Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

134 komentarze:

 1. Anonimowy14.9.12

  Kochany św. Judo Tadeuszu zmiłuj się nad moim dzieckiem, który z nadmiaru pokus źle postępuję. Wyrwij Go z rąk nieprzyjaciół i ludzi źle mu życzącym. Nie opuszczaj Go i pomóż synowi w tak ciężkim strapieniu. Proszę o łaskę dla Niego aby spotkanie w dniu Tobie św.Tadeuszu wiadomym przebiegało i zakończyło się dla syna korzystnie . Przybądź do niego zagubionego i uczyń na nowo swoją własnością. Oby we wszystkim mógł podobać się Tobie.
  Prosi Twoja czcicielka - matka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy27.3.14

   Proszę o wstawiennictwo w sprawie Bogu wiadomej

   Usuń
  2. Anonimowy4.5.14

   Święty Judo Tadeuszu !
   Proszę bym znalazła miłość i przyjaciół i bym nie czuła się w życiu samotna.
   Proszę bym nie straciła pracy i miała pracę na cały etap.
   Proszę Cię bym znalazła odpowiedź na pytanie, kim jest dla mnie M.A.

   Usuń
  3. Św. Tadeuszu, dziękuję, że ustrzegłeś mnie przed pokusą; proszę czuwaj nade mną nadal i zawsze wskazuj mi właściwą drogę. Uchroń przed trudnościami i chorobami.

   Usuń
 2. Anonimowy14.9.12

  Kochany Św.Tadeuszu dziękujemy za doznane łaski,prosimy o dalszą opiekę nie opuszczaj nas i naszego syna błagamy w tak ciężkim strapieniu o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy26.11.12

  Św. Judo, proszę Cię o zdrowie dla Bepiego. Nie zawiedź mnie. Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy28.12.12

  SW Tadeuszu Judo proszę o zdrowie,nie zawiedż mnie,Liczę na Twoją pomoc.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy4.2.13

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci za otrzymaną łaskę,ale proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwa u Ojca w Niebie.
  Nie opuszczaj mojego męża Bogdana i mnie w tak ciężkim strapieniu jakie nas dotknęło.I Bądź wola Twoja.
  Krystyna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy13.2.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy.W Tobie moja ostatnia nadzieja..Dziękuję.K.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18.2.13

  Święty Tadeuszu błagam Cie pomóż mi i mojej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy20.2.13

  Proszę Cię Św.Tadeuszu pomóż mi wyjść z moich problemów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy26.2.13

  Swiety Judo Tadeuszu pomöz mojemu Synowi zdac Egzamin. Dziekuje Ci za Twje Wsparcie duchowne i za wskazywanie rozwiazan.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy28.2.13

  Swiety Tadeuszu prosze Cie opiekuj sie mina i moimi dziecmi. My potrzebujemy Cie BARDZO.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy19.3.13

  Święty Tadeuszu proszę Cię miej w opiece moją mamę. Daj jej jeszcze siły i wytrwałości w jej ciężkiej chorobie.Ona tego bardzo potrzebuje.Spraw żeby doczekała swojej prawnuczki. Proszę Cię pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy19.4.13

  proszę o powrót do domu mojej córki Moniki, by odeszła od Jarka G który jest złym człowiekiem. proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy22.4.13

  Święty Tadeuszu Judo błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy jak również o zdrowie dla mojej rodziny i siły do walki z przeciwnościami losu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę Cię o łaskę wyzwolenia się z grzechów przeciwko VI przykazaniu wiesz o co mi chodzi Św. Judo Tadeuszu, i proszę Cię o opiekę w pracy abym mógł zarobić na spłatę moich zobowiązań finansowych. Św. judo Tadeuszu módl się za nami, a Twoja wola Chryste niech się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy5.5.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię o uzdrowienie mojego syna Dariusza z choroby psychicznej i uwolnienie od dręczenia przez złego ducha

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy23.5.13

  ŚW. Judo Tadeuszu weź w opiekę mojego ukochanego przyjaciela, który nie radzi sobie z pracą, zdrowiem, życiem. Jest pracoholikiem i wszystkie inne wartości zostały zatracone. Spraw aby nasza 6-cio letnia przyjaźń nie została zakończona. Niech przejrzy na oczy, że kocham go jak bliźniego i nie dam mu odejść. W Tobie jedyna nadzieja, ratuj naszą znajomość... błagam Cię

