci dla św. Judy w formie pisemnych podziękowań za doznaną opiekę. Są one zamieszczone w prasie oraz w internecie. Bardziej tradycyjną formą dziękczynienia za doznane łaski i cuda są napisy wotywne – najczęściej w postaci grawerowanych tabliczek – umieszczone przed obrazami Świętego i poświęconymi mu ołtarzami. Zwyczaj dziękowania Apostołowi na łamach pracy upowszechnił się zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. W działach ogłoszeń licznych gazet często można znaleźć teksty zawierające znamienne słowa: „Dziękuję Ci św. Judo za otrzymane łaski”.

1. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu za poczęcie dzieciątka u córki i proszę o szczęśliwe rozwiązanie.
Twoje czcicielka

2. Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci za łaskę znalezienia pracy przez mojego syna. Oby już nigdy więcej nie musiał wyjeżdżać i szukać jej za granicą.
Maria

3. Dziękuję Ci Święty Judo za pomoc w napisaniu pracy magisterskiej. Ty naprawdę jesteś patronem spraw beznadziejnych!
Rysiek

4. Święty Tadeuszu, dziękuję Ci za dar poczęcia i urodzenia zdrowego maleństwa. Wiem, że masz nas w swojej opiece i wstawisz się za nami u Pana.
Beata

5. Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci, że mój mąż i ojciec naszych wspólnych dzieci powrócił do rodziny. Dziękuję, że się opamiętał.
Anna

6. Dziękuję Ci kochany Święty Judo Tadeuszu za pomoc w wyjściu z długów.
Jadwiga.

7. Dzięki Ci Święty Tadeuszu, że wyprosiłeś mi u Boga łaskę znalezienia upragnionej pracy. Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Piotr

8. Święty Judo, dziękuję z całego serca za to, że nowotwór przestał się rozwijać w organizmie mojej córki za sprawą pomyślnej operacji.
Zygmunt

9. Św. Tadeuszowi za cudowne ocalenie syna Zbigniewa z obozu K. Z. dziękuje Matka
2.7.1944
(Napis wotywny wygrawerowany z boku ołtarza Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w kościele Mariackim w Krakowie).

10. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu, że zajaśniałeś na ścieżce mojego życia i poniosłeś wraz ze mną wielki ciężar, który mnie przygniatał. Pomogłeś mi właśnie wtedy, gdy myślałam, że nie ma już nadziei.
Monika

11. Osiem lat temu pojąłem za żonę kobietę pochodzącą z Azji, nie będącą chrześcijanką, i urodziło nam się dwoje dzieci. Niestety, moją żonę zaczął dręczyć zły duch. Od tamtej chwili skończyły się dla nas szczęśliwe dni. Bezskutecznie szukaliśmy pomocy u rozmaitych szarlatanów, w których moc żona wierzyła – jako hinduistka. W poczuciu bezradności udałem się po pomoc do św. Judy Tadeusza i zacząłem uczestniczyć w nabożeństwach ku jego czci, modląc się o uzdrowienie mojej małżonki. Kapłan poradził mi, abym zaczął odmawiać różaniec do Najświętszej Maryi Panny w intencji jej uzdrowienia. Wraz z całą moją rodziną zaczęliśmy więc odmawiać różaniec do naszej Pani. Poszedłem również do spowiedzi, do której nie przystępowałem od dłuższego czasu. Idąc na radą poznanego księdza, zawiesiłem w naszym domu krzyż Chrystusowy. Za sprawą gorących modlitw i znaku krzyża moja żona została całkowicie uwolniona od wszelkich niepokojów i ataków złego ducha. Po tym cudzie, tak szybko, jak było to możliwe, ochrzciłem moją żonę i dzieci. Obecnie wszyscy przystępujemy do Najświętszego Sakramentu i jesteśmy szczęśliwą, katolicka rodziną. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu, że wyzwoliłeś nas z sideł szatańskich i wskazałeś nam drogę do Boga.
Krzysztof

12. Obaj moi synowie zmarli. Od czasu ich śmierci nie mogłam dojść do siebie i wyzwolić się od rozpaczy. Napełniał mnie ból i niepokój. Każdy dzień był udręką. Szukając ratunku i ukojenia, zwracałam się do wielu lekarzy i odwiedziłam wiele miejsc świętych słynących cudami uzdrowienia. Wszystko na próżno. W końcu odwiedziłam Sanktuarium św. Judy Tadeusza. Modliłam się do Boga przez wstawiennictwo Jego Apostoła i uczestniczyłam w nowennie do św. Judy Tadeusza. Natychmiast zostałam uleczona i wyzwolona z mocy nieszczęścia.
Julia

13. Dziękuję Ci Święty Tadeuszu za odpowiedź na moje modlitwy w intencji chorego przyjaciela, który miał problemy z nerkami. Wiadomo już, że wyzdrowieje. Kocham Cię mój Święty Patronie!
Elżbieta

14. Jako młody kapłan widziałem okrucieństwa wojny, pełniąc służbę kapelana przy wojsku. Zacząłem wówczas tracić swą wiarę. Moją duszę napełniły wątpliwości. Przez wiele tygodni doświadczałem mroku i pustki. W nikłym przebłysku dawnej wiary zacząłem modlić się do św. Judy Tadeusza. Dzięki Jego orędownictwu wyszedłem z mrocznej nocy ducha i ujrzałem światłość wewnętrzną. Odzyskałem swą wiarę. Dzisiaj jestem biskupem – wiernym, choć niegodnym następcą Wielkiego Apostoła. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu.
Twój czciciel (USA)

15. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu za wstawiennictwo u Bożego Miłosierdzia. Przeprowadziłam się do nowego kraju i nie znałam tu prawie nikogo. Rozpaczliwie poszukiwałam dobrego człowieka, który zajmie się moimi dziećmi w czasie, gdy ja będę w pracy. Dziękuję Ci Święty Judo. Ty przyszedłeś mi z pomocą w moich problemach i zmartwieniach. Zawsze będę Cię czcić i kochać. Niech będzie błogosławiony Pan zsyłający łaski na prośbę swoich świętych przyjaciół.
Renata

16. Święty Tadeuszu, dziękuję Ci, że pomogłeś mi wydostać się z sekty, w której usiłowano zrobić mi pranie mózgu. Wiem, że twoja cudowna interwencja miała miejsce już w tamtej chwili, gdy usiadłem w kościele po Mszy Świętej, a pewien nieznajomy człowiek dał mi Twój święty obrazek z modlitwą do Ciebie. Do tamtego momentu byłem zrozpaczony i myślałem o samobójstwie. Po kilku dniach modlitwy do Ciebie nagle znalazłem w sobie siłę i zdołałem uciec z sekty. Dziękuję Ci Święty Apostole, że mnie ocaliłeś.
Kamil

17. Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci gorąco za wszystko, co dla mnie uczyniłeś u stóp Bożego tronu. Sądziłam, że mój mąż miał zamiar mnie opuścić. Zaczęłam modlić się do Ciebie i wszystko się zmieniło. Przyjmij, proszę, moje gorące podziękowania. Ty jesteś prawdziwie potężnym patronem. Będę namawiać każdego, kto cierpi z powodu położenia zdającego się być beznadziejnym, aby zwrócił się do Ciebie.
Lucyna

18. Mój pies zniknął w ostatnim dniu wakacji. Na próżno przez tydzień szukałem go i rozwieszałem ogłoszenia. Pomimo to nie traciłem nadziei, ale za radą dziadka przez kilka następnych tygodni modliłem się codziennie do św. Judy Tadeusza. Po miesiącu, wychudzony Hektor zjawił się u drzwi naszego domu i zamerdał ogonem na mój widok. Dziękuję Ci św. Judo.
Patryk

19. Dzięki Ci Panie Boże za św. Judę Tadeusza. Cierpiałem z powodu chorobliwej otyłości i związanego z nią obrzędu nóg od pięciu lat. Zasięgałem porady u wielu znanych lekarz i poddałem się rozmaitym formom leczenia. Wszystko na próżno. Potem odwiedziłem sanktuarium św. Judy Tadeusza i modliłem się przed Jego słynącym łaskami obrazem. Odmawiałem nowennę do Świętego Apostoła. W ciągu niespełna tygodnia ból przestał mnie dręczyć, a obrzęki na moich nogach znacznie zmniejszyły się. W chwili obecnej jestem całkowicie zdrowy.
Ireneusz

20. Moja córka cierpiała z powodu fałszywych oskarżeń i nie mogła uczestniczyć w wykładach na swojej uczelni. Nie mogła spać ani skupić się na nauce. W końcu zaprowadziliśmy ją przed słynący łaskami obraz św. Judy Tadeusza. Apostoł otoczył ją swą duchową opieką. Zdała egzaminy i ukończyła pierwszy rok studiów.
Otylia

21. Przez kilka dni miałem bardzo wysoką gorączkę. Straciłem wszystkie siły i trafiłem do szpitala. Tam powiedziano mi o św. Judzie Tadeuszu. Zwróciłem się do niego w gorącej modlitwie, prosząc o wstawiennictwo u Boga. Moja słabość niemal natychmiast zniknęła bez śladu.
Waldemar

22. Szukałam pomocy u wielu lekarzy. W końcu zwróciłam się do Boskiego Lekarza za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza, odmawiając nowennę do tego Apostoła. Wszystkie moje dolegliwości i niedomagania zniknęły. Zostałam uleczona. Dziękuję Ci św. Judo.
Pelagia

23. Przez lata byłem nałogowym palaczem. Wpadłem również w alkoholizm. Z moim zdrowiem było coraz gorzej. Modląc się do św. Judy Tadeusza zdołałem przejść przez terapię i zerwać zarówno z nałogiem alkoholowym, jak i z paleniem. Dziękuję Ci św. Tadeuszu za zdrowie, którym się teraz cieszę.
Leszek

24. Mój mąż miał w kwietniu swoją drugą operację na otwartym sercu. Jego stan nie poprawiał się zgodnie z prognozami lekarzy. W czerwcu odmówiłam dziewięciodniową „Nowennę do św. Judy Tadeusza” i modliłam się za całkowity powrót do zdrowia mojego małżonka. Teraz jest lipiec i jego ostatnie badanie wypadło znacznie lepiej. Powraca do sił dzięki wstawiennictwu św. Tadeusza i opiece Najświętszej Panienki.
Teresa


25. Przez trzy lata cierpiałam z powodu problemów z kręgosłupem. W ostatnim czasie każdy poranek musiałam rozpoczynać od przyjęcia dawki silnego leku przeciwbólowego. To był jedyny sposób, aby ból zelżał. Dwa dni od odmówienia ostatniej nowenny do św. Judy Tadeusza dręczący mnie ból minął. Dziękuję św. Judzie Tadeuszowi i wszechmocnemu, miłosiernemu Bogu.
Weronika

26. Święty Juda Tadeusz po raz kolejny wysłuchał moich modlitw. Oskarżono mojego syna o ciężkie przestępstwo, którego nie popełnił. Na szczęście sąd oddalił zarzuty. Dziękuję Ci Święty Apostole.
Antonina

27. Pragnę podziękować św. Judzie Tadeuszowi, a także wszystkim osobom, które ofiarowały swoje modlitwy za moją córkę cierpiącą na depresję. Zanim skończyłam odmawiać trzecią nowennę do Świętego Apostoła, moja córeczka została wypisana ze szpitala. Dziękuję św. Judo.
Twoje czcicielka

28. Rok temu zacząłem modlić się do św. Judy Tadeusza, stając w obliczu sytuacji, która mnie przytłaczała. Czułem się osamotniony i zrezygnowany. Straciłem chęć do działania. Zwróciłem się do Apostoła Chrystusa, prosząc o pomoc w trwających przeciwnościach. Codziennie modlę się do Boga za jego wstawiennictwem i wiem już, że niebawem zostanę wysłuchany.
Stanisław

W: Paweł Pająk, Św. Juda Tadeusz. Nasz wielki patron, Wydawnictwo Rafael, Kraków 2011.

