Święty Juda Tadeusz jako patron

Patron spraw trudnych i beznadziejnych, orędownik w rozpaczliwych sytuacjach

Reputacja św. Judy Tadeusza jako cudotwórcy ma bez wątpienia swoje źródło w przekazach o uzdrowieniu przez niego króla Edessy. Począwszy od przypadku Abgara, kapłaństwo Judy poświęcone było uzdrawianiu bardzo wielu chorych. Zanim Apostoł rozpoczął swą misje, ufna wiara władcy Edessy w Chrystusową moc została wystawiona na próbę. Po przekazaniu przez posłańca z Osroene prośby Abgara o przybycie, Jezus nie wyruszył, aby go uzdrowić. Pan pobłogosławił króla i polecił, aby oczekiwał przybycia Jego ucznia, który uleczy władcę i obdarzy go życiem. Czekającego na spełnienie Bożej obietnicy monarchę trąd wydawał się skazywać na powolną śmierć wśród cierpień, lecz on starał się nie tracić wiary.
Nadal wierzył, że wysłannik Chrystusa przybędzie, aby go uzdrowić. Juda Tadeusz przyszedł w samą porę. Płomyk nadziei wciąż jeszcze musiał tlić się w sercu Abgara, skoro na wieść o zjawieniu się w mieście potężnego mówcy z Judei posłał po niego natychmiast. Apostoł oznajmił królowi, że jeśli będzie wierzył, spełnią się życzenia jego serca, i uzdrowił go.

Święty Juda Tadeusz wyjaśnił na początku swej misji, że modlitwy spełniają się według naszej wiary. Duch zwątpienia usiłuje zwieść na manowce nawet najbardziej szczere prośby zanoszone do Boga. Apostoł dowiódł wiele razy, że nawet gdy nadzieja zaczyna gasnąć, od Boga zawsze może przyjść pomoc i ocalenie. Wielu ludziom dane było dostrzec promień Boskiej światłości, czyli doświadczyć łaski bądź cudu za wstawiennictwem Judy Apostoła.

On wciąż przybywa do nas. Jego misja trwa nadal. W sposób szczególny posłany jest do tych, którym demon zwątpienia stara się odebrać wszelką nadzieję. Wspomaga stojących na progu rozpaczy, doświadczających mroku oraz pustki.

Podczas Ostatniej Wieczerzy Juda Tadeusz wyraził pragnienie, aby Chrystus Pan objawił się wszystkim ludziom. W ten sposób przedstawił siebie jako świętego, do którego każdy może zwrócić się w nagłej potrzebie. Pan spełnił jego oczekiwania, otaczając chwałą imię swojego ucznia. Jaśniejąc mocą wypraszania nadzwyczajnych cudów, Juda Tadeusz jest naszym orędownikiem we wszystkich sprawach trudnych i rozpaczliwych sytuacjach, które z ludzkiego punktu widzenia uchodzą za beznadziejne.

U Boga nie ma spraw beznadziejnych i wszystko jest możliwe. Natomiast z ograniczonej perspektywy ludzkiej słabości pewne sytuacje życiowe wydają się być bez wyjścia. „Tyle jest problemów, wobec których człowiek staje bezradny i jeżeli nikt mu nie może pomóc, pozostaje zwrócić się do Boga za pośrednictwem Judy Tadeusza, który jako Apostoł, najbliższy współpracownik Chrystusa, po prostu zna się z Nim dobrze i (…) zlecone mu sprawy skutecznie załatwia”.

Juda Tadeusz jest możnym patronem na trudne czasy. „Jest rzeczą stwierdzoną, że kto się w najtrudniejszych okolicznościach życia do św. Judy Tadeusza z wiarą udaje, na pewno dozna pomocy. Jeśli nie otrzyma tej łaski, o którą prosi, to otrzyma z pewnością umocnienie na duszy, by krzyż swój z poddaniem się woli Bożej dźwigać.


Patron osób chorych, szpitali i pracowników służby zdrowia


Za sprawą licznych uzdrowień chorych ludzi św. Juda Tadeusz stał się patronem szpitali, w których kontynuowana jest jego praca. Apostoł nadal uzdrawia ze straszliwych chorób. Wiele szpitali nosi jego imię. Do najsłynniejszych należy Szpital Dziecięcy Świętego Judy w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Od chwili założenia placówki w 1962 roku jej pracownicy pomogli wielu dzieciom, cierpiącym na nieuleczalne schorzenia, udzielając jednocześnie wsparcia ich rodzicom. Pod opieką Świętego Apostoła szpital w Memphis z powodzeniem prowadzi działalność badawczą w poszukiwaniu nowych lekarstw. Uratowano w nim już mnóstwo dzieci z pomocą św. Judy Tadeusza.
Pomoc Świętego jest nieodzowna dla chorych i dla leczących ich pracowników służby zdrowia. Juda Tadeusz czuwa nad pomyślnym przebiegiem wielu operacji i pomaga w postawieniu niejednej trafnej diagnozy.

Patron strażaków i policjantów


Święty Juda Tadeusz jest patronem osób pracujących w zawodach podwyższonego ryzyka, które szczególnie potrzebują nadprzyrodzonej opieki. Wzywany w nagłych potrzebach, przybywa, aby udzielać wsparcia w dramatycznych i groźnych sytuacjach strażakom oraz policjantom. Odważny Juda Tadeusz przychodzi na pomoc ludziom narażającym swe życie, aby ratować bliźnich. Naśladującym odwagę i męstwo swego patrona strażakom niesie ocalenie wśród żaru trawiących płomieni i w czasie klęsk żywiołowych. Chroni policjantów, by niedosięgła ich kula niosąca śmierć.
Kult św. Judy Tadeusza jako opiekuna strażaków i policjantów jest bardzo żywy w Stanach Zjednoczonych. Apostoł jest oficjalnym patronem Wydziału Policji w Chicago.

Patron mężczyzn noszących imię „Tadeusz”


Imię „Tadeusz” znaczy „odważny”. Pochodzi z języka aramejskiego, w którym słowo „thaddaj” oznaczało „człowieka odważnego”, „człowieka o szerokiej piersi”. Spotkać też można wyjaśnienie, że wywodzi się ono od hebrajskiego słowa „leb”, czyli „serce”. Święty Juda Tadeusz dowiódł niewątpliwie swojej odwagi i żarliwości w głoszeniu słowa Bożego. Miał odwagę głosić Ewangelię ludziom, którzy go nienawidzili. W obliczu ostatecznej próby nie wyparł się Chrystusa i oddał dla Niego swe życie.

