NOWENNA: DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.
Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie - jaką jest Miłość Bliźniego.
Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

74 komentarze:

 1. Anonimowy24.8.12

  sw judo tadeuszu prosze wysluchaj mojej proby

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy30.8.12

  Św.Judo Tadeuszu ! Jesteś Wspaniałym Swiętym , który wspomaga wątpiących i przerażonych beznadzieją !Proszę Cię i ja o Twe Wstawiennictwo za moją rodziną , abyśmy trwali w zdrowiu i uporali się z koszmarnymi problemami finansowymi bo tak po ludzku sądząc , to nie wiadomo , jak je rozwiązać . Ufam Tobie , bo słyniesz z tego , że lubisz nieść pomoc tam , gdzie jest ciężko , a ludzie pokładają w Tobie wielka nadzieję na poprawę swego bytu !

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10.9.12

  Św.Judo Tadeuszu ! Bardzo dziękuję za Twe wsparcie i pomoc i błagam gorąco o to , bym odzyskała zdrowie , sprawność ,kondycję i bym mogła pracować dla moich bliskich . Proszę też o orędownictwo w problemach finansowych i zagmatwanych relacjach z dalsza rodziną . Wierzę i ufam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy5.10.12

  Św. Judo błagam wspomóż mnie u Boga o rodzicielstwo

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18.10.12

  św. Tadeuszu z Judy proszę Cię z całego serca skróć cierpienie w ciężkiej chorobie mojej koleżanki z pracy.Proszę Cie też żebym ja sama wyszła na prostą drogę w sprawach finansowych

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy27.11.12

  Padam przed Tobą na kolana i błagam...pomóż!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy13.12.12

  Proszę pomóż w wiadomej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy4.2.13

  Błagam Cię o Swięty abym wyszła z długów.Wstaw się za mną u Jezusa i wyproś łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20.2.13

  Błagam Cię Święty Tadeuszu uproś Boga o potrzebne mi łaski
  o wyjście z moich problemów finansowych, o sprawiedliwy wyrok dla mojego syna, błagam Cię pomóż mi, bez pomocy Boga nie wyjdę z tych moich problemów.
  Błagam Cię ulituj się nade mną i wysłuchaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy7.4.13

  Św. Judo Tadeuszu daj mi miłość Marcina. Pomóż pokonać trudności i otocz wsparciem i opieką...

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy5.6.13

  Swięty Tadeuszu pomóż mojej rodzinie...

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy3.7.13

  W czwartym dniu nowenny nadal proszę cię Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych o wstawinnictwo do Pana Boga Naszego w intencji powrotu do zdrowia Janka S. Modląc się za jego zdrowie wierzę, że dobry Bóg za twoją przyczyną udzieli mu swej mocy i uzdrowi go. Jezu ufam Tobie. Zenobia

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy11.7.13

  Święty Judo Tadeuszu,ja proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga za wszystkimi nieszczęśliwymi i cierpiącymi z różnorakich powodów na całym kontynencie.Aby ludzie nie byli zaślepieni żądzą władzy i pieniądza.Wypraszaj tę łąskę dzień w dzień

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy13.7.13

  SW.JUDO TADEUSZU PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO BOZE W RODZINIE ORAZ O WSTAWIENNICTWO W TRUDNYCH SPRAWACH FINANSOWYCH.PRZYCZYN SIE ZA NAMI.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy1.8.13

  Św. Judo Tadeuszu pomóż nam wyjść z tej trudnej sytuacji. Dodaj nam sił bo nasza odporność psychiczna jest coraz słabsza. Już liczę tylko na cud

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy23.8.13

  Św. Judo Tadeuszu odmawiam nowennę 9dniową,błagam pomóż,aby Patrycja wyzdrowiała, Mateusz zdał prawo jazdy,brat nienadużywał alkoholu,błagam Cię pomóż nam wyjść z długów i żyć godnie,żeby mi się zrobił ruch,z którego mozna wyjść z długów ,żeby nasza praca nie szła na marne,błagam Cię Ty wiesz jakie nas nękają troski,pomóż,błagam

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy22.9.13

  Św Judo Tadeuszu błagam za mojego męża, proszę uproś dla nas u Boga łaskę pojednania, zrozumienia i wzajemnej miłości. Proszę o uzdrowienie naszych relacji. Błagam dla naszego dziecka by nie chowało się w rozbitej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy22.9.13

  O Św Judo Tadeuszu proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych. Proszę uproś dla mnie łaskę pracy. Bym nie martwiła się o jutro dla mnie i moich dzieci! Błagam wysłuchaj mnie!