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy23.5.13

  Swiety Judo Tadeuszu do ktorego modle sie w kazdy wtorek dziekuje ,ze wysluchales mnie i moja corka ma dobre wyniki i nie jest to ta choroba o ktorej myslano.Opiekuj sie nadal moim dzieckiem i Jej mala corka,mezem oraz chora na Alzheimera matka ziecia. kk-l

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy2.6.13

  Sw.Tadeuszu Judo blagam o pomoc dla Szymona niech jest na wolnosci-prosze o jego nawrocenie do Boga o laske Ducha Swietego dla niego,aby umial rozroznic dobro od zla-prosze poprzyj moja prosbe przed Bogiem -placzaca mama

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy24.6.13

  Sw. Judy błagam o pomoc dla naszego syna ks.Piotra aby nie uległ pokusom złym panujacym na tym świecie. Blagam przyjmij każda moją modlotwę błagalną o zdrowie dla moich najbliższych i jak mogę prosić dla mnie lepszy słuch .Amen

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy5.7.13

  Święty Judo Tadeuszu, znajduję się w beznadziejnej po ludzku bez wyjścia sytuacji.Błagam Cię Orędowniku tych , którzy stracili nadzieję ratunku pomóż mi.Jesteś moją wielką nadzieją.W Twoje ręce oddaję mój ból i rozpacz. Błagam pokornie o wstawiennictwo do Boga, bo tylko Pan Bóg może mi pomóc w moim strapieniu. Błagam uproś dla mnie miłosierdzie Boże.Ufam , że przez Twoje wstawiennictwo Pan Bóg uczyni cud w moim życiu i uratuje mnie.
  Błagam nie zostawiaj mnie samej i pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy9.7.13

  Kochany Święty Judo Tadeuszu, błagam Cię niech mój przyjaciel Witold się odezwie. Niech nic mu nie grozi, niech raduje się szczęściem i niech zrozumie, że kocham go szczerze i prawdziwie. Módl się za nami

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy18.7.13

  Świety Judo Tadeuszu błagam Cie o uzdrowienie mojej ukochanej Alinki

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy26.7.13

  Swięty Judo Tadeuszu prozę opiekuj sie moimi córkami , stawiaj dobrych ludzi na drogach zyciowych. Prosze o zdrowie i wzajemna zyczliwosc w naszej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy28.7.13

  Święty Judo Tadeuszu proszę Ciebie wesprzyj moja siostrę, spraw żeby znalazła siły i chęci do życia. Dopomóż jej w podejmowaniu dobrych decyzji w kwesti wychowania dzieci i oby jak najszybciej udało się jej pozbierać po tej tragedii która nas dotkneła. Proszę Wyproś Pana Jezusa o niebo dla szwagra, daj nam dużo zdrowia i siły. I w intencji Panu Bogu znajomej.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy30.8.13

  Świety Judo Tadeuszu,Weż w swoją opiekę moją wnuczkię Ewe.Pomóż jej w tym trudnym okresie młodzieńczego wieku .zeby nie dała się w złe towarzystwo,Broń od nałogów, i Prowadż ją przez życię.Proszę o odobra naukę i wykształcenie, żeby w zyciu osiągneła wszystko co najlepsze.Święty Judo gorąco błagam uproś o te łaski dla mojej wnuczki Ewki Bóg Zapłać..

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy30.9.13

  A ja Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o coś więcej . To nie jest prośba o zdanie egzaminu na prawo jazdy czy na studia. To nie jest prośba o miłość. Dla mnie to jest sprawa życia i śmierci. BŁAGAM POMÓŻ. !!!!
  ŚW. JUDO MOJE ŻYCIE ZALEŻY OD CIEBIE. BŁAGAM !!!!! Będę dziękował Ci codziennie w modlitwach. POMÓŻ MI PROSZĘ

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy1.10.13

  Sw. Judo Tadeuszu , proszę Cie dopomóż mi w moich strapieniach, pomóż wyjść z kłopotów finansowych i uratuj przed bankructwem. proszę o pracę dla mnie i mojego męża o powodzenie w interesach i zamówienia od klientów. Okaż mi swoją łaskę i wysłuchaj mnie. Dziękuję Ci też za to że tyle razy byłeś przy mnie i pomogłeś mi. Proszę nie zawiedź mojej nadzieii bo bez Ciebie już nic mi nie zostało

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy3.10.13

  Umilowany moj swiety TADEUSZU JUDO::
  calym sercem prosze Ciebie o wstawiennictwo do Pana Jezusa i o uzdrowienie mnie z mojej choroby, ktora bardzo mnie niszczy kazdego Bozego dnia
  sw.TADEUSZU Judo wierze, ze mnie nie opuscisz..Za wszystkie lASKI Z SERCA SKLADAM tobie SERDECZNE dzieki.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy10.10.13

