Modlitwa w ciężkim strapieniu

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.
O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

256 komentarzy:

 1. Anonimowy14.9.12

  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc, opiekę, wsparcie, zdrowie pomóż nam, przyjdź nam z pomocą w tak ciężkich dla nas i syna sprawach rodzinnych i strapieniu.
  Proszę Cię wyproś u Miłosiernego Jezusa i Matki Przenajświętszej łaski o którą błagamy, pokierujcie naszymi i syna sprawami tak, aby wszystko się dobrze ułożyło i korzystnie zakończyło.
  Opiekuj się nami i przyjdź nam z pomocą w naszym ciężkim strapieniu. Odsuń od nas wrogów którym z całego serca przebaczamy.
  Ufamy Tobie św. Tadeuszu, że nas nie opuścisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21.11.14

   Święty Judo proszę Cię o uzdrowienie mnie z torbiela jajnika i nadzerki szyjki macicy ulituj się nade mną błagam Cię.

   Usuń
  2. Anonimowy14.12.14

   Święty Tadeuszu Judo proszę ie o zdrowie dla naszego Jasia. Pozwól nam się cieszyć Jego życiem w zdrowiu. Ty wiesz jak cierpimy. Prosimy z całego serca o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie. Błagamy o to.

   Usuń
  3. Pomodlę się za Ciebie.
   Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię, by jutrzejsze badanie wykluczyły problemy ginekologiczne.

   Usuń
  4. Święty Judo Tadeuszu, mój potężny Orędowniku, proszę Cię o modlitwę wstawienniczą, weź mnie w opiekę i dopomóż w moich problemach.

   Usuń
  5. Pomóż mi Święty Judo; oby udało się odzyskać to, co straciłam.Błagam o pomoc

   Usuń
 2. Anonimowy15.11.12

  św Judo Tadeuszu, nad wszystko błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu problemu, który mnie trapi. trwa to już dwa lata i z całego serca wołam do Ciebie, abyś sprawił by się już skończyło. przez własną głupotę cierpię i cierpi moja rodzina dlatego błagam, błagam pomóż mi. Ty wiesz w czym , znasz moje troski, dopomóż mi ten jeden jedyny raz. przysięgam na wszystko co kocham, że nie popełnię takiego głupstwa, będę wdzięczna do końca życia. Ufam Tobie i Jezusowi, że mnie nie opuścisz. L

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy31.5.15

   Proszę pomóż mi Święty Judo

   Usuń
  2. Agnieszka31.5.15

   Święty Judo, proszę Cię o pomoc; cierpię przez własną głupotę i nie daje już rady tak żyć, pomóż mi proszę. Daj wybrnąć z obecnych problemów, uchroń przed kolejnymi i czuwaj nade mną. A gdybym chciała zrobić coś głupiego wstrząśnij mnie solidnie i pomóż wrócić na właściwą drogę. Ufam miłosierdziu Pana i Tobie, mój wielki Orędowniku.

   Usuń
 3. Anonimowy6.12.12

  Święty Judo Tadeuszu moja rozpacz jest coraz to głębsza błagam cię daj mi nadzieję nie opuszczaj mnie w tej mojej rozpaczliwej sytuacji daj mi nadzieje błagam , nie opuszczaj mnie. Wyproś moje błagania U Jezusa Chrystusa. Błagam daj mi nadzieje> Nie opuszczaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11.12.12

  Pomóż mi Święty Judo Tadeuszu qyjść z moich problemów finansowych ja naprawdę tak dłużej nie wytrzymam bez Twojej pomocy, błagam Cię uproś Boga i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11.12.12

  Święty Judo Tadeuszu , brakuje mi totalnie nadziei . Straciłam prace, mam też długi . Proszę Cię o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sytuacji.Aby BÓG wyprowadził mnie z tej beznadziejnej sytuacji :-( Błagam o pomoc!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy11.12.12

  Święty Judo Tadeuszu, Ty wiesz jak jest mi ciężko i że dawno już straciłem nadzieję i chęć do życia. Wiesz ile łez i miesięcy męki mnie to kosztowało. Miej mnie w swojej opiece i uproś Boga by wyprostował moje ścieżki. Nie ustaję w modlitwie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka31.5.15

   Proszę o pomoc, Św. Judo....

   Usuń
  2. Anonimowy15.7.15

   .Swięty Judo Tadeuszu porszę Cię o pomoć, żeby żołnierz wrócił z wojny cały i zdrowy

   Usuń
  3. Anonimowy15.7.15

   Sw. Judo Tadeuszu proszę gorąco, aby żołnierz wrócił z wojny cały i zdrowy.

   Usuń
 7. Anonimowy12.12.12

  Święty Judo Tadeuszu, proszę cię o rzucenie palenia definitywnie, bym już więcej nie sięgnęła po papierosa dla dobra mojego dziecka. Jestem w ciąży, ten nałóg tak mnie wykańcza, nie potrafię sobie z nim poradzić. Proszę Cię Św Tadeuszu o wysłuchanie mnie, o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka i dla mnie o rozum bym pozbyła się tego nałogu i była dobrą oraz odpowiedzialną matką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy26.12.12

  Św.Judo Tadeuszu Ty wiesz jakie mam zmartwienie pomóż mi i mojemu mężowi PROSZĘ uproś BOGA by zmiłował się nad nami i wysłuchał mojej modlitwy

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy3.1.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię uproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojej wnuczki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy7.1.13

  Święty Judo Tadeuszu Ty wiesz co mnie trapi, jak bardzo martwię się o przyszłość swojej pracy. Brakuje mi sił, nie mam już pomysłu jak sprawić by było lepiej. Błagam Cię o nadzieję i Twoje wstawiennictwo. Pomóż mi rozwiązać trapiącą mnie sprawę pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy30.1.13

  Święty Judo Tadeuszu, wiem doskonale, że Pan Bóg nigdy "nie powiesiłby" na nas czegoś z czym byśmy sobie nie poradzili. W momencie kiedy nas sprawdza i zamyka nam drzwi, otwiera okno. Św. Judo Tadeuszu, pomóż mi szybko znaleźć to okno. Wskaż, żebym wybrała właściwe.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy30.1.13

  Święty Judo Tadeuszu dziekuję Ci, że mnie wspierasz, dodajesz otuchy i nadziei w trudnych chwilach, dziękuję Ci za wstawiennictwo i błogosławieństwo. Proszę Ciebie módl się za mnie, pomóż mi w znalezieniu dobrej, uczciwej i godziwej pracy, aby mój Ukochany Przemek wrócił do mnie, aby nasz wieloletni związek przetrwał w szczęściu i zdrowiu. Proszę Cię o zdrowie dla moich Najbliższych. Proszę Cię o wsparcie i wstawiennicto w tych cieżkich dla mnie momentach, w tych strapieniach, które doświadczam. Dodaj mi sił i odwagi i napełnij mnie miłością i cierpliwością bym poradziła sobie z kłopotami. Miej mnie i moich Najbliższych Święty Judo w opiece.Abyśmy byli szczęśliwi i spełniali swoje marzenia.
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy3.2.13

  Św.Judo Tadeuszu - patronie spraw trudnych i beznadziejnych wysłuchaj mojej gorącej prośby i wstaw się za moim mężem Bogdanem. Jest bardzo chory na serce,i stan jego jest krytyczny.Lekarze mi mówią że zrobili i robią wszystko ale częstoskurcze komorowe nie ustępują.Życie Jego jest w reku Boga. Św. Judo proszę Cię wyjednaj mu tę cudowną łaskę.
  Krystyna.
  Odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12.2.13

   Prosze Cie Swiety Judo Tadeuszu pomöz mu.

   Usuń
  2. Anonimowy7.5.15

   Pomoz mu Judo...

   Usuń
 14. Anonimowy4.2.13

  Patronie w trudnych chwilach, pomoż, proszę, mojej rodzinie w tych arcytrudnych momentach życia. Błagam...

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy9.2.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga
  o tę szczególną laskę, na której mi bardzo zależy, zabierz przeszkody, które pojawiają się na tej drodze. Pomóż mi, proszę! Jesteś moją jedyną nadzieją.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy12.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu blagam pomoz mi znalezc mieszkanie, abym nie musiala byc poniewierana i zyc w strachu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy17.2.13

  Swiety Tadeuszu blagam Cie pomöz mojemu Synowi. Bez Twojego wsparcia nie da sobie Rady. Wypros mu Laski u Jezusa Christusa.
  My wierzymy w Twoja Dobrotliwosc, ze nam pomozesz.