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy13.10.13

  Święty Judo! W czwartym dniu nowenny proszę Cię daj mi jakiś najmniejszy chociaż znak nadziei, że sprawa mojej pracy idzie w dobrym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy16.10.13

  Dziękuje Święty Judo!!!! Dziś 16.10.13 otrzymałam znak nadziei na znalezienie pracy, jutro idę z dokumentami. Wspomożycielu uproś Pana Jezusa o pracę dla mnie i koleżanki Beaty.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy24.10.13

  Modle się do Ciebie ŚW.Tadeuszu i błagam o zdrowie dla mojego taty,teraz tylko to jest najważniejsze. Nie opuszczaj nas w potrzebie.Wysłuchaj mojego błagania!

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy31.10.13

  Św.Judo Tadeuszu wysłuchaj mojej modlitwy o zdrowie dla mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy31.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę c\\\\
  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię obudź Olę córeczkę Pani Ewy ze śpiączki  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy10.12.13

  Proszę Cię Św.Judo Tadeuszu wysłuchaj mojej modlitwy o zdrowie dla mojego męża,przymnóż nam wiary.Wysłuchaj mojej prośby i obudź Olę ze śpiączki,tylko w Bogu nadziej.JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy1.1.14

  SWIETY JUDO TADEUSZU POMOZ MI Z MOIMI PROBLEMAMI, WSPIERAJ W TYM CO ROBIE , POMOZ WYJSC Z CHOROBY MOJEMU SYNOWI,

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy5.1.14

  Święty Judo Tadeuszu dopomóż aby sprawy uczuć, które ciągną się od roku 2010 w końcu zakończyły się pozytywnie. Daj siłę bym wytrwała w tym wszystkim i mogła w końcu spokojnie założyć rodzinę z mężczyzną, którego kocham.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy7.2.14

  Św.Judo Tadeuszu wspomagaj nas w naszych troskach dnia codziennego abyśmy mężnie je pokonywali,a zwłaszcza te zdrowotne.
  Otaczaj opieką całą rodzinę i strzeż od złego.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy4.3.14

  Strzeż nas Św.Judo Tadeuszu

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy11.4.14

  Święty Judo

  Błagam pomóz mi zachować pracę. Dobrze wiesz że w mojej obecnej sytuacji jest to badzo ważne. Pomózmi równiez przetrwać te cięzkie chwile. Pomóż również walczyć z nałogiem. Miej w opiece moje dzieci. Pomóż mi w sprawach małżeńskich.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy12.4.14

  Święty Judo błagam Cię, wstaw się za nami u Pana Boga i uproś dla nas pozytywne rozwiązanie dramatycznych problemów... Proszę Cię o wstawiennictwo dla mojego syna, aby szczęśliwie zdał maturę i dostał się do wymarzonej uczelni. Bardzo Cię o to proszę.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy28.5.14

  błagam Cię święty Judo o pomoc w mojej sprawie .

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy1.6.14

  Dzien czwarty: Swiety Judo Tadeuszu: prosze Ciebie o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa w sprawach moich synow:
  zdania egzaminow dle najmlodszego,
  znalezienia pracy dla najstarszego,
  zdobycia uprawnien zawodowych i odejscia od homoseksualizmu
  dla sredniego.
  Kochajacy ich ojciec.