  Swiety Tadeuszu Judo Bardzo Ci dziekuje za wsparcie w tych bardzo trudnych chwilach.Dziekuje bardzo za cud

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy24.10.13

  Sw.Tadeuszu Judo-nigdy sie do Ciebie nie modliłam-ale wiem że wysłuchujesz tych co modlą sie do Ciebie.Nie wiedziałam wiele o Tobie.Teraz wiem że Byłes bliskim krewnym JEZUSA.Nie potrafię znależć ziemskiego rozwiązania mych spraw-czuje sie bezradna.Błagam wstaw się za mn,a u JEZUSA.Uwolnij moje serce od tych utrapien.Liczę na Twoje orędownictwo.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy24.10.13

  Sw Tadeuszu Judo- ulituj sie nad moimi sprawami

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy28.10.13

  Swięty Judo Tadeuszu bardzo dziękuję za wstawiennictwo Twoje cztery lata temu i wysłuchaną prosbę ,teraz bardzo proszę o łaskę uzdrowienia mojego gardła z dolegliwości ,proszę Ty jestes moją nadzieją święty Judo Tadeuszu ,pomóż .

  OdpowiedzUsuń
 33. Swięty Judo Tadeuszu prosze dla nas o zdrowie dla Parzymiesów z Poznania.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy4.11.13

  ŚWIĘTY TADEUSZU BŁAGAM O POMOC W SPRAWIE PANU BOGU WIADOMEJ

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy6.11.13

  Pomóż wyprostować nasze ścieżki

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy9.11.13

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię ulituj się nad Ola córeczką Pani Ewy i obudź ją z długiej śpiączki.Proszę też o zdrowie dla mojego męża,o łaski potrzebne dla mojego syna i o zdrowie dla całej rodziny.Miej nas w swojej opiece Św. Apostole.Amen
  JEZU UFAM TONIE

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy13.11.13

  Św.Apostole Judo Tadeuszu proszę Cię wspomagaj naszą rodzinę w pokonywaniu trudności,które nas spotykają,a zwłaszcza kłopoty zdrowotne, jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą uwolnij nas od nich.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy13.11.13

  Proszę Cię św.Apostole obudź Olę.Amen

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy14.11.13

  Św.Judo,błagam o pomoc i wstawiennictwo dla mojego syna Rafała,prosze aby osoby decydujące w jego sprawie były przyjazne w wydaniu opini.Wiem ile juz dla nas osiągnąłeś,dlatego proszę i błagam nie opuszczaj go i pomóż mu.Nasz wielki apostole.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy16.11.13

  Proszę św. Apostole Judo Tadeuszu obudź Olę amen

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy17.11.13

  Św.Judo Tadeuszu spraw żeby mój mąż był zdrowy.Proszę Cię też o potrzebne łaski dla mojego syna,które Ty św.Apostole znasz amen

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy18.11.13

  Dziękuję Ci Św.APOSTOLE JUDO TADEUSZU za nadzieje,o której dziś się dowiedziałam, pomagaj nam dalej w naszych zmartwieniach zdrowotnych,proszę także o wybudzenie Oli ze śpiączki,wysłuchaj mojej modlitwy AMEN

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy20.11.13

  Św.Judo Tadeuszu wspomagaj nas w trudnościach życia,proszę o zdrowie dla mojego męża i o łaskę wybudzenia ze śpiączki córeczki Oli

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy21.11.13

  Św.Judo Tadeuszu miej nas w swojej opiece AMEN. JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy23.11.13

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie na mojego męża, o potrzebne łaski dla mojego syna proszę o wybudzenie Oli ze śpiączki AMEN

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy26.11.13

  Św Judo Tadeuszu miej w opiece moją rodzinę, wspomagaj nas w troskach dnia codziennego amen

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy27.11.13

  SW.JUDO TADEUSZU WYPROŚ UDZROWIENIE MARKA Z NOWOTWORU

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy28.11.13

  Św Judo Tadeuszu wspomagaj nas w trudnych chwilach życia ,a zwłaszcza proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego męża,szczęśliwe przejście zaplanowanego zabiegu,o wszelkie łaski potrzebne mojemu synowi,mojemu rodzeństwu i ich rodzinom,a także proszę Cię o wybudzenie Oli ze śpiączki na pociechę mamy i siostry.Amen

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy29.11.13

  wspomagaj nas Św. Judo Tadeuszu w ciężkich chwilach życia i wyjednaj nam u Boga łaski o które proszę dla mojej rodziny i rodzeństwa