  Amen

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy17.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu bardzo Cie prosze pomöz mojemu Synowi, ktöry jest w niezwykle skomplikowanej Sytuacji. Bardzo Bardzo Cie prosze abys wstawil sie za nim do Jezusa Chrystusa i wymodlil Laski Pomocy dla mojego Dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy20.2.13

  Święty Judo Tadeuszu trapi mnie samotność...doskwiera mi coraz bardziej. Proszę spraw abym spotkała dobrego mężczyzne na swojej drodze zycia, z którym mogłabym założyć szczęśliwa rodzinę. W Bogu moja nadzieja. Pomóż mi prosze.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy24.2.13

  O Serdeczny Patronie Swięty Judo Tadeuszu pomöż nam Bardz proszę Cię - wstaw się za nami do Jesusa Chrystusa i wyjednaj dla nas potrzebne Laski. Abym ja znalazla jak naszybciej mieszkanie i żeby Syna niezwykle trudna Sytuacja na dobre się rozwiazala. Daj nam szanse napoprawę warunköw zyciowych. Ja się juz rozchorowalam przez te duze Problemy. Nie wiem do kogo mam juz się udac w mojej niedoli. Przez tyle lat odczuwam tylko Pogarde i zle reakcje o Ludzi, ktörzy mnie za niedorajdę mają i też mną poniewierają Pomöz mi i mojemu Synowi nasz Ratowniku Swiety Judo Tadeuszu. Bez Twojej Pomocy zginę. JA UFAM W CIEBIE BEZ KONCA i kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy26.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu Wspanialy Cudotwörco prosze Ciebe z calego serca mego z wszystkich sil moich bädz jutro przy moim Synie ktöry pisze bardzo wazny Egzamin. Ty wiesz jaka jest Sytuacja - dlatego blagam Cie pomöz mu i kieruj jego myslami i czynami. Daj mu potrzebne Natchnienie i Odwage wszysko prawidlowo robic. Jego niepokoj i niepewnosc czesto sprawiaja mu Problemy. Ty Nasz Posredniku nie opuscisz nas tego jestem pewna wypros mu potrzebne Laski u Jezusa Chrystusa. Powierzam Ci moje Dziecko - prowadz go to wszystko bedzie dobrze. Ja man spokojne Serce wiedzac, ze jest pod Twoja Wszechmocna Obrona.
  Ja Cie Kocham bezgranicznie.
  Matka

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy11.3.13

  Kochany Judo Tadeuszu,
  Prosze Cie w mojej osobistej sprawie,zebbym wyszedl z tych opresji ,dziekuje i blagam o litosc,

  Twoj wyznaca

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy27.3.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę o pomoc dla mnie i Andrzeja w trudnej sytuacji finansowej, prosimy wybłagaj u Boga dla nas łaskę pomocy w naszej sytuacji abyśmy mogli spłacić długi najpierw małe potem duże.Z góry dziękujemy za opatrzność i wsparcie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy7.4.13

  Święty Judo Tadeusz proszę dopomóż mi poprzez swoje wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa aby moje zmagania życiowe były zdrowe według kryteriów duchowych. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy28.4.13

  Św.Judo Tadeuszu, spraw aby moja ciężka praca przynosiła mi godziwe zarobki, aby moje kłopoty finansowe się skończyły,niech mi bedzie dane mieć poczucie bezpieczeństwa. POMÓŻ mi w wykupie działki na której stoi budynek, WYMÓDL mi upragnione łaski.Amen Dorota

  OdpowiedzUsuń
 26. Św Judo Tadeuszu proszę mojej sprawie osobistej wyszedł aby dobrze się skończyło.Dziękuje za wparcie w moich problemach.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy15.5.13

  Św Judo Tadeuszu proszę mojej sprawie osobistej.Pomóż mi.Amen

  OdpowiedzUsuń
 28. Św Judo Tadeuszu proszę mojej sprawie osobistej wyszedł aby dobrze się skończyło.Dziękuje za wparcie w moich problemach.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy22.6.13

  Sw Judo proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa,aby syn dostal się do wybranej szkoły.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy5.7.13

  Święty Judo Tadeuszu, znajduję się w beznadziejnej po ludzku bez wyjścia sytuacji.
  Błagam Cię Orędowniku tych , którzy stracili nadzieję ratunku pomóż mi.W Twoje ręce oddaję mój ból i rozpacz. Błagam pokornie o wstawiennictwo do Boga,bo tylko Pan Bóg może mi pomóc w moim strapieniu. Błagam uproś dla mnie miłosierdzie Boże.Ufam , że przez Twoje wstawiennictwo Pan Bóg uczyni cud w moim życiu i uratuje mnie.Błagam nie zostawiaj mnie samej i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy11.7.13

  O cud macierzyństwa Cię proszę w pełnej rodzinie.
  Powierzam Ci moj ból i ciężkie.strapienie
  Proszę by wszystko się wyjaśniło
  Wyciągnij mńie. Proszę z tych stanów upadku,obwiniania.
  Pilnuj bym nie zbądziła,

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy15.7.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w sprawie osobistej. Ty wszystko wiesz w mojej sprawie ... Błagam Cię o cud tej miłości ... Tak bardzo, z całego serca tego pragnę ... Wiem, że to może się stać dzięki Twojej pomocy, bo pomagasz w sprawach gdzie po ludzku nie widać już wyjścia ... Dziękuję Ci za to, że dodajesz mi otuchy i nie pozwalasz się załamać gdy jest ciężko ... Błagam Cię o wstawiennictwo i wyjednanie tej łaski i tego cudu, o który proszę święty Judo Tadeuszu ...

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy16.7.13

  Proszę Cię Św. Judo Tadeuszu, dopomóż mi przetrwać trudne chwile w firmie. żebym mogła uzyskać pozwolenia i dalej prowadzić w spokoju tą działalność. Miej mnie, moją rodzinę i firmę w opiece. Proszę wstaw się św.Judo Tadeuszu u Boga Wszechmocnego za mną.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy16.7.13

  Święty Judo Tadeuszu,za każdym razem gdy Ciebie proszę przychodzisz mi z pomocą dopomóż mi i osobie bliskiej mojemu sercu,żeby się ułożyło dobrze. Żeby Adaś nie rezygnował i walczył i znalazł sens i nadzieję i wrócił do Boga a mi abym umiała mu pomóc,żebyśmy nawzajem się wspierali i żeby odzyskać spokój duszy...Aby Młody nie ładował się w kłopoty przez głupoty jakie wyczynia a mi daj siłę bym go wspierała i pomagała w walce z pokusami.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy19.7.13

  SWIETY JUDO TADEUSZU PROSZE3 ABYSMY PRZEZYLI DO KONCA MIESIACA ABY STARCZYLO NQAM NA WSZYSTKIE OPLATY I NA JE3DZENIE PROSZE TEZ ABYSMY WYSZLI Z DLUGOW

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy23.7.13

  Święty Judo Tadeuszu, błagam za Marka, aby sprawa sądowa zakończyła się dobrze dla niego, a poszkodowana Rodzina potrafiła wybaczyć. Proszę dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy12.8.13

  ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU,MIEJ MNIE W OPIECE I WSTAW SIĘ O MOJE PROŚBY,POMÓŻ W MIŁOŚCI MEJ DO CZŁOWIEKA KTÓRY MNIE ODTRĄCA,NIECH POCZUJE CO JA DO NIEGO CZUJE,NIECH ZECHCE MOJEJ OBECNOŚCI,PROSZĘ O WYSŁUCHANIE PRÓSB I WSTAWIENNICTWO W MEJ SPRAWIE SERCOWEJ.B

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy24.8.13

  Święty Judy Tadeuszu,ratuj mnie w potrzebie! bo sie trochę zagubiłam :( i nie wiem jak sie odnaleźć!

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy28.8.13

  Św. Judo błagam pomóż mi !

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy30.8.13

  Sw. Judo Tadeuszu, proszę z całego serca o to, by życie, które budowałam ze swoim ukochanym przez ponad 22 lata nie rozpadło się, żeby było jak dawniej, jak zawsze, czasem radośnie a czasem bardzo trudno. Tak pięknie się wspieraliśmy. Ufam, że wysłuchasz mojej prośby i znowu będziemy razem, w radościach i cierpieniu, z pełnym porfelem lub pustym...niech on wróci, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy11.9.13

  Sw.judo Tadeuszu prosze cie z calego serca pomuz mi w mojej trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej ktora jest daleko odmenie i bardzo za nia tesknie dzis dales mi nadzieje ze moja sprawa potoczy sie dobrze i ze moja walka sie skoniczy dziekuje ci i pamiataj o mnie a bede ci wdzieczny do konica zycia nie opuszczaj mnie !

