Modlitwa za narkomana

Drogi święty Judo Tadeuszu, Ty widzisz, jak wielkie spustoszenie spowodowała narkomania w mojej rodzinie. Ofiara tego nałogu straciła poczucie rzeczywistości - poczucie rzeczywistej miłości i prawdziwego życia. Wybłagaj u wszechmogącego Boga, aby dał jej poznać, że prawdziwa ekstaza jest doświadczeniem nieba, a nie wynikiem zażywania substancji chemicznych. Amen.

176 komentarzy:

 1. Anonimowy9.11.11

  Sw.udo Tadeuszu poprowadz mojego syna Piotra właściwą drogą,wyzwól go z piętna narkotyków.
  Pozwól mu żyć bez nałogów.weż go pod swoją opiekę i pokażprawdziwe oblicze rzeczywistości-proszę Cię wybłagaj u wszechmogącego życie Piotra w trzeżwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy24.4.19

   Błagam Święty Tadeuszu poprowadź mojego syna Damiana właściwa droga , wyzwol do od piętna narkotyków . Proszę Wyblagaj w moim imieniu u wszechmogącego Boga żeby żył pełnia szczęścia bez konieczności brania narkotyków . Weź go pod swoją opiekę i pokaz prawdziwe oblicze rzeczywistości , proszę o wsparcie w uwolnieniu od nałogu . Miej go pod swoją ochrona.

   Usuń
  2. Święty Judo Tadeuszu, upros u Boga łaskę dla mojego syna Tumoteusza by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia dla której jest całym światem.... Dziękuję. Proszę pomóż mi jako matce.

   Usuń
  3. Anonimowy1.5.19

   Święty Judo Tadeuszu, upros u Boga łaskę dla mojego syna Tumoteusza by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia dla której jest całym światem.... Dziękuję. Proszę pomóż mi jako matce.

   Usuń
 2. Anonimowy7.1.12

  Swięty Judo błagam Cię o pomoc i wytrfanie w terapii mojego syna Piotra ,aby stan trzeżwości w jakim obecnie się znajduje Piotr trwał wiecznie,dziękuję Ci za wszystko co uczyniłeś do tej pory i proszę o dalsze wsparcie i wstawiennictwo u Wszechmogącego Boga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy31.5.19

   Święty Tadeuszu ,upros mi u Pana Boga wszczechmogacego łaskę dla mojego syna Damiana żeby nie zarzywal narkotyków .Niech funkcjonuje i Cieszy się życiem bez konieczności brania substancji chemicznych . Proszę aby odnalazł dziewczynę która będzie z nim i dbać o niego Błagam o pomoc i o łaskę .

   Usuń
  2. Anonimowy31.5.19

   Święty Tadeuszu ,upros mi u Pana Boga wszczechmogacego łaskę dla mojego syna Damiana żeby nie zarzywal narkotyków .Niech funkcjonuje i Cieszy się życiem bez konieczności brania substancji chemicznych . Proszę aby odnalazł dziewczynę która będzie z nim i dbać o niego Błagam o pomoc i o łaskę .

   Usuń
 3. Anonimowy8.4.12

  Proszę wszystkich dobrych ludzi o modlitwę do Św. Judy, aby się wstawił za bardzo bliską mi osobę, która teraz cierpi psychicznie i fizycznie z powodu zażywanych jeszcze niedawno narkotyków...błagam o modlitwę dla tej osoby o sen, o wytrwałość, siłę, ulgę w cierpieniu, o pokój i o wiarę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy9.4.12

  Proszę wszystkie osoby dobrej woli o modlitwę za mojego syna Andrzeja, który kończy pobyt w ośrodku dla uzależninych. Aby wytrwał w postanowieniu i już nigdy nie cierpiał. ani nie miał złych pokus.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy8.7.12

  Św.Tadeuszu Judo błagam Cię o uwolnienie od uzależnienia narkotykowego bliskiej mi osoby- Artura...o siłę dla niego i nadzieję by odnalazł się w Panu Bogu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17.7.12

  Proszę za Mateusza i Anię - proszę za całą naszą rodzinę bo wszyscy potrzebujemy pomocy. Narkotyki niszczą też tych, którzy ich nie zażywają. Błagam o pomoc dla nich i dla nas Proszę o nadzieję i zwycięstwo

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy7.11.12

  Sw. Judo prosze o pomoc dla mojego syna

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy17.12.12

  Święty Tadeuszu Judo błagam Cie o pomoc dla mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy17.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu blagam cie o pomoc i slie dla mojej corki by wyszla z nalogu .Prosze wstaw sie za nia zeby sie opamietala i wrocila na dobra droge .Sprawe mojej beznadziejnej lzy zalatw pomyslnie....

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy18.2.13

  Św Judo Tadeuszu proszę o uwolnienie Jarka ze zniewoleń

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy6.4.13

  Święty Judo Tadeuszu Ty pomagasz nam w trudnym sprawach, które pojawiają się u nas niespodziewanie. Proszę cię o wsparcie dla mojej rodziny, aby udało się nam wyjść z ucisku zła, który złapał nas w swoje sidła. Szczególnie jednak proszę cię o wyzwolenie mojej córki, która zagubiła się w swej drodze życia. Pragnę aby za sprawą twojej pomocy opuściła złe towarzystwo w jakim się znalazła, a także przyjęła od nas pomoc dla siebie, aby wyjść z uzależnienia w jakie popadła. Dziękuje za wysłuchanie mej modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy24.4.19

   Święty Tadeuszu Judo wiem ze twoja moc czyni cuda proszę cię o wsparcie uwolnienia mojego syna Damiana od narkotyków . Pragnę aby za sprawa twojej pomocy uwolnił się od tego strasznego nałogu i znalazł drogę do wyjścia z uzależnień i potrafił kochać . Błagam o wstawiennictwo u wszegmogacego Boga żeby znów był sobą .

   Usuń
 12. Anonimowy8.4.13

  ja rowniez prosze cie sw.judo o nowe sily i zdrowie psychczne.pokornie blagam o wstawiennictwo u Pana Boga naszego!amen.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy28.4.13

  Święty Judo Tadeuszu, błagam cię o pomoc i wstawiennictwo dla mojego syna, aby dostrzegł co w życiu jest ważne. Szczególnie proszę o pomoc i wsparcie aby znalazł drogę do wyjścia z uzależnień, chęci i siłę do walki z tą chorobą.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy6.6.13

  Swiety Judo Tadeuszu, prosze modl sie za Michaela, ktory zazywa narkotykow. Jego mozg zostal uszkodzony i nie potrafi trzezwo myslec, nie potrafi podejmowac decyzji. Prosze z calego serca , aby dobry Bog uwolnil go od nalogu, wybaczyl mu, wlal w jego serce milosc, aby mogl swoim zyciem glosic Chwale Boza i czynic dobre rzeczy. Aby potrafil kochac.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy8.6.13

  Św Judo proszę o wstawiennictwo za mego syna Adriana aby skończył z narkotykami i alkoholem a wrócił do Boga. Przecież kiedyś w jego wierzył. Dlaczego się od niego odwrócił.
  proszę wstaw się za nim aby znów był sobą i kochał Naszego Pana!