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy30.11.13

  Św Judo Tadeuszu proszę Cę o potrzebne łaski dla mojego męża i syna JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy2.12.13

  Św.Judo Tadeuszu Opiekunie zagubionych w ich sprawach trudnych i beznadziejnych proszę Cię wybudź ze śpiączki Olę córkę Pani Ewy.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy22.12.13

  Św. Judo Tadeuszu wspomagaj moją rodzinę w sprawach Ci wiadomych, obudź Olę ze śpiączki i doprowadź wszystkich zmarłych, za których modlę się codziennie, przed oblicze Ojca Przedwiecznego JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy28.12.13

   Święty Judo Tadeuszu tym razem nie proszę cie o pomoc dla mnie lecz dla tej dziewczyny w śpiączce. Moje prośby mogą poczekać bo nie są tak cenne jak życie ludzkie .Niech me serce nigdy nie kieruje się własnym dobrem tylko rozejrzy się w około na innych którzy cierpią niż ono same . Z pokorą błagam Cię Święty Judo Tadeuszu niech Oleńka się obudzi i zacznie żyć chwaląc Boga przez wszystkie swoje dni życia :)

   Usuń
  2. Anonimowy3.1.14

   dziękuję

   Usuń
 53. Anonimowy5.1.14

  Swiety Judo Tadeuszu,prosze Cie pokornie wezmij w opieke zycie syna i prowadz go do serca Jezusowego i Maryji.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy8.1.14

  św. Judo Tadeuszu wybłagaj uzdrowienie Marka Z nowotworu i nałogów.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy13.1.14

  Św.Judo Tadeuszu nasz potężny Obrońco i Wspomożycielu dopomóż Mamie Oli. Wysłuchaj modlitwy zanoszonej do Ciebie i obudź Olę z długiej śpiączki. Wiem że zrobisz to jeśli jest taka wola Boga.Uproś tę łaskę AMEN

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy25.1.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę wysłuchaj mojej modlitwy i spraw aby została wysłuchana AMEN

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy1.2.14

  Św.Judo Tadeuszu wysłuchaj moich próśb. JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy2.2.14

  Św Judo Tadeuszu PRZYMNÓŻ wiary mojej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy6.2.14

  sw. judo tadeuszu wypros łaskę całkowitego uzdrowienia dla marka.amen.zona.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy9.2.14

  Św Judo Tadeuszu miej w opiece moją rodzinę i daj nam wszystkim zdrowie abysmy mogli żyć spokojnie i w miłości do Pana Amen

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy11.2.14

  Św Judo Tadeuszu spraw aby moja córka ujrzała Światło Chrystusa. Proszę Cię o uwolnienie dla niej z bezbożności, nałogów, złego towarzystwa i niemocy duchowej. Spraw aby powróciła do Boga i rodziny. Proś Boga za nami abyśmy mogli się cieszyć dzieckiem którym nas obdarzył a ona żeby znalazła swoje prawdziwe miejsce w życiu. Błagam Cię ratuj ją w imię Pana Naszego amen.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy12.2.14

  dobry i miosierny boże proszę o uwolnienie marka,mojego mężą od choroby nowotworowej ,aspargillozy i nałogów.zlituj się nad nim i obdaz go łaską powrotu do zdwrwia.amen.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy13.2.14

  Proszę o uwolnienie od podstępnego sąsiada i żony jego.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy13.2.14

  Proszę o uwolnienie od podstępnego sąsiada i żony jego.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy17.2.14

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cię o nawrócenie grzeszników, złodziei i złoczyńców, a zwłaszcza złodziei, którzy okradli moje mieszkanie.Spraw proszę aby zrozumieli swoje czyny i moją krzywdę.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy22.2.14

  Św.Judo Tadeuszu wspieraj nas w troskach.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy25.2.14

  Św.Judo Tadeuszu miej nas w swojej opiece AMEN

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy25.2.14

  Św.Judo Tadeuszu obudź Olę ze śpiączki prosimy Cię nasz ŚWIĘTY ORĘDOWNIKU W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH.Ola i jej rodzina czeka na TWE ZMIŁOWANIE.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy28.2.14

  dziekuje Ci sw Judo Tadeuszu za wszystkie laski i dobra jakie juz dla nas wyjednales. Prosze cie i nadal wspieraj nas w trudnych chwilach i spraw by moja rodzina zaufala Panu Bogu Zmiluj sie nad nami AMEN