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy12.9.13

  Sw. judo Tadeuszu prosze cie o pomoc w mojej sytacji zeby wszytsko zakoniczylo sie po mojej mysli i zebym mogl wrocic do mojch najblizszych spraw zeby moja tulaczka sie skoniczyla i zebym mial wreszcie spokoj psychiczny i stabilizajcie wstaw sie za mna u naszego pana prosze i nie opuszczaj mnie bo juz zaczynam watpic w pana naszego!

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy14.9.13

  Sw.judo Tadeuszu prosze cie o pomoc w mojm strapieniu utraty pracy i w walce mojej z ludzimi kturzy mnie do tego doprowadzili pomurz mi zwyciezyc i wrocic do mojej rodziny nie opuszczaj mnie w tej mojej samotnej walce a bede ci wdzieczny do konica zycia

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy16.9.13

  Sw.judo Tadeuszu codziennie prosze cie o pomoc codziennie modle sie o to zebys mni wsparl w mojej walce w mojm utrabienieu z ludzimi kturzy mnie pozbawili pracy srodkow do zycia kturzy mnie doprowadzili do stanu depresji prosze cie nie zosatwiaj mnie samego z tym wszystkim bo niemam juz niekogo prosze cie o jakis znak od mojej partnerki zeby choc napsiala do mnie slowo otuchy nie pozwol zebym juz do konica zwatpil w twoje istnienie a bede sie modli do ciebie do konica zycia

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy18.9.13

  Sw. judo Tadeuszu jak co dzien modle sie do ciebie o wsparcie mnie w mojej walce zeby wszystko skonicyzlo sie pomyslnie dla mnie i zebym mogl wrocic do moejgo ukochanego kraju wstaw sie za mna u pan naszego i nie opuszczaj mnie bo moja wiara jest na wyczerpaniu i brak mi sil prosze cie o zdrowie dla mojch najblizszych!

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy19.9.13

  Sw judo Tadeuszu jak codzien prosze cie o wsparcie w mojm strapieniu pomurz mi zwyciesko przejsc przez te trudne chile i wrocic do mojego kraju wstaw sie za mna i moja rodzina u ojca swietego niech wyslucha mojch modlitw !

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy21.9.13

  Sw. judo Tadeuszu prosze cie o wsparcie w mojem strapieniu w walce przeci zlym ludziom kturzy pozbawili mnie pracy i srodkow do zycia daj mi sie i cierpliwosc abym przeszedl zwyciezko przez to i wrocil do mojego kraju!

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy22.9.13

  proszę św Judo o zdrowie! nic wiecej! chce byc tylko zdrowa!

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy22.9.13

  Sw. judo Tadeuszu prosze cie jak codzien o wsparccie mnie w mojm strapieniu utrata pracy i zosatniem bez srodkow do zycia prosze cie wesprzy mnie w mojej walce z ludzimi kturzy mnie skrzywdzili i daj mi jeszcze szanse na powrot do mojej ojczyzny i rodziny!

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy22.9.13

  Błagam Św. Judo Tadeuszu o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy23.9.13

  Sw judo Tadeuszu prosze cie o pomoc w mojm strapieniu utraty pracy i problemach finansowych wstaw sie za mna u pana naszego zeby mi pomugl powstac z kolan i zwyciezsko przejsc moja walke z tymi ludzimi i wrocic do kraju!

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy24.9.13

  Św.Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc i opiekę dla mojej córki i jej kolegi , którzy znależli się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Błagam Cię pokornie o wstawiennictwo do Boga i Matki Najświętszej.Proszę pomóż tym dzieciom w tym strapieniu aby wszystko szczęśliwie się zakończyło Kocham Cię Św.Judo Tadeuszu

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy25.9.13

  Sw judo Tadeuszy dzieki ci ze uwolniles mnie o tych ludzi i ze niemusze juz ogladac ich i przebywac wsrod tego srodowiska klamcow ludzi bez honoru i ambicj bac zwsze ze mna

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy27.9.13

  Sw.judo TADEUSZU dzieki ci za to ze wyzwoliles mnie z mojego stresu ze niemusze juz isc do tego miejsca gdzie ciagle bylem poddawany temu prosze cie o zeby moja sprawa spelnila sie po mojej mysli i zebym byl zupelnie wyzwolony !

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy28.9.13

  Sw. judo Tadeuszu dzieki za uwolnienie mnie od zlych ludzi kturzy dawali mi tyle stresu i nerwow dzieki ci za wszytsko co mam i prosze doprowadzi moja sprawe do szczesliwego konica i zebym wrocil do kraju

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy29.9.13

  Sw.judo Tadeuszu jestem wdzieczny za to co juz mi dales wolnosci i radosc rosze cie doprowadzi moja sprawe do szczesliwego konica i zebym po tymzdecydowal o swojm zyciu dalszym daj mi poz duchowa i psychiczna zebym nie ulegl zlu jakie nas otacza!

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy2.10.13

  Proszę Cię Św. Judo Tadeuszu, aby wszystko układało się jak do tej pory. Abym mogła osiągnąć spokój i stabilizację. Proszę wyproś u Pana Naszego Wszechmogącego łaskę i miej mnie i moją rodzinę w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy4.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę abyś mnie miał w opiece, abym przetrwała te trudne chwile, które teraz przyszły, aby firma moja mogła dalej funkcjonować, żeby źli ludzie nie kopali pode mną dołków, proszę dopomóż mi i mojej rodzinie. Proszę Cię również Św. Judo Tadeuszu aby mój syn znalazł pracę i osiągnął stabilizację. Proszę mij nas w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy7.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o modlitwę za naszą rodzinę . Wyproś nam łaskę zgody i wolności od nałogów .Pomóż starszemu synowi ogarnąć zadłużenie i żyć według przykazań Bożych .Błagam Cie o opiekę w codziennych modlitwach.Niech złe duchy nie mają do nas dostępu .Kocham Cię Św. mój orędowniku ,Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy8.10.13

  błagam by przełożony rzucił palenie

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy10.10.13

  SW. JUDO POMÓŻ MI W TRUDNCH CHWILACH JAKIE MAM Z CORKĄ>MIEJ JĄ W OPIECE

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy11.10.13

  Dziękuję Ci za wszystko Św. Judo Tadeuszu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy11.10.13

  Święty Judo, pozdrawiam Ciebie, dziękuję za wszystko co do te pory dla mnie zrobiłeś, dziękuję za wszelkie łaski i za to, że wysłuchujesz moich próśb. Swięty Judo Ty jesteś Orędownikiem spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Ciebie wysłuchaj mnie: Proszę Ciebie Święty Judo pomóż w uzdrowieniu serc wieloletniego związku Marzeny i Przemka, spraw żeby Przemek się nawrócił, odciął się od toksycznego środowiska i wybierał wartościowe relacje. Spraw proszę abyśmy powrócili do siebie w szczęściu, miłości, tolerancji, zaufaniu, aby ta przyjaźń trwała i abyśmy pokonali kryzysy. Proszę Święty Judo daj nam szansę uzdrowienia kilkunastoletniego związku. Nie opuszczaj nas. Dziękuję za siły i wiarę, Proszę Cię daj mi nadzieję.
  Bóg zapłać.
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy26.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię miej mnie w opiece i chroń przed złymi ludźmi, którzy ciągle mi życzą źle. Proszę Cię aby wszystko układało się jak do tej pory. Dziękuję również za wszystko co dla mnie uczyniłeś!

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy27.10.13

  O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty wiesz, Ty przeciez doskonale wiesz, jak trudno jest mi od tych kilku lat. Czuje, ze sytuacja zatoczyla kolo, ze znowu dzieje sie to samo, co wczesniej; ze znowu powroce, choc tak bardzo chce tutaj zostac, zbudowac swoje zycie, wlasnie tutaj. Prosze Cie, o Swiety Judo, spraw, abym znalazl prace, ktorej szukam od tak dlugiego czasu, abym dzieki temu mogl sie przeprowadzic do wlasnego mieszkania, abym poczul spokoj i stabilizacje, aby moi rodzice byli ze mnie choc troche dumni. Prosze Cie, o Swiety, dopomoz mi, boje sie, ze juz dluzej zyc tak nie potrafie, nie mam sily. Spraw, abym poczul ulge, abym poczul sie zywy i bezpieczny, aby cos sie w koncu zmienilo, na lepsze.
  Dopomoz mi...