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy15.7.13

  Święty Judo Tadeuszu,błagamy Cię ,wspieraj naszego syna w jego walce o życie,wypraszaj mu siły,spokój i wytrwałość w podjętym leczeniu z uzależnień,uproś też u dobrego Boga siły dla całej naszej rodziny w towarzyszeniu mu w trudzie wychodzenia ze zła...Wszak u Boga wszystko jest możliwe!

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy17.7.13

  Sw.Judo Tadeuszu dzięki wytrwałej modlitwie do Ciebie mój mąż jest człowiekiem bez nałogu pijaństwa.....teraz borykam się z pijaństwem mojego syna Łukasza ,ale nie zamierzam ustawać w codziennej modlitwie do Ciebie bo ufam że Twoje stawiennictwo przyczyni się do tego że ze złej drogi wejdzie na drogę trzeżwego mądrego postępowania...Błagam ratuj ....

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy17.7.13

  Święty Judo ,pozwól wytrwać mojej córce Marcie w abstynencji.Oby,terapia była skuteczna a córka mogła spać spokojnie ,doznała spokoju ducha .Oby,podejmowała w życiu tylko dobre decyzje .

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy5.8.13

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc dla mojego syna Piotra pomóż mu uwolnić się od nałogu i wyjść na prostą drogę ,Bożą drogę życia.Czuwaj by decyzje życiowe podejmował zawsze rozważnie aby spłacił długi założył zdrową rodzinę i żył tak by się Bogu podobać.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy19.8.13

  Św. Judo Tadeuszu, ratuj nas, bo giniemy...

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy25.8.13

  SW Judo Tadeuszu wstawiaj się u Jezusa i Jego Matki Maryji za moim synem Pawlem, który przebywa na leczeniu. Aby przetrwal cala kuracje i się nie poddal. Tak Bardzo pragne aby się wyleczyl.Wstaw się za nim u Boga. Wzmocnij jego wiare

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy27.8.13

  Święty Judo Tadeuszu, patronie naszego syna Tadeusza, proszę Cię pomóż mu uwolnić się narkotyków, ukaż mu sens zdrowego życia i jeśli jest taka wola Boża, proszę dla niego o dobrą żonę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy1.9.13

  Sw.Judo proszę o pomoc dla mojego syna Dawida

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy23.9.13

  Św. Judo proszę o pomoc dla mojego syna Grzegorza, pomóż mu wyjść z nałogu. Czuwaj nad nim i miej go w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy23.9.13

  Św. Judo proszę Cię o pomoc w wyjściu z nałogu mojego syna Grzegorza. Proszę wskaż mu drogę do lepszego życia i miej go w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy23.9.13

  Święty Judo proszę proszę Cie o pomoc w uwolnieniu się z nałogu mojego syna Grzegorza. Miej go w swojej opiece i wskaż mu właściwą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy9.10.13

  Święty Judo Tadeuszu ratuj mojego syna Piotra .Proś CHRYSTUSA o uwolnienie dla niego od wszelkich złych duchów,od narkotyków,o powrót do normalnego życia .Módl się za nas za całą naszą rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy20.10.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę o pomoc dla mojej prawdziwej miłości, aby miał siłę i wytrwał w swoim postanowieniu. Miej go w opiece i obdarz go wiarą, by nie zboczył z dobrej drogi.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy27.10.13

  Święty Tadeuszu Judo proszę o pomoc w uwolnieniu się z nałogu narkotyków i wszelkich złych duchów Marcina i sprowadzenie go na prostą drogę a także o ukojenie dla jego rodziny.Czuwaj nad nim i miej go w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy30.10.13

  sw. judo prosze cie za mojego syna aby uwolnil sie od tego procederu. Wspieraj mnie w modlitwie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy30.10.13

  sw. Judo wspieraj mojego syna w walce przeciw zlemu procederowi.wysluchaj moich prosb.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy30.10.13

  sw.Judo wspieraj mojego syna marka.


  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy13.11.13

  św. Judo Tadeuszu prosze Cie miej wzgląd na bliską mi osobe w walce z uzaleznieniem narkotykowym.Niech czuje ulgę po odstawieniu oraz ma spokojny sen.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy27.11.13

  Św judo proszę o uzdrowienie z choroby serca wnuczka Antoniai curkę z anemi i syna z plam i choroby żołątka

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy27.11.13

  Św Judo Tadeuszu uwolnij mojego brata Mariusza z nałogów. Spraw, by bezboleśnie rozstał się z dziewczyną, która go zachęca do nich. Niech zacznie on żyć normalnie.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy1.12.13

  Serdecznie proszę Cię Święty Judo Tadeuszu,o wstawienie się za moim bratem Andrzejem,bratankami Andrzejem,Tomaszem i szwagrem Tadeuszem o wyrwanie się z niewoli pijaństwa dla dobra swoich rodzin.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy3.12.13

  Święty Judo Tadeuszu, błagam o otrzeźwienie mojego syna Filipa, aby odnalazł dobrą drogę życia, aby narkotyki nie przysłaniały mu całego świata...