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy28.2.14

  Dziekuje ze jestes sw.Judo Tadeuszu.ze mamy do kogo sie zwrocic o wsparcie Upros nam laski u Pana Boga Amen

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy28.2.14

  dziekuje ze jestes sw.Judo Tadeuszu. Prosze o wstawiennictwo u Pana Boga za moja rodzine Ania

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy2.3.14

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię spraw żeby Ola wybudziła się ze śpiączki JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy21.3.14

  Prosze Cie swiety Judo Tadeuszu aby moj maz prawdziwie mnie pokochal abym przestala czuc sie samotnie.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy22.3.14

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i dalej bądź z nami AMEN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy7.4.14

   za moja corke

   Usuń
  2. Anonimowy7.4.14

   dziekuje

   Usuń
 75. Anonimowy7.4.14

  Św. Judo proszę o wstawiennictwo!!

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy13.4.14

  Sw.Judo Tadeuszu,prosze Cie o pomoc w trudnej sutuacji w jakiej sie znalazlam ,pomoz mi znalezc silecw pokonani trudnosci i odzyskac swojec dawne ,szczesliwe zycie.Prosze o wstawiennictwo dla calej mojej rodziny.amen

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy13.4.14

  Sw.Judo Tadeuszu,prosze o pomoc w rozwiazaniu problemow finansowych ,o sile ktora pozwoli mi pokonac trudnosci.dziekuje za Twoje wstawiennictwo.amen

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy14.4.14

  Sw.judo pomoz nam w sprawach zawodowych ze by bylismy zawsze zadowoleni aby mielismy duzo klientow i pomoz nam w zyciu prywatnym abysmy zawsze sie miłowali aby nas omojali wrogowie widzialni i niewidzialni i błogosławienstwo dla całej mojej rodziny i znajomych ,pokuj na ziemi i za Olenke ktora jest w spiace ze by sie obudziła i była zdrowa. JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy14.4.14

  Sw Judo dziękuję ci ze wszystkie łaski ktore dla nas wyjednałes. I proszę o szczęscie dla nas. Edyta

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy24.4.14

  Święty JudoTadeuszu, proszę o łaskę uwolnienia mojego męża od wszelkich nałogów zwłaszcza od nikotyny oraz grzechów nieczystości i pornografii, proś za mną do Boga, ponieważ moje modlitwy są niewystarczające, liczę na Twoją pomoc oraz potężne orędownictwo.

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy5.5.14

  Św. Judo Tadeuszu jestem matka. Bardzo zmęczona i zalamaną. Proszę Cię o łaskę dla mojego syna. O wstawiennictwo do Pana Boga w jego sprawie, o opamiętanie i zdanie matury. Prosze o wskazanie mądrej drogi dla niego i łaskę bo jest pogubiony. Błagam o pomoc bo brak mi sił. Matka pogubionego i chyba samotnego syna

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy8.5.14

  Święty Judo, Dziękuję Ci za kolejny spokojny i dobry dzień w imieniu mojego syna.. Dziękuję Ci za to, że myśli miał pozytywne, a stres ich nie zmącił. Ponownie proszę Cię, wstaw się za moim synem u Pana Naszego, uproś go - o dobre wyniki matury, spraw, aby jutrzejszy egzamin napisał dobrze (spełnij jego marzenie), aby stres nie zajmował jego myśli, i żeby prawidłowo rozwiązał wszystkie zadania z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć. Bardzo, bardzo Cię o to proszę Święty Judo. Nieustannie proszę Cię również, o wsparcie w wiadomej Ci sprawie, aby znalazła ona swój szczęśliwy finał, aby człowiek (który wyrządził nam wszystkim) krzywdę naprawił, to co uczynił złego, błagam Cię z całego serca, wysłuchaj mnie...

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy12.5.14

  Św Judo Tadeuszu proszę Cię uproś u Ojca Niebieskiego łaskę SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA dla Marcina

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy12.5.14

  Kochany św Tadeuszu Judo dopiero co napisałam do ciebie prośbę ale żle nacisnęłam i gdzieś zniknęła słabo mi idzie pisanie dlatego wierzę że mimo wszystko ona do Ciebie dotarła.Błagam odczytaj ją i nie odkładaj POMOCY NA JUTRO ANI NA PÓŻNIEJ bo my naprawdę giniemy nie ma czasu -proś,proś szybciuteńko JEZUSA-nie daj nam tak żle skończyc.wiem że działasz i CI nie ODPUSZCZE -wcale nie jesteśmy tacy żli -czekamy na pomoc.JEZU KOCHANY daj się przebłagać św Tadeuszowi.Chwała PANU