730 komentarzy:

 1. Anonimowy28.10.11

  A ja Ci dziękuję Sw Tadeuszu za to ze zacząłem na nowo chodzić do Kościoła i ze się co dzień modlę do Ciebie z prośbą o pomoc( mimo zwątpień wiem ze kiedyś zostaną wysłuchane me prośby). Jest mi też o wiele lżej znosić trudności dnia codziennego wiedząc ze jesteś przy mnie.Miej w opiece wszystkich którzy sie do Ciebie zwracają z prośbą o pomoc.
  Przemek

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy5.12.11

  św. Tadeuszu Judo pomóż nam wyjść z długów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy7.12.11

  Swiety Judo Tateuszu prosze wypros mi dar zdrowia duszy i ciala .prosze o uzdrowienie mnie z nerwicy lekowej ,pomoz tez synowi pozdawac wszystkie kolokwia ,bardzo sie stara ,ale ciezko mu idzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16.12.11

  Św. Judo, dziękuję za łaskę dobrej spowiedzi i wspaniałego spowiednika. Wyproś mi dar trwania w łasce uświęcającej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20.12.11

  Św. Judo Tadeuszu dziekuje Ci za tak wiele Łask, które przez Twoje wstawiennictwo, otrzymałam, tyle pomocy i dobra. Dziekuje, Św Tadeuszu Judo, ze jesteś przy mnie i zawsze chronisz mnie przed grożącym niebezpieczeństwem, ze wspomogłeś mnie w tak wielu beznadziejnych sytuacjach, zyciowych w jakich sie znalazłaś, ze zbliżasz Moje Serce do Boga. Dziekuje za uzdrowienie Mojego męża z nałogu, Dziekuje tak bardzo dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy18.1.12

  Judo Tadeuszu proszę aby Karolek rósł i zdrowo się rozwijał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy22.1.12

  proszę o pomoc w beznadziejnej sytuacji i dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy27.1.12

  Św Judo i Janie Pawle proszę o pomoc jutro

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy29.1.12

  OD WCZORAJ ODMAWIAM DZIEWIECIODNIOWA NOWENNE DO SW. JUDY TADEUSZA,PONIEWAZ W PERSPEKTYWIE NAJBLIZSZEGO TYGODNIA MAM SPOTKAC SIĘ Z MOJĄ BYŁĄ DZIEWCZYNĄ, KTÓRĄ WCIĄŻ KOCHAM I MARZE,ABY DO MNIE WRÓCIŁA... WIEM,ZE SZANSE NA POWRÓT SĄ OBECNIE ZNIKOME I TO BARDZO :( DLATEGO M.IN. PROSZĘ CIĘ ŚW. JUDO TADEUSZU POMOC. P.S. DAM ZNAĆ TUTAJ NA FORUM. JESLI TO ONA JEST MI PRZEZNACZONA TO WIERZĘ W POMOC.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10.5.12

   SZCZESC BOZE WIERZE ZE OTRZYMASZ TO O CO PROSISZ::WIARA CZYNI CUDA I GORY PRZENOSI:
   ZYCZY TOBIE ANNA

   Usuń
  2. Anonimowy5.1.13

   Już dawno prosiłeś o modlitwę... Mam nadzieję, że została ona wysłuchana...Nie ma piękniejszego dowodu miłości niż jak się modlimy o drugą osobę...Mam nadzieję, że szczęśliwi jesteście razem...
   Proszę Was o modlitwę za mnie...błagam w swych modłach aby chłopak, który mnie w sobie rozkochał wrócił...tak bardzo mi ciężko bez niego, wieczory są smutne i beznadziejnie długie i jedynie co mnie jeszcze ratuje to modlitwa, wiara i nadzieja w naszą miłość...

   Usuń
 10. Anonimowy3.2.12

  Nieustajacy wspomozycielu - Judo Tadeuszu
  Blagam o o gleboka wiare dla mojej corki, jak
  rowniez o sakramentalny zwiazek malzenski,
  ktory zawarla przed 2-ma laty z muzulmaninem.

  Kocham Cie, wierze goraco w Twoje poslannictwo.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy11.2.12

  Święty Judo proszę o dobrego męża...
  J.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy18.2.12

  Święty Tadeuszu Judo,
  Od 7 lat mam blizne na czole po ugryzieniu, wczoraj mialalm zabieg na ktory tak dlugo z niecierpliwoscia czekalam, okazalo sie ze blizna jest wieksza i bardziej widoczna.Św Tadeuszu proszę Cie bardzo aby ona zniknela, aby byla niewidoczna jestem juz zmeczona psychicznie, proszę o modliwte w mojej intencji tak bardzo juz bym chiala sciagnac to brzmienie przeslosci z mojego czola i zaczac nowy etap zycia.Bede sie gorliwe modlic abys wysłuchal mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy22.2.12

  Święty Judo proszę aby mój chłopak Maciej wrócił do mnie abyśmy uratowali nasz związek i byli na nowo szczęśliwi.Paulina

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy22.2.12

  Święty Judo proszę Cię aby mój chłopak Maciej wrócił do mnie żebyśmy uratowali nasz związek .

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy23.2.12

  SW JUDO TADEUSZU OPIKUJ SIE NASZA RODZINA I POMOZ SYNOWI BY OTRZYMAL DOBRA PRACE ORAZ STARSZEMU BY DOSTAL AWANS FINANSOWY ZAOPIEKOJ SIE PRACA MEZA BY OTRZYMAL AWANS FINANSOWY I

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy28.2.12

  Św Tadeuszu Judo Proszę o opiekę i wsparcie na kolejne lata mojego zycia dla mnie i całej mojej rodziny, dziękuję za łaski które otrzymałem.M

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy13.3.12

  św. Judo Tadeuszu za twim pośrednictwem zanoszę prośby do dobrego Boga o uleczenie w białaczce, błagam święty apostole oręduj za mną u Pana

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy20.3.12

  Św.Judo Tadeuszu proszę o pomoc w mojej trudnej sytuacji finansowej.Tylko dar z nieba może mnie uratowac bo tyle tego jest.Prosze dopomóż mojej rodzinie bo cierpią przeze mnie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy22.3.12

  Dziękuje Św. Judo Tadeuszu za uratowanie życia bliskiej mi osoby. Lekarze nie dawali jej szans na wyzdrowienie, nie chcieli podjąć się leczenia. Nie odmówiłem żadnej obowiązkowej nowenny, tylko poprosiłem Cię w kilku prostych słowach. Dziękuje Ci też za pomoc w moim osobistym nawróceniu. Kocham Cię Święty Judo i kolejny raz proszę o pomoc. Ilekroć Cię prosiłem nigdy mi jej nie odmówiłeś i zawsze kiedy się do Ciebie modlę w moim sercu pojawia się nadzieja i spokuj nawet w sytuacjach z których po ludzku nie ma wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy26.3.12

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuje Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem.Św.Tadeuszu błagam Cię o pomoc dla nas i syna aby nasze wszystkie sprawy przebiegały i zakończyły dla nas korzystnie. Proszę Cię także dla nas i syna , pomóż nam w beznadziejnej sytuacji finansowej, w jakiej się znajdujemy. Proszę o zdrowie dla mnie ,męża,moich synów i wnucząt.Błagam zdejmij z nas klątwę.Odsuń od nas i syna nieszczerych,fałszywych ludzi.Uproś mi łaskę o która proszę.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy26.3.12

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuje Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem.Św.Tadeuszu błagam Cię o pomoc dla nas i syna aby nasze wszystkie sprawy przebiegały i zakończyły dla nas korzystnie. Proszę Cię także dla nas i syna , pomóż nam w beznadziejnej sytuacji finansowej, w jakiej się znajdujemy. Proszę o zdrowie dla mnie ,męża,moich synów i wnucząt.Błagam zdejmij z nas klątwę.Odsuń od nas i syna nieszczerych,fałszywych ludzi.Uproś mi łaskę o która proszę.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy26.3.12

  Błagamy Cię św.Tadeuszu o wsparcie pomoc i opiekę w tak trudnych dla nas chwilach.Prowadź nas czuwaj nad nami i synem aby wszystkie nasze sprawy przebiegały i zakończyły się dla nas pomyślnie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy27.3.12

  Św.Tadeuszu dziękuje za otrzymane łaski i błagam o dalsza pomoc dla naszego syna i nas w tych ciężkich dla nas chwilach.Prosimy wysłuchaj naszych próśb płynących z głębi serca do Ciebie,dopomóż nam, nie zostawiaj nas.Święty Tadeuszu,rozpaczliwie proszę Cię o pomoc,wysłuchaj mojej modlitwy i próśb i błagań , dopomóż nam.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy5.4.12

  dziękuję Św.Judo Tadeuszu za wysluchanie mojej modlitwy . Dziękuję za to że lepiej się czuje i za prace dla mężą. Codziennie bedę Cie wielbić i modlić się do Ciebie najgorliwiej jak potrafię. Wiem, ze Ty mnie wysłuchasz i Bóg przez twe wstawiennictwo udzieli mi potrzebnych łask. Kocham Cie mój Apostole.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy17.4.12

  Calym sercem dziekuje sw.Tadeuszowi Judzie za pomoc ktora przyszla juz drugi raz po mojej modlitwie.Sw Tadeuszu Jodo, krewny naszego Pana Jezusa tak bardzo jestem Tobie wdzieczna za wczorajsza pomoc
  i to juz druga pomoc tak szybka.Badz uwielbiony przez narody swiata.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy19.4.12

  Dziękuję z całego serca kochany Św. Tadeuszu za otrzymane za Twym pośrednictwem łaski i opiekę. Pokornie proszę módl się za mnie do BOGA i wypraszaj potrzebne łaski ,a szczególnie proszę CIĘ o łaskę aby moje wszystkie sprawy przebiegały pomyślnie i zakończyły się korzystnie dla mnie. Święty Judo módl się za mną, opiekuj się nami i moimi dziećmi którzy się do Ciebie uciekamy.
  Św. Tadeuszu Judo, błagam Cie, uproś u Pana Jezusa cud, bez którego nie ma szans nic się zmienić w mojej ciężkiej sprawie . Uproś Św. Tadeuszu szczęśliwe dla mnie rozwiązanie tej beznadziejnej sprawy, która odbiera mi radość życia. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy19.4.12

  Św.Tadeuszu dziękuje za otrzymane łaski i błagam o dalsza pomoc dla naszego syna i nas w tych ciężkich dla nas chwilach.Prosimy wysłuchaj naszych próśb płynących z głębi serca do Ciebie,dopomóż nam, nie zostawiaj nas.Święty Tadeuszu,rozpaczliwie proszę Cię o pomoc,wysłuchaj mojej modlitwy i próśb . błagań , dopomóż nam i synowi w trudnej sprawie, która odbiera nam radość życia. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy20.4.12

  Św Judo Tadeuszu patronie od spraw trudnych prosze o nawrócenie dla Krzysztofa,o odzyskanie równowagi psychicznej dla niego,oraz o łaskę znalezienia szczęścia w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy21.4.12

  Sw,Tadeuszu Judo moj umilowany Patronie od lat, calym sercem dziekuje Tobie za pomoc o ktora prosilam dwa razy i otrzymalam natychmiast.
  Prosze calym sercem Ciebie o opieke nad moimi dziecmi w intencji ktora nosze w sercu.
  Sw Tadeuszu Judo krewny naszego Pana Jezusa , blagam wypros mnie sw.Tadeuszu Judo zdrowie, ktorego tak bardzo jest mnie brak.
  Prosze tez calym moim sercem o pomoc w intencji ktora nosze w sercu..

