NOWENNA: DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.
O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".
Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

71 komentarzy:

 1. Anonimowy15.8.12

  Sw Judo Tadeuszu blagam wysluchaj mpjej pocby

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy25.8.12

  Sw Judo Tadeuszu wysluchaj mojej prosby

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy26.8.12

  Św. Judo Tadeuszu błagam wysłuchaj mojej prośby i blagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy31.8.12

  Św.Judo Tadeuszu ! Proszę Cię pomóż naszej rodzinie w ten sposób, aby mój mąż znalazł pracę i to by nam pozwoliło wybrnąć z beznadziejnej sytuacji finansowej , w której tkwimy . Wierzę i ufam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11.9.12

  Św. Judo Tadeuszu ! Błagam Cię , wysłuchaj mojej prośby i pomóż nam w naszych trudach .Sytuacja jest naprawdę beż wyjścia , dlatego powierzam ją Tobie Św. Judo Tadeuszu , abyś orędował za nami . Wierzę , że dzięki Tobie przyjdzie ratunek .

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10.11.12

  ŚW.Judo Tadeuszu pomóż mojemu synowi odnależć właściwą drogę w życiu i uwolnić się od uzależnienia od narkotyków i alkoholu,

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15.12.12

  wyproś mi to co noszę w sercu, a Ty znasz

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy9.1.13

  Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu wysłuchaj moich próśb i zanieś je do Boga, moja sytuacja jest beznadziejna sama sobie z tym nie poradzę, błagam Cię pomóż mi tylkow Tobie nadzieja, że skończą się te moje problemy i zaznam radości w życiu doczesnym.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy30.1.13

  Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu uproś potrzebne łaski dla mojej rodziny, błagam uproś Boga i pomóż nam wyjść z problemów finansowych mojemu synowi, on sobie sam nie poradzi on sam nie jest w stanie utrzymać rodziny, uczyń jakiś cud i pomóż mu uwolnić się od długów.
  Błagam Cię Święty Judo Tadeuszu uproś Boga i pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy22.2.13

  Pomóż mi Święty Judo Tadeuszu wyjść z moich poważnych problemów finansowych, pomóż żeby mój mąż dostał zaległą wypłatę, uwolnij nas od problemów, które dręczą całą moją rodzinę, błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy5.6.13

  Proszę Cię św Tadeuszu uproś łaskę dla Marka aby sprawa sądowa zakończyła się pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy22.6.13

  Proszę Cię św Tadeuszu o pracę dla męża i żebyśmy byli razem i tworzyli szczęśliwą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy22.6.13

  Sw. Judo Tadeuszu proszę Cię o dobrą pracę dla siostry, żeby nie musiała martwić się o utrzymanie

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy4.7.13

  W dniu piątym nowenny i innych modlitw które codzień odmawiam w intencji powrotu do zdrowia dekarza Janka S. dziękuję za powrót do nadziei po kryzysowych chwilach...Patronie w sprawach rozpaczliwych, wstawiaj się za Jankiem do Pana Boga Naszego. ON wie jak dobry,uczciwy, pracowity i pobożny jest to człowiek...uproś dla niego łaskę uzdowienia.Jezu ufam Tobie. Zenobia,

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy8.7.13

  Sw. Tadeuszu spraw aby mój mąż znalazł pracę i żeby nasza rodzina była szczęśliwa

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy24.8.13

  Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża
  aby syn mój zdał prawo jazdy
  Patrycja wyzdrowiała
  brat przestał moczyć usta w alkoholu
  dzieci były zdrowe
  spłaciliśmy długi
  interes mi sie kręcił,aby spłacić długi
  żebym wygrała w grę losową,żeby spłacić długi
  błagam Sw Judo dopomóż
  jedno się już spełniło,dziękuję,

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy26.8.13

  w dniu 5 nowenny Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża,,....błagam,aby syn zdał prawo jazdy ,Pati wyzdrowiała,spłaciliśmy długi,nasz praca przyniosła efekty przełożone na finanse,mój partner żeby zaczął myśleć jak wyjść z impasu,brat przestał nadużywać alkoholu.błagam Św, Judo pomóż wyjednaj nam łaskę u Boga,już nie mam sił dzwigać tych krzyżyków wiem,że Pan Bóg daje tyylko tyle krzyżyków ile jesteśmy w stanie udźwignąć ,ani jednego więcej.
  Błagam