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy10.12.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę wyjednaj mi u Boga Ojca Wszechmogącego łaskę uwolnienia od narkotyków mojego brata Mateusza ,wskaż mu właściwą drogę życia

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy19.12.13

  Św Judo proszę o wstawiennictwo uwolnienia mojego syna Adama z wszystkich zniewolen i nalogow: narkotykowego, papierosowego, alkoholoweg, toksycznej relacji z dziewczynaaby wrócił do Boga. Przecież kiedyś w jego wierzył. Prosze uwolnij jego z wszystkich nalogow dajac sile w leczeniu, wytrwalosc, aby odnalazl sie w zyciu oraz stal sie odpowiedzialnym, niezaleznym mlodym mezczyzna, Miej go w swojej opiece i wskaż mu właściwą drogę.
  proszę wstaw się za nim aby znów był sobą i kochał Naszego Pan

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy25.12.13

  Św Judo ratuj mojego syna Dawida

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy11.1.14

  Św. Judo proszę Cię o wsparcie dla mojego brata Marcina, aby udało mu się wyrwać z narkomani, a terapia która rozpoczyna przyniosła najlepsze i trwałe efekty. Proszę Cię aby znalazł drogę do Boga

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy11.2.14

  Swięty Judo Tadeuszu wybłagaj u naszego Pana Jezusa Chrystusa łaski uwolnienia Macieja narkomani i alkoholizmu..Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy12.2.14

  Swięty Judo Tadeuszu proszę Cię za mojego syna.Proszę aby za Twoim wstawiennictwem wrócił do Boga pod Jego Miłosierdzie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy18.2.14

  ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA ZA MOJEGO SYNA HUBERTA ABY PAN BÓG GO OŚWIECIŁ I WYSZEDŁ Z NAŁOGU NARKOMANI I ZACZĄŁ SPOSTRZEGAĆ ILE WYRZĄDZA KRZYWDY RODZINIE

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy19.2.14

  Swiety Judo...błagam ratuj mojego syna Lukasza,pomoz mu wyjsc z nalogu narkomani....a ja prosze tylko o sile bym to zniosla....

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy27.3.14

  Drogi święty Judo Tadeuszu prosze Cie uratuj mnie od codziennego drecznia, myslenia o tym nalogu dodaj mi sil w tych ciezkich momentach .w imie Jezusa Chrystusa ...Piotr

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy7.4.14

  Święty Judo Tadeuszu, oświeć mojego syna Michała aby wrócił do Boga, aby skończył z narkotykami , żeby stał się normalnym człowiekiem. Świat mi się zawalił i strasznie cierpię widząc jak go to niszczy, jak zmienił mu się charakter...Nasza rodzina się rozpada a on coraz bardziej się oddala, Spraw i wstaw się za Michałem u Boga, daj nam szansę, błagam ratuj nas wszystkich a jego szczególnie, zmień jego myślenie. Wyproś łaskę u Boga, przecież ON może wszystko...Wysłuchaj moje błaganie, nie mam już sił i nie umiem walczyć już..

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy26.4.14

  Święty Judo, proszę, błagam Cię - wspomóż mnie w mojej walce o wolność od narkotyków. Krzyczę do Ciebie, płaczę - daj mi odrobinę siły, chcę żyć dla mojej rodziny, mojego syna. Popełniłam błąd, zniosę każdą karę ale błagam, błagam, pomóż mi, wstaw się za mną, daj mi nadzieję... Ty wiesz dlaczego tak się stało, i Pan Nasz wie jak wielkie cierpienie starałam się ukoić tym, czym nie powinnam. Poprowadź mnie, nie daj dopuścić bym znów próbowała samobójstwa i zostawiła moich bliskich samych. Chcę ciężko pracować, chcę dawać z siebie wszystko ale póki nałóg trwa mogę tylko płakać. Walczę. Wstaw się za mną św. Judo Tadeuszu u Pana. Chcę pomagać ludziom, chcę być dla świata. Proszę Cię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17.6.14

   Trzymam za Ciebie kciuki.Walcz nadal o siebie, nie ulegaj namowom ludzi. Wybaczaj nawet wrogom w sercu swoim. Jesteś na dobrej drodze ale bądź czujna cały czas. Pozdrawiam B

   Usuń
  2. Anonimowy30.6.14

   Boże ratuj ,ratuj .Serdecznie Panie Cię Proszę.Pozdrawiam Ewa.

   Usuń
 49. Anonimowy27.4.14

  Sw.Judo proszę o pokazanie wlasciwej drogi mojemu przyjacielowi Alexowi. Aby Bóg mial Go w swojej opiece i pomógł uwolnic się od uzaleznienia od narkotykow.amen

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy4.5.14

  Swiety Judo prosze oswiec mojego syna Arkadiusza aby wrocil do boga,aby podjal walke z uzaleznienia od narkotykow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy6.5.14

   Modlę się za Was wszystkich Kochani, bo wiem jaki to jest ciężar. Cuda się zdarzają.

   Usuń
 51. Anonimowy6.5.14

  Św. Judo Tadeuszu oświeć mojego chłopaka Dominika. Wyrwij go z sideł kłamstwa, oszustwa, kradzieży, imprez, narkotyków. Uwolnij go, naucz go Miłości i Szacunku do innych ludzi. Boże, Tylko Ty pozostałeś, odpowiedz nam :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy15.5.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę o łaskę wyrwania z nałogu narkomani dla mojego syna Jana. Proszę aby Pan pozwolił mu doświadczyć swojego miłosierdzia.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy25.5.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cie o wstawiennictwo do Pana Boga o wyleczenie mojego siostrzeńca z nałogu narkomanii. Aby stał się On dobrym człowiekiem, znowu wierzącym w Boga.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy31.5.14

  Św Judo miej w swojej opiece wszystkich ludzi uzaleznionych aby wyszli z tego nałogu a Ci ktorzy poddali się terapi aby w niej wytrwali i nie powracali do nałogu.JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy17.6.14

  Święty Judo miej w swojej opiece mojego syna Dawida narkomana, który leczy się po raz kolejny po nawrocie. Daj mu siłę uwierzyć w siebie. On jeszcze rozróżnia dobro od zła.Narkotyki i alkohol są dla niego lekiem na doznanie szczęścia na krótką chwilę, a złem dla duszy. Pomóż mi Jezu modlić się o niego.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy19.6.14

  Święty Tadeuszu Judo proszę wstaw się u naszego ukochanego Ojca za Adrianem aby pomógł mu uwolnić się od wszystkich nałogów które nim owładnęły w Tobie jedyna nadzieja

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy2.7.14

  Św. Judo błagam Cie z całego serca o pomoc dla mojego dobrego kolegi. Narkotyki niszczą go z dnia na dzień coraz bardziej, jest to młody chłopak. Nic nie potrafi z tym zrobić. Proszę Cie daj mu moc i siłe, aby mogł stawić czoło temu nałogowi. Pokornie o to prosze. W Tobie jedyna nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy25.7.14

  Sw judo tadeuszu chron mego brata Dariusza

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy27.8.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę Ciebie o wstawiennictwo i modlitwę do Pana Boga i o pomoc dla mojego siostrzeńca o uwolnienie i wyjście z nałogu o ukazanie mu światła i nadziei i o otrzymanie łaski wyjścia z nałogu, proszę

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy31.8.14

  Święty Judo proszę o wstawiennictwo u Boga za mojego syna ,który poszedł droga narkomanów i nie chce się leczyć ,aby się nawrócił ,bo dlamnie jest to bardzo bolesne