Tadeusz, drugie imię Judy Apostoła dostało się do Polski z języka łacińskiego (Thaddaeus). Jest znane od schyłku średniowiecza i używane do dnia dzisiejszego. Jego popularność wzrosła w XVIII wieku w związku z szacunkiem, jakim darzono bohatera narodowego -  Tadeusza Kościuszkę. Występuje ono obecnie na terenie całej Polski. Stało się w języku polskim podstawą utworzenia wielu nazwisk (np. Tadaj, Tadajewski) oraz nazw miejscowości (np. Tadeuszowo, Tadzin). Wybitnymi postaciami historycznymi o tym imieniu byli również Rejtan i Czacki. Niemały wpływ na jego rozpowszechnienie wywarła epopeja Mickiewicza „Pan Tadeusz”. Od XVIII wieku zaczęto powszechnie używać w Polsce imienia Tadeusz jako chrzestnego. Jego popularność nie słabła w następnych wiekach. Są one „świadectwem kultu, którego doznawał i doznaje w narodzie Patron w sprawach trudnych i beznadziejnych” – św. Juda Tadeusz.
Mężczyźni noszący imię „Tadeusz” obchodzą imieniny 28 października – w dniu święta ich możnego Patrona. 

Opiekun i orędownik w nagłych i szczególnych potrzebach


Święty Juda Tadeusz przychodzi na pomoc w najtrudniejszych okolicznościach życia – nawet wówczas gdy wszelka pomoc wydaje się niemożliwa. Apostoł jest też orędownikiem życia małżeńskiego oraz rodzinnego. Zanoszone są do niego modlitwy o uzdrowienie relacji z osobą bliską, odnowienie więzi miłości łączącej dwoje ludzi, a także ocalenie rozpadającego się małżeństwa. Święty Juda Tadeusz stał się nieformalnym patronem niepłodnych małżeństw. Cierpiące z powodu bezdzietności pary, nierzadko bliskie rozpaczy, kierują do niego swe gorące prośby o poczęcie i przyjście na świat zdrowego maleństwa. Częstą odpowiedzią na owe modlitwy jest narodzenie dziecka po długim oczekiwaniu. Księża marianie, prowadzący w Warszawie duszpasterstwo dla niepłodnych małżeństw, polecają swoim podopiecznym zanosić modlitwy do św. Judy.
Wierny apostoł Juda Tadeusz stał się dla wielu symbolem nadziei. Śpieszy z pomocą duchową, pomnażając wiarę i chroniąc od wszelkich złych myśli. Modlitwa skierowana w zwątpieniu do Judy przywraca utraconą wiarę i nadzieję. Pozwala odzyskać Boskie, życiodajne cnoty i pomnaża ich moc w ludzkich sercach. Święty Tadeusz przybywa na ratunek ludziom doświadczającym nieszczęść oraz krzywd. Wierni proszą go między innymi o wsparcie w procesach sądowych, w których z powodu niesprawiedliwego oskarżenia narażono ich na utratę dobrego imienia. Święty Juda Tadeusz dobrze zna ich los, gdyż przez stulenia mylono go z Judaszem.
Apostoł jest naszym orędownikiem w zniewagach, uciskach i smutkach. Wstawia się za nami w najcięższych pokusach oraz w najbardziej zakorzenionych i zniewalających złych nałogach. Warto się uciekać do Judy Tadeusza we wszelkich potrzebach duchowych, jak i materialnych. Od wieków zaświadczają o tym rzesze jego czcicieli.

W: Paweł Pająk, Św. Juda Tadeusz. Nasz wielki patron, Wydawnictwo Rafael, Kraków 2011.

110 komentarzy:

 1. Anonimowy23.3.13

  Moja osobista Opinia :
  Uwarzam ze do Pomocy mamy danych czlowiekowi przez Boga Aniolow.Tak mowi Biblia.
  Wobec powyzszego zbyteczne jest nekanie prozbami Dusz ludzi zmarlych w zaswiatach.W Razie wszelkich problemow Bog dal ludziom Aniolow do Pomocy !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam - pisze się przez ż

   Usuń
 2. Anonimowy23.3.13

  Ten czlowiek ktory cenzuruje opinie to powinien podac oficjalnie swoje imie I nazwisko I wyznanie oraz stopien orientacji praktyczny w Swiecie Duchowym.
  Czyli kto cenzuruje wpisy ? Prosze o podanie oficjalnego nazwiska na stronie w,w.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy2.6.13

  Drogi Anonimowy,
  no właśnie - to jest Twoja osobista opinia nie mająca wiele wspólnego z Kościołem Katolickim, który wyznaje "świętych obcowanie". Proś Judę Tadeusza, by pomógł Ci się nawrócić. Jeśli nigdy jeszcze nie poczułeś świętych obcowania, to po prostu bardziej uwierz, przestań uważać, że Twój światopogląd stwarza świat i wszystko wokół jest dokładnie takie, jakie sobie wymyśliłeś... To nie Ty jesteś bogiem, zamieniłeś się miejscami, stąd Twoje wątpliwości. Spróbuj przez wstawiennictwo Świętych i Aniołów ustawić w Twoim życiu normalną, zdrową hierarchię. Zobaczysz, że to pomoże! Wszak Juda Tadeusz jest patronem spraw beznadziejnych :)
  Karina

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21.6.13

  Doswiadczylam pomocy sw. Judy Tadeusza za kazdym razem, gdy sie sie do niego zwrocilam. Bylo to przynajmniej trzy razy, z ktorych dwa przypadki byly naprawde ciezkie i wydawaly sie nie do "przeskoczenia" z ludzkiego punktu widzenia. On mi ppomogl i bede Go slawic doi konca moich dni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20.8.13

  Św. Judo Tadeuszu, błagam Cię o uratowanie miłości mojej i Igora, o uzdrowienie relacji miedzy nami. Żeby nie zwyciężyło zło - głupota i tchórzostwo. Proszę też o zdrowie dla nas wszystkich. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy2.9.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę pomóż znaleźć mi pracę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy4.10.13

  Sw. Judo Tadeuszu prosze pomoz mi odzyskac dobre imie i spedzic reszte zycia w godnosci bycia czlowiekiem. Prosze o to samo dla moich dzieci. Pomoz mi zaczac od nowa i zmienic miejsce zamieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy15.10.13

  Św. Judo Tadeuszuproszę pomóż wrócić do zdrowia mojemu synowi Tymonowi, który jest po operacji guza mózgu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy27.10.13

  Św. Judo Tadeuszu i Wszyscy Święci proszę o łaskę cudownego uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego syna Łukaszem i opiekę nad nim

