NOWENNA: DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.
Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.
Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.
Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

80 komentarzy:

 1. Anonimowy16.8.12

  Sw Judo Tadeuszu wysluchaj mojej prosby pmoz mii uratuj mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy26.8.12

  SW Judo T deuszu badz oredownikiem w mojej sprawie i pomoz mi

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy1.9.12

  Św.Judo Tadeuszu bardzo Cię proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny , a także o to , abyś nam pomógł w naszych ogromnych problemach finansowych ,żebyśmy się za Twoją przyczyną z nich wydostali .Błagam , wierzę i ufam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12.9.12

  Św. Judo Tadeuszu ! Zwracam się do Ciebie z błagalną prośbą o to ,byś wyprosił dla mnie i moich bliskich zdrowie i pomógł nam wyplątać się z zawiłych problemów ekonomiczno-bytowo- finansowych , w których tkwimy po uszy i znikąd nie widać ratunku ! Wierzę Kochany Swięty , że nas usłyszysz i wysłuchasz !

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10.10.12

  Kochany Św.Judo Tadeuszu. Dziś mój syn ma rozmowę o pracę.Wierzę ,że dzięki Twojej woli otrzyma ją. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy25.10.12

  święty Judo, czuję Twoją obecnoś w moim życiu, ofiaruję Tobie całe moje życie,dopomusz mi i wysłuchaj, amen

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15.12.12

  Proszę wysłuchaj moich próśb.Wyproś całej mej rodzinie zdrowie i pomóż nam w finansach z którymi nie dajemy już rady.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy13.1.13

  Pomóż mi Święty Judo Tadeuszu wyjść z problemów moich i mojej rodziny, wspieraj nas i pomagaj nam, jestem w beznadziejnej sytuacji błagam uproś Boga i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy5.2.13

  Błagam Cię Święty Judo Tadeuszu pomóż mi, uproś Boga o potrzebne mi łaski.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy24.2.13

  Błagam Cię Święty Judo Tadeuszu wyproś mi u Boga potrzebne mi łaski

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy25.2.13

  Milosierny - Dobry Śwęty Judo Tadeuszu proszę Cię wtaw się zanami do Kochanego Jezusa Chrystusa i wablagaj dla nas te niezbędne Laski. Ty jesteś nasza Ostatnią Nadzieją.
  Zcalego Serca dziekujemy Ci za Twoje Ofiarne Wstawienictwo do Kochanego Jesusa Chrystusa. My powierzymy sie Tobie.


  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy12.3.13

  Błagam Cię Święty Tadeuszu uproś Boga i pomóż mi wyjść z moich problemów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy5.7.13

  Św.Judo Tadeuszu nadal bardzo cię proszę o wstwiennictwo w intencji powrotu do zdrowia Janka S.-aby dobry Bóg pozwolił mu przezwyciężyć wszystkie sytuacje kryzysowe i dał nadzieję powrotu do zdrowia. Tobie, Św. Judo patronie w sprawach trundych powierzam go i z całego seraca modlę się aby prośby moje i jego rodziny zostały wysłuchane. Zenobia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy28.7.13

  Swięty Judo Tadeuszu, pomogłeś mnie 30 lat temu, teraz pomóż mojej chorej córce, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy15.8.13

  Św Judo Tadeuszu błagam wyproś u Boga łaski o które Cię tak gorąco i żarliwie błagam dziękuje za dotychczasową opiekę

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy26.8.13

  Święty Judo Tadeuszupomóż dziś syn zdaje kolejny razprawo jazdy,błagampomóż niech zda,błagam owszystkie łaski w których złożyłamCi błagając o pomoc,dziś dzień 6 nowenny,błagampomóż

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy26.10.13

  Dziękuję że mój tata zdrowieje.Wysłuchałeś mnie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy2.11.13

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Henryka,o potrzebne łaski dla całej rodziny, a także o wybudzenie ze śpiączki Oli córeczki Pani Ewy.Wysłuchaj mojej modlitwy i wspomóż nas w pogłębianiu wiary.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy6.11.13