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy28.10.13

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię miej w opiece moją córkę Annę , daj opamiętanie i chroń przed złymi ludźmi! Proszę Cię uratuj Ją dla BOGA i ludzi. Dziękuję Ci za wszystke łaski!
  Czcicielka!

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy29.10.13

  Święty Judo Tadeuszu szukałam dziś świetego który zająłby się duszą strapioną cierpiącą i potrzebująca wspracia bardzo głębokiego który uleczył by ból i przywrócił radośc życia, natknęłam się na ta stronę. Myśle że ty wysłuchasz prośby grzesznika błądzącego po ziemnskim padole, szukającego zrozumienia i potrzebującego duzo miłości, prosze aby intencja o którą cię proszę mogła się spełnić wiem, że stawiennictwo twoje u Naszego Ojca w wielu przypadkach przyniosło oczekiwany efekt, Dziękuję że jesteś i można się do ciebie zwrócić w takich beznadziejnych wydawałoby się przypadkach. Dziękuję za chęć pomocy i łaski którym wyświadczasz wszystkim którzy twej pomocy potrzebują i oczekują na łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy2.11.13

  Święty Judo Tadeuszu, kłaniam się Tobie i błagam o pomoc. Wstaw się do Naszego Ojca w Niebie za moja mamusią. Pomóż ją uratować. Ona cierpi już od wielu miesięcy. Proszę oczyść jej ciało z tej strasznej choroby.Ratuj ją. Błagam Cię z całego serca i duszy daj jej zdrowie. Uczyń proszę cud .

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy9.11.13

  Sw.Tadeuszu Judo blagam o pomoc dla Szymona-upros u Jezusa Milosiernego laske nawrocenia i wyleczenia z alkoholu,a takze pomoc w uzyskaniu wolnosci zrospaczona mama

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy10.11.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę, aby sprawy MŁodego zakończyły się pomyślnie i aby Młody nigdy juz nie pakował się w kłopoty i bardzo proszę zeby już się wszytko naprostowało u niego

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy21.11.13

  św.Judo błagam ,proszę o pomoc w trudnej sprawie dla syna Rafała,nie opuszczaj go w tej beznadziejnej sytuacji,upros u Ojca w Niebie dla niego ratunek,błagam.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy11.12.13

  Swiety Judo Tadeuszu pomoz mojemu synowi Kubie rozwiazac jego problem. Blagam daj mi dobry kontakt z moim synem, spraw by mi ufal. Daj prosze mojemu synowi dobra, madra dziewczyne, ktora bedzie miala dobry wplyw na niego. Blogoslaw nam. Dziekuje za okazana pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy17.12.13

  Choruję Święty Judo uproś mi u Boga łaskę wyzdrowienia i cierpliwego znoszenia trosk związanych chorobą.
  Długa droga przede mną i tylko dzięki Bogu jest możliwa to pokonania

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy29.12.13

  Św Judo Tadeuszu, błagam o pomoc w uzdrowieniu naszego małżeństwa, o szczęśliwy powrót męża do domu, o odbudowanie miłości, jedności, zaufania, bliskości. Sprawa naszego małżeństwa po ludzku wygląda beznadziejnie, dlatego Ciebie właśnie proszę, błagam z całego serca, ratuj naszą rodzinę, ratuj nasze małżeństwo. Wstaw się za mną drogi święty, a imię Twoje będę głosiła i Boga w nim wyznawała. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy7.1.14

  ŚW JUDO TADEUSZU SPRAW ŻEBYŚ Z MACKIEM ZNOWU BYLI RAZEM ! JEST DLA MNIE JAK POWIETRZE

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy18.1.14

  Św. Judo Tadeuszu, pomóż mi proszę w pracy, chroń przed złymi ludźmi zwłaszcza w pracy. Wyprostuj proszę to co zawiłe w moim życiu!

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy19.1.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię miej mnie w swojej opiece i wyproś u Pana łaskę, aby moja obecna sytuacja w pracy skończyła się w miarę łagodnie i bez większych złych skutków dla mnie i moich kolegów w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy21.1.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę, pomóż mi w sprawie przez którą cierpię od trzech lat. Mimo wielu prób, sama nie daję rady zmienić tej niszczącej mnie sytuacji. Błagam Cię o pomoc w tej beznadziejnej dla mnie i mojej Rodziny sprawie i błagam o korzystne dla syna zakończenie tej trudnej sprawy.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy29.1.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę, wyproś u Pana łaskę dla mnie otrzymania dobrej, stabilnej pracy u uczciwego pracodawcy. Nie dozwól, proszę, aby moja sytuacja bardziej pogrążała mnie w rozpaczy. Tak wiele w życiu już wycierpiałam.... Aneta

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy31.1.14

  Kochany Św. Judo Tadeuszu całym sercem, duszą i umysłem bardzo Ci dziękuję za dotychczasowe łaski :) Błagam Cię pomóż mi i Marcinowi odnaleźć wspólną drogę do naszych serc, zakochać się w sobie z wzajemnością i uświęcić nasz związek przed obliczem Boga ukochanego. Oboje jesteśmy po "przejściach", ale już czas zacząć żyć! Mam pewność, że to ten wymodlony partner życiowy, dla którego miałam żyć, głęboko wierzę, że i ja jestem jego spełnieniem marzeń :) Zatem błagam Cię Św. Judo Tadeuszu usuń wszelkie przeszkody z naszego życia i połącz nas na wieki wieków Amen. Violetta

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy1.2.14

  Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc. Wyproś mi u Boga ukochanego łaskę pomocy. Jestem pogrążony w rozpaczy i nie mam już nadziei w mojej beznadziejnym położeniu. Błagam o modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy13.2.14

  jestem zrozpatrzona z powodu zawistnego sąsiada proszę o pomoc w pokonaniu go i obezwładnieniu ,żeby nie mógł mi więcej szkodzić.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy14.2.14  Św.Judo Tadeuszu,bardzo cierpię psychicznie od kilku lat,pomóż mi.Wyproś dla mnie łaskę uwolnienia się od wiecznego lęku,strachu,niepokoju i uwolnienia od nałogu papierosów.Poproś Pana Jezusa o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny.


  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy18.2.14

  Święty Judo Tadeuszu, pomóż mojemu mężowi Robertowi oraz mnie i naszej rodzinie w jego ciężkim strapieniu.... Módl się za nim i za nami do Pana naszego Jezusa Chrystusa, aby sprawy tak sie potoczyły, aby nas nie opuszczał i nie musiał wyjeżdżać nigdy nigdzie za pracą. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy24.2.14

  św. Judo Tadeuszu błagam wesprzyj mnie w mym strapieniu, dopomoż mi wyblagac Jezusa o miłosc chlopaka ktory mnie zostawił, daj mi nadzieje że on wroci.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy2.3.14

  Święty Judo Tadeuszu! Błagam Cię o pomoc, aby w mojej pracy wszystko się ułożyło. Abym wykonywała swoją pracę solidnie i nie popełniała więcej błędów. Nie pozwól, abym straciła pracę.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy20.3.14

  Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu przykrej sprawy w pracy. Dopomóż zakończyć problemy jak najszybciej, aby móc żyć dalej bez strachu w sercu. Nie życzę źle wrogom ale proszę spraw niech Ci których uważaliśmy za przyjaciół odeszli swoją drogą.
  Wierzę głęboko że nam pomożesz, proszę o wstawiennictwo.Amen

  OdpowiedzUsuń
 88. św Judo Tadeuszu bądź przy mnie podczas egzaminu rozjaśniaj mój umysł, abym go zdała

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy13.4.14

  Proszę Św.Judo za Jakubem ,aby utrzymal pracę i wyleczył się z alkoholizmu ,Błagam Cię wstaw sie za nim.Błagam pomóż zrospaczonej matce

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy14.4.14

  Św. Judo Tadeuszu. Pomóż mi błagam wyjść z tarapatów finansowych. błagam pomóż mi równiez utrzymać pracę,

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy21.4.14

  Św. Tadeuszu proszę o zdrowie dla taty, niech wybudzi się i przeżyje, niech wróci do nas, niech Pan Bóg da mu jeszcze jedną szansę.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy21.4.14

  Święty Judo Tadeuszu, orędowniku nasz, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawach mojej rodziny. Spraw aby wszystko skończyło się szczęśliwie, żeby nikt nie został pokrzywdzony. Proszę Cię także o pomyślne zdanie matury przez mojego syna, aby mógł dostać się do dobrej uczelni. Wysłuchaj mej prośby, Głęboko wierzę, że możesz nam pomóc. Proszę Cię także o wstawiennictwo dla mojego przyjaciela, aby pomyślnie ułożyły się jego sprawy zawodowe, jest On osobą samotną i może liczyć wyłącznie na siebie, dlatego gorąco proszę Cię, abyś zerknął na niego łaskawym okiem..