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy1.11.13

  Św.Judo Tadeuszu wysłuchaj mojej prośby o zdrowie na mojego męża Henryka i o wybudzenie ze śpiączki Oli córeczki Pani Ewy

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy8.1.14

  Proszę Cię Św.Judo Tadeuszu wysłuchaj mojej modlitwy i pomóż nam przezwyciężyć wszystkie trudności zdrowotne AMEN
  JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy8.2.14

  Św. Judo Tadeuszu bądź naszym Wspomożeniem w trudnościach dnia codziennego.Proszę Cię o pomyślny przebieg zabiegu, któremu musi się poddać mój maż.Spraw żeby choroby omijały moją rodzinę.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy20.2.14

  Św. Judo Tadeuszu błagam, spraw aby mój mąż się opamiętał, aby zrozumiał co złego zrobił, aby zostawił kochankę i wrócił do mnie, żony która go kocha i czeka w wielkim bólu. Proszę daj mi nadzieję, bo już brak mi sił. B.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy1.3.14

  Św. Judo Tadeuszu wysłuchaj mej prośby bym wyszła z kłopotów finansowych, bym zaznała spokoju duszy i spraw ażeby wszelkie choroby i nie powodzenia omijały mają rodzinę.
  Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy1.3.14

  Św. Judo Tadeuszu błagam wysłuchaj mnie i pomóż mi wyjść z kłopotów finansowych, bym zaznała spokoju duszy. Spraw by choroby i niepowodzenia omijały moją rodzinę.
  Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy7.3.14

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię wspomagaj moją rodzinę w trudnościach i strzeż przed niebezpieczeństwami.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy20.3.14

  Św. Judo Tadeuszu, wstawiaj się za mną u Boga. Sam wiesz, jak jest trudno. Pomóż, proszę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy7.4.14

  Św. Judo Tadeuszu dziękuję już po trzech dniach modlitwa pomogła. Lecz nadal proszę pomóż nam wyjść z reszty długów. Amen

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy13.4.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o wstawiennictwo się za mną i moją rodziną u Pana Boga Naszego. Proszę o pozytywne zakończenie sprawy sądowej, która spędza sen z powiek mojej rodziny. Proszę spraw, aby oszust, który do tego doprowadził odpowiedział za swój czyn i naprawił szkodę. Bardzo proszę Cię, aby syn mój zdał maturę i dostał się na wymarzoną uczelnię. Błagam wysłuchaj mojej prośby...

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy27.4.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę o siły dla mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie.Proszę za Tatusia, aby Pan zesłał łaskę zdrowia. Sytuacja jest na sposób ludzki beznadziejna ale dla Boga nie ma nic niemożliwego!

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy2.6.14

  Dzien Piaty:
  Swiety Judo Tadeuszu: prosze Ciebie o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa w sprawach moich synow:
  zdania egzaminow dle najmlodszego,
  znalezienia pracy dla najstarszego,
  zdobycia uprawnien zawodowych i odejscia od homoseksualizmu
  dla sredniego.
  Kochajacy ich ojciec.

  Ojciec

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy19.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy24.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu ,blagam Cie o wsawiennictwo do Jezusa Chrystusa by moja najukochansza Mama wyzdrowiala
  Kochajaca corka

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy5.7.14

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej modlitwy błagam Cię o iskierkę nadziei, że z tej beznadziejnej i trudnej sytuacji jaką jest choroba alkoholowa mojej mamy, jest jakieś wyjście. Proszę Cię wstaw się za nią, proszę żeby się opamiętała i wróciła do trzeźwego życia. W tej sytuacji tylko cud może pomóc i Twoja łaska. Nie zostawiaj nas samych z tym cierpieniem jaki niesie jej postępowanie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy13.7.14

  Święty Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za moją rodzinę aby zbliżyła się do Boga. Wyproś dla niej zdrowie duszy i ciała. I proszę o Błogosławieństwo dla syna na nowej drodze życia w małżeństwie.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy17.7.14