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy21.4.12

  Sw Tadeuszu Judo blagam o zdrowie dla mnie ..

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy25.4.12

  Moj umilowany Patronie swTadeuszu Judo, krewny naszego Pana Jezusa, dziekuje Ci calym sercem za pomoc jaka n am okazales i blagam najgorecej wstaw sie za mna do Pana Jezusa o zzdrowienie mnie z mojej nieuleczalnej choroby, bardzo mnie dokucza o na.Sw.Tadeuszu Judo blagam o Twoja pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy25.4.12

  Święty Judo, dzięki za wszystko co do tej pory otrzymałam,a otrzymałam już dużo, a przede wszystkim mam nadzieję, że kiedyś wyjdę na prostą. Błagam o dalszą modlitwę i pomoc, wiem, że ją otrzymam. Modlę się o nią codziennie, nie ma godziny bym nie skierowała do Ciebie błagalnych próśb, bo to jeszcze nie koniec moich problemów. Wielbić Cię i dziękować będę do końca moich dni.
  A teraz kilka słów skierowanych do czytających. Wierzcie i módlcie się do tego wielkiego Patrona. Święty Juda nie pozostaje obojętny i pomaga. Bez Jego wsparcia już by mnie nie było. Muszę napisać tych kilka słów: przeklęta instytucja ZUS, zaległości, śmierć męża, spirala kredytów, sytuacja tragiczna, bez jakichkolwiek możliwości przetrwania, żarliwa modlitwa miesiącami i .... anielski człowiek na mojej drodze i w moim życiu. Wszystko to zasługa Świętego Judy. Módlcie się i miejcie nadzieję, otrzymacie pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy27.4.12

  Umilowany moj Patronie sw.Tadeuszu Judo ,krewny naszego Pana Jezusa Chrystusa.Blagam Ciebie o powrot do kosciola swietego dla moich dzieci, o milosc w rodzinie i posluszenstwo oraz powrot moich dzieci do Kosciola jak i szczera spowiedz i Komunie swieta.
  Moj umilowany Patronie blagam o odmiane moich dzieci w intenxcji nktora nosze w sercu.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy29.4.12

  Swiety Judo Tadeuszu, calym sercem prosze Cie o pomoc gdyz dretwieje mnie policznek i bardzo sie martwie.Blagam Cie, wypros u Pana Jezusa o zdrowie dla mnie i madrosc dla moich dzieci..
  Swiety Tadeuszu Judo, tyle lask juz na mnie splynelo od Ciebie
  za co Tobie calym sercem skladam podziekowanie.Miej nas w swojej piece sw Tadeuszu Judo umilowany nasz PaTRONIE:.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy1.5.12

  Nie mielismy co jesc a pieniadze mialy przyjsc dopiero za dwa tygodnie.zaczelam sie modlic do sw.Tadeusza Judy aby jakos pomogl.
  Kiedy skonczylam modlitwe ktos zadzwonil do drzwi, byl to ktoS z rodziny z cala skrzynka jedzenia dla nas. Pokapaly mnie lzy i zaraz podziekowalam Tadeuszowi Judzie ..Jest to moj Patron od dawna ktory zawsze wyprasza to co prosimy.Swiety Tadeuszu Jodo raz jeszcze calym sercem skladam Ci podziekowania, ze tak o nas dbach obdarzajac nas laskami o ktore prosimy.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy1.5.12

  Swiety Tadeuszu Judo, tak bardzo chce Ci podziekowac za pomoc ktora mnie okazales , ze trudno to opisac moja radosc slowami ktora przezylam.
  Prosze Cie umilowany moj Patronie swiety Tadeuszu Judo o wstawiennictwo do Serca Pana Jezusa o uzdrowienie mnie z choroby nieuleczalnej,jesli taka bedzie Wola Boza..Blagam, wysluchaj prosby mojej moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo, bede Ci bardzo wdzieczna kazdego Bozego dnia modlitwa do konca zycia za ludzi chorych bo wiem co to jest po sobie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy2.5.12

  Św. Judo Tadeuszu błagam Ciebie wyjednaj mi pomoc w mojej rozpaczliwej sytuacji finansowej i życiowej... przypadam do świętych stóp Twoich i ze łzami w oczach proszę z głębi duszy i mego serca o pomoc i ratunek...

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy6.5.12

  Swiety Judo Tadeuszu, przychodze do Ciebie z ogromnym bolem w sercu, gdyz wydarzyla sie mnie przykra sprawa ktora bywa bardzo niebezpieczna jesli chodi o operacje.Prosze Ciebie o pomoc i pokierowanie mna bo jestem w rozpaczy a tak zyc nie moge moj umilpwany swiety Patronie.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy8.5.12

  Sw,Tadeuszu Judo prosze Ciebie goraco o pomoc, gdyz boli mnie serce dosyc mocno.Prosze tez wstaw sie sw,Tadeuszu Judo do Pana Jezusa aby moje dzieci znalazly dostep do Pana Boga i aby wrocily do Kosciola Swietego.
  Prosze Cie o wstawiennictwo sw. Tadeuszu w intencji tylko Tobie wiadomej.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy10.5.12

  Swiety Tadeuszu Jodo, krewny naszego Pan Jezusa chrystusa.alym sercem blagam Cie o pomoc aby zaginely w moich oczych swiecace gwiazdy ktore widze na skutek zlego obiegu krwi i jest to niebezpieczne jmak moiwil mnie

  Swiety Tadeuszu Judo, moj umilowany Patronie.Calym sercem skladam podziekowanie gdyz prosilam Ciebie o dobrego lekarza i takiego natrafilam.Powiedzial, ze wszystko jest dobrze a on sam napisze list do szpitala w ktorym chcieli mnie operowac...gdyz jak stwierdzil jest to calkiem niepotrzebne. Badz uwielbiony ..przez wszystkich swietych i wszystkich ktorzy iebie prosza o laski.

  Sw,Tadeuszu Judo, prosze Cie takze nakieruj mnie na dobrego lekarza od oczu, gdyz mam zle krazenie i od czasu do czasu widze migocace gwiazdy co utrudnia sprawe ze siedze w domu gdyz boje sie wyjsc z domu aby nie przezyc tego poza nim.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy11.5.12

  SWIETY JUDO TADEUSZU; BLAGAM WEZ POD SWOJA OPIEKE MOJE DZIECI I PROWADZ JE DO NASZEGO PANA JEZUSA DO KOSCIOLA SWIETEGO NA MSZE SWIETA; SPOWIEDZ I KOMUNIE SW: GDYZ BLADZA CORAZ BARDZIEJ I NIE DAJE SOBIE Z NIMI RADY :

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy12.5.12

  Umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo Prosze Cie wypros mnie zdrowie ktorego tak mnie brakuje.
  W Twoje swiete rece oddaje moje dzieci i blagam prowadz je do Jezusa i Matki Najswietszej gdyz bladza.Ty znasz moje prosby ktore nosze w sercu i prosze Cie cos z tym zrob bo nie mam juz sil.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy12.5.12

  Swiety Tadeuszu Judo, tyle lask juz dla mnie niegodnej wyjednales za ktore skladam Ci dzieki i blagam wypros u Pana Jezusa aby odeszla ode mnie depresja ktora bardzo mnie meczy.Wiem, ze mnie nie opuscisz..dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy13.5.12

  Swiety moj umilowany Patronie Tadeuszu Judo, blagam Cie o pomoc gdyz boli mnie w klatce jakby przed zawalem, co nie daj Boze.
  Jestem zchorowana powaznie i do tego serce dochodzi, wiem ze mnie nie odmowisz..blagam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy14.5.12

  Blagam o ustapienie bolu nogi Swiety Tadeuszu Judo,Wierze , ze i mnie nie opuscisz w bolu i mojej prosbie do Ciebie. oddaje Tobie pod Twoja opieke moje dzieci i prowadz je droga do naszego Pana Jezusa Chrystusa..Modle sie za nie kazdego bozego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy14.5.12

  Święty Tadeuszu Judo pomóż mi wyjść z długów
  i błagam o pomoc w tej mojej beznadziejnej już
  sytuacji. Proszę o Twoje wstawiennictwo
  u Naszego Ojca w niebie. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy15.5.12

  Swiety moj umilowany Patronie Tadeuszu Judo..Dziekuje za laski o ktore prosiam,. bol przeszedl zaraz po modlitwie..Dziekuje Tobie za wszystkie laski ktore mnie udzieliles i udzielasz.
  Prosze Cie sw.Tadeuszu Judo o laske uzdrowienia moich pluc z bolu z tym zwiazanym.
  Wiem, ze mnie nie opuscisz bo kocham Ciebie bardzo jako mojego Patrona.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy18.5.12

  Umilowany moj Patronie sw.Tadeuszu Judo, krewny naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosze Ciebie odmien mojego syna ktory pobladzil i sprowadz go do zycia jakie wyznaczyl nam Pan Jezus.Odsun go od wszystkie zle osoby i daj jemu powrot do sw.Kosciola Katolickiego.Daj jemu tez milosc do rodziny ..Amen!

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy19.5.12

  Swiety Tadeuszu Judo, Patronie od spraw trudnych i beznadziejnych,tyle lask juz od Ciebie diostalam i nadal prosze Ciebie o uratowanie mojego wzroku ktory z dnia na dzien trace.Wierze, ze sie nie zawíode i Ty sw.Tadeuszu Judo mnie nie pominiesz.Blagam Cie o pomoc , wstaw sie za mna do Matki Bozej i Pana Jezusa o polepszenie mojego wzroku.Calym sercem pragne Tobie dziekowac..kazdego Bozego dnia..