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy24.4.14

  Św. Judo Tadeuszu błagam o pomoc w rozwiązaniu beznadziejnie trudnej sytuacji życiowej, zarówno w pracy jak i w domu. Proszę o odbudowę małżeństwa oraz rozwiązanie beznadziejnie trudnej sytuacji finansowej, proszę o uzdrowienie z depresji, lęków i strach przed każdym nowym dniem.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy25.4.14

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o pomoc, siłę psychiczną, duchową i fizyczną w sytuacji, kidey muszę i chcę wrócić do mojego męża do innego miasta. Bardzo się boję tego powrotu, bardzo się boję, że wrócą złe chwile cierpienia i beznadzieji. Pragnę zawierzyć Ci moje wątpliwości i słabości, aby Bóg za Twoją przyczyną i Swietej Siostry Faustyny uwolnił mnie od nich i od potwornego lęku. Błagam Cię również szczególnie o znalezienie pracy w Mielcu. Błagam by duch święty dał mi słowa potrzebne w pisaniu listów do pracodawców i w rozmowie z nimi. Proszę o łaskę znalezienia godnej, uczciwej pracy, która da całej naszej rodzinie satysfakcję, szczęście, pokój i pogode ducha oraz poczucie bezpieczeństwa. O To Błagam najswietsze miłosierdzie Jezusa Chrystusa za pośrednictwem twoim oraz siostry Faustyny. ANIA

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy25.4.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę o zdrowie mojej córki Adrianny i jej nienarodzonego dziecka. Aby ciąża przebiegała bez komplikacji i dziecko urodziło się zdrowe. A skończyły się niesnaski w rodzinie, której ta ciąża jest powodem. Zatroskana matka

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy26.4.14

  sw tadeuszu prosze aby me zycie sie zmienilo abym moj ukochany zmienil sie abym milosc ma do niego zawladnela nim aby w koncu skoczyly sie me utrapienia prosze cie

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy19.5.14

  Proszę Św. Judo Tadeuszu o pomoc w trudnych chwilach. W mojej firmie znowu nie dzieje się zbyt dobrze, proszę aby te trudne chwile się skończyły. i proszę abym codziennie nie budziła się z nerwami.Bo teraz tak to wygląda każdego dnia. Proszę Św. Judo Tadeuszu miej w opiece mnie i moją rodzinę oraz chroń moją firmę.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy20.5.14

  Św. Judo Tadeuszu błagam o łaskę wybaczenia, o to żebym nie popełniała więcej błędów w pracy, a za popełnione żebym nie zapłaciła jej utratą. Pomóż zrozumieć dlaczego je popełniłam i ostrzeż przed ponowną bezmyślnością. Bogu dzięki

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy20.5.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę o wsparcie dla mojej przyjaciółki, żeby po zmianie pracy osiągnęła spokój i stabilizcję. Proszę również o łaske dla mojej Mamy, żeby nie cierpiałą.
  Wyproś również łąske dla mnie, żeby bezmyślnie podjęte nieuczciwe działania nie skierowały się przeciw mnie. Gorąco żałuję popełnionych błędów i trudno mi zrozumieć dlaczego tak postąpiłam. Proszę o wsparcie w trudnej i beznadziejnej sytuacji. Proszę o modlitwę za zdrowie mojego brata.

  OdpowiedzUsuń
 100. Św. Judo Tadeuszu proszę o łaskę miłości w naszym związku z Jackiem. Pomóż nam, ubłagam uniżenie, odnaleźć radość i spokój między nami. Zabierz ode mnie strach i ból, a Jacka napełnij nadzieją i wiarą w naszą relację. Obdarz nas proszę łaską rodzicielstwa i głębokiej duchowej więzi małżeńskiej. Do Ciebie i św. Rity zanoszę moje prośby, by Pan Bóg w swej wielkiej łaskawości wejrzał na mnie i Jacka i pozwolił nam obdarzyć się głęboką i szczerą miłością, zaufaniem póki śmierć nas nie rozłączy. Zabierz proszę św. Judo Tadeuszu ból i strach - daj przebaczenie i chroń nas przed złem i MM. Proszę o modlitwę za trwałość naszego związku w imię Ojca i Syna i Ducha Św. Amen

  OdpowiedzUsuń
 101. Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię o miłość Jacka i trwałość naszego związku. Obdarz nas łaską rodzicielstwa i świętą miłością małżeńska. Zabierz od nas strach i ból, wlej w nasze serca nadzieje i wiarę. Uchroń nas przed pokusami i MM. Pomóż nam zachować nasz związek i odbudować go w imię Ojca i Syna i Ducha św. Amen

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy26.5.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo u Boga w sprawie zdrowia mojego taty. Składam na Twoje ręce prośbę Jego uzdrowienia i powrotu do domu w pełni świadomości, zanieś tę prośbę proszę do Boga i uproś Go o tę łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy27.5.14

  Św.Judo Tadeuszu gorąco błagam pomóż mi ,popadam w co raz beznadzieję i obłęd .Tracę firmę bo nie mogę odzyskać moich pieniędzy .Kładę się spać modląc się,wstaję z pytaniem dlaczego muszę wstać , Tworzymy firmę rodzinną ,nigdy nikogo nie oszukałam a zewsząd dostaję sromotnie po głowie.Nie mogę pokazać rodzinie jak mi ciężko ale czuję ,że tracę kontrolę nad firmą i życiem . Tylko Tobie mogę powierzyć moje problemy.Błagam Ciebie wstaw się za nami u najwyższego .Od najmłodszych lat czułam jakąś siłę która zawsze mi pomagała .Dziękuję daj mi nadzieję ,jakieś małe światełko ,małą iskierkę, która pomoże pokonać problemy dla mnie bez wyjścia. Amen

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy1.6.14

  Święty Judo, dopomóż mi proszę w odnalezieniu szczęścia, miłości. Nie mogę znaleźć odpowiedniego człowieka, który będzie dla mnie partnerem, przyjacielem, mężem. Pomóż mi proszę ułożyć życie i ulżyć w cierpieniach i rozterkach, które w tej chwili przechodzę. Nie mam już siły na zaufanie, kończy mi się nadzieja. Jest mi źle. Pomóż proszę, nie chcę już łez, które zawsze w samotności ocieram. Ty wiesz najlepiej o co proszę w tej chwili...

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy5.6.14

  Święty Tadeuszu Judo-zgrzeszyłam. Z miłości. Ratuj moja duszę, wyprostuj ścieżki, przywróć beztroskie, bezpieczne dni. Pozwól nam być szczęśliwymi.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy5.6.14

  Św.Judo , błagam Cię rozpaczliwie , ratuj mnie przed wszystkim .... Ty wiesz co mam na myśli , jestem strasznie pokrzywdzona przez los od dzieciństwa .... moją rodzinę również skrzywdziłam ,ale postąpiłam nie świadomie ..... proszę Cię o miłość ,zdrowie psychiczne i nadzieję ,na lepsze życie .... Błagam

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy8.6.14

  Św Tadeuszu Judo bardzo cię proszę o pomoc ,że bym znalazł kobietę dobrą fajną która mi się spodoba i założył z nią rodzinę oraz w finansach mi pomóż ,będę grał w multi lotka

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy8.6.14

  Św Tadeuszu Judo spraw ,że bym szybko poznał kobietę swoich marzeń niech zadzwoni do mnie i o szczęście w grach w multilotka jutro puszczam spraw by w ciągu tygodnia 3 razy powtórzyły się te liczby bardzo proszę pomóż mi w tych sprawach a liczby to 43,46,49,53,55,58,61,64,

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy30.6.14

  Sw. judo tadeusz blagam o pomoc dla mnie, ale jeszce bardziej o pomoc dla mojej corki. Ja popelnilam duzo bledow, ale z pokora przyjme swoj los, blagam o prace dla mojej crki. pomoz jej wyprostowac jej sciezki zycia i moze wtenczas rowniez ja zaznam troche spokoju. Blagam, pomoz nam, bo ja naprawde nie wiem jak dlugo jeszcze dam rade tak zyc. Wszystko mnie przerasta i nie widze dobrego wyjscia z sytuacji. Prosze pomoz!!!