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy4.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu dziekuje Tobie za laski jakimi juz mnie obdarzyles.
  Blagam Ciebie wstaw sie do Jezusa Chrystusa by moj najstarszy syn dostal prace i wyszedl z katastrofalnych problemow finansowych.
  By sredni syn odszedl od homoseksualizmu i skonczyl kwalifikacje zawodowe.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy8.6.14

  Św Tadeuszu Judo proszę o pomoc w miłości ześlij mi dziewczynę która mi się spodoba i z którą będę szczęśliwy oraz pomóż mi w finansach ,że bym miał zawsze szczeście w multi lotka

  OdpowiedzUsuń
 87. Święty Judo Tadeuszu wspieraj mnie w pracy ,żebym sobie radziła i była zadowolona,żeby każdy kolejny dzień nie był udręką. Beata

  OdpowiedzUsuń
 88. Święty Judo Tadeuszu proszę żeby praca nie była dla mnie utrapieniem tylko satysfakcją.Beata

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy12.6.14

  błagam Cię dopomóż mi przeżyć kolejny dzień i dotrzeć do celu

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy18.6.14

  Święty Tadeuszu czuwaj nad zdrowiem psychicznym moich córek. Wstawiaj się u Boga za Nimi.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy26.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy30.6.14

  Swiety Judo Tadeuszu, blagam Cie wstaw sie do Twego Brata Jezusa Chrystusa by syn moj David byl zdrowy i wyszedl z tej beznadziejnej sytuacji finansowej i znalazl prace.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy5.7.14

  Święty Tadeuszu proszę Cię miej w opiece moją mamę. Daj jej jeszcze siły i wytrwałości w jej ciężkiej chorobie.Ona tego bardzo potrzebuje. Spraw, żeby mogła cieszyc się z każdego kolejnego dnia . Proszę Cię wysłuchaj mnie i pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy10.7.14

  Św Judo Tadeuszu uproś Miłosiernego Boga, aby wybaczył ludziom,którzy prześladują prof.Chazana a zwłaszcza kobiecie,którą prof Chazan uratował od grzechu śmiertelnego -aborcji.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy12.7.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię miej w opiece naszą rodzinę.
  Proszę Cię abym była szczęśliwa w trwałym związku z Maćkiem, niech mnie pokocha, niech się przekona, że to ja jestem jego przeznaczeniem, tą jedyną i prawdziwą miłością, miłością jego życia.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy14.7.14

  Święty Tadeuszu Judo dziękuję za wszelkie Twoje Łaski, którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę a w szczególności mamę, chorą na chorobę alkoholową. To cud Twojego wstawiennictwa, że wszystko powoli wychodzi na prostą- Dziękuję! Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją mamą, która bardzo potrzebuje teraz wsparcia, dziękuję Ci za to, że podjęła terapię. Proszę obdarz ją siłą w walce z nałogiem, daj jej optymizm i wiarę, że może zacząć od nowa, odsuń troski i zmartwienia. Modlę się za wszystkich uzależnionych i ich rodziny. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy24.7.14

  Święty Judo Tadeuszu proszę cię o pozytywne załatwienie sprawy urzędowej i dziękuję ci bardzo za wstawiennictwo w tej sprawie,

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy27.7.14

  Swiety Judo Tadeuszu prosze Cie o laske dla mojego Brata. Pomoz mu wyprostowac sciezki jego zycia by odnalazl cel w nim ,by pozbyl sie nalogow i znalazl prace. Blagam Cie Swiety Judo Tadeuszu miej go w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy19.8.14

  jakież małe i przyziemne są moje prośby wobec zmartwień innych ludzi jednak dopomóż mi we wszystkich cichych prośbach co dnia do Ciebie kierowanych.spraw by spłynęła na mnie łaska zdrowia i wyjscia z długów w które tak bezmyślnie się wplątałem
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy4.9.14

  5 9 14.SWIETY JUDO TADEUSZU wypraszaj laske u PANA NASZEGO JEZUSA w wiadomej TOBIE i PANA intencji miej nas w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy12.9.14

  12 9 14.SW .Judo Tadeuszu prosze Cie o wstawiennictwo u Pana w intencji zdrowia fizycznego i spokoju mojego syna miej moja rodzine w swojej opiece.Joanna.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy16.9.14

  Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo u PANA NASZEGO JEZUSA dla mojej córki O WIARĘ ,NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ NIECH NA SWOJEJ DRODZE3 SPOTYKA LUDZI SZCZERYCH MIŁUJĄCYCH BOGA POZWÓL JEJ SPEŁNIĆ SIĘ W TYM CO WYBRAŁA , PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO O WIARĘ W SWOJE MOŻLIWOŚCI O SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE SPRAW DLA NIEJ WAŻNYCH