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy20.5.12

  Sw.Tadeuszu Judo prosze odmien dzisiejszy moj dzien w ktorym tak bardzo zle sie czuje ze wzgledu na niesamowita dusznosc w oddychaniu.
  Blagam Ciebie moj umilowany Patronie wstaw sie za mna do Matenki Najswietszej i deo Pana Jezusa o uzdrowienie mojej choroby pluc.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy21.5.12

  Moj umilowany swiety Tadeuszu JudoCalym sercem prosze Ciebie dopomoz abym lepiej widziala gdyz trace wzrok a mam jeszcze synow ktorych musze wychowac wpajajac im wiare nasza chrzescijanska
  poprzez modlitwe za nich kazdego nowego dnia.
  Badz umilowanym Patronem naszym..
  matka

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy21.5.12

  Moj umilowany Patronie od lat sw.Tadeuszu Judo..wiesz jaka mam od dzisiaj sytuacje i dlatego prosze Ciebie o pomoc w jakikolwiek sposob, blagam pomoz..Twoja czcicielka..

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy21.5.12

  Umilowany moj Patronie sw.Tadeuszu Judo.
  Mam ogromny klopot i prosze Ciebie o pomoc.Moj syn dzisiaj nie poszedl na uczelnie a zrobil caly plan doskonale.Blagam pomoz jemu aby stal sie punktualny bo moze tym przegrac studia..
  Wstaw sie za nim sw.Tadeuszu Judo o dobrego sw.Opiekuna ktory bedzie go prowadzil.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy22.5.12

  Swiety JUDO Tadeuszu. Prosze wez pod swoj plaszcz milosci moje dzieci ktore bladza coraz bardziej, i pokaz im droge do Pana Jezusa, oswiec ich umysly i kieruj tak,aby nie zboczyly z tej drogi, ktora im wskazales.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy22.5.12

  Dziekuje Ci swiety Tadeuszu Judo, ze dzieki Tobie po modlitwie blagalnej do Ciebie nie músialam miec juz operacji bo wszystko co
  groznie wygladalo zniknelojak banka mydlana i jest dobrze..
  Badz uwielbiony przez narody swiata nasz umilowany Swiety Tadeuszu Judo.Pod Twoj plaszcz milosci oddaje Tobie moich synow i prosze prowadz idz droga ktora prowadzi do Jezusa i Matki Jego.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy24.5.12

  Święty Judo Tadeuszu błagam pomóż w mojej beznadziejnej sytuacji. Proszę, już nie mam
  sił i nie wiem co robić. Błagam pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy28.5.12

  Święty Judo Tadeuszu jesteś niezwykłym patronem , już kiedyś bardzo mi pomogłeś, Twa pomoc nadeszła bardzo szybko a ja poniekąd zmarnowałam szanse którą otrzymałam,teraz z głębi serca znów Cię błagam o pomoc świadoma swoich braków i słabości, błagam o drugą szanse której nie zmarnuje!!! dlatego z pokorą i na kolanach Cie błagam wstaw się za mną święty Judo Tadeuszu i ulżyj mnie umęczonej i strapionej.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy28.5.12

  Święty Judo błagam o pomoc finansową

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy28.5.12

  Św.Judo Tadeuszu pomóż mi wyjść z długów sprzedać mieszkanie i kupić drugie

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy29.5.12

  Moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo blagam Ciebie o pomoc i wierze, ze mnie tez nie opuscisz w tej mojej samotnosci i ciszy wokol..
  Prosze oswiec moich synow i wskaz im droge ktora prowadzi do Jezusa i Matki JEGO:
  Duchu swuety napelnij serca moich dzieci
  miloscia Boga i wskaz im droge po ktorej powinni isc..
  Kocham Cie i uwielbiam swiety Tadeuszu Judo.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy30.5.12

  Sw.Tadeuszu Judo moj umilowany Patronie, calym moim sercem dziekuje Tobie za dwie laski ktorymi mnie obdarzyles zaraz po mojej blagalnej modlitwie do Ciebie.To byl Twoj Cud ktory dal mnie lzy w oczach gdy go zobaczylam naocznie.
  Jestes moim Najukochanszym Patronem, wielbie Ciebie, miluje Ciebie i ponad wszystko kocham Ciebie jako wspanialego swietego i krewnego Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

  Sw.Tadeuszu Judo, Ty wiesz o co chcialabym Ciebie prosic i jak bardzo potrzebuje tego , ale niech sie dzieje w tym Wola Twoja..
  wiem, ze nas nie opuscisz..
  Oddaje takze pod Twoj plaszcz milosci moje wszystkie dzieci i prosze wspomagaj ich w kazdym Bozym dniu i prowadz droga ktora prowadzi poprzez Matenke Najswietsza do naszego Pana Jezusa.
  Amen! niech sie tak stanie!

  A

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy1.6.12

  Sw.Tadeuszu Judo dzieki Tobie skladam za pomoc
  ktora mnie wyswiadczyles gorace podziekowanie...Sam widzisz jak u nas
  jest.Prosze Ciebie dzisiaj calym moim sercem
  o opieke nad najmlodszym dzieckiem, ktore tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy i wierze, ze go nie opuscisz.
  Prosze takze o opieke i pokierowanie nastepna dwojka moich dzieci starszych, ktore
  rowniez potrzebuja Sw.Tadeuszu Judo Twojej opieki.Calym sercem Tobie za wyswiadczone nam laski skladam podziekowania..i niech Cie wielbia narody swiata..
  Amen ( tzn niech sie tak stanie).

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy4.6.12

  Cudowny w laskach sw.Tadeuszu Judo.Blagam Cie calym moim sercem wez pod swoja opieke syna sredniego Ty wiesz dlaczego, mnie brak juz sil na wszystko ale wierze ze i mnie otoczysz laska Ducha Swietego..Blagam
  Cie o pomoc dla syna ..

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy4.6.12

  proszę Cię Święty Judo o pomoc w sprawie, którą noszę w sercu. na kolanach błagam. ten ostatni raz dopomóż mi. L.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy4.6.12

  Swięty Judo Tadeuszu jeszcze nigdy mnie nie zawiodłeś w moich prośbach...Proszę o zdrowie, szczęście dla córki studiujacej farmację, aby w tym roku dostała się na medycynę, rozwiązałoby to wiele jej życiowych dylematów.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy4.6.12

  Święty Judo Tadeuszu, jeszcze nigdy ni zawiodłeś

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy6.6.12

  Moj umilowany Patronie swiety Tadeuszu Judo.
  Bardzo Ciebie prosze o pomoc i wierze, ze mnie tej pomocy nie odmowisz.Blagam Cie odsun odemnie depresje, ktora do mnie przychodzi i bardzo mnie meczy.Tylko w Tobie moja nadzieja..
  Sw.Tadeuszu, wierze, ze mnie nie opuscisz.
  Twoja czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy6.6.12

  Sw,Tadeuszu Judo moj umilowany Patronie, blagam odsun ose mnie depresje..Twoja zawsze wierna czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy7.6.12

  Sw,Tadeuszu Judo krewny naszego Pana Jezusa prosze Cie o pomoc calym moum sercem..odsun ode mnie depresje blagam.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy12.6.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Jacka oraz życie wieczne dla mojego tatusia.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy12.6.12

  Sw.Tadeuszu Judo proszę Cię w mojej sprawie,trudnej ,beznadziejnej-dopomóż mi błagam.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy12.6.12

  Sw.Tadeuszu Judo, dziekuje Tobie za pomoc depresja dzisiaj odeszla nie wiem na jak dlugo
  ale wierze, ze mnie nie opuscisz w potrzebie.Ty wiesz sw.Tadeuszu Judo jaka dzisiaj otrzymalam odpowiedz od syna i wierze, ze mnie nie opuscisz
  gd<yz ta sprawa jest dla mnie bardzo wazna. i prosze Ciebie o pomoc, blagam nie opusc mnie..bo tylko Ty mozesz mnie pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy14.6.12

  sw:TADEUSZU JUDO; PROSZE O POMOC ZNALEZIENIA DOBREGO LEKARZA DO MOJEJ OPERACJI:CZUWAJ NADE MNA PROSZE MOJ UMILOWANY PATRONIE BO PRZECIEZ MAM JESZCZE DZIECI KTORE NIE MOGA BYC SAME:WIEM; ZE MNIE NIE OPUSCISZ BO BARDZO CIE MILUJE MOJ UKOCHANY PATRONIE SW TADEUSZU JUDO:
  PROSZE TAKZE DOPOMOZ MNIE W SPRAWIE KTORA JEST BARDZO PILNA A JA JESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI; TAK BARDZO CIE O TO PROSZE TY WIESZ O CO CHODZI MOJ SW:PATRONIE:

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy15.6.12

  Umilowany moj Patronie , prosze znajsz mnie dobrego lekarza ktory moglby mnie zoperowac
  i aby operacja sie udala i nie bylo zadnych nastepstw pooperacyjnych.Prosze wstaw sie za mna do Matenki Najswietszej i Pana Jezusa.
  Badz wielbiony na calej ziemi swiata.
  Twoja czcicielka na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy17.6.12

  Swiety Tadeuszu Judo, tak potrzebuje Twsojej umilowanej pomocy, gdyz jestem powaznie chora chora.
  Prosze Ci o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy19.6.12

  Moj umilowany Patronie Swiety Tadeuszu Judo
  prosze Cie wstaw sie o pomoc do Pana Jezusa o zdrowie dla mnie ktorego tak bardzo mnie brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy24.6.12

  Swiety Tadeuszu Judo, krewny naszego Pana Jezusa Chrystusa .Blagam Cie o odmiane moich synow, aby powrocili na lono Kosciola sw.i do spowiedzi swietej.Prosze Cie o ich nawrocenie do naszego Pana Boga i dary dla nich Ducha Swietego..
  Twoja czcicielka na zawsze..Za wszystkie dary calym sercem skladam Tobie moj sw.Patronie Tadeuszu Judo serdeczne podziekowanie.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy25.6.12

  Moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo.Prosze Cie najgorecej o pomoc, aby moje ucho zaczelo znowuz slyszec i abym nie miala w nim szumu, ktory bardzo mnie drazni.
  Blagam Cie moj Oblubiencu swietych sw.Tadeuszu
  Judo o powrot do zdrowia dla mnie.Wstaw sie za mna do Pana Jezusa poprzez Najswietsza Matenke
  Boza o moj powrot do zdrowia.
  .