  Ojciec

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy18.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy27.6.14

  Św.Judo Tadeuszu błagam pomóż córce aby mąż wrócił i byli szczęśliwą rodziną . A również zięć zdała egzaminy i dostał pracę.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy4.7.14

  W czwartym dniu mojej modlitwy błagam Cię Święty Judo Tadeuszu- pomóż mojej mamie w tej trudnej i beznadziejnej sprawie jaką jest jej uzależnienie od alkoholu. Ześlij na nią łaskę wyzdrowienia z choroby alkoholowej, błagam niech się opamięta i znowu zacznie żyć normalnie. Jest mi tak ciężko, pociesz mnie w tym strapieniu, Tobie oddaję cały mój ból i cierpienie związane z tą sytuacją. Daj mi jakiś znak, bo powoli tracę nadzieję na lepsze jutro. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy10.7.14

  W czwartym dniu mojej Nowenny Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David znalazl prace, byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy4.8.14

  W czwartym dniu mojej modlitwy pragnę Ci gorąco podziękować za wszystkie łaski jakie zsyłasz na mnie i moją mamę. Błagam Cię umacniaj ją w trzeźwości, pokaż dobre strony życia bez alkoholu, oddal zmartwienia i kłopoty finansowe. Twoja moc i dobroć są nieskończone. Modlę się w intencji wszystkich uzależnionych i ich rodzin aby znaleźli drogę do Ciebie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy4.9.14

  Święty Tadeuszu Judo, gorąco dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakie na mnie i moją rodzinę zsyłasz. Pokornie proszę Cię o dalszą opiekę nad sprawami, którymi poświęcona jest moja nowenna do Ciebie. Dziękuję. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy5.9.14

  Dziekuję wysluchales

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy6.9.14

  sw judo prosze pomoz w konferencji bardzo sie boje...

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy4.10.14

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu swojej modlitwy dziękuję Ci za wszelkie Łaski i doświadczenia Twojej obecności. Pokornie proszę Cię o zdrowie i siłę dla mojej kochanej mamy, daj jej nadzieję na lepsze jutro i pogodę ducha. Otocz mnie swoją opieką, abym znalazła dobrą pracę, której od paru dni intensywnie szukam. Pomóż mi w tym, proszę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy17.10.14

  Święty Tadeuszu Judo wyproś mi tą łaskę o którą proszę. Amen

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy4.11.14

  Święty Tadeuszu Judo, w czwartym dniu swojej nowenny dziękuję Ci z całego serca za opiekę i Twoją obecność, za to, że nie opuszczasz mnie, kiedy Cię potrzebuję. Proszę Cię o zdrowie dla siebie i dla mojej mamy, uwolnij mnie od migren, które tak utrudniają mi codzienne funkcjonowanie, mamie ześlij pogodę ducha i silną wolę w walce z jej własną chorobą. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy5.11.14

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci za radosny, pozytywny dzień, dziękuję za wszystkie Łaski i za opiekę. Proszę chroń mnie i moją mamę od złych wydarzeń i problemów, ześlij na nas zdrowie i miłosierdzie. Obdarz mnie dobrym samopoczuciem, oddal stres i kłopoty, przez które zmagam się z atakami migren. Mamie ześlij proszę pogodę ducha i dobrą pracę, na którą tak bardzo zasługuje. Dziękuję Ci za wszystko co robisz dla mojej rodziny. Jesteś wielkim patronem spraw beznadziejnych, modlę się w intencji innych ludzi, którzy zanoszą do Ciebie swoje strapienia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy26.11.14

  Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu wspomagaj mnie w moich modlitwach o poprawę sytuacji materialnej mojej rodziny. Pomóż nam godnie znosić trudne chwile.Dziękuję Ci za wsparcie w dotychczasowych modlitwach i za uratowanie małej Jowitki.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy26.11.14

  Sw. Judo Tadeuszu proszę Cię wstawiaj się za moją rodziną i uproś nam potrzebne łaski.