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy16.9.14

  ŚW JUDO TADEUSZU PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U PANA NASZEGO DLA MOJEJ CÓRKI ALEKSANDRY ABY PRZYSTĄPIŁA DO EGZAMINU I DOSTAŁA SIĘ NA SWOJE STUDIA

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy21.9.14

  Święty Tadeuszu Judo! Dziękuję Ci za wszystkie Łaski i za opiekę jaką otaczasz mnie i moją rodzinę, w szczególności ukochaną mamę. Dziękuję Ci za wsparcie jakie jej udzieliłeś podczas terapii. Z pokorą zanoszę dziś do Ciebie moje modlitwy dziękczynne i proszę o dalsze miłosierdzie dla nas. Proszę Cię wspieraj w dalszym ciągu moją mamę, otocz ją radością życia, pomagaj w codziennym trzeźwym życiu, daj jej pogodę ducha, odsuń samotnośc i problemy, daj siłę i mądrość aby umiała radzić sobie ze swoją chorobą, aby wiedza jaką wyniosła z terapii towarzyszyła jej w każdym punkcie życia. Błagam Cię również o pomyślne rozwiązanie moich spraw związanych z wyjazdem, towarzysz mi na tej nowej drodze. Pokładam w Tobie całą moją nadzieję i głęboko wierzę, że wszystko się poukłada. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy22.9.14

  22 9 14 .Sw Judo Tadeuszu prosze dopomoz mojej corce wyzwolic sie zcechy charakteru ktory o ktorym ty wiesz ktory utrudnia jej spokojne zycie wypraszaj laske u PANA i MATKI Najswietrznej w intencji przezwyciezenia problemow malzenskich .dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy29.9.14

  SW Judo Tadeuszu miej w opiece moja corke wypraszaj potrzebne laski ktore sa jej teraz bardzo potrzebne.dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy12.10.14

  SW Judo Tadeuszu prosze cie o wstawiennictwo i modlitwe do Pana w mojej intencji tobie wiadomej.Miej nas w swojej opiece.Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy22.10.14

  Święty Judo ratuj mnie i moją rodzinę z kłopotów finansowych i rosnącego zadłużenia. Proszę o pomoc w spłacie kredytu na mieszkanie i o pokój w mojej rodzinie.Nieustannie modlę się za Twą przyczyną o ratunek nie odmawiaj nam pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy26.10.14

  Święty Tadeuszu Judo. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski jakie codziennie od Ciebie otrzymuję, a w szczególności za pomoc w rozwiązaniu moich ostatnich problemów. Proszę Cię opiekuj się mną i moją mamą, aby szczęśliwie dojechała do domu. Obdarz ją Łaską Zdrowia, daj jej siłę i pogodę ducha, wspieraj w trudnych momentach, uwolnij od problemów. Modlę się gorąco o to aby umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, wypełniaj jej dni radością i nie opuszczaj w potrzebie. Dziękuję Ci Święty Judo za wszystko co robisz dla mnie i mojej rodziny. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy28.10.14

  Św.Judo Tadeuszu miej moją rodzinę w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy30.10.14

  Św.Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszystkie łaskie,które otrzymaliśmy za Twoim pośrednictwem od Ojca Niebieskiego,a o które modliłam się do Ciebie. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy4.11.14

  W Tobie ostatnia nadzieja na uratowanie mego życia, proszę dopomóż, proszę o modlitwę..

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy23.11.14

  Kochany Święty Judo Tadeuszu, składam Ci serdeczne podziękowania za wszystko co dla mnie robisz, za to, że czuję codziennie jak pomagasz mi w życiu, jak prowadzisz mnie drogą dobrych rozwiązań moich codziennych problemów. Dzisiejszą modlitwę składam w intencji rozwiązania moich problemów w pracy oraz powierzam Ci kłopoty ze znalezieniem dobrej pracy przez moją mamę. Proszę Cię nie opuszczaj nas, opiekuj się nami, wspieraj w trudnościach, daj nam siłę do walki z przeciwnościami losu. Dziękuję Ci za wszytko, jesteś Wielkim Świętym. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy12.12.14