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy28.10.13

  Św Judo Tadeuszu błagam Cię o wstawiennictwo za mnie i moją rodzinę. Pomóż mi wybrnąć z sytuacji , która wydaje się beznadziejna , ale myśl o tym , że Ty mnie nie opuścisz trzyma mnie przy życiu.Pomóż mi błagam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o wstawiennictwo za mnie i moją rodzinę. Proszę o uzdrowienie relacji między moimi bliskimi, o powrót mojej córki i szczęsliwe życie wnuków. Proszę o zdrowie i szczęśliwe
  życie dla mojego syna. Pomóz mi znależć dobrą pracę i moje miejsce na ziemi. Proszę o zdrowie i siły do tego, abym mogła jak najdłużej i jak najwięcej dawać z siebie innym.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy29.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię abyś wstawił się za moją chorą mamunią. Błagam o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej mamuni oraz przywrócenie jej wiary, siły i cierpliwości aby wytrwała w tym strasznym cierpieniu. Pomóż wrócić jej do zdrowia aby z nami mogła być jeszcze przez długi czas, błagam Cię o to Św. Judo Tadeuszu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy31.10.13

  Św. Judo Tadeuszu ... Z całego serca dziękuję Ci za pomoc, którą do tej pory otrzymywałam- zawsze gdy Cię o to prosiłam ... przez Ciebie dziękuję Bogu Ojcu za wszystkie otrzymane Łaski ... Teraz też BŁAGAM o pomoc ... Błagam wstaw się za mną o Łaskę zdrowia dla mojej ciężko chorej Teściowej, Łaskę zdrowia dla mnie w mojej trudnej i ciężkiej chorobie oraz pomoc w zdaniu przeze mnie egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego ... Błagam o pomoc ... bo sama z tym wszystkim nie dam rady ... Ufam i wierzę ... i poczekam na Twoja pomoc ...

  OdpowiedzUsuń
 14. Św.Juda Tadeusz pomógł wyjść kobiecie z mojej miejscowości z ciężkiej choroby miała sepsę po porodzie wykonano jej wiele operacji gdzie wszystkie organy przestały już pracować i biło tylko serce.Lekarze nie dawali Jej żadnych szans.A Jej mąż modlił się do papieża Jana Pawła 2 i do Sw.,Judy Tadeusza.I pomimo żadnych szans na życie żyje i jest zdrowa,a córeczka którą urodziła z cystą na mózgu i jednym pkt w skali Apgar też żyje i świetnie się rozwija pomimo,że lekarze też byli zrezygnowani.Wiara w Boga jest siłą,a modlitwa ma wielką moc uzdrawiania.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy20.11.13

  Św . Judo Tadeuszu proszę o wsparcie w mojej beznadziejnej sprawie dotyczącej mojego zdrowia jak również sytłacji w moim zyciu osobistym . modle się do Ciebie św .Judo o wsparcie

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy24.11.13

  Św.Judo Tadeuszu otwórz oczy ludziom którzy okradają i krzywdzą innych,spraw żeby zrozumieli swój grzech i przyznali się do swojego błędu i go naprawili, póki mają jeszcze dany czas.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy26.11.13

  Sw Judo Tadeuszu prosze wstaw sie za mna i mezem u Pana Jezusa abysmy mogli zostac rodzicami. Prosze spojrz na nasza milosc i pomoz nam zeby przerodzila sie w najpiekniejszy jej owoc jak jest dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy30.11.13

  Sw. Judo Tadeuszu proszę o szczęście w miłości

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy21.1.14

  Kochany Św. Tadeuszu błagam o łaski, opiekę, zdrowie dla mojego syna w tak trudnych, beznadziejnych dla niego sprawach. Św. Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej żeby poradził sobie syn ze swoimi problemami. Odsuń od niego ludzi źle mu życzących. Chroń i broń mojego syna, pomóż mu aby wszystkie syna sprawy zakończyły się dla niego korzystnie.
  Najdroższy Święty Tadeuszu , pomóż synowi pozbyć się grzesznych myśli, lęków oraz udręki którą odczuwa , spraw aby kochał swoich bliźnich i czuł niespełnioną radość z obcowania ze swoimi dziećmi, zaprzestał złych rzeczy.
  Aby syn mógł sprawować władzę rodzicielska i nikt nie był w stanie ich rozdzielić.
  Bądź mu wsparciem i orędownikiem w jego sprawach w oczach Najwyższego.
  Proszę pochyl się nad Jego skromną osobą i nie zostawiaj Go w potrzebie.
  Uproś mi też siłę i mądrość żebym umiała go wspierać.
  Proszę
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy9.2.14

  SW Judo Tadeuszu prosze cie za moje malzensto upros nam laske pojednania milosci spraw aby maz wrocil do mnie nie dopusc do rozpadkunaszego malzenstwa daj nam madrosc abysmy zlaczyli sie na nowo pochyl sie nad nami i poprowadz przez zycie jako malzenstwo

  OdpowiedzUsuń
 21. Swiety Judo Tadeuszu jak wielce blagam Cie o litosc nade mna,dlaczego tak ciezko zdac jest mi ten egzamin,dlaczego z mojego powodu cierpia i martwia sie inni,moi rodzice oraz moi najblizszi,o jak ciezko patrzec na czyjes lzy z zwlaszcza lzy Matki,blagam wlej we mnie wiare i ufnosc w Boze postepowanie,Blagam Cie wstaw sie za mna do Przenajswietszej Panki bo mi samej sil juz brak,upadam i gne sie pod krzyzem mym.oh jaki ciezki ten krzyz!Blagam CIE SW Judo przyjdz mi z pomoca!Ukuj serce moje oraz moich najblizszych.

  OdpowiedzUsuń
 22. Swiety Judo Tadeuszu jak wielce blagam Cie o litosc nade mna,dlaczego tak ciezko zdac jest mi ten egzamin,dlaczego z mojego powodu cierpia i martwia sie inni,moi rodzice oraz moi najblizszi,o jak ciezko patrzec na czyjes lzy z zwlaszcza lzy Matki,blagam wlej we mnie wiare i ufnosc w Boze postepowanie,Blagam Cie wstaw sie za mna do Przenajswietszej Panki bo mi samej sil juz brak,upadam i gne sie pod krzyzem mym.oh jaki ciezki ten krzyz!Blagam CIE SW Judo przyjdz mi z pomoca!Ukuj serce moje oraz moich najblizszych.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy12.2.14

  O św Judo prosze Cię o pozytywne rozstrzygnięcie sprawy spadkowej naszego domu rodzinnego aby zostal w naszych rękach .