  OdpowiedzUsuń
 47. Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o łaskę zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy5.12.14

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci za wszystkie dary i błogosławieństwa, które na mnie zsyłasz. W czwartym dniu mojej modlitwy proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Powierzam Ci również w opiece moje życie osobiste. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy15.12.14

  Św Judo Tadeuszu, w dniu czwartym nowenny bardzo proszę Ciebie nadal o wspracie dla mojego męża aby Jego trudne sprawy urzędowe rozwiązały się pozytywnie i aby osoba , która spotkał okazała się dobrym doradcą w trudnościach.

  Bardzo prosze o wspracie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy4.1.15

  Swiety Judo Tadeuszu, w czwartym dniu modlitwy prosze Cie o zdrowie dla mnie i mojej mamy. Amen

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy23.1.15

  Sw.Judo w czwarty dzien nowenny prosze Cię pomoz mi wyjsc z dołka finansowego abysmy z mężem wyszli na prosta droge i prosze cie o Błogosławienstwo Boże .i aby moja rodzin apodłębiała wiare w tron Bożego Miłosierdzia Jezu Ufam Tobie.Edyta

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy4.2.15

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu mojej nowenny pragnę podziękować Ci za wszystkie dary i miłosierdzie, które okazujesz mnie i moim bliskim. Proszę otocz opieką mnie i moją rodzinę, chroń nas ode złego, obdarz zdrowiem przede wszystkim moją mamę oraz bratową. Ześlij mi dobrego męża :) W tym miesiącu modlę się również w intencji pracy zarówno dla siebie jak i mojej mamy. Ufam Twojemu wstawiennictwu. Bóg zapłać. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy4.3.15

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu nowenny błagam Cię daj mi pocieszenie w mojej samotności, niech moje problemy będą miały swój kres. Wspieraj mnie w pracy nad sobą, abym umiała stworzyć wartościowy, szczęśliwy i dobry związek z drugą osobą. Daj mi szansę, daj mi znak. Pomóż w naprawieniu tej skomplikowanej i beznadziejnej sytuacji. Ufam Tobie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy4.4.15

  Święty Judo Tadeuszu w czwartym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski, za wsparcie w trudnych momentach, za opiekę. Proszę Cię o wesołe, pogodne i radosne przeżycie tych Świąt Wielkanocnych dla siebie i mojej mamy, mimo że dzielą nas kilometry niech te Święta umocnią w nas wiarę w lepsze jutro, dadzą nam siłę i pokorę. Otwórz moje serce, pozwól mi poczuć i doznać miłości, daj mi ciepło, którym mogę obdarzać innych. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy4.5.15

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za to, że przez cały czas czuję Twoją Łaskę i Opiekę. Proszę Cię o zdrowie dla mamy i dla mnie, wspieraj ją w walce z jej nałogami, daj pocieszenie, pogodę ducha, pomóż jej być zaradną, niech jej zdeterminowanie i siła pomogą jej znaleźć pracę. Modlę się również o coś nowego w moim życiu- nową pracę, nowe uczucie, nowy początek z którego rozwinie się coś dobrego. Dziękuję Ci. Ufam Twojej mocy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy4.6.15

  Święty Judo Tadeuszu w czwartym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Łaski i opiekę, tego, że zawsze jesteś przy mnie, pocieszasz mnie w zmartwieniach. Pomóż mi zrozumieć proszę to co się dzieje teraz w moim życiu. Za Twoim wstawiennictwem zacznę mam nadzieję, że wkrótce nową pracę. Proszę daj mi ozdrowienie w mojej chorobie, niech nie pokrzyżuje mi planów, wierzę, że ta praca jest częścią mojej misji dlatego zrobię wszystko żeby wyzdrowieć. Modlę się również o miłość, którą wydawało mi się, że znalazłam, a która ze mnie zadrwiła. Pozwól mi zrozumieć coś czego zrozumieć nie mogę, otwórz moje i jego serce na wzajemną miłość, szacunek, kompromis. Proszę Cię ześlij mi tego jedynego, wspaniałego, ukochanego, a jeśli już go spotkałam na swojej drodze, a jeszcze niedawno tak mi się wydawało, złącz nasze losy. Powierzam Ci moje cierpienie i moje łzy, ufam Ci. Otocz również opieką moją mamę, daj jej siłę i pogodę ducha, zdrowie i szczęście aby i jej wszystko zaczęło się układać. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy4.7.15