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy28.6.12

  SWIETY TADEUSZU JUDO; DZIEKUJE CI ZA LEKARZA OD UCHA WSZYSTKO JEST DOBRZE:
  BLAGAM TYLKO ABY SPRAWY KTORE SA TOBIE ZNANE ULEGLY ZALATWIENIU..oDMIEN MOJE DZIECI BLAGAM:

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy29.6.12

  DZIĘKUJĘ WAM CUDOWNI ŚWIĘCI ZA WSTAWIENNICTWO WASZE DO PANA BOGA MIŁOSIERNEGO.
  Pragnę w tym miejscu opisać sytuacje w jakiej się znalazłem, na dowód mocy wstawiennictwa Świętego Judy Tadeusza i Świetej Rity do Pana Boga naszego.
  Od lat cierpiałem na chorobę zwaną nerwicą natręctw (nerwica obsesyjno - kompulsywna). Objawiała się ona przede wszystkim strasznymi myślami, obrazami i impulsami (dokładnie wszystkim, co jest przypisane tej chorobie). Myśli wulgarne, ośmieszające i najwstrętniejsze jakie można sobie uświadomić skupiały się głównie na moich dzieciach, a w szczególności na mojej córci. Jest to niewyobrażalne cierpienie psychiczne, kiedy się kocha szczerze i najczyściej, a takie myśli, obrazy przychodzą człowiekowi do głowy. Leczyłem się w PZP przez 1,5 roku. Były efekty, ale lęk, że to się będzie powtarzać był ogromny. Też same myśli powracały i przynosiły cierpienie. Najgłupsze, niewyobrażalne bzdury roiły się w mojej głowie, a dotyczyły przede wszystkim moich najukochańszych dzieciaków, a i samemu Panu Bogu też w tych paskudnych myślach się dostawało. A ja naprawdę nie chciałem takich myśli. NIKT I NIC NIE POMAGAŁO. Rozmawiałem wiele razy z bardzo mądrymi kapłanami, co mam zrobić. Otrzymałem bardzo wiele mądrych rad, ale praktycznie niewiele to pomagało. Dopiero, kiedy wszystkie możliwości "ziemskie" zostały wyczerpane poprosiłem w żarliwej modlitwie (nowennie) i z największą ufnością o wstawiennictwo ŚW. JUDĘ TADEUSZA i ŚW. RITĘ, a Miłosierny Pan wysłuchał i uwolnił mnie z tej paskudnej i ciężkiej choroby. CHWAŁA TOBIE PANIE CHRYSTE I WAM CUDOWNI ŚWIĘCI ZA WSTAWIENNICTWO. Również brałem nabożnie udział we mszy w intencji uzdrowień za wstawiennictwem Patrona mojej parafii Św. Huberta, a teraz modlę się nadal do kolejnego Wielkiego Świętego od spraw beznadziejnych, Św. Ekspedyta. Kochani módlcie się do tych Świętych, a za ich wstawiennictwem nasz Pan niczego Wam nie odmówi, co będzie zgodne z Jego Wolą. NAPRAWDĘ JESTEM WOLNY.
  Nadmienić tu muszę, że wielką pomocą w zrozumieniu mojej choroby i postępowaniu z nią były wypowiedzi wspaniałych ojców Jezuitów i księdza Józefa Pierzchalskiego z portalu Przemiana. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17.7.12

   choroba psychiczna to cos strasznego, mój mąż zachorował w ubiegłym roku na chorobę afekyuwną dwubiegunową, nie chciał sie leczyć, rodzina tez nie chciała mi pomóc by go zmusić do leczenia,posówał sie do okropnych rzeczy w efekcie czego nasze małżeństwo sie rozpado bo musiałm ratować zycie swoje i syna, nie dotrwaliśmy nawet do naszej piątej rocznicy. mimo iz dzis mąż sie leczy, niestety jego zachowanie nie jest w pełni takie jak kiedyś. mimo iz nie jesteśmy juz małżeństwem modlę sie od sw.Judy o pomoc dla męża o uzdrowienie, Pan Jezus wypędzał złe duchy,uzdrawiał, cały czas mam nadzieję, że pomoże i Krzysztofowi w powrocie do normalnego myslenia i postępowania, które nie bedzie krzywdziło mnie i dziecka. pomóz mu ŚW Judo

   Usuń
  2. Anonimowy20.7.12

   MUSISZ uwierzyć, że wszystko dla Pana jest możliwe. Jeżeli zaufamy Mu naprawdę. Nie trochę, ale bezgranicznie. ON może wszystko. Pozdrawiam Cię i wierzę, że Twój mąż "wyjdzie" z tej paskudnej choroby. Pamiętaj Wiara czyni Cuda.

   Usuń
 81. Anonimowy1.7.12

  Moj umilowany od lat Patronie, sw.Tadeuszu Judo, blagam Cie i prosze odsun ode mnie depresje, ktora tak mnie meczy od samego rana.
  Nawroc moje dzieci ktore bladza a ja oddaje je Tobie pod Twoja opieke. prowadz ich I zarzadzaj nimi.
  Twoja czcicielka na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy6.7.12

  Sw Juda Tadeusz pomogl mojemu synowi,
  chwala mu za to i dzieki

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy8.7.12

  Św.Tadeuszu Judo proszę Cię o pomoc w mojej trudnej sytuacji,by mój los odmienił się...bym odzyskała moje mieszkanie,siłę bym mogła uporać się z moimi długami,lękami...tak bardzo jestem zmęczona,ja już nie wiem jak mam żyć...błagam Cię o cud uzdrowienia z narkomani bliskiej mi osoby...

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy9.7.12

  Swiety Tadeuszu Judo, dzisiaj Kamil ma na uczelni egzamin, prosze wiec Ciebie moj najlepszy Patronie o wstawiennictwo za nim poprzez Najswietsza Matenke aby dobrze napisal
  i zdal ten egzamin pozytywnie.
  Prosze Cie takze o Olafa aby dobrze zdal egzaminy i o dary Ducha Swietego dla obu synow..

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy13.7.12

  Swiety Tadeuszu Judo cudowny umilowany moj Patronie..
  Bardzo prosze Ciebie o wstawiennictwo przez rece Najswietszej Matki Bozej, do Pana Boga
  naszego o odmiane mojego sredniego syna jak i o blogoslawienstwo dla niego aby powrocil do naszego KATOLICKIEGO Kosciola Swietego:
  Amen!

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy17.7.12

  Swiety Tadeuszu Judo proszę o wstawiennictwo do Pana Boga by mój dziadek wyzdrowiał, by zmniejszyło się jego codzienne cierpienie, które trwa 3 lat, powierzam go TWOJEJ OPIECE.Proszę równiez o wstawiennictwo w mojej sprawie, by Pan Bóg pomógł wyjść z trudnej syt finansowej i ocalić mój i syna dach nad głową. Amen

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy21.7.12

  Swiety Tadeuszu Judo, prosze Cie o pomoc abym znalazla firmy w ktorych pracowalam i abym mogla otrzymac normalna rente a nie taka jaka straszy mnie ZUS.Miej nas w swojej opiece sw.Tadeuszu Judo.

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy21.7.12

  Umilowany Swiety Tadeuszu Judo, krewny naszego Pana Jezusa i Matenki Najswietszej . Blagam Ciebie calym moim sercem, wstaw sie do Pana Jezusa poprzez Najswietsza Matenke Boza aby zmienila sie diagnoza ktora postawili lekarze a mianowicie guz w glowie u mojego syna i to nie do operacji.
  Tylko Ty moj umilowany Patronie mozesz dziecku mojemu w tym pomoc.
  O swiety moj Oredowniku Ty nie mozesz opuscic nas w tym tragicznym polozeniu.
  Tyle lask od Ciebie otrzymalam za ktore calym sercem dziekuje stokrotnie Tobie swiety Tadeuszu Judo kazdego Bozego dnia.
  Pospiesz ku ratunkowi syna a wdziedcznosc moja okazywayc Ci bede przez cale moje dalsze zycie szerzac wszedzie czesc Twoja,.
  Blagam Cie Sw.Tadeuszu od lat moj umilowany Patronie o pomoc. Nie odejde od stop Twoich dopuki mnie nie wysluchasz.
  Prosze takze o dary ducha swietego dla moich dzieci a szczegolnie dla syna sredniego aby skonczyl pomyslnie studia i o powrot do kosciola Swietego moich dzieci.Amen!
  Badz wielbiony przez wszystkie narody swiata.
  Twoje wdzieczna czcicielka.
  Amen!

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy2.8.12

  Kochany Św Tadeuszu, oręduj za mną u Boga i Matki Najświętszej, abym dostąpiła łaski i mogła chodzc bez bólu i cierpienia, proszę aby Bóg uleczył białaczkę i depresję.Boże miej mnie w swojej opiece.Z ufnością jestem wpatrzona w Ciebie św Judo!wiesia

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy3.8.12

  Moj przyjacielu i powierniku Sw Judo Tadeuszu dziekuje za wszystkie laski ktore dla mnie wyjednales prosze opiekuj sie mna i moja rodzina

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy3.8.12

  Ja tak naprawdę to nie wiem czemu piszę bo wszelką nadzieję już straciłam,wierzyłam kiedyś że Bóg chce żeby każdy człowiek był szczęśliwy ale proszę od wielu lat w jednej sprawie w której mi nie pomaga a jest wręcz coraz gorzej, dlatego od pewnego czasu proszę o śmierć, bo nadzieja się już rozpłynęła we łzach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy8.8.12

   widocznie Pan Bog uwaza ze bylaby ta zmiana zla.Przeciez Pan Bog nic nie robi nam na zlosc tylko na dobre.

   Usuń
  2. Anonimowy10.8.12

   BYWA TEZ TAK; ZE PAN BOG NAS DOSWIADCZA I NIESTETY POWINNISMY TO PRZYJAC Z POKORA GDYZ PAN BOG I TAK NAM POMOZE NIE DZISIAJ TO ZA PARE DNI TRZEBA TYLKO UMIEC ODDAC SIE JEMU W OPIEKE I CZEKAC NA BOSKIE ZMILOWANIE KTORA PREDZEI CZY POZNIEJ NAS ZADOWOLI:
   oBECNIE JEST PIEKNA MODLITWA W KTOREJ SA SLOWA PANA JEZUSA GDZIE MOWI ODDAJ SIE MNIE CALKOWICIE A JA BEDE TOBA ZARZADZAL:DLACZEGO NIE MOWISZ DO MNIE JAK MASZ KLOPOTY

   JEZU ZOBACZ ILE MAM PROBLEMOW TROSZCZ SIE TY :::::::::: OTO PAN JEZUS PROSI ABY JEMU ODDAC WSZYSTKIE ZMARTWIENIA A ON SIE ZATEROSZCZY:

   Usuń
 92. Anonimowy5.8.12

  Wiara czyni cuda, rezygnacja z oczekiwania na zmiane nic nie daje, trzeba ufac gdyz Bog nas doswiadcza.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy5.8.12

  SWIETY TADEUSZU JUDO BLAGAM CIE O POMOC W SPRAWIE TOBIE WIADOMEJ I WIERZE; ZE MNIE NIE OPUSCISZ I POPROWADZISZ MNIE DO OSOBY KTORA MNIE W TYM MÓIM UTRAPIENIU POMOZE.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy7.8.12

  ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU.
  JUZ RAZ MI POMOGŁES. TAK BARDZO CI DZIĘKUJĘ, DLATEGO TERAZ TEZ SIE DO CIEBIE UCIEKAM. WYPROS MI ŁASKĘ I WSTW SIE Z MNĄ. WYZWOL MOJEGO UKOCHANEGO Z JEGO NAŁOGÓW I POMÓZ NAM DO SIEBIE WRÓCIC I BYC JUZ ZE SOBĄ N ZAWSZE.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy12.8.12

  Moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo..calym
  sercem blagam Cie odsun ode mnie depresje ktora mnie nawiedzila nie chce ode mnie odejsc mimo modlitwy.
  Wiem, ze mnie nie opuscisz moj umilowany Patronie i pomozesz mnie w tym moim ciezkim utrapieniu za co skladam Ci serdeczne dzieki iwierze , ze odsuniesz ode mnie ten ciezar depresji ktory dzwigam juz pare tygodni.
  Twoja czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy13.8.12

  Swiety Judo Tadeuszu, potezny moj Obronco i Opiekunie! W trosce i opuszczeniu oddaje sie Twej cudownej opiece. Wdzieczny Ci jestem za wszystkie laski, jakie dla mnie juz wyjednales. Prosze Cie, nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku i strzez przed pokusa. Badz moja moca w trudnosciach i oslona w niebezpieczenstwach. Spraw, abym z Bogiem sie budzil i z Bogiem szedl na spoczynek. Dzien po dniu, prowadz mnie coraz blizej Serca Jezusowego, abym spoczal w Nim po trudach i walkach zycia. Zamiast milosci wlasnej, pychy i zniechecenia, niech w mym sercu zapanuje milosc, ofiarnosc i pokora. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy14.8.12

  Św Judo Tadeuszu Św Rito i Ty Ojcze Pio błagam Was bo nie mam sił żyć w samotności. Sprawcie aby moja prośba została wysluchana przez Boga Wszechmocnego. Matko Przenajawietrza bądź litosciwa matka. Nie zasługuje na żadne łaski ale błagam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy15.8.12

  Umilowany swiety Tadeuszu Judo calym moim zbolalym sercem blagam Ciebie o wstawiennictwo do naszego Pana Jezusa Chrystusa i Matenko Najswietszej o uzdrowienie z guza w mozgu u mojego najmlodszego syna ktory ma 26 lat i konczy studia i JEST NIWEULECZALNIE CHORY..Blagam Ciebie moj umilowany Patronie o wstawiennictwo do Pana Jezusa i Matenki Najswietszej o syna uzdrowienie.
  Sercem dziekuje za modlitwe.

  matka

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy18.8.12

  Sw.Tadeuszu Judo..
  calym sercem prosze Ciebie o pomoc w intencjach ktore nosze w sercu.

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy22.8.12

  Św. Tadeuszu Judo proszę Cię o pomoc w odnalezieniu sensu życia. Wyzwól mnie od samotności.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy25.8.12

  Umilowany moj ukochany Patronie sw.Tadeuszu
  Judo.Za wszystkie laski skladam Tobie gorace podziekowania i nie zapomna ich nigdy przenigdy, za to raz jeszcze skladam dzieki.
  Prosze Ciebie moj Patronie o opieke nad moimi dziecmi i nade mna takze.
  Bog zaplac.
  Twoja wielka czcicielka .

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy28.8.12

  Dziękuję Ci Wielki Święty za cud w mym życiu.. za to że potrafiłam Cię o niego poprosić i tak szybko przyszłeś nam z pomocą..
  Pomóż nam trwać w miłości wierności i wzajemnej trosce chwaląc Boga Naszego.
  Dziękuję i proszę o potrzebne nam błogosławieństwo całym sercem
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy1.9.12

  Św. Judo Tadeuszu, proszę uratuj mój związek z Damianem. Dodaj mu sił potrzebnych do uporania się z tymi wszystkimi kłopotami w których się znalazł. Proszę spraw aby zrozumiał jak piękna i czysta jest ta miłość która nas łączy i że należy o nią walczyć niezależnie od tego wszystkiego co się wydarzyło. Św. Judo proszę aby Damian jak najszybciej wrócił do kraju i do mnie i abyśmy znowu byli razem szczęśliwi. Św. Judo błagam pomóż nam. M.

  OdpowiedzUsuń
 104. Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o cud uzdrowienia fizycznego dla Roberta, który po ciężkim wypadku leży w spzitalu. Wierzę, że już niedługo będzie sprawny i będzie chodził o własnych siłach. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy3.9.12

  Sw. Judo Tadeuszu dziekuje Ci z calego serca za cuda, ktore dzieki Twojemu wstawiennictwu wydarzyly sie w moim zyciu. Prosze Cie pomoz A pokonac raka i spraw zeby mogla kiedys cieszyc sie macierzynstwem. Prosze Cie takze o zdrowie dla mojego meza i moich nienarodzonych jeszcze dzieci. Prosze miej nas w swojej opiece. Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy5.9.12

  Umilowany moj Patronie Swiety Tadeuszu Judo
  prosze Cie calym sercem aby guz ktory ma w mozgu moj syn najmlodszy (a ktorego nie da sie operowac jak powiedzieli lekarze )zginol.
  Prosze Cie takze wypros u Matenki Najswietszej aby odeszla ode mnie depresja ktora bardzo mnie rujmuje..wierze, ze mnie nie opuscisz za co skladam Tobie moj umilowany Patronie serdeczne dzieki.
  Twoja czciciela

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy6.9.12

  Św Judo Tadeuszu miej mnie pod swoja opieką pomóż mi abym w pracy nie straciła swojego stanowiska pracy.

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy8.9.12

  Swiety moj umilowany Patronie Tadeuszu Judo..
  calym sercem chce Cie goraco prosic o zmiane moich synow ktorzy krocza droga do nikad.Blagam Cie wstaw sie za nimi do Boga Ojca aby zrozumieli ze bez Boga nie ma nic, ze tylko Pan Bog jest naszym Panem i tylko Jemu trzeba dziekowac za kazdy przezyty dzien jak i prosico laski.
  Oni sa juz dorosli u pierwszej Komunii Sw.byli a obecnie jakos wszystko to co dla nas swiete omijaja.Modle sie o ich nawrocenie
  Rozancem swietym i prosze Ciebie o pomoc aby sie zmienili i powrocili do Kosciola sw katolickiego.Wierze , ze mnie nie odmowisz i dziekuje Tobie za tyle juz lask otrzymanych.
  Sw.Tadeuszu Judo krewny naszego Pana Jezusa Chrystusa , badz uwielbiony przez wszystkie narody swiata.
  Twoja czcicielka na zawsze.

  matka

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy8.9.12

  Sw.Tadeuszu Judo, blagam Cie jeszcze o Twoja pomoc, gdyz bardzo sie dusze,brak mnie oddechu pomoz mnie prosze w tej mojej chorobie gdyz bardzo mnie meczy ..i brak mnie sil a lek ktory biore niszczy do glebi moje zdrowie.
  Licze na Twoja pomoc moj umilowany Swiety Tadeuszu Judo.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy11.9.12

  ŚW.JUDO TADEUSZU POMÓŻ ZNALEZC MI PRACĘ

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy12.9.12

  SWIETY TADEUSZU JUDO; MOJ UMILOWANY PATRONIE;
  BLAGAM CIE O POMOC DLA MOJEGO SYNA KAMILA
  ABY SKONCZYL STUDIA I ZACZOL MYSLEC POZYTYWNIE:
  I DLA NAJMLODSZEGO ABY SIE NAWROCIL
  UFAM TOBIE CALYM SERCEM ; ZE NAS NIE ZAWIEDZIESZ´´

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy16.9.12

  Umilowany moj swiety Tadeuszu Judo, krewny naszego Pana Jezusa Chrystusa, dziekuje Tobie calym moim sercem za wszystkie laski ktorymi mnie obdazyles i prosze Cie najgorecej o opieke nade mna i moimi synami, aby pokonczyli studia pomyslnie i aby wrocili do naszego Kosciola Swietego, do spowiedzi i do Komunii sw..
  Prosze Cie takze moj umilowany Patronie o wstawiennictwo Twoje do Pana Boga naszego umilowanego o laske uzdrowienia syna najmlodszego aby guz ktory ma w mozgu zaginol na zawsze..dla naszego Zbawcy nie ma nic niemozliwego.Bogu niech bedzie chwala na wieki
  Amen!

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy16.9.12

  swiety moj Patronie Tadeuszu Judo, prosze Ciebie o laske aby moj syn najmlodszy nie wyprowadzal sie na drugi koniec kraju a powrocil do nas i u nas mieszkal..

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy17.9.12

  SWIETY TADEUSZU JUDO; PROSZE MIEJ W SWOJEJ OPIECE MOJE DZIECI; KTORE CZASAMI BLADZA I NIE DAJA SIE PRZEKONAC O TYM::PROSZE POPROWADZ JE DROGA DO JEZUSA I MATENKI NAJSWIETSZEJ:

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy18.9.12

  Sw.Tadeuszu Judo, smutna mam dzisiaj wiadomosc, Ty wiesz jak bardzo sie nia przejmuje..ratuj prosze zdrowie sredniego syna i najmlodszego.
  Cala nadzieja w Twoim wstawiennictwie do Matenki Najswietszej i Pana Jezusa.Wierze, ze sie nie zawiode.
  matka

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy19.9.12

  Dziekuje Tobie sw.Tadeuszu Judo za wszelkie otrzymane laski i prosze Ciebie calym sercem.
  wstaw sie takze do Pana Naszego za moja choroba, gdyz bardzo boje sie powaznej operacji.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy19.9.12

  Swiety Judo Tadeuszu dziekuje za wysluchanie mojej prosby ,prosze o laske ,pomuz mi w ciezkim cierpieniu .