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy2.9.14

  Drogi święty Judo Tadeuszu, proszę cie ochroń Adriana przed nałogiem, nie pozwól mu do niego wrócić, sprowadź go na właściwą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy16.9.14

  sw judo prosze zeby nasz syn w koncu sie nawrucil obdarz go laska milosci i wytrwalosci zeby wyszedl z tego kregu narkomani

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy23.10.14

  Sw.Judo, proszę by syn opamiętał się i uwolnił od uzależnienia narkotykowego,poddał się leczeniu i terapii. Pokornie proszę o pomoc dla niego,i dla wszystkich uzależnionych.Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy27.10.14

  Anonimowa
  Św. Judo Tadeuszu, błagam jako matka wstaw się u Pana Boga za mojego Syna Łukasza, aby zrezygnował ze swojego zgubnego nałogu, spraw aby zrozumiał, ze narkotyki powodują u niego agresję i choroby, sprowadź mojego syna na dobrą drogę

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy27.10.14

  Św.Judo proszę o łaskę dla mojego syna i wszystkich którzy zeszli na zła droge jaką jest nałóg narkomania i wiele innych nałogów które rujnują zdrowie a szczególnie psychikę młodych ludzi ,proszę o łaske dla mojego syna który jest narkomanem .Proszę sprowadz go na drogę normalnośći

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy15.11.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę o trzeźwość mojego syna Mateusza, wytrwanie w życiu bez narkotyków i proszę żeby nasza relacja była taka jak przed laty, daj mi siłę wytrwać ten ogromny ból. Matka.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy15.11.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego Boga Wszechmogącego za mojego syna ,który był dla mnie wszystkim ,aby odwrócił się od narkomani i wrócił na drogę normalnośći .Proszę Święty Judo wysłuchaj mnie cierpioncej matki.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy3.12.14

  Swiety Judo Tadeuszu prosze o cud uzdrowienia mojego syna Adriana z narkomani.matka

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy6.12.14

  Święty Orędowniku Judo Tadeuszu, błagam o wyzwolenie mojej córki ze zniewolenia nałogami: narkomanią, lekomanią i alkoholizmem.
  Pomóż jej wyjść z nałogów! Prosi matka

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy6.12.14

  Św. Judo Taduszu wyblagaj dla mojego syna Michała trzeźwości ,uwolnienie z choroby psychicznej i aby znalazł prace której tak bardzo potrzebuje.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy7.12.14

  Św.Judo Tadeuszu błagam cię jako Matka,ratuj mojego jedynego syna Łukasza,daj mu siłę do walki z nałogami,pomóż mu w terapii wychodzenia z narkomanii na której się teraz znajduje,żeby wytrwał do końca,daj nadzieję i wiarę na lepsze życie i prowadz go drogą
  ku trzeżwości.Spraw,aby był dobrym synem,ojcem i człowiekiem.Pomóż mojej rodzinie,wszystkim uzależnionym i współuzależnionym.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy8.12.14

  św. Judo Tadeuszu błagam o pomoc dla mojego syna kamila żeby wyrwał sie ze szponów nałogu i wrócił do rzeczywistości

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy11.12.14

  Sw.Tadeuszu Judo,proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia syna z uzależnienia od narkotyków,proszę o silną wolę dal niego by poddał się leczeniu i terapii, by właściwe osoby mu pomogli wyjśc z tego ciężkiego uzależnienia. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy11.12.14

  Sw.Judo Tadeuszu pomóz mojemu synowi zerwać z nałogiem, wspieraj go i chroń, pomóż mu wyrwać się z tego strasznego nałogu, prosi zrozpaczona matka

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy19.12.14

  Sw Tadeuszu Judo pomoz mojego synowi Adamowi,upros u Boga Laske uwolnienia z nalogu narkomani, zerwania z nalogiem,przemiany zycia, nawrocenia ipowrotu do kosciola...cierpiaca Matka

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy23.12.14

  Sw Tadeuszu Judo pomóż mi i moim nic nie świadomym kolegom wyjść z narkomaństwa.Amen.

  "Ofiara dopalaczy..."

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy25.12.14

  Św.Tadeuszu Judo proszę Cię o pomoc dla mojego jedynego syna Mateusza - narkomana .Proszę pomóż mu w drodze do trzeźwości.
  Zrozpaczona Matka

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy28.12.14

  Sw Tadeuszu Judo,błagam o pomoc dla moich synow o łaske uwolnienia z nałogu narkomani i pornografi ,nawrucenia do Boga,błagam z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy29.12.14

  Św Tadeuszu, otwórz oczy polityko by zdelegalizowali alkohol a zalegalizował marihuanę. Bóg stworzył ją dla ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy7.1.15

  Św.Judo Tadeuszu proszę o pomoc dla małżeństwa. Proszę o pomoc w walce z uzależnieniem mojego męża proszę o modlitwę i wyrwanie z tego wiru złego dopalacza, proszę o nawrócenie Naszego małżeństwa i uwolnienie z nałogu . Modle się do Ciebie i błagam miej Nas w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy11.1.15

  Św. Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc w walce o wyjście z nałogów narkomanii, nieczystych myśli, pożądliwości, pornografii i kłamstwa. Proszę o modlitwę bym wreszcie stał się dobrym człowiekiem

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy26.1.15

  Św.Judo ja u kresu wytrzymałośći psychicznej już matka,której syn zbłondził i wszedł w świat narkomani.Proszę i błagam Cię wysłuchaj mnie. Żeby zrozumiał jak dla mnie rodzica jest to bolesne patrzeć jak wyniszcza siebie i naszą całą rodzinę.Święty Judo opamiętaj mi go -błagam ma dopiero20lat.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy17.2.15

  Swiety Judo Tadeuszu na wstepie pragne z calego serca podziekowac Tobie za laske uzdrowienia i choc bylo to przed wielu laty pewna jestem ze przyczyniles sie do poprawy mojego zdrowia za co jestem ogromnie wdzieczna i prosze by nigdy wiecej te chorobsko mna nie zawladnelo.Dzis znowu przychodze do Ciebie proszac Cie o laske zdrowia dla mojej rodziny :meza,syna,corki i wnukow.Artura i Dominika polecam szczegolnie bo to oni wlasnie potrzebuja nawrocenia od hazardu i narkotykow.Dopomoz nam rowniez w znalezieniu pracy i chron przed niedola.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy18.2.15