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy17.2.14

  Świętu Tadeuszu Judo, bardzo Cię proszę o pomoc w znalezieniu jak najlepszej pracy dla mnie, poprawieniu się mojej sytuacji finansowej. Proszę o poczucie własnej wartości, które spadło... tak bardzo potrzebuję zrozumienia i miłości... spraw aby potrafiła z pomocą Bożą ułożyć sobie dobre i szczęśliwe życie, w zdrowiu... Proszę... bardzo... bardzo...
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy19.2.14

  O SWIETY JUDO WYPROS DLA MOJEGO SYNA JAKUBA ŁASKE OD BOGA ABY ZYSKAŁ PRZYJACIOŁ ,BYŁ LEPSZYM UCZNIEM ,ZDROWYM MADRYM CHŁOPCEM ABY CHULIGANI PRZESTALI MMU DOKUCZAC ...BŁAGAM ZTROSKANA MAMA.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy20.2.14

  Swiety Tadeuszu Judo , bardzo prosze pomoz mu wybaczyc, pomoz mu zapomniec, I daj znalesc milosc I stworzyc rodzine w ktorej bedzie mial oparcie. Daj mu nadzieje. Nie chce zeby byl nieszczesliwy. Prosze o to calym moim sercem

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy1.4.14

  Swiety Tadeuszu. Blagam pomoz mojemu synowi wyjsc z nalogow. Natchnij go dobrem, madroscia. Bardzo go kocham, ale nie wiem jak mu pomoc....

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy4.4.14

  Św Judo błagam Cię o pomoc bardzo proszę pozwól dalej rozwijać się miłości mojej i Krzysztofa bardzo go kocham wiem że popełniłam wiele błędów i dlatego mnie zostawił ale proszę o to żeby wrócił wiem że a może wierzę w to że mnie nadal kocha ale się boi ja też się boję ale wiem że nigdy więcej nie popełnie tych błędów co ostatnio i bardzo chcę go odzyskać i znowu być z nim szczęśliwa nie wyobrażam sobie życia bez niego jest mi tak strasznie ciężko nie umiem żyć bez niego a tracę jaką kolwiek nadzieję że on wróci więc bardzo proszę cię o to żebyśmy się znowu zeszli. Wierzę w twoją potęgę i moc

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy14.4.14

  św Judo bardzo proszę o jak najszybszy wyjazd za granicę do pracy razem z narzeczonym oraz żebyśmy dali radę sobie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy15.4.14

  Święty Tadeuszu Judo proszę o zdrowie dla mnie i mojej całej rodziny. Spraw aby badanie na które jestem zapisana nic złego nie stwierdziło.Uproś łaski u Boga dla mojego synka i męża.Przymnóż mi wiary i daj siłę i mądrość w podejmowaniu życiowych decyzji. BOŻE BŁOGOSŁAW NA KAŻDY DZIEŃ.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy23.4.14

  Św. Judo Tadeuszu, proszę cię o to, żeby moje życie wreszcie zmieniło się na lepsze, chcę znaleźć dobrą pracę lub samozatrudnienie, chcę wyremontować swoje mieszkanie, bo mieszkam od wielu lat jak żul na melinie, ponieważ nie stać mnie na jakikolwiek remont, proszę cię Św. Judo, abym oddał wszystkie swoje długi. Proszę cię Św. Judo o zdrowie dla siebie i swojej całej rodziny. Proszę cię abyś mi pomógł żebym był lepszym człowiekiem, odzyskał wiarę i siły, bo chce mieć tyle pieniędzy, aby pomagać innym ludziom. Błagam cię Św. Judo żebym wyremontował swoje mieszkanie, bo już w tych obskurnych ścianach wariuje, niemalże codziennie kłócę się ze swoją partnerką, a chce z nią żyć w zgodzie, bo nie cierpię się z nikim kłócić, błagam cię o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 32. Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa za moim przyjacielem, którym targają nalogi. Uproś i naszego Pana łaskę dla niego, aby miał siły i wiarę w to, że w swoim strapieniu zawsze wspiera go Pan Bóg, ponieważ go kocha. Proszę Cię Św. Judo Tadeuszu o wsparcie i wstawiennictwo u Pana w jego codziennej walce o siebie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy14.6.14

  Kochany swiety judo blagam cie o nadzieje i i wyproszenie mojego blagania u jezusa chrystusa juz dalej nie moge nie mam sily cierpie i widze wszystko w ciemnych barwach. Jestes moja ostatnia nia nadzieja blagam

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy23.6.14

  Drogi Tadeuszu Judo dziękuję z całego serca za pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy30.6.14

  SWIETY JUDO TADEUSZU! zechciej i na mnie spojrzec,spojrz na moje serce... i ulituj sie. Zanies blagania do Pana i wstaw sie za mna! Pragne szczescia dla mojego Dziecka,pragne slubu,i za meza wlasnie Jego.BOZE PODARUJ MI GO JAKO DAR!

  Dziekuje Maryjo za 4 krotne uratowanie zycia w wypadkach samochodowych,w tym 2 gdzie cala sila uderzenia szla na Dziecko. Dziekuje! i za te sytuacje o ktorych nawet nie wiem. Sw.Rito dziekuje za uwolnienie mnie w przeszlosci z chorego zwiazku z alkoholikiem i za ta sprawe medyczna! Dziekuje! Boze! Dziekuje ze przez ten smutny kryzys w zwiazku dotknales mnie i przemieniles serce! i za to ze widze swoje wady i to co robie zle.Dziekuje! Maryjo Pompejanska Dziekuje,to od Ciebie wszystko sie zaczelo,moja przyjazn i pakt z Bogiem. i prosze URATUJ GO! BLAGAM O MODLITWE O URATOWANIE MOJEGO MALZENSTWA! DZIEJE SIE BARDZO ZLE! MAZ PORZUCIL MNIE I MALA CORKE DLA INNEJ KOBIETY. BLAGAM O CUD! NIECH PAN BOG WEJRZY NA NIEGO OTWORZY MU OCZY NA TO CO ZLE, NAPELNI BOZA MILOSCIA DO NAS, I NECH GO POPROWADZI DO DOMU,GDZIE NA NIEGO CZEKAMY. SW.JOZEFIE POTRZASNIJ NIM!!! O MARYJO POMPEJANSKA RATUJ! RATUJ BO JA JUZ NIC NIE MOGE.... BLAGAM WSZYSTKICH O MODLITWE A CIEBIE SW.ANTONI O WYPROSZENIE TEGO CUDU! ODDAM CALA SIEBIE DLA TEJ MILOSCI! BOZE MOJ NIGDY CIE NIE ZAWIODE JAKO ZONA I MATKA!!!!! JEZU! TY SIE TYM MUSISZ ZAJAC,BLAGAM PANIE JEZU!