  Święty Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej nowenny modlę się o to abyś zesłał na mnie Łaskę Miłości, tej wspaniałej, pełnej ciepła, bliskości, wzajemności i szacunku. Samotność jest ciężka, mam jej dosyć, przez całe życie jestem na nią skazana. Proszę odmień mój los i za wstawiennictwem Jezusa Chrystusa ześlij mi cudownego mężczyznę. Otwórz moje serce. Proszę opiekuj się również moją mamą. Dziękuję Ci za wszystko i wszystkie Łaski. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy17.7.15

  św. Judo Tadeuszu, błagam cię o opiekę nad moim synem, błagam o opamiętanie, nieokaleczanie się i jasność myślenia dla podejmowania mądrych decyzji. Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga naszego w moim nieszczęściu bo tylko Pan Bóg ma moc miłosierdzia.....Tak bardzo potrzebujemy pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy1.8.15

  Sw Judo chcialabym znac powod i tyle mam nadzieje ze se tego kedys dowiem ale tak mi sie juz nikt ngdy nie spodoba to pewne

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy5.8.15

  Swiety Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej nowenny dziekuje Ci za wszystkie Laski jakimi obdarowujesz mnie i moja rodzine. Prosze daj mi sile i motywacje abym mogla zmieniac swoja rzeczywistosc na lepsza, abym mogla pracowac nad soba, obdarz mnie sila fizyczna i psychiczna aby drobne niepowodzenia nie zalamywaly mnie. Prosze o wstawiennictwo do Swietego Antoniego aby zeslal mi wspanialego i dobrego kandydata na meza. Dziekuje Ci za wszystko. Amen

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy4.9.15

  Święty Judo Tadeuszu w czwartym dniu mojej nowenny gorąco proszę Cię w modlitwie o wstawiennictwo i pomoc w znalezieniu pracy, która da mi szczęście, satysfakcję, szacunek innych ludzi, wiedzę. Jest mi tak strasznie ciężko, cieszę się, że pracuję ale ludzie z którymi pracuję nie doceniają mojego wysiłku. Jest mi bardzo źle, zostałam oszukana, praca którą wykonuję jest niezgodna z tym co miałam robić w rzeczywistości. Proszę pomóż mi przetrwać ten ciężki okres, daj mi siłę, myślałam, że sobie jakoś z tym wszystkim poradzę ale jest coraz gorzej. Proszę daj również zdrowie mnie i mojej mamie. Dziękuję Ci za wszystko, za moją wspaniałą mamę i za to, że znalazłam mieszkanie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy4.10.15

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystkie Dary i Łaski, które na mnie zsyłasz. Dziękuję za nową pracę, którą już za miesiąc zacznę. Proszę Cię o Święty abyś cały czas miał mnie w opiece, abyś dał mi siły psychiczne i fizyczne abym mogła wykonywać moją obecną tak ciężką pracę rzetelnie, proszę o dobrą atmosferę między współpracownikami. Proszę Cię również o to abyś otworzył moje serce i duszę abym była gotowa stworzyć z kimś związek, proszę przyświecaj temu planowi, ześlij mi kogoś kto obdarzy mnie miłością i szacunkiem i będzie gotowy aby zbudować coś wspólnie. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy4.11.15

  Święty Judo Tadeuszu w czwartym dniu mojej nowenny dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy12.11.15

  Święty Judo Tadeuszu, dziękuję Ci za wszystko i błagam o dalszą opiekę i wstawiennictwo do Pana Boga.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy12.11.15

  Św Judo Tadeuszu proszę proś u Pana naszego aby poprawiła się sytuacja finansowa a także aby mój mąż nawrócił się i przestał mnie prześladować za miłość i wiarę do Boga. Proszę o błogosławieństwo dla moich dzieci oraz dla mnie i mojego męża a także o nawrócenie moich córek. Panie wielbię Cię i błogosławię na wieczność Amen.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy4.12.15