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy1.7.14

  O św. Judo Apostole , wiesz jak bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Błagam o wysłuchanie mnie a będę głosiła Twoje imię po wieki.Bardzo proszę wysłuchaj mnie.Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy1.7.14

  Sw. Judo Tadeuszu, proszę cie o wstawiennictwo za mną u Pana Jezusa Chrystusa, wyproszenie razem ze mna i wysluchanie mojej prośby! Pokładam w Tobie swoją całą wiarę w to że jeszcze moze byc dobrze i ze wyzdrowieje z tak uciążliwe choroby jaka mnie od pewnego czasu męczy i nie pozwala normalnie żyć! Całym sercem błagam o pomoc! Proszę wysłuchaj mnie, i pozwol normalnie żyć!BŁAGAM!

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy8.7.14

  Sw Judo Tadeuszu wstaw się za mojego syna Pawla ,wyzwól go z nalogu alkoholowego ,pomóż mu w sprawach osobistych ,a mnie pomóż w sprawach finansowych blagam Cie o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy9.7.14

  Święty Tadeuszu Judo bardzo potrzebuje Twojej pomocy uproś mi u Boga Ojca wszechmogącego aby mój mąż otrzymał z powrotem pracę u byłego pracodawcy u którego pracował i żeby pracodawca ten wybaczył mu wszystkie jego złe uczynki i dał mu pracę. Bardzo proszę pomóż mojej rodzinie wyjść z trudnej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy10.7.14

  Św. Judo Tadeuszu. Błagam o wysłuchanie mnie w sprawie ciężkiej choroby nowotworowej mojej synowej Justyny. Proszę wspieraj nas w tych ciężkich chwilach. Daj jej powrót do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy17.7.14

  Św. Judo widzisz w jakiej jesem sytuacji i jak bardzo potrzebuję Twojej pomocy. Wesprzyj mnie a ja będę Ci wdzięczna i będę mówiła Komu to zawdzięczam.Widzisz ,że bez Twojego wsparcia nic nie mogę.Tylko w Tobie ratunek i pociecha i możliwość rozwiązania problemu.Bez Ciebi marnie to widzę. Błagam o jakieś światełko w tym ciemnym tunelu życia. Błagam dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy21.7.14

  Św Judo błagam Cię o pomóż mojej córce dostać się dzisiaj na Politechnike Śląska spraw zeby chlopak ktorego bardzo kocha odwzajemnil jej uczucia. Ona tak czeka na jego wiadomość

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy24.7.14

  Święty Judo Tadeuszu pomóż proszę w sprawie urzędowej o pozytywne jej załatwienie ,dziękuję z całego serca za pomoc Święty Judo Tadeuszu modlę się codziennie do ciebie wysłuchaj moje modlitwy Amen.

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy24.7.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę cię w codziennej modlitwie do ciebie o zdrowie dla mojej mamy by wróciła jej pamięć i zdrowie psychiczne chciałbym aby po tylu latach męki cieszyła się zdrowiem i spokojem dziękuję za pomoc i wstawiennictwo Święty Judo spojrzyj łaskawie na moją prośbę.

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy24.7.14

  Proszę cię Judo Tadeuszu o zdrowie dla mojej mamy wysłuchaj proszę mojej prośby i modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy26.7.14

  Swiety Judo Tadeuszu!! Proszę wspomóż mnie...nie chce być juz uciskana przez tę osobę ani tęż gnębiona przyjdź mi z pomocą..osobę ani gnębiona...prosze Ciebie usuń ją z mojego zycia..ona nie umiała docenic ani pomocy ani tego co dla niej uczynilam...jestem juz zmeczona życiem i uciskami tej osoby...dzien w dzien placze i modle sie o cud dla tej osoby i dla mnie prosze...odsun ją z mojego życia i pomoz mi oddychać i zyc normalnie

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy27.7.14

  Święty Judo Tadeuszu odpędź złe moce pomóż Grzegorzowi w sprawie sądowej oddal sfałszowane zarzuty niech zostawią go w spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy4.8.14

  Proszę o wstawiennictwo dla mojego brata Tadeusza. Proszę o spokój , mądrość i wykorzystanie wiedzy w zdawaniu egzaminu na prawo jazdy.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy5.8.14

  prosze o wstawiennictwo dla syna i jego rodziny ktorzy zostali finansowo oszukani przez zlych ludzi i bardzo sa zadluzeni .pociagneli z tego powodu meza i mnie na dno .SW JUDO TADEUSZU wysluchaj mojej prosby

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy10.8.14

  Pomóż aby mój syn dostał się do gimnazjum, i klasy o jakiej marzy.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy5.9.14

  Święty Judo Tadeuszu wyproś nam łaskę pomocy materialnej abyśmy mogli spłacić nasze długi i mieli za co żyć .Prosi Matka

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy5.9.14

  Święty Judo Tadeuszu wyproś łaskę dla naszej córki Renatki aby obroniła pracę magisterską i dostała pracę .Prosi Matka

  OdpowiedzUsuń
 127. Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o wsparcie ,pomoc i łaskę wstawienia się za mną.Proszę aby J. którego tak kocham szczerze przemyślał wszystko i wrócił do mnie abyśmy żyli szczęśliwie wzajemnie się wspierając i dbając o siebie. Tyle już proszę i trwam w nadziei błagam nie zostawiaj mnie bez łaski pomocy

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy21.9.14

  prosze o modlitwe aby maz byl zadowolony z nowej pracy oraz o zdrowie dla nas dziekuje za otrzymane laski

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy22.9.14

  Proszę o wsparcie i spokój umysłu podczas zdawania prawa jazdy. Pomóż mi św. Tadeuszu podejmować dobre wybory, nie każ mi ranić ludzi, których tak kocham. Proszę wyjednaj dla mnie łaskę mądrości, miłości i pokory.

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy27.9.14

  Św. Judo proszę wstaw się u Boga za naszą rodziną która cierpi z powodu alkoholizmu ojca. Wybłagaj dla niego łaskę opamiętania i uzdrowienia z tej strasznej choroby . Wyproś zdrowie dla rodziców, nawrócenie ojca, tak aby zapanował w naszej rodzinie spokój którego tak bardzo potrzebujemy. Boże miej w opiece nas wszystkich w tych ciężkich chwilach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4.10.14

   Ja niestety także wiem co to znaczy gdy bliska osoba ma problem z alkoholem. Pomodliłam się za Ciebie i Twoją rodzinę. Życzę wszystkiego dobrego!

   Usuń
 131. Anonimowy17.10.14

  św. Tadeuszu bardzo prosze o pomoc w nauce. Już nie mam siły,a już tylko 3 tyg. mi zostały do egzaminu. Daj mi silę i pomóż zdać egzamin

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy20.10.14

  św. Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w okiełznaniu mojej osiemnastoletniej córki, która jest niewdzięczna i krnąbrna, niefrasobliwa i wulgarna.... Proszę pomóż wykorzenić z jej duszy to zło, które w nią wrosło i które z niej epatuje... proszę, żeby wreszcie zrozumiała gdzie leży prawda oraz gdzie i jak należy jej poszukiwać... św. Judo Tadeuszu módl się za nią i za nami jej umęczonymi rodzicami, żeby wreszcie zrozumiała swojej błędy i zawróciła ze złej drogi... amen.

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy23.10.14

  ŚW. JUDO TADEUSZUBPROSZĘ CIĘ O POMOC W MOJEJ CHOROBIE CIAŁA I DUSZY TY DOBRZE WIESZ JAK MNIE TO MĘCZY .MÓDL SIĘ ZA MNĄ ŻEBY MOŻE KIEDYŹ=Ś NASTĄPIŁA POPRAWA Z CAŁEGO SERCA CIĘ O TO PROSZĘ.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy27.10.14

  Ulecz dusze Ma i moją św. Judo Tadeuszu. Pomóż nam ochronić się przed depresją, zniechęceniem, podejrzliwością i brakiem zaufania. Ratuj nas! Tylko w Bogu nasza nadzieja!