  Modcie sie, Bóg daje siłe i wiare

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy5.8.14

  W piątym dniu mojej modlitwy proszę Cię Święty Taduszu Judo o Łaskę dla mojej mamy, Łaskę budowania nowego życia, Łaskę zaakceptowania swojej bezsilności wobec alkoholu, Łaskę pomyślnego przejścia terapii. Wspieraj ją we wszystkich działaniach, które mają prowadzić ją do wyjścia z nałogu. Daj jej pogodę ducha i dobrych ludzi wokoło. Dziękuję Ci za wszystko, za to, że nie opuszczasz nas w tych ciężkich chwilach i trwasz przy naszej rodzinie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy11.8.14

  św. Tadeuszu przemieniaj serce Piotrka ,uproś łaske przebaczenia dla niego ,błagam o zgode i miłość w rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy29.8.14

  Św Judo Tadeuszu! Proszę cię o łaskę powrotu do zdrowia.Ty jesteś od spraw beznadziejnych i dlatego
  Tobie zawierzam moje życie .Proszę też o wstawiennictwo u Pana Naszego i sprawiedliwość w wiadomej Ci sprawie

  jesteśdla mnie ostatnią nadzieją.Proszę Cię również o sprawiedliwość w wiado

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy6.9.14

  Święty Tadeuszu Judo dziękuję za codzienną opiekę, jesteś wielkim Świętym, który pociesza strapionych ludzi, proszę o wstawiennictwo. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy5.10.14

  Święty Tadeuszu Judo, dziękuję Ci za wszystkie Łaski, których codziennie doświadczam, dziękuję za Twoją opiekę i wszystkie dobra. Proszę prowadź mnie swoimi ścieżkami, proszę o zdrowie, oddal ode mnie widmo ataków migreny, które bardzo przeszkadzają mi w codziennym funkcjonowaniu. Otocz mnie swoją opieką. Amen

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy23.10.14

  Św.Judo Tadeuszu miej nas w swojej opiece,chroń nas od nieszczęść wszelkich.Proszę Cię o zdrowie dla mojego męża,wstaw sie do Pana Boga w wiadomej Ci intencji Apostole od spraw trudnych i beznadziejnych AMEN

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy10.11.14

  Święty Judo Tadeuszu,proszę Cię, uproś łaskę, o którą proszę w tej nowennie i wstawiaj się za nami nieustannie, umiłowany św. Judo Tadeuszu.

  OdpowiedzUsuń
 42. Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o łaskę zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy6.12.14

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszystkie Łaski i obecność. W piątym dniu swojej modlitwy proszę Cię o opiekę nade mną i moją mamą, daj nam zdrowie, ześlij na nas dobre wydarzenia, stawiaj na naszej drodze uprzejmych, pomocnych ludzi. Błogosław nam. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy12.12.14

  Św. Judo Tadeuszu, błagam, wybłagaj mi u miłosiernego Ojca łaskę, o którą wręcz żebrzę. Błagam, chciałabym w tegoroczne święta cieszyć się ze zmian, ze spełnionej intencji, i zaświadczyć o skuteczności Twego orędownictwa. Dziękuję za wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy14.12.14

  SW. Judo Tadeuszu blagam wysluchaj mojej prozby, abym przez wlasna glupote nie zranil swojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy5.1.15

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny pragnę gorąco prosić Cię o pomyślne rozwiązanie moich problemów w pracy, aby Ci, którzy nie zachowują się profesjonalnie zrozumieli swoje błędy- modlę się za nich, aby mieli szacunek i życzliwość do innych ludzi i ich pracy. Daj mi siłę i obdarz mnie powściągliwością i dyplomacją. Wybacz mi wszystkie moje błędy, ześlij na mnie spokój, otocz mnie opieką. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski. Otocz miłosierdziem również moją mamę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy24.1.15

  Św Judo w dniu 5 dzien nowenny wysłychaj mych prósb

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy24.1.15

  Św. TADEUSZU JUDO, proszę wysłuchaj mojej modlitwy o poprawę mojej sytuacji finansowej, abym zawsze mógł być z moją ukochaną córeczką Weroniką i wspaniałą, kochaną żoną Grażyna. Przepraszam za wszystko co złego zrobiłem w moim (marnym) życiu. Proszę Pana Naszego o wysłuchanie prób moich, za Twoim świętym wstawiennictwem. Modlę się,bo tak po ludzku nie mam już nadzieji na wyjscie z kłopotów finansowych. Szczególnie zaś modlę się za zdrowie córeczki i żony oraz o siły dla mnie abym mógł pracować i spłacać długi oraz utrzymać rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy5.2.15