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy30.6.14

  21:02
  Gość

  Dziekuje Maryjo za 4 krotne uratowanie zycia w wypadkach samochodowych,w tym 2 gdzie cala sila uderzenia szla na Dziecko. Dziekuje! i za te sytuacje o ktorych nawet nie wiem. Sw.Rito dziekuje za uwolnienie mnie w przeszlosci z chorego zwiazku z alkoholikiem i za ta sprawe medyczna! Dziekuje! Boze! Dziekuje ze przez ten smutny kryzys w zwiazku dotknales mnie i przemieniles serce! i za to ze widze swoje wady i to co robie zle.Dziekuje! Maryjo Pompejanska Dziekuje,to od Ciebie wszystko sie zaczelo,moja przyjazn i pakt z Bogiem. i prosze URATUJ GO! BLAGAM O MODLITWE O URATOWANIE MOJEGO MALZENSTWA! DZIEJE SIE BARDZO ZLE! MAZ PORZUCIL MNIE I MALA CORKE DLA INNEJ KOBIETY. BLAGAM O CUD! NIECH PAN BOG WEJRZY NA NIEGO OTWORZY MU OCZY NA TO CO ZLE, NAPELNI BOZA MILOSCIA DO NAS, I NECH GO POPROWADZI DO DOMU,GDZIE NA NIEGO CZEKAMY. SW.JOZEFIE POTRZASNIJ NIM!!! O MARYJO POMPEJANSKA RATUJ! RATUJ BO JA JUZ NIC NIE MOGE.... BLAGAM WSZYSTKICH O MODLITWE A CIEBIE SW.ANTONI O WYPROSZENIE TEGO CUDU! ODDAM CALA SIEBIE DLA TEJ MILOSCI! BOZE MOJ NIGDY CIE NIE ZAWIODE JAKO ZONA I MATKA!!!!! JEZU! TY SIE TYM MUSISZ ZAJAC,BLAGAM PANIE JEZU!

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy10.7.14

  Błagam Cie Święty Judo o łaskę uzdrowienia dla mojej Żanetki ktora leży w śpiączce po operacji mózgu. Ona jest wszystkim dla mnie i dla swojej Kasi. Proszę Cie jak tylko potrafię wysłuchaj mojej prośby amen.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy14.7.14

  Błagam Cię Święty Judo Tadeuszu odnów więź miłości między Ewą a Wojciechem. Teraz jestem pewna, że ja dużo zawiniłam w naszym związku małżeńskim, nie umiałam odejść z domu rodzinnego.Widziałam w moim mężu same negatywne aspekty, obwiniałam go za wszystko. Przebaczam, mu szczerze, że nie pomagał mi przy dziecku, że nie było go przy mnie przez tyle lat naszego związku małżeńskiego. Proszę Cię niech wróci do kochającej go żony i dziecka, żebyśmy byli razem rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy15.7.14

  Proszę Cię Święty Judo Tadeuszu, żeby mój mąż się nawrócił i żeby wrócił do swojej rodziny. Błagam Cie, żebyśmy umieli sobie wybaczyć i pojednać się na dobra naszego dziecka. Wysłuchaj mojej prośby. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy20.7.14

  Swiety Tadeuszu proszę Cię o łaskę szybkiego znalezienia jak najlepszej pracy dla mojego męża oraz o zdrowie dla naszego Malenstwa i szczęśliwy przebieg ciąży i porodu aby wszelkie zagrożenia minęły. Błagam Cię wstaw się za nami u Boga. Amen.
  Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy22.7.14

  Święty Judo nie zasługuję na twoją pomoc ale błagam o nią z z całego serca bo dłużej tak nie mogę. Błagam tylko ty możesz wybłagać moje błaganie.Błagam

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy30.7.14

  Sw Taduszu Judo prosze o dobrych, odpowiedzialnych kierowców, o dobrą atmosferę w pracy w naszej firmie, oraz o pomyślne dla firmy zakończenie sprawy zwiazanej ze smiercią w Nieszczęśliwym wypadku poprzedniego właściciela firmy: Krzysztofa - prosze bardzo o pomoc w tej sprawie : prosze o Boże błogosławieństwo i i opiekę Matki Najswietszej dla wszystkich, którzy związani sa znaszą firmą lub bedą w niej pracowaliw przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy15.8.14

  Swiety Judo,prosze o sile dla mojego partnera w trudnych chwilach,o zielona i abysmy mogli stworzyc harmonijny zwiazek

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy16.8.14

  proszę cie sw Judo Tadeuszu o przemianę mojego męża o ratowanie mojego małzństwa brak mi już sil

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy19.8.14

  Św Judo, proszę o pomyśle wyniki badań dla mojej mamy, o zdrowie i długie lata życia,

  OdpowiedzUsuń
 46. Święty Judo tak bardzo uwierzyłam i tak bardzo czekam na Twą pomoc i wsparcie błagam nie zostawiaj mnie bez pomocy , proszę aby zaciekła ogromna upartość i zawzięcie tego kogo kocham nie niszczyła tego co dobre i piękne tak bardzo proszę...

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy6.9.14

  SW.TADEUSZU,,DZIEKI ZA TWOJE WSTAWIENNICTWO DLA POTRZEBUJACYCH.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy7.9.14

  Kochany Judo Tadeuszu w rocznicę naszego ślubu, proszę Cię, aby mój kochany mąż wrócił do swojej rodziny, żeby umiał wybaczyć swojej żonie, sobie i żeby nastąpił dzień, że pójdzie do spowiedzi i pojedna się z Bogiem w komunii. Kochany Judo Tadeuszu, ja już w nim widzę przemianę, wiem że w głębi serca kocha swoją rodzinę. Niech ta kobieta, której wydaje się że udomowiła mojego męża zostawi go i wróci do swojego. Niech jej Bóg również da łaskę uzdrowienia małżeństwa. Wiem, że moje małżeństwo nigdy do łatwych nie należało. Ale proszę Cię o jakiś znak, bądź przy nas. Niech kochany mąż, a także ja sama otworzymy się na miłość małżeńską i miłość do naszego kochanego Boga. Za wszystkie dary, dziękuję kochany patronie.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy10.9.14

  skoncz prosze moja wieloletnia samotnosc prosze...