  Święty Judo Tadeuszu w czwartym dniu mojej modlitwy proszę Cię zgaś we mnie tą frustrację która jest tam gdzieś w środku i narasta. Proszę pomóż mi być uprzejmą i wyrozumiałą dla innych ludzi, abym z łatwością i uprzejmością potrafiła znaleźć się czasem w trudnych sytuacjach. Dziękuję Ci za każdy dzień, przepraszam za moje zapominalstwo. Proszę nie opuszczaj mnie i mojej rodziny. Obdarz moją mamę i mnie pogodą ducha o zdrowiem, proszę abyśmy były zawsze bezpieczne. Dziękuję za Łaski. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy4.1.16

  Święty Judo Tadeuszu, w czwartym dniu mojej modlitwy dziękuję Ci za wszystkie łaski i Miłosierdzie. Proszę daj mnie i mojej rodzinie zdrowie. W swojej modlitwie proszę Cię aby moja ścieżka zawodowa potoczyła się pomyślnie w tym miesiącu. Proszę Cię również o Łaskę Miłości i Szczęścia u boku mężczyzny, który będzie kochał mnie i szanował, przy którym będę czuła się wyjątkowo i bezpiecznie. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 68. Święty Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej modlitwy proszę Cię daj mi siłę abym jakoś przetrwała ten dzisiejszy trudny dzień, otwórz mój umysł abym logicznie myślała na rozmowie o pracę, aby nie zabrakło mi słów w obcym języku i abym jak najlepiej się zaprezentowała. Proszę Cię również o pomoc i wsparcie w moich kłopotach osobistych. Proszę Cię obdarz mnie uczuciem osoby, którą również pokocham, która da mi szczęście, bezpieczeństwo, szacunek i oddanie. Dziękuję Ci za wszystko, czuwaj nad moją rodziną. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy4.3.16

  Święty Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej modlitwy proszę Cię o codzienną opieką. Modlę się do Ciebie w intencji moich spraw osobistych, proszę spraw abym poznała (lub już może znam) kogoś z kim połączy mnie los, abym nie wahała się stworzyć długotrwałego związku, abym uwierzyła, że zasługuję na dawanie i branie miłości. Proszę wejrzyj w moje słabości, pomóż mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby, pomóż mi się przełamać i otworzyć na innych ludzi. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy31.3.16

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o łaskę pracy dla mojej córki.Wierzę że Bóg mnie wysłucha za Twoją przyczyną

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy1.4.16

  Kochany św Tadeuszu, w czwartym Dniu Nowenny ,proszę o pomoc dla błagających Cię o wsparcie...i prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego trudnego problemu,wspierałeś mnie tyle razy a ja znowu przychodzę i proszę w bardzo trudnej mojej sprawie

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy5.4.16

  Swiety Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej nowenny prosze Cie o opieke nade mna i moja rodzina, abym nie znalazla sie nie w tym czasie i nie w tym miejscu gdzie moze wydarzyc sie najgorsze. Mieszkajac w tym miescie boje sie kazdego dnia. Prosze Cie takze o opieke nad moim zyciem uczuciowym. Dziekuje za wszystko. Amen

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy4.5.16

  Święty Tadeuszu Judo, w czwartym dniu mojej nowenny proszę Cię abyś zesłał na mnie Łaskę Miłości, abym umiała dawać i przyjąć miłość. Proszę Cię o wsparcie w modlitwie i o opiekę. Cały czas jestem samotna i nie ma nikogo kto chciałby mnie pokochać, kto chciałby stworzyć ze mną związek. Zawsze jestem traktowana niepoważnie. Proszę niech pojawi się na mojej drodze mężczyzna, który będzie chciał czegoś poważniejszego, który będzie dojrzały do tego żeby wejść w relację z kimś takim jak ja. Proszę Cię, niech moja przeszłość na którą nie mam wpływu nie będzie przeszkodą w moim szczęściu. Proszę Cię o Miłosierdzie i ratunek w mojej samotności. Amen

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy26.5.16

  Św Judo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z M.

  OdpowiedzUsuń