  Św. Judo Tadeuszu blagam Cie o pomoc w nierownej walce z moimi nalogami narkomania alkoholizmem ciaglym zyciu w grzechu. Prosze wstaw sie za mna bo ja juz dluzej tak nie umiem... nie potrafie ;(

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy19.2.15

  Św. Judo Tadeuszu, poproś naszego Ojca w Niebie o uwolnienie Eryka od narkotyków i o zgodę i pokój w naszej rodzinie. Pomóż nam święty Judo, bo wszyscy w rodzinie bardzo to przeżywamy.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy26.2.15

  Sw.Judo Tadeuszu wypros u Pana zycie w wolności od narkotyków i alkocholu mojemu synowi Piotrowi ,spraw aby skorupa uzaleznienia ,która zawładneła jego umysłem i duszą pękła i uwolniła czystośc od nałogów.Pozwól mu na zycie z wiarą w Boga.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy27.2.15

  Św Judo Tadeuszy prosze Cie o sile i chęci w walce z nałogiem narkomanii dla moje kochanej córeczki . By zerwała ze złym towarzystwem , chłopakiem i odzyskała swoje zycie z Bogiem. Mama

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy27.2.15

  Św Judo Tadeuszu prosze Cie o cud wyjscia z nałogu narkotykowego dla mojej ukochanej córki . Mama

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy1.3.15

  Święty Judo błagam o siły dla mojego syna Pawła, żeby mógł wyjść z nałogu. Mama

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy8.3.15

  Św Judo Tadeuszu! Pomoż mojemu chlopakowi Alexowi wyjść z uzaleznienia od marihuany, naprowadź go na dobrą drogę ,aby nie ranił najbliższych ludzi, ktorrzy chcą dla niego jak najlepiej. Amen

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy16.3.15

  Św. Judo Tadeuszu wyproś u Ojca Niebieskiego Łaski i Dary Ducha św dla Mateusza i całej naszaj Rodziny.Spraw,aby terapia dała pozytywne rezultaty i uwolniła Nas o problemu narkomanii.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy17.3.15

  Św Judo Tadeuszu prosze Cie o cud wyjscia z nałogu narkotykowego dla mojego meza. Marta

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy4.4.15

  Święty Judo Tadeuszu, zawsze, kiedy się do Ciebie uciekam wstawiasz się za mną. Proszę o wyrwanie się z obłędu narkotyków dla mojego syna i jego kolegów. Wyproś Łaskę u Pana dla całej młodzieży, żeby ustrzec ich przed szatanem.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy14.4.15

  Sw.Judo Tadeuszu długo się do ciebie nie zwracałam z prośba o twoje wstawiennictwo za mną u Boga Ojca Wszechmogącego,syna jego Jezusa Chrystusa i Matki Bożej Miłosiernej i najukochańszej dlatego błagam cię wyproś mi zdrowie psychiczne uwolnienie od wszelkiego zła,uzdrowienie mojej wiary,nadziei ,miłości moich emocji,serca,duszy,wyproś mi proszę dar zdrowego rozumu życia w poczuciu bezpieczeństwa ,harmonii w zgodzie z wolą bożą wyproś mi proszę dar przebaczania ,pokorę,błagam zmiłuj się nadepną i dopomóż proszę cie także o wszelkie łaski dla moich najbliższych i błagam wstaw się za mną i proś o przebaczenie dla mnie i miłosierdzie i dopomóż mi żyć tak jakby chciał Jezus Chrystus i jego matka Maryja.Za wszystko ci dziękuje i proszę o twoje wstawiennictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy14.4.15

  Św Tadeuszu Judo pomóż mi w odstawieniu leku od którego uzależniłam, pomóż mi szczególnie teraz kiedy mój Lekarz nagle umarł 1 kwietnia i zostałam zupełnie sama z tym problemem.
  Panie Boże przyjm do siebie duszę mojego Lekarza i Ty sam poprzez stawiennictwo św Tadeusza Judy ulecz mnie.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy24.4.15

  Święty Tadeuszu Judo proszę o pomoc w uwolnieniu z nałogu narkotyków, alkoholizmu, wszelkich złych duchów Marcina i Kasię ; sprowadzenie ich na prostą drogę, a także o ukojenie dla ich rodzin.Czuwaj nad nimi i miej ich w swojej opiece. Św Judo Tadeuszu uproś tę łaskę u naszego MIŁOSIERNEGO BOGA.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy27.4.15

  Św. Judo Tadeuszu, proszę wyproś łaski Boże dla mojego brata Alberta, aby przestał zażywać narkotyki i inne substancje niebezpieczne dla zdrowia. Niech Matka Boża otuli go swoim matczynym płaszczem, a Bóg niech go chroni przed utratą życia i zdrowia. Pomóż mu ujrzeć piękno życia bez alkoholu, narkotyków i dopalaczy. Niech wróci na studia i zostanie w rodzinnym domu.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy12.5.15

  Błagam, Św. Judo Tadeuszu, straciłam nadzieje, ale nadal go kocham. Pomóż Antkowi odnaleźć prawdziwą drogę i siebie.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy14.5.15

  Święty Judo wstaw się u Pana Boga o mojego syna ,który zbłondził i weszedł w złe towarzystwo narkotykowe dopomóż mu odejśc i zrozumieć zło jakie popełnia .Odwrócił się od rodziców a mnie jako matkę znienawidził opamiętaj go Św Judo proszę

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy27.5.15

  Św.Tadeuszu Judo opamiętaj mojego syna który popadl w nałóg narkomani i nie chce zrozumiiec jak bardzo sie wyniszcza i znienawidzil mnie jako rodzica proszę dopomóż mi i jemu .

  OdpowiedzUsuń
 101. Świety Tadeuszu Judo wyblagaj proszę u Wszechmogącego trzezwosc od narkotyków dla mojego narzeczonego. Prosze by skutecznie walczyl z nalogiem brania i hazardu by nie zamienial zycia naszego w ruine lecz chcial zyc wiarą i miloscia. To dobry czlowiek pokaz mu tylko wlasciwa droge i zachęć by nią poszedl.