  Swiety Tadeuszu Judo ty wiesz co mnie trapi.. uchowaj mnie i moją rodzinę od kłopotów. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy5.3.15

  Święty Tadeuszu Judo, w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakie na mnie zsyłasz. W swojej modlitwie proszę Cię o pocieszenie w kłopotach sercowych, jestem samotna przez większość swojego życia, błagam Cię pomóż mi, ześlij na mnie spokój, dar dawania i brania miłości, proszę Cię o to aby wreszcie mój problem uległ pomyślnemu rozwiązaniu. Jesteś patronem pod spraw beznadziejnych a ta sprawa jest taką. Otocz mnie opieką. Proszę o wstawiennictwo. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy5.4.15

  Święty Tadeuszu Judo, w piątym dniu mojej nowenny proszę Cię daj mi siłę przezwyciężać wszystkie trudności jakie codziennie napotykam w swoim życiu, w tym dniu powierzam Ci sprawy naszego mieszkania, aby wszystko skończyło się dla nas pomyślnie, abyśmy nie wylądowali na ulicy. Proszę Cię, ty jesteś od najtrudniejszych, beznadziejnych spraw, zanoszę do Ciebie moje modlitwy i obawy, pociesz mnie w smutku i spraw aby wszystkie nasze problemy znalazły szczęśliwe rozwiązanie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy5.5.15

  Święty Judo Tadeuszu w piątym dniu swojej nowenny proszę Cię o wsparcie dla mamy w trudnych dla niej chwilach, daj jej pogodę ducha i ześlij wymarzoną pracę. Proszę Cię również o Łaskę obdarowania mnie miłością i szczęściem, obdarz mnie umiejętnościami tworzenia trwałej relacji z drugą osobą. Jeśli już się spotkaliśmy bądź patronem tej relacji. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy5.6.15

  Święty Judo Tadeuszu w piątym dniu mojej modlitwy proszę Cię o zesłanie mi miłości, bliskości i szacunku, i uczucia na którym zbudujemy coś więcej. Proszę pociesz mnie w moim smutku i tej ciężkiej sytuacji, pomóż znaleźć rozwiązanie tego problemu albo daj odpowiedź na moje pytania. Ufam Ci i całkowicie zawierzam tą relację. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy3.7.15

  Święty Judo Tadeuszubblaga cie o ratowanie malżenstwa mojego Syna.Aby do malżeństwa powrocila miłośc,przebaczenie,zaufanie i wiara.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy5.7.15

  Święty Tadeuszu Judo w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystko co dla mnie robisz, dziękuję Ci za wszystkie Łaski, za opiekę i pomoc w kłopotach. Cieszę się, że moje dni ostatnio przebiegają tak spokojnie i odrobinę beztrosko. Ty wiesz, jak bardzo potrzebowałam odpoczynku i relaksu. Proszę Cię dziś o Łaskę Miłości, obdarz mnie Miłością kogoś wyjątkowego, ześlij mi tego jedynego mężczyznę. Czasami wątpię, że nikogo już nie spotkam w swoim życiu, że nie jestem zdolna stworzyć długotrwałej relacji. Proszę Cię daj mi szansę uszczęśliwić kogoś i być szczęśliwą z drugą osobą. Mam strasznego pecha w miłości, pomóż mi uwierzyć w to, że zasługuję na uczucie i szacunek. Daj mi znak, proszę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy18.7.15

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię jak codzień o łaskę dla mojego syna. Żeby nie robił sobie więcej krzywdy, żeby się opamiętał i miał jasny umysł do podejmowania dobrych życiowo decyzji. Proszę o łagodność i siłę, i światełko nadziei , że będzie dobrze. Błagam o łłłłłagodne przejście trudnego okresu bo brak nam wszystkim sił. Nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy6.8.15