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy3.11.14

  św, Judo Tadeuszu proszę o pomoc i wstawiennictwo dla mojego męża .jest w ciężkiej sytuacji w pracy,proszę aby nie zwolnili go z niej ,bardzo mu na niej zależy ,proszę o stabilizację.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy11.11.14

  Święty Judo Tadeuszu, proszę o dobrą pracę, stabilizację, proszę za moich przyszłych pracodawców i współpracowników.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy11.11.14

  Święty Judo Tadeuszu, Ty wiesz przez ile trudnych sytuacji w życiu przeszłam, wyproś u Boga dla mnie łaskę ułożenia życia, znalezienia w nim celu, niech przeszłość już nie ma na mnie hamującego wpływu, bym nie bała się znów zaufać Bogu, proszę o mądrość w podejmowaniu decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 138. Swiety Judo Tadeuszu...pomoz mi w mojej trudnej sytuacji zyciowej spowodowanej choroba,spraw aby problem rozwiazal sie bez interwencji chirurgicznej i bez pomocy lekarzy....spraw zeby moje zycie w koncu pojasnialo i abm mogla przestac sie martwic .Aby w mojej duszy nastala jasnosc . Moje zycie od dlugiego juz czasu to ciagle pasmo zmartwien z ktorych nie potrafie wyjsc bo wciaz pojawiaja sie powody do psychicznego i fizycznego cierpienia. blagam Cie o wstawiennictwo u Pana Boga aby spojrzal laskawie i pomogl mi i mim bliskim. Amen

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy24.11.14

  Sw Judo Tadeuszu prosze o laske pojednania z Danielem, wyjscie z problemow i dar szczerej rozmowy

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy5.12.14

  Prosze Cie swiety Tadeuszu, postaw na mojej drodze ludzi, ktorzy pomoga mi wybrnac z mojej sytuacji. Sama sobie nie poradze. Niech osiagne stabilizacje i wreszcie jasnosc umyslu i zdrowe cialo.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy18.12.14

  Święty Judo Tadeuszu dziękuję Ci z całego serca za łaski jakie już dla mnie wyjednałeś. Proszę Cię wstawiaj się za mną abym wybrnął z tej sytuacji, abym mógł dalej spokojnie żyć, doczekać wnuków. Abym wychował moje córki na porządnych ludzi. Amen

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy18.12.14

  Św.Judo Tadeuszu wiele już wżyciu zaznałem porażek, z każdą sobie dotychczas radziłem, ale z tą nie dam rady, dlatego proszę Cię o wstawiennictwo aby udało mi się związać ponownie z dziewczyną, która odeszła. Jeszcze nic nie sprawiło mi takiego bólu a lekarstwo jest tylko jedno. Dlatego proszę Cię o łaskę i daj ukojenie mojej strapionej duszy.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy31.12.14

  SwJudo Tadeuszu uproś u Pana Jezusa Laskę zdrowia dla Pawła

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy4.1.15

  Św Judo Tadeuszu uproś u Pana Jezusa abym nie tracił wiary w życiu,prosze o łaske mojej strapionej duszy

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy17.1.15

  św. Judo pomoz mi bo nie daję rady juz z tym wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy19.1.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o to,żeby wrócił do mnie mój ukochany.Bardzo bym chciała,żeby zaczął o mnie walczyć i doszedł do wniosku,że jestem kobietą jego życia.Chciałam Ciebie również prosić o to,żebym zaczęła zarabiać konkretne pieniądze w mojej nowej pracy,gdyż chciałabym być niezależna finansowo i pomóc moim bliskim.Dziękuję,że mnie wysłuchujesz.Amen

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy22.1.15

  Święty Judo błagam cię pomóż mojej rodzinie w problemach finansowych wyproś łaskę u Jezusa Mogilskiego żeby mąż znalazł pracę i żebyśmy mieli za co żyć , Wyproś zdrowie dla naszej rodziny a zwłaszcza o uleczenie mojego męża z choroby Błagam

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy26.1.15

  Święty Judo Tadeuszu, pomóż mi wyjść z depresji i wyleczyć się z tarczycy. .Pomóż mi błagam.......

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy23.2.15

  Święty Judo Tadeuszy, spraw by moja Diewczyna przestała się na mnie gniewać... Tak bardzo ją kocham i nie chcę jej stracić :(

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy25.2.15

  Św Judo Tomaszu, pomóż Igorkowi aby przestał płakać i aby cieszył się zdrowiem. Strzeż to niemowlę każdego dnia. Pokornie prosimy o łaskę..

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy26.2.15

  Prosze Sw.Judo wylecz mojego meza ze zlosliwego nadcisnienia,zazywa juz tyle tabletek a cisnienie rosnie i rosnie.Jest dobrym czlowiekiem i chcialabym Go jeszcze miec zywego.

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy1.3.15

  Kochany Św. Judo Tadeuszu. Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie do tej pory zrobiłeś. Proszę Cię obdarz mnie codzienną opieką,pomóż mi wyzdrowieć i spraw by moje dzieciątko przyszło na Świat zdrowe. Błagam. Kocham. Ufam.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy14.3.15

  Św.Judo Tadeuszu powierniku w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę polecaj Matce Przenajświętszej sprawę powrotu małej Oliwii do swojej mamy.

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy17.3.15

  Św. Judo dziękuję Ci za pracę dla mojego męża. Proszę Cię jeszcze o mądrość dla mojego dziecka aby znalazło drogę prowadzącą do naszego Pana, aby w końcu przystąpiło do spowiedzi i przyjęło jego ciało pod postacią komunii.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy24.3.15

  Sw. Judo Tadeuszu prosze Cie wstaw sie w mojej intencji do Pana Jezusa i wypros mi te laski o ktore prosze.O przywrocenie wiary i powrot na droge ktora prowadzi do Chrystusa dla naszych dzieci i bliskich mi osob,o dobra spowiedz i szczery zal za grzechy dla nich,wyzwolenie ze zlych nalogow i zdrowie dla calej rodziny.Blagam Cie rowniez o chrzest dla mojej wnuczki,ktorej rodzice sa za granica

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy6.4.15

  Kochany Św. Judo Tadeuszu. Błagam Cię dodaj mi siły,spraw,żebym nie była taka nerwowa dla zdrowia mojego maleństwa. Spraw,żeby wszystko było z nim dobrze i żebym donosiła tę ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Odsuń proszę ode mnie nieżyczliwych mi ludzi,nie pozwól by szagrali mi nerwy dla dobra i zdrowia mojego maleństwa. Wpłyń proszę na ojca mojego dziecka,żeby się opanował,bo ja nie daję już rady. Nie daję..
  Jezu ufam Tobie. Św.Tadeuszu módl się za Nas.
  Kocham.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy6.4.15

  Kochany Św.Judo Tadeuszu. Błagam Cię pomóż mi zapanować nad nerwami. Wstaw się u Pana Boga za mną i za moim dzieciątkiem. Odsuń ode mnie tych wszystkich złych ludzi,a otocz tymi dobrymi bym spokojnie i szczęśliwie donosiła do końca tę ciążę. Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Dlatego błagam Cię o pomoc.. Jezu ufam Tobie. Św.Tadeuszu módl się za Nas.

  OdpowiedzUsuń
 158. Św .Judo Tadeuszu proszę Cię wstaw się do Pana Jezusa w mojej intencji proszę o opiekę nad dawidem Amen!!!

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy12.4.15

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w zdaniu egzaminu, kosztuje mnie on wielkie nerwy, proszę pomóż mi go zdać. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy13.4.15

  św. Judo proszę o modlitwe
  w intencji uzdrowienia relacji syna z kolegami.

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy15.4.15

  Św Judo Tadeuszu proszę cie o łaskę dla mojego synka
  któremu grozi zanik mięśni spraw żeby malutki jakoś zniósł biopsje mięśnia i żeby wyniki sie nie potwierdziły zeby był zdrowy.i prosze cie o łaskę dla mojej córki żeby wreszcie była szcześliwa .

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy11.5.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cie o łaskę zdrowia i opiekę dla mojej mamy w tych ciężkich dla nas chwilach

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy17.5.15

  Proszę cię Judo Tadeuszu o zdrowie dla całej mojej rodziny i błagam za posrednictwem twoim aby mąz znalazł pracę tak bardzo nam potrzebną.