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy12.9.14

  prosze o laski dla tych wszystkich zrozpaczonych ludzi. Ja mam wszystko oprocz milosci.I dziekuje za wszystko wyrzuc z mojej glowy J. ktory mnie unieszczesliwil

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy24.10.14

  Prosze zeby ojcec mojego dziecka wrocil do Nas tak jak obiecywa po 2mc ,o to abysmy mieli gdzie mieszkac i splacenie dlugow,i o mnie abym moga zasypiac normalnie;(

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy25.10.14

  Święty Tadeuszu Judo daj mi łaski i wesprzyj mnie w beznadziejnej sprawie wynikającej ze spirali kredytowe.Pomoz mi wyjednać u Pana Boga łaski dla mnie i moich kochanych synków .Pomóż mi choć wiem ze sama jestem sobie winna.Daj mi siły .Prosze

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy27.10.14

  Błagam Cię Swięty Judo Tadeuszu-uzdrów z ciężkiej choroby moją Mamusię Najukochańszą-spraw,by nie cierpiała ciągłego bólu i poprowadź swoimi rękami-ręce lekarzy podczas trudnej operacji,która się zbliża nieuchronnie.Spraw,by operacja uleczyła ją z tej choroby i by nabrała sił do życia i nie cierpiała więcej bólu.Błagam Cię Św.Judo Tadeuszu,wstaw się u Boga Najwyższego o pomoc dla Niej,bo ją bardzo kocham i chcę cieszyć się z nią przez długi czas jej dobrym zdrowiem.Dziękuję Ci Św.Judo i Tobie Boże Wszechmogący.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy25.11.14

  blagam o pomoc dla mojego Bogusia .

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy5.12.14

  Święty Judo Tadeuszu ! Błagam Cię ze wszystkich sił - wysłuchaj mnie i pomóż mi w mojej beznadziejnej sytuacji. Proszę Cię tylko o to, abyś sprawił, bym mogła kupić sobie małe mieszkanie w mieście i jak najszybciej wyprowadziła się od rodziny. Proszę, pozwól mi wygrać taką sumę pieniędzy, aby stać mnie było na to moje wymarzone mieszkanie w mieście i skromne życie - w spokoju. Amen. - Dziękuję. - Dominika

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy18.12.14

  Swięty Tadeuszu Judo blagam Cię wysłuchaj mnie i uproś u Jezusa i Matki Bozej zdrowie dla mojej córki

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy30.12.14

  Swiety Tadeuszu Judo, prosze o zdrowie , dopomoz mi w sprawie lokalu I mieszkania, swiety Tadeusz Judo ,prosze aby moje relacje z synem sie wyjasnily zeby zaczal sie domnie odzywac, abysmy znow mieli kontakt, swiety Tadeuszu Judo wysluchaj mojego wolania.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy5.1.15

  Święty Judo Tadeuszu !
  Z całego serca błagam Cię o jak najszybszą pomoc - dla mnie i mojej siostry. Pragnę tylko jednego: abyśmy mogły już teraz kupić sobie nasz wymarzony domek i zacząć go urządzać. Chcę tylko spokojnego - godnego życia dla nas. Abyśmy już nigdy nie musiały wracać do pracy i martwić się o pieniądze. Pragnę dla nas normalnego życia - bez stresów i strachu. Proszę Cię - Judo Tadeuszu : Wysłuchaj mnie i daj mi to, czego tak bardzo pragnę i potrzebuję - tę konkretną sumę pieniędzy. Ty wiesz najlepiej, o co mi chodzi a ja wiem, że mnie rozumiesz.
  Dziękuję Ci już teraz - za tę łaskę dla nas, która jest nam niezbędna. Już teraz - pragnę składać Ci dzięki za Twoją pomoc. Obiecuję Ci moją wdzięczność - do końca życia. - Dziękuję Tobie i Trójcy świętej - za szansę na nowe - godne życie. Amen. Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy6.1.15

  Święty Judo błagam Cię, pomóż mi znaleźć godną pracę, gdzie nie ma korupcji i szanuje się drugiego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy6.1.15

  Święty Tadeuszu Judo, błagam o wstawiennictwo do Pana naszego w Niebie, abym mogła otrzymać pracę zgodną z moimi kwalifikacjami, pozwalającą mi godnie żyć. Wierzę, że tylko Ty możesz mi pomóc, że Ciebie Kocha Chrystus i Tobie nie odmówi i spełni moją pokorną prośbę. Z góry najserdeczniej dziękuję Tobie za wstawiennictwo i Bogu Najwyższemu za Jego Nieskończone Miłosierdzie.

  Ala

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy18.1.15

  Święty Judo Tadeuszu, gorąco Cię proszę o uzdrowienie naszych ciał i dusz z ciężkich chorób,nałogów, o błogosławieństwo dla naszych dorosłych dzieci, aby znalazły godnych partnerów i mogły założyć rodziny, o możliwość remontu mieszkania , o którym od lat marzę i nie mogę wykonać, i wreszcie o pozytywne rozstrzygnięcie sprawy sądowej. Wyproś nam u Pana te łaski.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy21.1.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego aby moja córka pozbyła się lęków i była pełna wiary. Proszę Cię też aby moja mama została wyleczona z choroby nowotworowej i była z nami jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy4.2.15

  Św. Judo Tadeuszu módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy12.2.15

  Święty Judo Tadeuszu, niedawno się o Tobie dowiedziałam. Proszę, pomóż mi pozbyć się grzesznych nagłych myśli,których nie chcę i pomóż w walce z chorobą skóry, która nas dotknęła. Pomóż mi całkowicie nawrócić do Boga,proszę też o ożywienie miłości mojej i męża,żebyśmy się nie kłócili i razem wychowywali syna w poczuciu chrześcijańskich wartości. Módl się za nami.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy16.2.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę Cię o jeszcze jedna szansę dla mnie idla Sebastiana. Bardzo go kocham i chciałabym zeby nasze relacje sie ulozyly i zebysmy mogli zaczac wszystko od nowa jako para.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy18.2.15

  Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o zdrowie i silna wole by schudnac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy7.1.16

   powodzenia,tez to musze zrobic-juz chodzic trudno

   Usuń
 67. Anonimowy2.3.15

  Swiety Judo Tadeuszu, prosze Cie o wstawiennictwo u Boga-jestem zmeczona opiniami chorej psychicznie, chce byc zdrowa i normalna, bez ciaglego komentowania moich poczynan-co mnie denerwuje i frustruje-jesli jestem nerwowa albo chora na choroby maniakalno-depresyjne-niech mnie Bog w koncu wyzwoli od tego, bo mam tego dosyc. Chce byc nauczycielka, a mam prace w kateringu od 5 lat-to tez jest meczace. gdy chce zmienic prace-nie mam albo szczescia albo odwagi, albo pewnosci siebie, albo przekonania o slusznosci decyzji, albo wiedzy-chcialabym podjac wlasciwe decyzje, bo jestem troche na rozstaju drog. Poslij mi Aniola, Aniolow, ktore mi pomoga. Chce tez wsparcia emocjonalnego, przyjaciol. Uzdrow Boze moje relacje z mama. Uzdrow moje zrozumienie tego wszystkiego, wzmocnij mnie Boze na ciele, duszy i psychice. Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy2.3.15

  Dziekuje Ci Boze i swieci i aniolowie za uratowanie mnie od smierci samobojczej-gdybym mogla prosic, zeby sie to juz nigdy wiecej nie przydarzylo mojej osobie, zebym nie musiala juz cierpiec z powodu zmartwien, utyskiwan, dokuczania, samotnosci. Mam bowiem nadzieje na przyszlosc mimo wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy24.3.15

  Sw. Judo proszę o pomoc w moim małżeństwie. Jestem bezradna. Pomocy. Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy7.4.15

  Św.Judo Tadeuszu błagam Cię, przyjdź nam z pomocą w całkowitym uleczeniu naszej chorej na raka córki.Proszę

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy9.4.15

  Prosze o wsrawiennictwo i zdrowie dla moich dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 72. Św.apostole proszę o pomoc, pomóż mojemu dziecku wybrać dobrą drogę w życiu .proszę o zdanie egzaminów ,o wybór dobrej szkoły Dziękuje .