  OdpowiedzUsuń
 102. Świety Judo Tadeuszu wstaw się proszę za mojego narzeczonego i wyblagaj u Wszechmogącego trzezwosc od narkotyków. Prosze by skutecznie walczyl z naligiem brania i hazardu by nie zamienial życia naszego w ruiny ale zechcial żyć wiarą i milościa. Prosze bys pokazal temu dobremu czlowiekowi jak byc lepszym i wskarz mu dobrą drogę oraz zachęć by nią doszedł. Amen

  OdpowiedzUsuń
 103. Świety Judo Tadeuszu wstaw się proszę za mojego narzeczonego i wyblagaj u Wszechmogącego trzezwosc od narkotyków. Prosze by skutecznie walczyl z naligiem brania i hazardu by nie zamienial życia naszego w ruiny ale zechcial żyć wiarą i milościa. Prosze bys pokazal temu dobremu czlowiekowi jak byc lepszym i wskarz mu dobrą drogę oraz zachęć by nią doszedł. Amen

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy8.6.15

  Swiety Judo proszę i błagam Cię wstaw się u Pana Naszego za mojego syna który zblondzil i wszedł na dla drogę jaką jest narkomania aby się opamiętał i chcial się leczyć. Wyniszcza siebie i całą naszą rodzinę.Proszę pomóż mi i opamiętaj mojego syna którego nad życie kocham PROSZĘ 🙇

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy16.6.15

  Św Judo wstaw się proszę u Najswietrzej Panny Maryji o mojego syna niech i ona schowa go pod swój płaszcz bezpieczeństwa i uleczy z narkomani proszę cię Św Judo i wszystkich Świętych.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy18.6.15

  Św Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwo u wszystkich Świętych dla mojego syna najukochańszego syna który wszedł w życie narkomani i nawet nie próbuje wyjść .Bardzo wyniszcza swoje życie jest bardzo chudy i blady wyniszcza zdrowie a ma dopiero 21lat ZYCIE PRZED NIM ale nie z nałogiem ale z Bogiem.Prosze o ta jedyna laske wyciągnięcia go BŁAGAM cię Św Judo

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy18.6.15

  Swiety Judo wstaw sie u Najswietrzej Mateczki Pieknej Milosci za corke Aleksandre niech uwolni od narkotykow alkohlu i pozwol godnie zyc

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy25.6.15

  Św Judo Tadeuszu proszę cię bardzo wstaw się u Najświętszej Marii Panny o mojego syna który zblondzil i wszedł na drogę narkomani i nie chce się leczyc a nawet z tego wyjść. Proszę niech ona go weźmie pod swój płaszcz bezpieczeństwa i Ty Św Tadeuszu który jesteś patronem wysychaj mnie matkę w bezradności niewiem jak do niego dotrzeć.Proszę wysłuchaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 109. Św Judo Tadeuszu wstaw się u Boga za Michałem, aby zechciał zerwać z nałogiem, podjął się leczenia i pokonał go. Proszę Cię wysłuchaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy27.6.15

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię wstaw się u Boga za Michałem, aby zechciał zerwać z nałogiem, podjął się leczenia i wygrał z nim. Proszę Cię wysłuchaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy28.6.15

  Św. Judo Tadeuszu. Proszę Cie wstaw się u Najświetlistszej Panienki za naszego syna , który zbłądził i nie możemy do niego dotrzeć.prosimy Cię , aby nasz syn wyszedł z tego nałogu, żeby do nas wrócił i znalazł pracę. Św. judo zdejmij nam rodzicom ten krzyż który musimy dźwigać. Nie wiem ile będziemy mieli jeszcze siły. Proszę wysłuchaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 112. Święty Judo Tadeuszu broń od narkomanstwa mojego szwagra Sergey. Niech będzie dobrym człowiekiem i dobrym ojcem i mężem dla swojej rodziny i bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 113. Święty Judo Tadeuszu broń od narkomanstwa mojego szwagra Sergey. Niech będzie dobrym człowiekiem i dobrym ojcem i mężem dla swojej rodziny i bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy5.7.15

  Święty Judo Tadeuszu wybłagaj łaski dla naszej rodziny i to,aby mój jedyny syn podjął walkę z narkotykami,aby dopuścił do świadomości ,że ma syna i nas rodeziców.Błagam

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy8.7.15

  Świety Judo daj siłę mojemu synowi Maćkowi wyjscia z nałogu ,który zabija jego i całą naszą rodzinę. Pomóż ,prosi mama

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy12.7.15

  Święty Judo Mistrzu Proszę Cię o siłę w walce z moimi nałogami,obecnie coś się stało ze nie tykam tego ale błagam Święty Judo nie pozwól mi do tego wrócić,wyprowadź mnie na prosta drogę chce zacząć żyć.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy18.7.15

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Tobie za wysłuchanie mojej prośby do Ciebie i daj siłę w wytrwaniu mojemu byłemu chłopakowi, aby nigdy nie sięgnął po używki chemiczne. AMEN

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy25.7.15

  Św Tadeuszu Judo proszę cię o nawrócenie mojego syna ze zlej drogi jaką jest narkomania aby zrozumial co wyniszcza jego organizm i zdrowie calej naszej rodziny gdyż juz nie możemy patrzeć co się z nim dzieje. Proszę wysluchaj mojego placzu.

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy30.7.15

  Kochany Sw Judo Tadeuszu, moje serce pokornie pragnie Cie prosic o pomoc dla mojego brata, aby odrzucil moc narkotykow, prosze pomoz mu wyjsc z tejsytuacjii, niech doswaidcza szczescia , bez takich uzywek. Kocham go ponad wszystko, dlatego prosze pomoz mojemu mlodszemu bratau tomaszowi, zyc wszczesciu i milosci bez tych okropnych rzeczy, uwolnij go z nalogu, pomoz aby trafil na dobrego lekarza.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy30.7.15

  Prosze Pomoz Swiety Judo Tadeuszu zawroc mojego brata na dobra droge , uwolnij go od nalogu narkomani.Prosze uslysz moje wolanie

  OdpowiedzUsuń
 121. Proszę o pomoc dla mojego chłopaka Łukasza. Napełnij Go odwagą i siłą do walki z nałogiem. Uwolnij Go od choroby. Amen

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy9.8.15

  Święty Judo Tadeuszu patronie mojego syna błagam Cię o pomoc, ratuj go z wszelkich uzależnień,dodaj mu sił, zdrowia i wyjednaj mu łaskę u Pana Boga. Czuwaj nad nim i miej go w opiece. Wskaż mu właściwą drogę życia i uwolni go od złego towarzystwa. Wysłuchaj mnie cierpiącej matki,którą znienawidził, Opamiętaj go Św. Judo aby mógł zrozumieć jakie zło popełnia.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy9.8.15  św. Judo Tadeuszu patronie mojego syna ratuj go od wszelkich uzależnień dodaj mu sił, zdrowia i wyjednaj mu łaskę u Pana Boga. Wskaż mu właściwą drogę życia. Czuwaj nad nim i mniej go w opiece, uwolni go od złego towarzystwa. Wysłuchaj mnie cierpiącej matki, którą to znienawidził. Opamiętaj go św. Judo i dopomóż mu zrozumieć jakie zło popełnia.