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy21.9.12

  Moj umilowany PATRONOE SW:TADEUSZU JUDO; BLAGAM CIE ODSUN ODE MNIE DEPRESJE KTORA MECZY MNIE JUZ BARDZO DLUGO :PROSZE WSTAW SIE ZA MNA DO PANA JEZUSA I MATENKI NAJSWIETSZEJ ABY TA DEPRESJA ODESZLA ODE MNIE GDYZ NIE MAM JUZ SILY JA DZWIGAC KAZDEGO BOZEGO DNIA OD TYGODNI:
  WIERZE ; ZE MNIE NIE OPUSCISZ:
  TWOJA CZCICIELKA

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy21.9.12

  Św. Judo Tadeuszu wyproś dla nas z mężem upragnione potomstwo i potrzebne łaski.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy21.9.12

  Św. Judo Tadeuszu! Proszę o pomoc dla mojego syna Macieja. Wylecz go z choroby adhd, chroń go od alkoholu i wszelkich używek.Spraw, by w swoim małżeństwie był szczęśliwy,spraw by kochał i był kochany, by szanował i był szanowany by byli ze sobą szczęśliwi do końca swoich dni na ich życzenie obdaż ich szczęśliwie zdrowym potomstwem.Św. Judo wstaw się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy21.9.12

  św. Judo proszę o pomoc, wylecz moją całą rodzinę z wszelkich chorób psychicznych, wylecz nasze dusze ciała i umysły ze wszystkiego co w nas chore i złe. Skieruj moją całą rodzinę na drogę Bożą,by Bóg nami kierował i zawsze się opiekował.Św. Judo wstaw się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy22.9.12

  Błagam Cię św. Judo Tadeuszu o przyjazd Igora do Polski, żeby uwierzył w swoje siły i w to,że ułoży tu sobie życie. Żeby zmienił swoją decyzję i przekonanie, że "Polska nie jest krajem dla Rosjan". Błagam, usuń wszystkie przeszkody miedzy nami i uratuj tą miłość i przyjaźń.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy24.9.12

  Sw,Tadeuszu Judo, prosze Cie wstaw sie do Pana Boga aby moje dzieci wrocily do Kosciola Swietego aby poszly do spowiedzi i Komunii sw.
  Sw.Tadeuszu Judo prosze Cie otocz mnie swoja opieka ..

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy25.9.12

  Św. Judo Tadeuszu błagam wymódl uratowanie mojego małżeństwa, proszę wstaw się za mną niech mój mąż uwierzy w to, jak bardzo go kocham. Spraw by zechciał mi wybaczyć i spróbował ze mną żyć. proszę, aby mój mąż oddalił pozew rozwodowy i oddal od niego kobietę, która niszczy nasze małżeństwo. Błagam Cię Św. Judo spraw, aby wydarzyło się coś, co wpłynie na zgode w naszej rodzinie. Pomóż mi....

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy27.9.12

  Moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo, blagam wstaw sie za mna do Pana Boga naszego aby odeszla ode mnie depresja, prosze Cie takze o wstawiennictwo za moimi dziecmi o powrot do Boga a szczegolnie za najmlodszym synem prosze o laske uzdrowienia aby guz ktory ma w mozgu zginol, gdyz dla Boga nie ma nic niemozliwego.
  Twoja wierna czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy30.9.12

  Sw.Judo Tadeuszu, blagam o moje uzdrowienie bo jest ze mna coraz gorzej kazdego Bozego dnia.Nogi juz odmawiaja chodzenia w uszach mnie dzwoni ..a wierze, ze dla Ciebie nie ma nic niemozliwego.Blagam wstaw sie moj umilowany Patronie do Pana Jezusa poprzez Najswietsza Matke Boza i wypros mnie zdrowie moj ukochany Patronie.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy2.10.12

  Sw. Judo Tadeuszu, błagam zaopiekuj się moją rodziną a w szczególności moimi rodzicami. Wyproś im łaskę wiary i nadziei każdego dnia! Daj siły i radość. Błagam!

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy4.10.12

  SW;TADEUSZU JUDO; TY WIDISZ CO U MNIE SIE DZIEJE; PROSZE DAJ SPOTKAC DLA MNIE DOBREGO LEKARZA gdyz brak MAM JUZ JAKICHKOLWIEK SIL DO DZIALANIA:
  DOPOMOZ MNIE SIEWIETY MOJ PATRONIE:WIEM; ZE NA TOBIE SW TADEU
  SZU JUDO SIE NIE ZAWIODE:
  TWOJA CZCIELKA:

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy4.10.12

  Dziękuję Ci Judo Tadeuszu za wstawiennictwo i odzyskane zdrowie
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy5.10.12

  Błagam o zmianę sposobu myślenia Igora i jego przyjazd do Polski.Żeby zrozumiał,że miłość jest najważniejsza, a przeszkody można pokonać.
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy6.10.12

  Moj umilowany Patronoe sw.Tadeuszu Judo, blagam Cie calym moim sercem odsun ode mnie depresje, gdyz dalej tak zyc juz nie moge...poprostu nie daje sobie rady..Tylko Ty mozesz mnie pomoc i o to Ciebie blagam.
  TWOJA CZCICIELKA

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy6.10.12

  Dziękuję Ci o Św. Judo za doznane łaski. Proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie, aby moja żona pogodziła się z moją mamą.

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy9.10.12

  Swiety i ulubiony nasz Wielki Patronie Sw,Tadeuszu Judo, wypros u Pana Jezusa laske uzdrowienia dla mojego syna aby guz ktory nma w mozgu zaginol.
  Prosze Cie takze o pomoc, aby odeszla ode mnie depresja.Badz uwielbiony przez wszystkie narody swiata.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy10.10.12

  Dziękuję Ci Święty Judo za otrzymane już łaski o które błagałam i proszę nie opuszczaj mnie i wysłuchaj w tej mojej ciężkiej sprawie.Błagam Cię pomóż mi, tylko ty możesz mi pomóc i wyprosić moje błaganie u Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej.

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy13.10.12

  SW:TADEUSZU JUDO BLAGAM O SILY; KTORYCH BARDZO MNIE BRAK I O ODMIANE MOICH DZIECI; GDYZ BLADZA::
  PROSZE CIE CALYM SERCEM O POMOC:
  TWOJA ZAWSZE WIERNA CZCICIELKA ANNA:
  SW; TADEUSZU PROSZE TEZ BO POMOC MOICH PLUC:

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy14.10.12

  Sw Judo Tadeuszu prosze Cie o laske pracy dla mojego meza ,prosze cie o mozliwosc wyjscia z dlugow ,nie opuszczaj nas w tak wielkiej potrzebie

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy15.10.12

  Św. Tadeuszu z Judy pomóż mi wyjść z długów.Błagam Cię z całego serca.S

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy17.10.12

  Św Tadeuszu Judo dziękuje Ci za dzisiejszy wynik egzaminu. Wiem, że to dzięki Tobie. R.

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy19.10.12

  pełna nadziei proszę o pomoc w zakończeniu sprawy finansowej, błagam z całego serca o wyjednanie łaski. proszę o pomoc L

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy20.10.12

  MOJ UMILOWANY PATRONIE SW:TADEUSZU JUDO; BLAFGAM WSTAW SIE ZA MNA DO PANA JEZUSA POPRZEZ NAJS:MATENKE Abym wyzdrowiaLA Z CHOROBY KTORA BARDZO MNIE MECZY I DOBILA:bLAGAM CIE MOJ PATRONOE O POMOC GDYZ JEST MNIE BARDZO CIEZKO:PROSZE TEZ O DARY DUCHA SW:DLA MOICH DFIECI I O ODMIANE KAMILA :

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy22.10.12

  Sw Judo prosze niech on sie odezwie, samotnosc mnie dobija...

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy22.10.12

  Sw,Tadeuszu Judo calym swecem blafgaM Cie o pomoc w znanych Tobie problemach.Juz nie daje rady i licze tylko na Ciebie , wiem, ze mnie nie zostawisz w tej trudnej dla mnie sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy24.10.12

  Dziekuje znowu niezawodny moj kochany swiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy24.10.12

  Święty Tadeuszu Judo błagam Cie spraw abym pozbyła się lęków , chciałabym zawsze i wszędzie czuć się bezpiecznie pomóż mi proszę.Opiekuj się mną i moją rodziną ,nie opuszczaj mnie w podróży i w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy25.10.12

  Świety Tadeuszu Judo proszę nie opuszczaj mnie ani przez chwilę Ty wiesz z czym sie do CIEBIE zwracam błagam pomóż mi dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy25.10.12

  Święty Tadeuszu Judo Ty wiesz z czym sie do Ciebie zwracam błagam pomóz mi dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy26.10.12

  ŚWIĘTY TADEUSZU JUDO proszę o wstawiennictwo u PANA BOGA w intencji uzdrowienia mojego syna.Aby jak najszybciej wrocił ze szpitala do swojej kochającej go rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy26.10.12

  św ,judo tadeuzu , spraw by łukasz na nowo mnie pokochał , proszę też o zdrowie dla mojej mamy
  Milena

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy26.10.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię w mojej chyba beznadziejnej sprawie w pracy. Pomóż znaleźć jakieś dobre rozwiąznie. Nie wiem jak to rozwiązć, lekam się. Nie opuszczaj mnie w tej prośbie. Proszę o spokój.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy28.10.12

  Dziękuję św. Judo Tadeuszu za łaskę, odkładanej wcześniej, spowiedzi i dobrego kapłana dziś,w dniu moich urodzin.Ten mały cud miał miał miejsce zaledwie w ciągu 3 godz.od mojej modlitwy-prośby do spowiedzi i Mszy św. Polecam mojego patrona:),proście Go o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy28.10.12

  ŚWIĘTY JUDO DZIEKUJĘ ZA SYNA IWNUCZKĘ ZE SĄ I PROSZE OPRACĘ DLA NIEGO I ABY WYZBYŁ SIĘ ZŁYCH NAŁOGÓW WIERZĘ ŻE WCZEŚNIEJ CO BYŁO NIEMOŻLIWE TO STAŁO SIĘ MOŻLIWE TO ITYM RAZEM DZIĘKI TOBIE TAK BĘDZIE BĄDZ BŁÓGOSŁAWIONY

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy28.10.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i o rozwiązanie jego problemów w pracy.Dziękuję za już otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy5.11.12

  sw Judo dlczego on milczy znowu pomylka? Ja juz tak nie moge umieram z samotosci...

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy6.11.12

  Sw Judo prosze o ostatni znak , szanse...

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy6.11.12


  Moj umilowany Patronie sw.Tadeuszu Judo..zwracam sie do Ciebie o pomoc, ktora tylko Ty mozesz wyprosic u Pana Boga.Upros wiec laske uzdrowienia dla mojego najmlodszego syna aby guz ktory ma w muzgo zaginol.
  Prosze Cie takze calym moim sercem o powrot moich synow na lono Kosciola swietego, jak i szczera spowiedz
  dla nich.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy7.11.12

  sw Judo nie wierze juz, samotnosc jest straszna...

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy15.11.12

  Swiety Tadeuszu Judo, moj umilowany Patronie..
  Dziekuje Tobie calym sercem gdyz depresja ode mnie nareszcie odeszla..
  Prosze Cie goraco o wstawiennictwo dla Olafa
  o laske uzdrowienia guza w mozgu, otwartym sercem moim goraco Cie prosze moj umilowany Patronie.
  matka

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy18.11.12

  Sw Judo juz chyba nic z tego, nie bede nigdy zona i matka jest juz za pozno...

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy19.11.12

  SW TADEUSZU jUDO; BLAGAM ODSUN ODEMNIE DEPRESJE
  PROSZE CIE CALYM MPOIM SERCEM; JUZ NIE MAM SIL JA DZWIGAC

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy19.11.12

  Sw Judo wiem ze nic z tego on sie juz nigdy nie odezwie... dlaczego jestem sama?????Pomoz mi zby przedlozono mi umowe i mama byla zdrowa...