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy15.4.15

  Św. Judo Tadeuszu, ilekroć zwróciłam się z prośbą do Ciebie tyle razy mnie wysłuchałeś. Dlatego też wierzę w to, że i tym razem wesprzesz mnie w mych modlitwach o uzdrowienie mojego męża Tomasza. Od 2 lat,cierpi na bóle kręgosłupa, nóg, bioder i stawów. Jest on jedynym żywicielem rodziny, a zarazem najważniejszym ogniwem zespalającym naszą rodzine, to on wspiera i pomaga innym, a sam cierpi. Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o jego uzdrowienie uzdrowienie.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy18.4.15

  Św. Tadeuszu Judo błagam Cię o to żeby mój partner znalazł prace w Polsce i nie musiał wyjeżdżać za granice, proszę nie rozdzielaj nas, dopomóż naszej miłości, proszę Cie także o to żeby już nigdy więcej mnie nie zdradził

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18.5.15

   Jak Cię zdradził, zrobi to jeszcze raz. Niech jedzie, krzyżyk na drogę.Może tak ma być.Tu żadne modły nie pomogą.

   Usuń
  2. Anonimowy20.6.15

   fuj, nieładnie! dzięki za wsparcie tej dziewczyny. Właśnie o to trzeba się modlić do św. Tadeusza i wierzyć, że to co nastąpi będzie dla nas najlepsze.
   Z drugiej strony zastanawiające skąd tu przychodzisz jeśli twierdzisz, że modły nie pomogą? Może trochę zbyt krótko i zbyt dobrze żyjesz? Tak stanowczo i logicznie twierdzić, że jak zdradzł raz to z pewnością znów to zrobi? A ten, co do tej pory nie zdradzł - na pewno nigdy nie zrobi tego? Może....
   z resztą każdy błądzi, upada, ja też
   Pozdrawiam przy tej okazji wszystkich ufających i wątpiących i niedowiarków, w końcu... na imię mam Tomasz - nie bez powodu :)

   Usuń
 75. Anonimowy2.5.15

  Swiety Judo Tadeuszu pomoz mi wrocic do zdrowia, pozbyc sie bolu. Pomoz prosze wrocic dla mojej rodziny, moich dzieci. W zdrowiu zobaczyc moich rodzicow do ktorych tak tesknie. Oni wszyscy cierpia ze mna. Blagam pomoz.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy17.5.15

  Kochany Święty Judo błagam cię pomóż nie mam już siły, tracę nadzieję. Błagam cię daj wiarę i nadzieję. Wyproś moje błagania u Jezusa Chrystusa . Ja już nie daję rady nawet nie mam już siły się modlić , tracę nadzieje i nie mam już siły. Błagam i wołam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy17.5.15

  BŁAGAM POMÓŻ MI W MOIM CIERPIENIU . NIE CHCĘ JUŻ CIERPIEĆ BŁAGAM CIE KOCHANY ŚWIĘTY JUDO . NIE MAM JUŻ SIŁY

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy18.5.15

  Mam problem finansowy, popadłem w długi, nic mi w życiu nie wychodzi, zawsze mam pod górkę. W sprawie pomocy, modliłem się przed obrazem Św. Tadeusza Judy w kościele p.w. Św. Krzyża w Warszawie i nic. Byłem też u księdza, który był kiedyś w naszej Parafii.Zbył mnie. Myślę że modlitwy tu nic nie dają. Mówią w Kościele : Bóg nas kocha. Guzik prawda. Jednych widocznie tak, innych nie.Żyję w beznadziei.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy7.6.15

   Trwaj dalej w modlitwie , musisz uwierzyć bo wiara czyni cuda , choć nie od razu. Ja dlugo modliłam się do świętego Judy i Matki Boskiej. Święty Juda bardzo mi pomógł w wielu sprawach,choć nie od razu.Nie poddawaj się. Musisz bardzo uwierzyć , że się uda. Pomódl się też do Świętego judy o wiarę i nadzieję i siłe.

   Usuń
  2. Anonimowy20.6.15

   Postaraj się także być cierpliwym. Wiem, że łatwo się mówi a życie jest życiem. Nie trać wiary! będzie Ci to (jestem pewien) nagrodzone i będziesz nią zarażał inych. Dużym wsparciem w tym czasie będą ludzie potrafiący zrozumieć Twoje położenie i potrafiący zapewnić odpowiednią pomoc, wysłuchać, porozmawiać....
   Pokaż, że jesteś wielki! :) że dasz radę! Ja uważam, że w człowieku piękne jest także i to, że gdy upada to powstaje, czasem z czyjąś pomocą ale chce powstać.

   Usuń
 79. Anonimowy4.7.15

  Błagam Cię święty Judo o pomoc bo ja już straciłam wszelk,,ą nadzieję , to cierpienie mnie zabija pomóż . Ja wiem, że na to nie zasługuję , i tak cię błagam o pomoc.Przepraszam , że się nie modlę ale nie ma już siły nie umiem daj mi nadzieję i wiarę . Błagam pomóż.Umieram od środka.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy6.7.15

  Święty Judo Tadeuszu, módl się proszę o sprawiedliwy wyrok w sprawie w pobicie mojego brata.