  czuwaj nad nim i miej go w opiece i uwolni go od złegotowarzystwa

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy9.8.15

  Św. Judo Tadeuszu patronie mojego syna,ratuj go od wszelkich uzależnień,dodaj mu sił i zdrowia i wyjednaj mu łaskę u Pana Boga. Wskaż mu właściwą drogę życia. Czuwaj nad nim i miej go w opiece oraz uwolni go od złego towarzystwa.Wysłuchaj mnie cierpiącej matki, którą znienawidził.Opamiętaj go, aby zrozumiał jakie zło popełnił.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy14.8.15

  Sw.Judo Tadeuszu uwolnij mego wnukaod złego towarzystwa i od zażywania narkotyków bbłagam cię w imię Jezusa Chrystusa pomóż

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13.9.15

   Sw .Judo Tadeuszu wstaw sie u Boga za synem Dariuszem aby pomogl mu uwolnic sie od narkotykow i alkoholu zeby mogl pokochac zone i dziecko rodzine i Boga od ktorego odszedl BLAGAM

   Usuń
 126. Święty Judo Tadeuszu proszę Cię uwolnij moją siostrę Agnieszkę od narkotyków, spraw by wróciła do domu, do dzieci i męża, którzy tak o nią walczą. Wspomóż naszą rodzinę w walce o naszą najbliższą.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy20.9.15

  Św Judo błagam Cię o pomoc błagam za moim mężem ojcem naszych synów o opamiętanie o sile do walki o chęć życia bez używek bez narkotyków dzieci bardzo go kochają i potrzebują pomóż nam błagamy Cię

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy29.9.15

  Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę o pomoc w uwolnieniu z nałogu alkoholizmu.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy11.10.15

  ŚW.JUDO TADEUSZU PROSZĘ O ŁASKĘ I WSPARCIE DLA MOJEGO SYNA SZYMONA,BY WYTRWAŁ.POWIERZAM JEGO CIAŁO,UMYSŁ I DUSZE TWOJEJ OPIECE.WSPOMÓRZ WSZYSTKICH ,KTÓRZ WZYWAJĄ TWOJEJ ŁASKI ,POMÓRZ ICH RODZINOM BY NIE TRACIŁY WIARY.

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy21.10.15

  Św.Judo Tadeuszu prosze o modlitwe dla mojego trzezwiejacego syna narkomana Norberta ktorego bardzo kocham prosze wypros potrzebne laski dla niego i naszej rodziny u naszego Ojca w Niebie bo w Nim jest sila dla mojego dziecka i dla nas pomoz wytrwac aby nigdy juz nie zwatpił i zaufał bezgranicznie Bogu

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy30.10.15

  Sw.Judo prosze o modlitwe za mojego syna Dawida aby Bóg otaczał go łaską i wskazał mu droge do siebie

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy30.10.15

  Sw.Judo prosze o modlitwe za mojego syna Dawida aby Bóg otaczał go łaską i wskazał mu droge do siebie

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy30.10.15

  Sw.Judo prosze o modlitwe za mojego syna Dawida aby Bóg otaczał go łaską i wskazał mu droge do siebie

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy4.11.15

  Święty Tadeuszu JUDE proszę o modlitwę za mojego syna Mateuszka ,który walczy z nałogiem narkotykowym ,poddał się terapii w ośrodku.Czasem dopadają go mocne kryzysy.Upros sw Patronie laski u naszego kochanego Ojca laski,aby zaufał Bogu i zaufał mu bezgranicznie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy19.12.15

  Święty Judo, błagam o pomoc dla całej mojej rodziny, a w szczególności dla mojego brata Igora, który gdzieś po drodze zblądził. Proszę, żeby wyzdrowiał, żeby wyszedł z nałogu. Jest dobrym i wrażliwym chłopakiem, tylko bardzo słabym psychicznie i nie radzi sobie z życiem. Proszę pomóż mu pokonać nałóg. Proszę daj naszej rodzinie siły. Chcę, żeby wszyscy moi bliscy zawsze byli przy mnie. ZDROWI i szczęśliwi. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy26.12.15

  Święty Judo Tadeuszu pros Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa i Jego matki Sw.Maryi aby Pan Bóg wysłuchał moich próśb o ratunek dla mojego syna Mateusza o uwolnienie go z opętania przez złe duchy, uwolnienie go z nałogu narkotykowego,wyleczenie jego chorego unysłu i oczyszczenie z grzechów jego i jego przodków.Oczyszczenie z grzechów moich i jego ojca. Błagam o wybaczenie moich grzechów i łaskę dla całej rodziny.Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków Amen.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy2.1.16

  Święty Tadeuszu Judo, proszę Cię o to, żeby najważniejszy dla mnie chłopak przestał zażywać narkotyki. Błagam..zabierz to od niego, bo nie zasługuje na to. Każdy czasem popełnia błędy i zabłądzi w życiu. Z pewnością pomoge mu w tym jeśli sam tego zechce,ale proszę z całego serca..daj Krzyśkowi taką szansę.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 138. Święty Judo Tadeuszu dodaj siłę mojemu mężowi który miał problem z narkotykami pomóż ratować moja rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 139. Święty Judo Tadeuszu dodaj siłę mojemu mężowi który miał problem z narkotykami pomóż ratować moja rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy26.1.16

  Święty Judo Tadeuszu gorąco blagam o wyzwolenie z grzechu uzaleznienia od hazardu mojego męża Piotra. Pomóż w splaceniu dlugow aby nasze malutkie dziecko mogli spac spokojnie i miało godna przyszlosc

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy2.2.16

  Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o pomoc dla bliskiej memu sercu osoby. Aby odnalazl sens zycia, wrocil na wlasciwa droge I zrozumial co jest dla Niego najwazniejsze I dobre. Wyzwol go od nalogu, a zrobie wszystko aby utrczymac go w trzezwosci umyslu.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy9.2.16

  Za twoim wstawiennictwem św Judo Tadeuszu składam intencję przebłagalną i wynagradzającą Panu Bogu za grzechy Konrada z prośbą o łaskę wewnętrznego uzdrowienia i uwolnienia od nałogów i zniewolenia oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy9.3.16

  Św Judo Tadeuszu, błagam Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa i jego matki Najświętszej Maryi Panny w intencji pomocy dla mojego syna Krzysztofa, aby Pan Bóg pomógł mu odnaleźć drogę do zbawienia, drogę prostą, czystą, trzeźwą i pomógł mu uwolnić się z nałogu. Św Judo Tadeuszu wstaw się za nim, wiem, że Jezus Chrystus wysłucha tego wstawiennictwa, więc nie odmawiaj go zapłakanej i zatroskanej matce.