  Święty Tadeuszu Judo, ty jesteś Wszechmocny i wysłuchujesz problemów innych ludzi, pocieszasz ich w troskach. Modlę się dziś do Ciebie w intencji mojej mamy, aby szczęśliwie dojechała do pracy, aby praca okazała się dobra dla niej i satysfakcjonująca, przynosząca radość, strzeż ją od wszelkich pokus, daj pogodę ducha i chroń przed nawrotami choroby. Proszę Cię również o opiekę nade mną, niech w mojej pracy nie stanie się najgorsze czego tak bardzo się boję, wspieraj mnie w sumiennym wykonywaniu obowiązków, obdarz cierpliwością dla innych, pokorą i dystansem. Ufam Ci i całkowicie powierzam wszystkie moje kłopoty. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 115. Błagam Cię Święty Tadeuszu Judo o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego zdrowia, by moje problemy nie były chorobą nowotworową, oraz w intencji umocnienia mojej wiary; chciałabym być bliżej Boga, umieć bez obaw i z ufnością podążać wskazaną przez Niego drogą i stać się lepszym człowiekiem. Proszę również o modlitwę za zdrowie grupy wspaniałych Sióstr, które ostatnio stały się bardzo bliskie mojemu sercu i których modlitewne wsparcie dodaje mi nadziei i otuchy w trudnych chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy17.12.14

  Proszę, pomóż mi...

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy17.12.14

  Święty Tadeuszu Judo błagam Cię o wsparcie i opiekę nad moją mamą, pociesz ją w smutkach, wzmacniaj ją i jej wolę, ochraniaj przed nawrotami choroby, obdarz pogodą ducha i zdrowiem, tak bardzo ją kocham. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski. Nie opuszczaj nas. Jesteś wielkim Świętym, ufam Ci i wierzę w Twoją wielką moc. Ześlij na nas wszelkie błogosławieństwa. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy18.12.14

  Swięty Tadeuszy Judo proszę Cię i błaga uproś u Jezusa i Maryji zrowie dla mojej corki

  OdpowiedzUsuń
 119. Święty Tadeuszu Judo z całego serca dziękuję za doznane łaski i proszę opiekuj się mną i chroń przed chorobą moją mamę i mnie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 120. Święty Tadeuszu Judo dziękuję za doznane łaski i proszę, opiekuj się mną i chroń przed chorobą moją mamę i mnie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy24.12.14

  Święty Tadeuszu Judo chroń przed chorobą moją mamę i mnie.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy29.12.14

  O uwolnienie Przemka K od wszelkiego zła: demonicznego, pokoleniowego oraz od wszelkiego rodzaju przekleństw, klątw na niego kiedykolwiek rzuconych.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy29.12.14

  O uwolnienie mnie oraz mojej rodziny od wszelkiego zła: demonicznego, pokoleniowego oraz od wszelkiego rodzaju przekleństw, klątw na nas kiedykolwiek rzuconych.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy11.1.15

  Dziękuję Ci święty Tadeuszu Judo za Twoja pomoc ...Proszę Cię o opiekę ,Jeśli taka jest wola naszego Pana ,wspieraj mnie w dalszym życiu i opiekuj się moją rodziną.Dziękuję Ci za to z całego serca.Amen

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy26.1.15

  Św Judo Tadeuszu bardzo cię proszę pomóż mojej rodzinie wyjść z długów finansowych abyśmy mogli pospłacać długi i żyć normalnie bez obaw o następny dzień wyproś też zdrowie u Jezusa Miłosiernego dla moich dzieci ulecz mojego męża z ciężkiej cukrzycy oraz odsuń ode mnie złe myśli proszę cię o to z całego serca Amen

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy17.2.15

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cię o spokój w mojej rodzinie i zgodę między mną i moim mężem, którego bardzo kocham. Daj siłę mojemu synowi proszę.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy26.2.15

  Święty Tadeuszu Judo pragnę podziękować Ci za wszystko co robisz dla mnie, za każdy dzień, za spotkanie kogoś wyjątkowego i za pracę mamy i zdrowie. Proszę Cię otocz opieką mnie i moją mamę, proszę Cię o to aby moja mama szczęśliwie dojechała do pracy i żeby tym razem praca okazała się dobrą pracą, która przyniesie jej radość i satysfakcję. Całkowicie powierzam Ci również swoje sprawy osobiste, dziękuję że postawiłeś na mojej drodze kogoś wyjątkowego, ufam Twojej mocy i temu jak wysłuchujesz modlitw, proszę Cię aby to spotkanie nie było przypadkowe, spraw abyśmy tego nie zepsuli. Modlę się aby wreszcie z kimś wyjątkowym połączyło mnie silne uczucie. Ufam Ci, nie zawiedź mnie. Amen.

  OdpowiedzUsuń