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za dobry dzień odpoczynku, dziękuję za Łaski jakie na mnie zsyłasz. Proszę Cię daj mi siłę psychiczną i fizyczną abym mogła jutro stawić czoła problemom w pracy i podjąć wyzwanie jakie zesłał na mnie Bóg. Jest mi bardzo ciężko, proszę pokaż mi sens tego wszystkiego co się stało. Proszę Cię również o życzliwych ludzi na mojej drodze. Dziękuję Ci za to, że znalazłam już mieszkanie, niedługo zacznę poszukiwania pracy, wspieraj mnie w tym, daj mi nadzieję. Tak bardzo chciałam pracować w szpitalu i pomagać ludziom, niech to będzie pierwszy etap z wielu jaki mnie jeszcze czeka. Proszę Cię również o wsparcie do Świętego Antoniego, ty wiesz jaka jestem samotna w tym olbrzymim mieście, brakuje mi kogoś z kim mogłabym dzielić codzienność, pomóż mi znaleźć wartościowego mężczyznę z którym będę mogła stworzyć prawdziwą relację opartą na miłości, szacunku. Dziękuję Ci za wszystko. Miej w opiece mnie i moją mamę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy5.9.15

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za moją wspaniałą mamę, za to, że jest zdrowa, za to, że tak wspaniale stara się mnie wspierać, chcę być dla niej oparciem i dać jej pogodę ducha, ale wiesz, że ostatnio sama przeżywam ciężkie chwile i nie potrafię sobie poradzić sama ze sobą. Proszę Cię daj mi siłę by codziennie żyć z tym poniżeniem przez innych, jakie doświadczam w pracy, daj mi znak, że mogę coś zmienić i że mój wysiłek nie idzie na marne, daj mi szansę proszę, obdarz mnie determinacją w szukaniu nowej pracy, wierzę, że ją znajdę. Dziękuję Ci za to, że sytuacja z mieszkaniem została doprowadzona do końca. Proszę opiekuj się mną, w Tobie cała moja nadzieja, że coś pozytywnego zmieni się w moim życiu, że osiągnę to do czego tak z uporem dążę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy14.9.15

  Święty Judo Tadeuszu proszę wysłuchaj mojej prośby. Amen

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy5.10.15

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu swojej modlitwy dziękuje Ci za wszystkie Łaski i proszę Cię- ześlij mi dobrego mężczyznę. Nie wiem co robię źle, nie wiem w czym tkwi mój błąd, że jak stawiasz na mojej drodze kogoś kto mnie interesuje nic nigdy nie wychodzi. W czym tkwi mój błąd? Co jest ze mną nie tak? Zastanawiam się cały czas nad tym. Proszę wesprzyj mnie, dodaj siły i pomóż znaleźć kogoś kto będzie mnie kochał i będzie zasługiwał na moją miłość. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy5.11.15

  Święty Judo Tadeuszu! W piątym dniu mojej modlitwy dziękuję Ci za wspaniałą pracę jaką mi zesłałeś, dziękuję za dobrych ludzi, pozwól mi nauczyć się w tym miejscu jak najwięcej abym mogła rozpocząć w przyszłości pracę, którą chcę wykonywać i która jest zgodna z moimi kwalifikacjami. Dziękuję Ci, że wysłuchałeś moich modlitw i okazało się, że choroba, na którą cierpi moja bratowa nie jest najgorszą diagnozą. Dziękuję Ci, daj zdrowie i siłę mojej rodzinie. Daj również spokój i pogodę ducha mojej mamie. Proszę Cię daj jej siłę aby była trzeźwa i nie załamała się w trudnych chwilach. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy13.11.15

  Św Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa aby wysłuchał modlitw moich i mego błagania, by mój mąż się nawrócił i przestał mnie prześladować za miłość i wiarę w Jezusa Chrystusa aby mnie nie gnębił za to że chcę żyć wedle praw Bożych proszę również aby nasza sytuacja finansowa się poprawiła , by nie brakowało na opłaty i chleb by nie wpadać w długi z których wyjść nie możemy. Błagam o nawrócenie moich córek aby Bóg postawił im na drodze kogoś kto im w tym pomoże bo mnie nikt słuchać nikt nie chce. Tyle czasu szukałam Boga i znalazłam poczułam piękną miłość i wybaczenie pragnę by mojego męża i córki też to spotkało i by BÓG nam błogosławił również mojemu synkowi który kocha bardzo Jezusa Amen.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy22.11.15

  Święty Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa w sprawie poznania prawdziwej miłości opartej na bożych nakazach i mojego zamążpójścia. Czuję się taka samotna i bardzo cierpię z tego powodu.