  OdpowiedzUsuń
 144. uzdrów Panie za wstawiennictwem Świętego Judy moje chore od uzależnień dzieci Magdalenę i Michała.MATKO najświętsza Ciebie również proszę o wstawiennictwo w tej sprawie.Matka

  OdpowiedzUsuń
 145. Swiety Judo Tadeuszu,Blagam Ciebie o wstawinnictwo za mojego syna Oscara uwiklanego w narkomannie,aby mial wiare sile i nadzieje na Trwale wyrwanie sie z nalogu,Aby Duch Swiety wypelnil jego dusze i milosc do Boga pomogla mu wyrwac sie ze szponow narkotykow.
  Blagam o milosierdzie dla mojego zagubionego syna.

  OdpowiedzUsuń
 146. Blagam wszystkich o modlitwe w intencji mojego syna Oscara uwiklanego w narkomanie.Bog Zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 147. Swiety Judo Tadeuszu,Blagam Ciebie o wstawinnictwo za mojego syna Oscara uwiklanego w narkomannie,aby mial wiare sile i nadzieje na Trwale wyrwanie sie z nalogu,Aby Duch Swiety wypelnil jego dusze i milosc do Boga pomogla mu wyrwac sie ze szponow narkotykow.
  Blagam o milosierdzie dla mojego zagubionego syna.

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy10.4.16

  Pokornie proszę Cię Swięty Judo Tadeuszu o wstawiennictwo za mojego syna Przemysława, aby miał siłę zerwać z uzależnieniem od narkotyków, by zaczął normalnie funkcjonowac zyc, kochac i pracować, proszę wypros u Pana Boga, aby Duch Święty nakierował mojego syna a także innych cierpiących z powodu zażywania narkotyków na dobrą drogę i czuwał nad nim w tych ciężkich dla niego i dla nas chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy24.4.16

  Święty Judo Tadeuszu polecemy Ci Wojciecha prosząc o potrzebne łaski wytrwania w trzeźwości ,pomoc i dary Ducha Świętego w pracy oraz dobrych ludzi na jego drodze życiowej.Święty Tadeuszu Judo ratuj go i dopomóż w wybraniu dobrej drogi życiowej.

  rodzice

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy10.5.16

  Św. Judo Tadeuszu, proszę uproś dla Adama łaskę uwolnienia od narkotyków i nadmiernego spożywania alkoholu, by Pan Bóg tak pokierował okolicznościami jego życia by stał się wolny od nałogów. By zobaczył, że to wszystko sieje spustoszenie w jego życiu, a nie jest zabawą i rozrywką. Św.Judo Tadeusz oręduj za nim wytrwale i usilnie u Pana Boga, aż Pan Bóg zlituje się nad nim i wkroczy w jego życie, bo tylko On może go uwolnić.

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy13.5.16

  Prosze Cie Boze o szczegolne blogoslawienstwo za mojego ukochanego uzaleznionego od narkotykow oraz za mojego przyjaciela zeby mogli przezwyciezyc swoja slabosc

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy15.5.16

  Modle sie za mojego ukochanego Krystiana oraz przyjaciela Patryka

  OdpowiedzUsuń
 153. Św Tadeuszu Judo proszę Cię o uwolnienie z nałogu i uzdrowienie chorej duszy mojego syna Damiana. Spraw, aby się nawrócił i sprowadź go na właściwą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy26.5.16

  Święty Judo Tadeuszu, błagam wyproś u Pana Boga Naszego nawrócenia się mojej męża Michała, by powrócił na dobrą drogę życia, byś wyzwolił go z nałogu narkotykowego, by przestał palić marihuanne. By dojrzał sens życia w trzeźwości i odwrócił się od złego towarzystwa. Proszę zbaw go od grzechu, nawroc i pomóż jemu, mi i naszym dzieciom. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy26.5.16

  Święty Judo Tadeuszu, błagam wyproś u Pana Boga Naszego nawrócenia się mojej męża Michała, by powrócił na dobrą drogę życia, byś wyzwolił go z nałogu narkotykowego, by przestał palić marihuanne. By dojrzał sens życia w trzeźwości i odwrócił się od złego towarzystwa. Proszę zbaw go od grzechu, nawroc i pomóż jemu, mi i naszym dzieciom. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy26.5.16

  Święty Judo Tadeuszu, upros u Boga łaskę dla mojego męża Michała by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia w rodzinie dla której jest całym światem.... Dziękuję. Proszę pomóż nam.

  OdpowiedzUsuń
 157. Święty Judo Tadeuszu błagam wróć mi synaTymoteusza,który wszedł w świat narkomanii.Wyzwól Go z nałogu. Błagam .

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy1.5.19

  Święty Judo Tadeuszu, upros u Boga łaskę dla mojego syna Tymoteusza by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.Dziękuję.Błagam pomóż mi jako matce.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy1.5.19

  Święty Judo Tadeuszu, upros u Boga łaskę dla mojego syna Tumoteusza by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia dla której jest całym światem.... Dziękuję. Proszę pomóż mi jako matce.

  OdpowiedzUsuń
 160. Blagam pomoz mojej corce Kindze wyjsc z nalogu .

  OdpowiedzUsuń
 161. Św Juda Tadeuszu blagam upros u Pana Boga aby moi synowie Mateusz i Pawel wyszli za nalogu alkoholowego oraz narkomanii

  OdpowiedzUsuń
 162. Sw.Juda Tadeusz blagam ratuj moich synow aby wyszli z nalogu.niszcza zycie zsoje i wszystkich bliskich

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy16.6.19

  Świety.Juda Tadeuszu błagam pomódl się za mojego syna Sebastiana o łaskę i powrót do życia bez narkotyków,aby odnalazł szczęście i sens życia.Tak bardzo go kocham,a czuje się bezradna ze nie mogę mu pomóc.Błagam

  OdpowiedzUsuń
 164. Święty Juda Tadeuszu proszę uprościć u Pana Boga łaskę,wiarę i daj mojemu synowi Sebastianowi siłę na nowe życie bez narkotyków.Przywroc mu sens życia,i radość.Amen

  OdpowiedzUsuń
 165. Proszę o wsparcie i opiekę nad Bareja

  OdpowiedzUsuń
 166. Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów osobistych, żebym mogła porozumieć się z Henrykiem i aby nasz Pan uświęcił ten związek.

  OdpowiedzUsuń