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy11.7.15

  Święty Judo Tadeuszu, Twojemu wstawiennictwu oddaję mojego męża, jego brak wiary, jego uzależnienia, jego relacje z moją rodziną, jego przyjaźnie, i jego ciężką, niebezpieczną pracę. W szczególności jednak proszę Cię byś wyjednal mu u Boga W Trójcy Jedynego uzdrowienie i zabliznienie ran aby mógł na nowo kochać i by przyjął Bożą miłość. Jesus Chrystus jest Panem naszego życia i naszego małżeństwa, AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy31.7.15

  Święty Judo Tadeuszu za Twoim stawiennictwem otrzymałam już pomoc która wydawała sie z punktu widzenia ludzkiego nie do pokonania ośmielem się jeszcze raz prosić Cię o pomoc. Uzyskanie pomocy pomoże mnie i mojej najbliższej rodzinie żyć w spokoju i bez tak wielkiego stresu.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy8.9.15

  Święty Judo Tadeuszu, błagam o Twoje wstawiennictwo,nikt nie moze mnie pomóc. Nie mogę chodzić od 7-miu lat. Błagam o nawrócenie mojej córki i źięcia oraz mężą. Strasznie cierpię nie ufam mojemu mężowi, gdyż mnie zdradzał wiele razy. Straciłam nadzieję.
  R.B.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy8.9.15

  Błagam o pomoc.
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy12.9.15

  Św Judo Tadeuszu błagam ratuj nasze rozpadające się małżeństwo z mojej winy. Błagam wstaw się u Jezusa o przebaczenie grzechów. Błagam o wiarę i zdrowie dla żony. Błagam o Ducha Św Wspomożyciela i Pocieszyciela.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy12.9.15

  Św Judo Tadeuszu błagam ratuj nasze rozpadające się małżeństwo z mojej winy. Błagam wstaw się u Jezusa o przebaczenie grzechów. Błagam o wiarę i zdrowie dla żony. Błagam o Ducha Św Wspomożyciela i Pocieszyciela.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy14.9.15

  Św. Judo Tadeuszu, może to pierwszy raz kiedy nie wiem jak się modlić, mój syn zbłądził, a ja nie potrafię mu pomóc. Wiem że proszenie o pozbycie się kłopotów w które na własne życzenie się wpakowało jest małostkowe i próżne, ale on sam nie wiedział co robi. Dziś znalazł się w sytuacji bez wyjścia, proszę Cię więc w jago imieniu o wstawiennictwo u Najświętszej Marii Panny.

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy7.10.15

  Św. Judo Tadeuszu, dzisiaj zdałam sobie sprawę ,że moja sprawa rozwodowa odbędzie się w dniu Twojego święta(28 października). Czuję ,że to znak,że w tym dniu szczególnie, za Twoim wstawiennictwem, Bóg będzie działał w moim małżeństwie i nie pozwoli na jego trwały rozpad. Wypraszaj u Boga łaski , miłość, wybaczenie i wszystko to, czego potrzebujemy,żeby uratować małżeństwo. Jezus uzdrawiał każdego kto Go o to poprosił,dlatego wierzę z całego serca,że i dzisiaj uzdrawia moją rodzinę. Amen!!!!

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy1.11.15

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, o zgodę, miłość i wiarę. Opiekuj się nami, daj siłę w pokonywaniu trudności i uchroń od nagłej niespodziewanej śmierci.

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy8.11.15

  Święty Tadeuszu błagam uzdrów moją siostrę. Błagam o to, żeby żyła bez bólu.

  OdpowiedzUsuń
 91. Św. Juda Tadeusz nie zostawia bez pomocy. Przekonałam się o tym niejednokrotnie. Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy2.12.15

  Proszę Cie o uzdrowienie mojego kregoslupa

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy14.12.15

  Święty Tadeuszu proszę o uzdrowienie chorej nogi mojej Mamy i znalezieniu przyczyny bólu, znalezieniu kupca na mieszkanie, wsparcie psychiczne i odnalezienie światełka nadziei dla siostry Anny, wyjście z nałogu dla męża oraz proszę o wybaczenie grzechów. W Tobie nadzieja. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy18.12.15

  Św. Judo. Tadeuszu proszę ciebie o uzdrowienie moich rodziców mamy z wysokiego cukru a tate z tętniaka zagrażającego życie blagam o modlitwę proszę buczyn cud ty wielu ludzką pomogles nie opuszczaj nas w bardzo trudnym czasie Bóg zaplac dziekujemy

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy3.3.16

  Sw Judo Tadeuszu prosze o wstawiennictwo za moja rodzine i zdrowie dla mojej chorej zony

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy3.3.16

  Sw Judo Tadeuszu prosze o laske udrowienia mojej zony ,lekarze robia co moga ale jednak wiem ze z twoja pomoca wszysto bedzie dobrze

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy20.3.16

  Św Judo Tadeuszu
  Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z wszystkich chorób w szczególności z chorób serca i układu krążenia i chorób skóry.Błagam Cię o wstawiennictwo u Matki Bożej i u Boga Wszechmogącego z synem jego Jezusem Chrystusem. Wiem, że jestem grzesznikiem ale Błagam Cię z całego serca, żebyś pomógł mi, bo te choroby mnie wykańczają. Obiecuję być lepszym człowiekiem i bardziej dbać o zdrowie swoje i innych. Przysięgam na wszystko co mi w życiu drogie, że zrobię co w mojej mocy.Z całego serca dziękuję.

  Artur

  OdpowiedzUsuń
 98. Św Judo Tadeuszu błagam i proszę o dotknięcie mojej twarzy i wyleczenie cery . Proszę dotknij organ który powoduje te problemy i ulecz go.
  Dziękuję z góry za pomoc, która jest mi tak bardzo potrzebna

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy18.4.16

  Święty Judo Tadeuszu proszę o miłość T.

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy21.4.16

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię i błagam o powrót do zdrowia dla żony mojej Moniki, która jest po udarze mózgu, aby odzyskiwała sprawność fizyczną i umysłową, aby mogła się cieszyć życiem.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy23.4.16

  Św. Tadeuszu Judo proszę Cię o rozwiązanie moich obecnych rozterek i dylematów związanych z pracą, bym wybrała dobrą drogę i nie wahała się nią pójść. Proszę o natchnienie i łaskę dobrej decyzji. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy27.4.16

  panie Boże Wszechmogący błagam w największej pokorze o łaskę zdrowia i szczęśliwą podróż oraz udział w uroczystości rodzinnej i powrót.Dziękuję za opiekę i wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy9.5.16

  Św. Judo Tadeuszu już nie mam sił, tyle rzeczy się wali, proszę wyproś dla mojego męża pracę, byśmy odbili się od dna , pomóż wyprostować nasze finanse , abyśmy ze spokojem spojrzeli na przyszłość naszej rodziny. Ratuj z tej beznadzei w ktorej teraz tkwimy. Proszę ulituj się nad nami, oręduj za nami, bo doszliśmy już do przepaści .

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy18.5.16

  Ś

  Święty Judo Tadeuszu z całego serca dziękuję za wysłuchanie moich próśb i o wsparcie duchowe dla syna w tych ciężkich dniach egzaminacyjnych


  OdpowiedzUsuń