  OdpowiedzUsuń
 64. Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski, za wszystkie dobra jakie od Ciebie otrzymuję. Proszę Cię wejrzyj w moje serce i napełnij je dobrem, odsuń gorycz i negatywne myśli i uczucia, niech w moim sercu zapanuje radość i miłość. Proszę obdarz opieką również moją mamę, daj zdrowie mnie i mojej rodzinie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy5.1.16

  Święty Judo Tadeuszu w piątym dniu mojej nowenny modlę się o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Proszę chroń mnie od złych rzeczy, złych ludzi i nieczystych intencji. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, za wszystkie dobre słowa i dobre myśli. Proszę zmiłuj się nade mną, obdarz Łaską Miłości. Proszę także abyś wspomógł mnie na mojej ścieżce zawodowej, dał wiarę i siłę, pracowitość i inteligencję. Dziękuję Ci. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy5.2.16

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie dary od losu. Proszę Cię aby kontrakt w moim obecnym miejscu pracy został mi przedłużony, abym miała więcej czasu na znalezienie nowej pracy. Proszę Cię także o Łaskę Miłości dobrego mężczyzny, o wielkie uczucie, które da nam obupólne szczęście, bezpieczeństwo, radość. Pomóż mi proszę znaleźć się w tym wszystkim, odsuń ode mnie ten lęk, który noszę w sobie od tylu lat. Proszę o pomyślne ułożenie moich spraw zawodowych oraz uczuciowych, i zdrowie dla rodziny i bliskich. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy5.3.16

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej nowenny zanoszę do Ciebie prośby abyś pomógł mi walczyć z moimi wadami i słabościami, abym była życzliwa dla ludzi, modlę się o pogodę ducha. Proszę ześlij mi kogoś kto pokocha mnie prawdziwą miłością. Czuję się bardzo samotna, czasami wątpię, że spotkam kogoś kto będzie mi przeznaczony. Proszę Cię, nie daj mi się lękać o moją przyszłość. Opiekuj się również moją rodziną i mamą, daj im zdrowie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy2.4.16

  drogi święty Tadeuszu Judo,dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i w piątym dniu Nowenny proszę,wysłuchaj i pomóż Im a ja nadal proszę o spotkanie w pewnej trudnej sprawie Dobrych ludzi i pozytywne rozwiązanie mojego problemu...już małymi kroczkami,zaczyna się coś dziać dobrego,pomóz ,proszę w wiadomej sprawie w odzyskaniu spokoju
  dziękuję Ci za wszystko ,co dotychczas mnie dzięki Tobie spotkało i jeszcze raz..proszę pomóz im wszystkim,bo cierpią bardzo...każdy post,to wielka rozpacz

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy6.4.16

  Święty Judo Tadeuszu, w piątym dniu mojej modlitwy dziękuję za wszystkie Dary, dziękuję za życzliwość ludzi, za śmiech, za to, że chronisz mnie przed złem. Modlę się o zdrowie moje i mojej mamy, proszę otocz mnie opieką, aby nic złego nie wydarzyło się w moim życiu. Obdarz proszę zdrowiem moją mamę, która tak wspaniale sobie ze wszystkim radzi, daj jej pogodę ducha. Proszę Cię również aby w moim życiu prywatnym wszystko dobrze się poukładało, żeby wreszcie moje życie weszło na dobre tory. Chcę kochać i być kochana. Dziękuję Ci za wszystko. Amen

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy5.5.16

  Święty Tadeuszu Judo, w piątym dniu mojej nowenny proszę wesprzyj mnie w modlitwie, proszę Cię o wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie. Myślę, że ta sprawa jest beznadziejna, dlatego w Tobie cała nadzieja. Proszę Cię o Łaskę Miłości, proszę Cię o postawienie na mojej drodze dobrego człowieka z którym będę mogła dzielić szczęście dnia codziennego. Proszę o wstawiennictwo aby w moim życiu pojawił się ktoś kto nie boi się bliskości, kto nie boi się mnie pokochać, kto nie boi się być z kimś. Wiem, że nie jestem idealna, sama też nie szukam nikogo idealnego, otwórz moje serce i umysł na drugiego człowieka. Dziękuję Ci. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy27.5.16

  Św Judo proszę o pomoc w sprawie M

  OdpowiedzUsuń