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy25.5.15

  Św. Judo błagam Cię o zdrowie dla dziecka które ma przyjść na świat, by było w pełni zdrowe, silne, przeżyło i żyło i o opiekę nad jego ojcem, by otworzyły mu się oczy na to, co zrobił i naprawił swoje błędy względem nas - dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy28.5.15

  Sw.Judo Tadeuszu blagamy cie o tdrowie dla naszej kochanej mamy strasznie cierpi w szpitalu nieje nie pije jest wykonczona ma juz dosc prosimy cie pomoz naszej mamie w poniedzialek ma piata operacje boimy sie ze nie przezyje tego a ona walczy chce zyc blagam pomoz naszej kochanej mamie daj jej sily i pozwol wrocic do domku. blagamy

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy28.5.15

  Sw.Judo blagamy Cie o zdrowie dla naszej cierpiacej mamy ona nie ma juz sily ,ale sie nie poddaje w poniedzialek ma piata operacje Prosze pomoz jej wyjsc z tego i wrocic do nas do domu za ktorym juz teskni Prosimy Cie wstaw sie za nasz kochana Mama.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy2.6.15

  Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię o pomoc w pracy! Wspieraj nas, weź pod swoją opiekę, nie opuszczaj nawet na chwilę!

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy8.6.15

  Kochany Św Judo Tadeuszu proszę Cię o pomyślne zakończenie dzisiejszej operacji małego Oskara,który choruję na SMA. Wyproś u Pana Boga łaskę,żeby chłopiec przeżył,żeby opuścił go ta paskudna choroba i żeby mógł zacząć cieszyć się życiem razem z jego rodzicami. Dla nich również proszę Cię o siłę i wiarę.
  Dziękuję. Kocham. Ufam.

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy10.6.15

  Święty Judo Błagam Cię, uproś mi łaski abym mogła zostać mamą, zaznać radości stanu błogosławionego Błagam - tyle już wycierpiałam .....

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy10.6.15

  Św Judo pomóż mi.
  Błagam Cię podpowiedz mi co mam robić..
  Chyba popełniłam błąd wchodząc w ten związek,to nie jest ten sam człowiek,którego pokochałam..
  Nie wiem co dalej robić? Jak zostanę on mnie zniszczy,gdy odejdę, ja zniszczę przyszłość mojego dziecka..
  jak mogłam być aż tak ślepa???
  Pomóż mi odzyskać trzeźwość myślenia,wskaż mi drogę,którą powinnam pójść..

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy11.6.15

  Święty Judo Tadeuszu, modlę się do Ciebie dziś o opiekę nad sobą i nad mamą. Daj mojej kochanej mamie zdrowie, siłę i pogodę ducha, otocz ją opieką i chroń od złych wydarzeń. Dla siebie modlę się o zdrowie, proszę ulecz mnie z tej strasznej choroby, daj mi siły do walki, abym mogła moją pracą dać zdrowie innym ludziom. Proszę ulecz moje ciało ale ulecz również duszę. Mam złamane serce, proszę Cię Święty Tadeuszu Judo wstaw się za mną. Niech moje sprawy osobiste wreszcie się poukładają, z nim lub bez niego. Ulecz moje serce, niech w moim życiu nastaną spokój i harmonia. Ześlij na mnie Łaskę Miłości i Szczęścia z drugą osobą, daj mi szansę stworzyć z kimś bliskim trwały związek oparty na miłości, zaufaniu i szacunku. Dziękuję Ci za wszystko. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy14.6.15

  św. Judo Tadeuszu, z całego zrozpaczonego serca proszę Cię o pomoc w tych ciężkich dla mnie chwilach. Mam chorą duszę, chorą psychikę, chore ciało, nie mogę sobie ze sobą poradzić. Jestem alkoholikien, a gdy przestaję pić popadam w ciężką depresję. Proszę Cię o siłę i wiarę, aby mężnie stawiać czoła codzienności, tak abym nie wyniszczał się sam i swojej Rodziny. Proszę Cię wstaw się za mną do Pana Boga Najwyższego. Amen

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy18.6.15

  O Swiety Judo blagam Cie o laske pomocy w tej rozpaczliwej sytuacji fianasowej i prawnej w jakiej znalazla sie firma mojego maza. Pomoz nam wyjsc z niej.
  Wstaw sie do Pana Boga by zeslal na niego Ducha Swietego, ktory uleczy go z pychy, ktora dpprowadzila to tej rozpaczliwej sytuacji.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy25.6.15

  Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa Chrystusa dla mojego męża, aby dostał wreszcie pracę o którą tak długo się stara i na której tak bardzo mu zależy i aby życzliwi ludzie pomogli mu w tym. Wyproś proszę łaski dla naszej rodziny u Pana Najwyższego w niebie.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy27.6.15

  Św. Judo Tadeuszu proszę żeby ktoś kogo kocham ponad swoje życie też mnie tak mocno pokochał żeby mógł uwierzyć że uda nam się stworzyć razem rodzinę i żyć szczęśliwie. Ja już w w to wierzę ale On ma zbyt mało wiary w sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy1.7.15

   Dodaj mi odwagi i cierpliwości w czekaniu na Twoje cuda jednakże jeśli inna jest wola Boga i nie ma wobec nas takich planów żebyśmy mogli zostać rodziną to pozwól mi się z tym pogodzić i z pokorą przyjąć inne rozwiązanie ......

   Usuń
 176. Anonimowy29.6.15

  Swiety Judo Tadeuszu,blagam Cie o zdrowie dla moich coreczek,mojego meza,i moje zdrowie.Blagam aby moja Mama wygrala walke z rakiem.Prosze o opatrznosc zeby mojej rodzinie nie zabraklo jedzenia i dachu nad glowa.Prosze o pokuj na ziemi,zeby nasze dzieci nie zaznaly zla.

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy4.7.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Ciebie o pomoc wstaw się u Boga za mną. Spraw aby mój narzeczony nie cierpiał, otrzymał pokój i szczęście. Zraniłam go tak bardzo i nie umiem sobie wybaczyć. Jest już za późno, a tak bardzo Go Kocham. Pomóż mu!

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy5.7.15

  Św. Judo Tadeuszu proszę ponownie o Twoje wstawiennictwo u Boga ponieważ moja sytuacja i sytuacja mężczyzny którego kocham jest taka że tylko Bóg może to odmienić. Ja tutaj na ziemi zrobiłam już wszystko. Wierzę że wszystko jest możliwe ponieważ moja miłość jest tak ogromna i wbrew przeciwnościom losu sama w sobie jest już CUDEM. Dlatego wierzę w Boskie CUDA i proszę wstawaj się za nami u Boga tak abyśmy mieli szansę stworzyć rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy8.7.15

  św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla moich dzieci. proszę o to by już córci zeszłą ta opuchlizna o dobre wyniki badań tarczycy i rentgen

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy10.7.15

  św Judo Tadeuszu błagam Cię dopomóż mi przetrwać te ciężkie chwile po rozstaniu z chłopakiem, spraw abym nie cierpiała spotykając go w pracy i po pracy. Postaw na drodze mojego życia prawdziwych przyjaciół i spraw abym nie płakała codziennie.
  św Judo Tadeuszu miej w opiece moją rodzinę, nie dopuszczaj do nich chorób i strapień.

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy16.7.15

  św Judo Tadeuszu pomóż nam wyjsć z problemów finansowych i miej moja rodzine w opiece

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy23.7.15

  SW Judo Tadeuszu bardzo cie prosze zabierz z tego swiata mojego ojca przeklętego u wszystkich wokoło człowieka msciwego ktury niedaje nikomu życ boje sie ze mu cos zrobie a mam rodzine dzień zaczyna od kłutni z każdym wyzwisk przekleństw daj mi siłe żebym go niezabił a żeby litosciwy Bóg go zabrał z tego swiata jak najszybciej

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy23.7.15

  Św Judo Tadeuszu zwracam się ponownie o Twoje wstawiennictwo za mną i za kimś kogo bardzo kocham. Proszę uproś u Boga abyśmy mieli szansę być rodziną i żyć szczęśliwie.

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy28.7.15

  Św Judo Tadeuszu proszę ponownie o Twoje wstawiennictwo w mojej sprawie. Ty wiesz że moje uczucie jest ponad wszystko i wiesz że kocham kogoś bardzo, potrzeba mi Twojego wsparcia w tej trudnej sytuacji. Proszę abyśmy mogli zostać rodziną daj nam taką możliwość tutaj na ziemi. Pozwól jemu też uwierzyć w Boskie CUDA bo ja mam tej wiary coraz więcej.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy5.8.15

  Św Judo prosze pomurz mi zeby mi sie udalo i mojej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy8.8.15

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię codziennie o Twoje wstawiennictwo w mojej sprawie. Ty wiesz że kocham kogoś bardzo i chcę stworzyć z tym kimś rodzinę. Proszę uproś u Boga o znak dla mnie że to jest możliwe. Zaczekam i wiem że jeszcze trzeba mi cierpliwości ale proszę o znak że moja cierpliwość ma odpowiedni sens.

  OdpowiedzUsuń