  Dziękuję św.Judo ,że upraszałeś w moim imieniu łaski u Tronu Bożego!
  Wkrótce rozpoczynam pracę.Proszę dodawaj mi sił aby moja praca była świadectwem na cześć i chwałę Imienia Bożego, niech każdy mój dzień chwali Jezusa Chrystusa.Proszę spójrz na moje dzieci Agatę i Michała upraszaj potrzebne im łaski.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy9.1.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę pomagaj nam przezwyciężyć kłopoty zdrowotne mojego męża.Prowadź rękę lekarza który będzie wykonywał zabieg.Wpieraj nas swoją siłą, nadzieją i miłością,Proszę Cię o cud wybudzenia Oli ze śpiączki Święty Apostole,AMEN

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy23.1.14

  Święty Tadeuszu pomóż mi odzyskać zdrowie i zjednocz w miłości całą naszą rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy9.2.14

  Św.Judo Tadeuszu wspieraj nas w trudach dnia codziennego,wspomagaj w pokonywaniu choroby,obudź Ole ze śpiączki.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy21.2.14

  Święty Judo Tadeusz błagam spraw aby mój mąż odszedł od kochanki, zrozumiał swój błąd i krzywdę jaką mi wyrządził i wrócił do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy3.3.14

  Świety Judo Tadeuszu wysłuchaj mej prośby i wspieraj w trudach dnia codziennego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy9.3.14

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę bądź ze mną w każdym dniu mego życia.Wspomagaj też swoimi łaskami moją rodzinę.Proszę Cię o wybudzenie Oli ze śpiączki wierzę,że Ola będzie mogła osobiście dziękować za ten cud.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy16.3.14

  Swięty Judo tadeuszu. Wyprosiłeś dla mnie wiele łask u Boga Najwyższego, dziękuję Ci gorąco i proszę miej mnie i moją rodzine dalej w opiece. Wierze ,że z Twoja pomoca wyjdziemy z wszystkich problemów finansowych, dłużnicy zwróca nam pieniądze i my będziemy mogli wywiązac sie ze swoich zobowiązań.Twoja gorąca zwolenniczka.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy14.4.14

  Kochany Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie niezwykle trudnej dla mojej rodziny, proszę spraw, aby człowiek który wyrządza nam krzywdę swoją postawą opamiętał się i naprawił szkodę, błagam wysłuchaj mej prośby. Proszę Cię o to, aby syn mój zdał dobrze maturę i dostał się do wymarzonej uczelni. Dziękuję Ci, że jesteś, i proszę roztocz nade mną i moją rodziną swoją opiekę, abyśmy zawsze podążali właściwą drogą.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy3.6.14

  Dzien Szosty:
  Swiety Judo Tadeuszu: prosze Ciebie o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa w sprawach moich synow:
  zdania egzaminow dle najmlodszego,
  znalezienia pracy dla najstarszego,
  zdobycia uprawnien zawodowych i odejscia od homoseksualizmu
  dla sredniego.
  Kochajacy ich ojciec.

  Ojciec

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy18.6.14

  O Św. Judo Tadeuszo , tak gorąco Cię proszę o siły i zdrowie dla Barbary. Spraw święty Judo by Jej choroba zatrzymała się a Ona mogła cieszyć się jeszcze życiem. Proszę Cię Judo wysłuchaj Jej i mojej próśb.

  Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy20.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy5.7.14

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu mojej modlitwy pragnę podziękować Ci za iskierkę nadziei na wyjście mojej mamy z nałogu alkoholowego. Jednak sytuacja w dalszym ciągu jest trudna i beznadziejna więc błagam Cię jeszcze mocniej o Łaskę wyzdrowienia i odrzucenia przez nią alkoholu oraz opamiętanie. Usłysz moje modlitwy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy12.7.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy5.8.14

  Dziękuję Ci za wszystko, modlę się do Ciebie wciąż. Otocz moją rodzinę opieką. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy17.8.14

  Święty Judo Tadeuszu, dopiero zaczynam poznawać Twoją opiekę, patronie spraw trudnych i beznadziejnych. W szóstym dniu modlitwy zawierzam Twojemu wstawiennictwu zdrowie mojej rodziny, pomóż bym podejmowała dobre decyzje w życiu i bym miała pracę, bym w niej podołała na chwałę Pana Boga. Daj mi siłę i pogodę ducha, bo sprawy są dla mnie zbyt trudne. Błagam o wstawiennictwo i opiekę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy30.8.14

  Św Judo Tadeuszu chciałam Ci dziś podziękować za spotkanie pewnej osoby,która otwarła mi oczy,swoim nieszczęściem i swoimi problemami , jak mało ważne są moje i jak bardzo powinnam dziękować Bogu za łaski jakimi mnie obdarzył.Brak mi słów żeby wyrazić Panu swoje podziękowanie,dziś proszę o siłę i zdrowie właśnie dla tej osoby.Ty jesteś patronem od spraw beznadziejnych dlatego modlę się do Ciebie i proszę w imieniu tej osoby o zdrowie dla jej dzieci .Amen

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy6.9.14

  Święty Tadeuszu Judo dziękuję Ci za wszystko, za to, że na każdym kroku codziennie mogę doświadczyć jak wziąłeś w opiekę moją rodzinę. Błagam Cię o dalsze Błogosławieństwa, o zdrowie dla mamy, jej pogodę ducha i odnalezienie się w trudnych sytuacjach, o siłę i mądrość dla niej, aby umiała sobie poradzić ze swoją chorobą. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy17.9.14

  O POGODĘ DUCHA DLA MOJEJ CÓRKI ALEKSANDRY

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy17.9.14

  Swiety Judo Tadeusz blagam Cie wysluchaj mojej prosby.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy6.10.14

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu mojej modlitwy proszę o opiekę nade mną i moją mamą, jednocześnie dziękuję Ci, że każdego dnia pokazujesz mi nowe możliwości rozwoju. Proszę czuwaj nade mną i moją mamą i chroń nas od nieprzyjemnych wydarzeń. Modlę się również o znalezienie pracy, której tak intensywnie szukam. Dziękuję za wszelkie Łaski i nadzieję. Amen

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy24.10.14

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci, że wyniki badań męża nie pogorszyły się.Proszę pokornie o zdrowie dla mojego męża. Proszę też w wiadomej sprawie dla syna.Wspomnij też na mnie Twoją czcicielkę.Amen. JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy29.10.14

  Św.Judo Tadeuszu także w szóstym dniu nowenny proszę Ciebie o wstawiennictwo u Pana Jezusa w tak tragicznej dla mnie sytuacji.Proszę Ciebie św. patronie o chleb powszedni którego mi brakuje .
  ,proszę o opiekę nad moim synem i całą rodziną a także o rozwiązanie w tak trgicznej dla mnie sytuacji.AMEN. JEZU UFAM tOBIE

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy7.11.14

  Święty Tadeuszu Judo pragnę prosić Cię o Łaski- dla mojej mamy Łaskę Zdrowia i znalezienia nowej, dobrej pracy, proszę opiekuj się nami. Dziękuję Ci, za to, że każdego dnia otaczasz mnie ludźmi, dzięki którym potrafię uśmiechać się do świata. Amen

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy11.11.14

  Święty Judo Tadeuszu,proszę uproś łaskę memu synowi, o którą proszę w tej nowennnie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię uproś łaskę zdrowia dla moich najbliższych i dla mnie, a wespół ze Świętym Franciszkiem z Asyżu zdrowie dla mojej kotki.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy7.12.14

  Święty Tadeuszu Judo, w szóstym dniu mojej nowenny pragnę podziękować Ci za wszystkie Łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę, dziękuję za szanse jakie na mnie zsyłasz, mam nadzieję, że potrafię z nich godnie skorzystać. Proszę Cię ześlij błogosławieństwa na mnie i moją mamę, daj nam zdrowie, szczęście i radości dnia codziennego, daj nam siłę do przezwyciężania trudności. Dziękuję. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy6.1.15

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszelkie Łaski jakimi obdarzasz mnie i moją rodzinę. W szóstym dniu mojej nowenny proszę Cię miej w opiece mnie i moją mamę, daj nam zdrowie, mamę chroń przed pokusami, daj siłę i pogodę ducha w walce z przeciwnościami. Obdarz nas miłosierdziem i chroń przed nieprzychylnymi ludźmi, przed niekorzystnymi okolicznościami, ześlij odrobinę czegoś co inni nazywają po prostu szczęściem. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 47. Dziękuję Ci Święty Judo Tadeuszu za dotychczasowe wstawiennictwo u Pana Naszego i proszę o dalszą nadzieję, wiarę i miłość. .

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy6.2.15

  Święty Tadeuszu Judo w szóstym dniu mojej nowenny proszę Cię o dobrego męża, zdrowie dla mnie i mojej mamy oraz pracę dla nas. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski. Błagam daj mi siłę żebym prztrwała ten ciężki okres i żeby w moim życiu wreszcie zaświeciło słońce. Amen

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy6.3.15

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu moje modlitwy dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakimi mnie obdarzasz, za dary które zsyłasz i za zdrowie moje i moich bliskich. Dziś proszę Cię o Dar i Łaskę miłości, pomóż mi rozwiązać moje problemy sercowe, całkowicie Ci ofiaruję moje troski z tym związane. Czuję się taka samotna i jest mi tak źle, kiedy nie mam z kim dzielić życia, czasami tracę nadzieję, pomóż mi. Ufam w Twoją wielką moc rozwiązywania trudnych spraw. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy6.4.15

  Święty Judo Tadeuszu, w szóstym dniu mojej modlitwy błagam Cię miej nas w swojej opiece abyśmy nie zostali na ulicy w ostatniej chwili, proszę uratuj nas w naszych kłopotach mieszkaniowych, zanieś moje prośby do mocy i Miłosierdzia Bożego. Ty jesteś patronem od spraw beznadziejnych, nigdy mnie nie zawodzisz w potrzebie, proszę wysłuchaj mnie i moich modlitw, proszę pomóż nam w pomyślnym rozwiązaniu naszych problemów. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy15.4.15

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię pokornie o pomoc, zanieś moje prośby do Miłosierdzia Bożego. Proszę uratuj nas od tych problemów finansowych, daj nam szanse, żebyśmy mogli spłacić wszystkie zobowiązania. W tej beznadziejnej sytuacji wierzę, że możesz nam pomóc i uprosić tą łaskę u Boga. Amen

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy7.5.15

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu nowenny proszę Cię o wsparcie mojej mamy w jej kłopotach finansowych, daj jej siłę, pogodę ducha i motywację do działania aby znalazła dobrze płatną pracę i uwierzyła w swoje możliwości. Dla siebie modlę się dziś o szczęście z drugą osobą. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski. Amen

  OdpowiedzUsuń
 53. ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU PATRONIE D..... PROSZĘ CIĘ POKORNIE ,ZANIEŚ MOJE PROŚBY DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ,PROSZĘ O OPIEKĘ NAD D.....M DZIĘKUJĘ ZA ŁASKI OTRZYMANE AMEN !!!

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy6.6.15

  Święty Tadeuszu Judo, w szóstym dniu swojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakimi mnie obdarzasz, dziękuję, że zawsze wysłuchujesz moich gorliwych próśb i modlitw, że nigdy nie odwróciłeś się ode mnie mimo, że nie zawsze postępuję tak jak należy. Jestem w kropce Święty Tadeuszu Judo, nie wiem co mam robić, nie wiem jak poukładać swoje życie na nowo, nie wiem jak zacząć od początku, nie mogę pojąć i uwierzyć w to co się czasem dookoła mnie dzieje. Proszę pozwól mi zrozumieć, daj mi odpowiedź na pytania, które mnie dręczą. Myślałam, że spotkałam tego jedynego na swojej drodze, a teraz tak bardzo cierpię. Pociesz mnie proszę. Nie mogę prosić Cię o jego miłość dla mnie, bo nikogo nie można zmusić do kochania, ale jeśli on coś do mnie czuje nie daj nam tego zepsuć, otwórz nasze serca, daj odwagę, naucz nas kochać i być kochanymi, spraw aby nasze drogi znowu się zeszły. Ukoi mój ból związany z tą rozłąką. Proszę Cię również o zdrowie dla siebie i dla mamy, obdarz mnie opieką i miłosierdziem abym mogła jak najszybciej zacząć nową pracę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy2.8.15

   prosze o to samo zeby mu wybaczyc i go zapomniec choc wem ze tak mi sie juz nkt nie spodoba juz niigdy.Ewa skazana na samotnosc

   Usuń
 55. Anonimowy20.6.15

  Święty Judo Tadeuszu uratuj moje małżeństwo,żeby mój mąż przejrzał na oczy ze rodzina jest dla niego najważniejszą .Amen

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy20.6.15

  Święty Judo Tadeuszu uratuj moje małżeństwo,żeby mój mąż przejrzał na oczy ze rodzina jest dla niego najważniejszą .Amen

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy26.6.15

  26 6 2015.w szostym dniu nowenny prosze Cie SW Judo Tadeuszu Modl sie iwstaw do PAna i MATKI NAJSWIETRZEJ i intencji Lukasza .dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy6.7.15

  Święty Judo Tadeuszu, w szóstym dniu mojej nowenny proszę Cię o to, abyś pomógł mi zapomnieć o Nim, proszę Cię niech umiem mu wybaczyć i zapomnieć o tym, że go spotkam, że zadzwoni, że napisze, że myśli. Pomóż mi wymazać go z mojej pamięci abym mogła zacząć moje życie na nowo. Za dużo energii marnuję na ten ból, który wciąż głęboko tkwi w moim sercu. Chcę zacząć od nowa, chcę budować swoje szczęście na nowych fundamentach, błagam Cię pomóż mi. Modlę się o to, abyś uwolnił mnie od tego ciężaru, abym mogła pokochać siebie i uwierzyć w to, że jestem warta uczucia drugiego człowieka, że jestem wspaniałą osobą, że mogę kogoś obdarzyć miłością przyjmując jednocześnie miłość tej drugiej osoby. Ześlij mi proszę wspaniałego mężczyznę, dzięki któremu stanę się prawdziwą kobietą. Dziękuję Ci za dzisiejszy wspaniały dzień. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy18.7.15

  Sw Judo jestes tyle lat ze mna kazdego dnia dziekuje ci za to widzisz moje troski lzy i bol ale takze mojejradosci gdy otrzymuje od Ciebie pomoc pomoz mi i teraz jestem w beznadziejnej sytuacji i tylko Ty przez wstawienictwo do Pana Jezusa i Maryji mozesz mi wyjednac te prosbe i blaganie SW Judu blagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy7.8.15

  Święty Judo Tadeuszu, w szóstym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski, za siłę jaką mnie obdarzasz każdego dnia, za to, że mam w sobie moc aby walczyć, proszę Cię opiekuj się mną i moją mamą, daj nam zdrowie, pomóż mojej mamie w kłopotach finansowych. Proszę o wstawiennictwo do Świętego Antoniego aby zesłał mi wspaniałego mężczyznę, który da mi szczęście. Dziękuję Ci. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy5.9.15

  SW JUDO dziekuje ci za opieke i wysluchanie mojej prosby .Prosze nadal o opieke nad moimi dziecmi i wnukami twoja czcicielka.amen

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy6.9.15

  SW.Judo Tadeuszu dziekuje Ci ze jestes przy mnie w potrzebie .prosze wypraszaj milosierdzie u Pana w moich intencjach i pomagaj tym ktorzy twojej pomocy potrzebuja . Twoja czcicielka. Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy6.9.15

  Święty Tadeuszu Judo, w szóstym dniu mojej modlitwy dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakie na mnie zsyłasz, dziękuję, że czuwasz nad moim bezpieczeństwem i chronisz ode złego. Proszę Cię o Święty, który pomagasz ludziom w trudnych i ciężkich sytuacjach, proszę pomóż mi znaleźć nową pracę zgodną z moim wykształceniem i doświadczeniem, pracę która da mi szczęście i satysfakcję, która będzie moją pasją. Opiekuj się również moją mamą, daj jej zdrowie, pogodę ducha, pomóż w problemach finansowych. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy6.10.15

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu mojej nowenny modlę się do Ciebie gorąco o opiekę w moich sprawach osobistych, pomóż mi nauczyć się jak stworzyć długoterminową relację, marzę o związku z kimś kochającym i odpowiedzialnym. Dziękuję Ci za siłę do pracy. Proszę obdarz mnie i moją mamę zdrowiem i pogodą ducha, wierzę, że wszystko w naszym życiu ma jakiś sens. Dziękuję Ci, że pokazujesz mi ten sens. Wspieraj mnie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy10.10.15

  Swiety Judo znowu prosze...............nie dla siebie a dla Mamy.i tym razem prosze o laske zdrowia dla niej.Bog zaplac.S

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy1.11.15

  Świety Judo modle sie do Ciebie o zmniejszenie bolu i cierpienia po odejsciu mezczyzny ktorego obdarzylam prawdziwym uczuciem. Bylismy tak szczesliwy, roznica wieku zrobila swoje. Sw. Judo jesli do siebie cos czujemy prosze Cie o laske abysmy sie znowu spotkali. Bog zaplac. Marta

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy6.11.15

  Święty Judo Tadeuszu w szóstym dniu mojej modlitwy dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną, proszę daj moim bliskim zdrowie i siłę w trudnych sytuacjach. Dziękuję Ci za moją nową pracę, dziękuję że mnie wysłuchałeś, nigdy mnie nie zawodzisz. Dziękuję za miłych ludzi, których stawiasz na mojej drodze. Proszę daj mi jasność umysłu abym z łatwością uczyła się nowych rzeczy. Daj mi i mojej mamie pogodę ducha, daj nam spokój i relaks ducha i ciała, abyśmy nie stresowały się tak bardzo ale w kłopotliwej sytuacji wiedziały jak się zachować. Nie wiem czy mogę prosić Cię żebyś zesłał mi fajnego chłopaka- powierzam Ci całkowicie tą sprawę, wierzę, że gdzieś tam na mnie czeka mój wybranek serca. Dziękuję Ci za wszystko. Obdarz mnie Łaską Miłości. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy28.11.15

  Święty Juda czyni cuda! Proszę Cię mój wielebny święty abyś i tym razem wyjednał mi łąskę, o którą tak bardzo Cię proszę. Mój przyjacielu bądź ze mną i pomagaj mi .

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy6.12.15

  Święty Tadeuszu Judo, dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakie na mnie zsyłasz, dziękuję za wszystkie Dary. Proszę umacniaj mnie w byciu dobrym człowiekiem, proszę napełnij moje serce radością, miłością i wyrozumiałością dla ludzi i ich wad, ale obdarz mnie również inteligencją emocjonalną abym umiała zachować się w czasem kłopotliwych sytuacjach. Proszę daj mojej mamie pogodę ducha, obdarz mnie i moją rodzinę zdrowiem, chroń przed złem, otocz opieką o bezpieczeństwem. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 70. Święty Tadeuszu Judo, błagam Cię wyratuj mnie z długów i pomóż w chorobie. Wiesz dobrze, jakie problemy mam w sercu, o co błagam. Pomóż mi mój kochany Patronie i Opiekunie.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy6.1.16

  Święty Tadeuszu Judo,w szóstym dniu mojej nowenny przychodzę do Ciebie bardzo zmartwiona moim zdrowiem. Proszę Cię aby to co mi się stało nie okazało się najgorszą diagnozą czyli rakiem. Błagam Cię daj mi siłę przetrwać te dni pełne niepewności. Proszę daj mi zdrowie, chcę jeszcze tyle zrobić na tym świecie, nie chcę aby moje życie dobiegało końca, jestem jeszcze taka młoda i tyle lat przede mną. Umacniaj mnie codziennie, otocz opieką i pogodą ducha. Modlę się również aby w pracy przedłużono mój kontrakt. Opiekuj się moją mamą. Ufam Ci, wierzę w Twoją moc bo ty zawsze mnie wysłuchujesz. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy6.2.16

  Święty Tadeuszu Judo, w szóstym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie nauki jakie czerpię z moich doświadczeń, dziękuję Ci za wspaniałych przyjaciół dzięki którym problemy nie są aż tak ciężkie do udźwignięcia. Dziś modlę się o wsparcie w sprawach zawodowych i prywatnych. Proszę aby przedłużono mi kontrakt w pracy i aby w niedługim czasie pojawiły się jakieś szanse na dalszy rozwój. Ufam Ci Święty Tadeuszu Judo i wierzę, że to co się stało w moim życiu prywatnym ma jakiś sens. Dziękuję za opiekę. Proszę o zesłanie Łaski Miłości i kogoś z kim będę miała szanse stworzyć związek, kogoś kto nie będzie się bawił moim kosztem. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy6.3.16

  Święty Judo Tadeuszu, w szóstym dniu mojej nowenny modlę się w intencji mojego zdrowia i zdrowia członków mojej rodziny. Proszę daj nam pogodę ducha, radość i pozytywne emocje. Proszę Cię również o obdarzenie mnie moją drugą połową, czasem jak patrzę na to jaka jest rzeczywistość wokoło mnie wątpię, że spotkam kogoś z podobnym poglądem na życie. Dlatego proszę pomóż mi poznać kogoś z kim będę mogła stworzyć związek albo pomóż mi otworzyć oczy i dostrzec tą szansę w kimś kogo może już znam. Dziękuję Ci za wszystko, za wszystkie dobre chwile w codzienności. Amen

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy4.4.16

  Kochany Swięty Tadeuszu Judo ,dziękuję za wszelkie wsparcie w wielu sprawach ,jakie pomagałeś mi rozwiązać,proszę ,wspieraj nadal proszących Cie o pomoc...wlej Nadzieję i w moje serce,uspokój strach i niepewność o jutro i pomóż w wiadomej Ci sprawie proszę w szOstym dniu Nowenny do Ciebie...wierząc i dziękując

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy5.4.16

  Mój drogi Swięty Tadeuszu Judo,proszę wstaw się za Matkami,Ojcami i ich Dziećmi,otocz ich opieką i wysłuchaj próśb...tak jak kiedyś wysłuchałeś ...moich a ja wciąż błagam o opiekę i pomoc w rozwiązaniu mojej trudnej sprawy ,ufam Ci Przyjacielu Chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy5.4.16

  Drogi Świety Tadeuszu Judo,oddal od nas strach i troske o naszą przyszłośc,daj ufność i wiarę ,ze dzięki Tobie pokonam strach i kłopoty ..dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i ufam w dalszą ..w szóstym dniu Nowenny do Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy7.4.16

  Swiety Tadeuszu Judo w szostym dniu mojej modlitwy prosze Cie abys opiekowal sie mna i moja mama. Prosze czuwaj nad naszym bezpieczenstwem zawsze i wszedzie. Modle sie rowniez o ulozenie sie mojego zycia uczuciowego abym mogla cieszyc sie szczesciem bycia z druga osoba. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy14.4.16

  Święty Judo Tadeuszu, proszę wysłuchaj mojej prośby

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy6.5.16

  Swiety Judo Tadeuszu, w szostym dniu mojej modlitwy zanosze do Ciebie moja intencje i prosze Cie o zeslanie mi Laski Milosci. Zlituj sie nade mna. Amen

  OdpowiedzUsuń