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy20.11.12

  SW JUDO TADEUSZU goraco CIE błagam zebym wyszła z długów i zeby syn opuscik areszt Prosze cie nie mam siły dzwigac tego ciezaru i prosze o zdrowie mamusi i całej rodziny podaj mi pomocna dłon

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy20.11.12

  Prosze o nawrocenie Asi i o jej nawrocenie.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy22.11.12

  sw Judo i sw Rito co dzien odmawiam do was nowenne i wieze z calego serca ze wstawicie sie u Boga w mojej sprawie wielbie was i wieze ze za wasza sprawa moje zycie sieodmieni prosze tez o zdrowie dla mojej rodziny i wszystkich potrzebujacych i dla mojej siostry która stara sie o dzieciatko modle sie o to i wieże z calego serca ze mnie wysłuchacie Amen

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy25.11.12

  SW Judo pomoz mi w umowie o prace i zdrowiu mamy , daj macierzynstow mojej siostrze zdrowie dla Stasia i zakoncz moja samotnosc, dziekuje ci za wszystko kochany ze tak mi dobrze...Wiem juz ze nic z tego szkoda ....

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy27.11.12

  Sw Judo pomoz mi mam problemy w pracy... Daj mamie zdrowie i upros mi milosc...

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy29.11.12

  Moj umilowany Patronie, Sw.Tadeuszu Judo.Przychodze dzis
  do Ciebie z ogromna prosba..i blagam Cie goraco o opieke nade mna podczas operacji i po niej takze.Jak i o opieke moich dzieci ktore zostana same.
  Doradz mnie moj atronie w jakim szpitalu mam wybrac operacje, ktorej bardzo sie boje.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy2.12.12

  Moj umilowany od lat Patronoe sw.Tadeuszu Judo.Blagam Cie o pomoc w mojej chorobie i o lepszy wzrok oraz aby moje dhieci wrocily do Kosciola Swietego i zaczely nowe z Bogiem zycia.Dla najmlodszego blagam o laske uzdrowienia go z guza w mozgu.

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy2.12.12

  Prosze Cie o zdrowie dla mamy i koniec mojej samotnosci, szkoda ze on sie nie odezwal chcialam go poznac naprawde...

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy3.12.12

  Św Judo Tadeuszu, nie chcę tracić nadziei, choć to trudne. tak długo czekam na rozwiązanie mojego problemu. pragnę wierzyć z całego serca, że za Twoim pośrednictwem Bóg mnie wysłucha. błagam ze wszystkich sił swoich o pomoc o wyjednanie łaski i zakończenie sprawy, która jest dla nas tak dużym ciężarem. tylko cud nas uratuje, wierze Ci Boże, że mnie nie zostawisz. do końca życia będę Ci wdzięczna. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy3.12.12

  UMILOWANY MOJ PATRONIE; BLAGAM CIE O POMOC; BO WIESZ JAK BARDZO JESTEM CHORA I TO NIEULECZALNIE ..WYPROS MNIE U pANA jEUSA ZA WSTAWIENNICTWEM NMPANNY O LASKE UZDROWIENIA
  DLA MNIE:MATENKO PROSZE O POMOC JESLI TAKA BEDZIE WOLA
  TWOJA:

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy5.12.12

  Najukochańszy patronie, Święty Judo Tadeuszu, pragnę Ci podziękować za to że tak szybko mnie wysłuchałeś. Proszę Cię w zasadzie w trzech intencjach 1. o wyproszenie zdrowia dla mojego kolegi. ma depresję,wiem jak bardzo cierpi wiem jak skuteczną jest modlitwa wielu osób w jednnej intencji. 2 pomoc w znalezieniu pracy. . 3 pomoc z oddaniu tego co pożyczyłam . Ukochany Święty bardzo szybko pomagasz proszącym Cię... Dziękuję Ci za wszystkie osoby,którym już pomogłeś . Proszę, nie opuszczaj mnie w troskach dnia codziennego. Proszę o modlitwę za mnie. Pozdrawiam Cię Święty Judo Tadeuszu !

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy6.12.12

  Sw Judo dlaczego jestem sama......

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy8.12.12

  Dziękuję Ci św. Judo za dotychczas otrzymane łaski, pomóż mi wyjść z długów

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy11.12.12

  O św. Judo Tadeuszu prosze o pomoc wyjścia mi i mojej rodzinie z problemów finansowych wierze w moc mojej modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc Amen

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy12.12.12

  UMILOWANY SW TADEUSZU JUDO:PRAGNE TOBIR ZA WSZYSTKIE LASKI PODZIEKOWAC I PROSZE CIEBIE CALYM MOIM SERCEM WSTAW SIE ZA MNA DO PANA NASZEGO NJEZUSA CHRYSTUSA ABY UZDROWIL MNIE Z CHOROBY KTORA JUZ TAK DLUGO TRWA PRZY MNIE I BRAK MNIE SILY:WIERZE; ZE MNIE MOJ UMILOWANY PATRONIE NIE OPUSCISZ:
  PROSZE TAKZE O LASKE DUCHA SWIETEGO O UZDROWIENIE MOJEGO SYNA NAJMLODSZEGO KTORY MA W MOZGU GUZA:dLA SREDNIEGO PROSZE ABY SKONCZYL POMYSLNIE STUDIA I ABY WROCIL DO KOS CIOLA SWIETEGO JAK I TEN MLODSZY TEZ:

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy12.12.12

  SW:tadeuSZU JUDO:prosze Ciebie o pomoc w tej mojej chorobie ktora nie chce ode mnie odejsc.Prosze tez o odmiane moich dzieci i och powrot dop Kosciola swietego.
  matka

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy12.12.12

  niestety niektorzy nie maja swojej polowki mijaja lata a ja sama, nie wierze juz ,pokazales mi jak mogloby byc pieknie i koniec...

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy17.12.12

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuje Ci z całego serca za łaskę, którą otrzymałem od Ciebie, wiem, że nigdy nie odmawiasz pomocy, proszę Cię o miłość, która nigdy nie przeminie i nigdy nie zaginie... bym w miłości do bliźnich odnalazł szczęście i miłość, którą co dnia poszukuję...

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy19.12.12

  SW:TADEUSZU JUDO MOJ UMILOWANY PATRONIE CHCE CIEBIE GORACO PROSIC O WSTAWIENNICTWO DO BOGA; ABY DOBY PAN BOG
  ODSUNOL ODE MNIE CHOROBE KTORA MNIE NISZCZY KAZDEGO BOZEGO DNIA JAk i prosze o laske uzdrowienia dla mojego syna aby guz ktory ma syn w mozgu zaginil.
  bardzo cie kocham i miluje nasz WIELKI PATRONIE, dziekuje Ci tez za laske ktora od >Ciebie otrzymalam, a ktorej sie nie spodziewalam.
  Badz uwielbiony przez wszystkie naroda swiata nasz umilowany Oredowniku do Boga.

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy21.12.12

  Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszcze-niu oddaję się Twej cudownej opiece. Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach. Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy25.12.12

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla mnie, błagam niech te...(ty wiesz) znikną z mojego ciała, abym mogła cieszyć się życiem i dziękować Ci..Proszę pomóż mi.
  Amen. K.

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy26.12.12

  Św.Judo Tadeuszu,tak bardzo kocham Michała i pragnę z całęgo serca znów z nim być...Proszę wyjednaj mi tę łaskę u Pana gdyż nie wyobrażam sobie życia bez niego.Błagam Boże wysłuchaj próśb moich i spraw,żeby nasze zdrogi znów połączyły się z jedną i abyśmy szli nią przez życie razem.. Iwona
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy31.12.12

  ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU PROSZĘ CIĘ O DOBRE ROZWIĄZANIE W SPRAWIE CI WIADOMEJ ORAZ O WYJŚCIE Z DEPRESJI

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy31.12.12

  Święty Judo Tadeuszu proszę pomóż mi w sprawie przez którą
  cierpię wiele lat, ulecz moją duszę i ciało!

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy31.12.12

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy5.1.13

  Św. Judo Tadeuszu przed Obliczem Naszego Ojca i Pana Naszego Jezusa Chrystusa wyproś NAM łaski Szczerej Miłości od tych wszystkich Którzy nas porzucili, zostawili i wzgardzili nami, przemień ich umysły i serca. Wyjednaj Nam Spokój Wewnętrzny i Radość Ducha.....

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy10.1.13

  Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu błagam Cię Pomóż mi wyjść z problemów finansowych i moim dzieciom, pomóż mojemu synowi, żeby pozytywnie zakończyła się sprawa, pomóż mi żeby mój mąż zmienił swoje zachowanie w stosunku do rodziny, niech zacznie nas szanować.
  Błagam Cię Święty Judo Tadeuszu pomóż mi wyjść z tych wszystkich problemów uproś Boga wiem, że Ty to uczynisz .

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy12.1.13

  Sw. Judo Tadeuszu proszę o pomoc w pracy i o miLość , abyśmy się wreszcie spotkaLi.

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy14.1.13

  Swiety Tadeuszu Judo, uratuj mi zdrowie blagam Ciebie calym sercem..Juz chodzic nie moge, nie moge jesc i jestem bardzo slaba ,
  nigdzie nie wychodze tylko jestem w domu.
  Miej litosc nade mna uratuj moje pluca ktore sa chore.Twoja czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 190. Anonimowy14.1.13

  Sw.Tadeuszu Judo, prosze Cie wstaw do Boga sie o laske
  uzdrowienia syna z vuza w mozgu, ktory jest nieuleczalny.

  OdpowiedzUsuń
 191. Anonimowy14.1.13

  sw Tadeuszu Judo prosze Cie o pomoc w wiadomym moim bolu chorob<y.prosze tez aby Kamil i Olaf pomyslnie skonczyli studia.

  OdpowiedzUsuń
 192. Anonimowy14.1.13

  SW;Tadeuszu Judo prosze wstaw sie za moim synem do Pana Boga naszego i wypros prosze laske uzdrowienia, aby guz ktory u syna jest w mozgu zaginol na zawsze..tymbardziej ze nie jest operacyjny.Prosze wstaw sie za moim synem aby zostal uzdrowiony ..Badz uwielbiony na wieki.
  Twoja czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 193. Anonimowy15.1.13

  Święty Judo Tadeuszu wstawiaj się za mną w mojej sprawie, którą znasz...chodzi o Pawła i o to by przestały atakować mnie torbiele i guzy, abym mogła urodzić Pawłowi dzieci,abyśmy byli szczęśliwi. Zaopiekuj się moimi rodzicami, siostrą, siostrzeńcem, Pawła rodziną. Daj nam bardzo długie życie w zdrowiu, szczęściu i miłości.

  OdpowiedzUsuń
 194. Anonimowy16.1.13

  Święty Judo Tadeuszu, proszę, pomóż mi w sprawie przez którą cierpię od trzech lat. Mimo wielu prób, sama nie daję rady zmienić tej niszczącej mnie sytuacji. Błagam Cię o pomoc w tej beznadziejnej dla mnie i mojej Rodziny sprawie.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń